Blijft een dambord, maar vergeleken met Utreg is alles mooiquote:Op vrijdag 24 juni 2011 08:11 schreef Hamsik het volgende:
Aston Villa Awaye
[ afbeelding ]
Blijkt toch mooier dan op de eerder geposte foto's, mooie kit!
Netjes.quote:Op vrijdag 24 juni 2011 12:41 schreef DeMessias het volgende:
Brugge nog niet officieel maar wel al te koop op voetbalshop.be
[ afbeelding ]
Zeker, zonder reclame zelfs mooi, jammer dat geen enkele club hun shirts zonder reclame verkoopt, vind het toch altijd lullig dat je als supporter moet betalen om reclame te maken en het shirt is zonder reclame altijd mooierquote:
Ik keek 2,3 keer. En toen dacht ik oh nee,dat is niet het inter-shirt( ik zag het logo) ;Pquote:Op vrijdag 24 juni 2011 12:41 schreef DeMessias het volgende:
Brugge nog niet officieel maar wel al te koop op voetbalshop.be
[ afbeelding ]
2-0 1-2 3-0, let's go onquote:Op zaterdag 25 juni 2011 11:50 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
"Het zijn de homo's, jaaa de homo's...."
Dacht ik eerst ookquote:Op vrijdag 24 juni 2011 21:12 schreef KapiteinVaginaPijn het volgende:
[..]
Ik keek 2,3 keer. En toen dacht ik oh nee,dat is niet het inter-shirt( ik zag het logo) ;P
Wat tenue betreft is Brugge zeker kampioen van België, nu (weer) een keer met het voetbalquote:Op zaterdag 25 juni 2011 13:55 schreef DeMessias het volgende:
[..]
Dacht ik eerst ook
Edit: Op de officiële voorstelling
[ afbeelding ]
Volgens mij, samen met Anderlecht, de enige Belgische club met een fatsoenlijk "kampioenswaardig" shirt.. Niet van die meuk net als bijv. Twente komend seizoen in NL met van die nep merken.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 17:12 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wat tenue betreft is Brugge zeker kampioen van België, nu (weer) een keer met het voetbal
Inderdaad, maar dat Burrda is puur commercieel.. Dan snap ik het wel maar wel jammer dat het ten koste gaat van de kwaliteit/uiterlijk van het shirt. Was toch niks mis met de Diadora kits van het kampioen seizoen?quote:Op zondag 26 juni 2011 11:19 schreef Pipo_de_Clown het volgende:
[..]
Volgens mij, samen met Anderlecht, de enige Belgische club met een fatsoenlijk "kampioenswaardig" shirt.. Niet van die meuk net als bijv. Twente komend seizoen in NL met van die nep merken.
Anderlecht heeft nog geen nieuw shirt, ik weet niet of je op het vorige doelt? Het nieuwe zou pas in augustus bekendgemaakt worden.quote:Op zondag 26 juni 2011 11:19 schreef Pipo_de_Clown het volgende:
[..]
Volgens mij, samen met Anderlecht, de enige Belgische club met een fatsoenlijk "kampioenswaardig" shirt.. Niet van die meuk net als bijv. Twente komend seizoen in NL met van die nep merken.
Burrda is de kledingsponsor van de Rode Duivels. Die truitjes vind ik wel knap en van goede kwaliteit. Je moet hieronder niet kijken naar het oranjerode shirt, dat is het keeperstruitje , zo lelijk dat het nog in geen enkele match gebruikt isquote:Op zondag 26 juni 2011 11:40 schreef Hamsik het volgende:
Inderdaad, maar dat Burrda is puur commercieel.. Dan snap ik het wel maar wel jammer dat het ten koste gaat van de kwaliteit/uiterlijk van het shirt. Was toch niks mis met de Diadora kits van het kampioen seizoen?
Zegt alles over de kopersquote:Op zondag 26 juni 2011 14:59 schreef DeMessias het volgende:
[..]
Jij jouw mening, deze shirts doen het goed in de verkoop
Erreaquote:Op zondag 26 juni 2011 14:41 schreef emokid het volgende:
Van Nike naar Kappa naar Joma..![]()
Oh god.. Wat hierna? Burrda?
Inspiratie bij Valencia gehaald of is het ook een Spaanse ploeg?quote:Op maandag 27 juni 2011 13:36 schreef Hamsik het volgende:
http://yfrog.com/kftsrjj dit is het linkje btw
Nu ben ik ajacied en zal het mij weinig uitmaken. Maar dit is een grap, toch?quote:
Godverdomme, paar pagina's terug had ik het er nog over. Nu is die skyline ineens weg. Dik vet minpunt.quote:Op maandag 27 juni 2011 13:36 schreef Hamsik het volgende:
http://yfrog.com/kftsrjj dit is het linkje btw
10 keer beter dan die blokken torens van Rotterdamquote:Op maandag 27 juni 2011 16:35 schreef Caland het volgende:
Die 'skyline' (van fucking Deventer) zag er toch ook uit als een remspoor man.
dat zijn de doorstart shirts van Diadora? Eén van de weinige clubs die nog met dit merk speeltquote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:02 schreef Hamsik het volgende:
En hier volgt het mooiste shirt van de Eredivisie van volgend seizoen, Roda JC±
[ afbeelding ]
Dit shirt overtreft bijna het shirt van seizoen 2009/2010.. Simpel en strak, nice!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |