Wil je zelf ook in de openingspost? Voeg je zelf dan toe:quote:Fok-ID = PSN
Chaos-Zero = MoodChange
Repeating = Sjorskee
Sosuacafe = NL-SosuA-
Mr-green = aaaido
TDM = JJmky20
trance_fan = nalyu
Rike = RiKe456
BoyGenius = RDR-Fanatic
DeeBee = Tehdas
gamefreek = geemfriek
Toempf = Toempf
Auti = nurspekkie
JJH = JJH1985
Mystikvm = Mystikvm
Skipper26 = soofvic
delano.888 = Dx11
woessie = woessie12
DDDDDaaf = Daaf_de_Raaf
J. Clarkson = evil_tuinhekje
IrishBastard = Boemeltje
Bedaarten = wookielover1
DutchErrorist = jojojoost
Black-Hole = jileen
Nils7 = vanillaNL
Rainesz = Rainesz
R_B = Ro_Bu
Sideshowbobbie = Sideshowbobbie
Qunix = PMKnl
kreuk050 = KREUKNEUS
Edwin1984 = Edwin1984
Icefire1971 = icefire-nl
Meike26 = YukinoSuzuka
dekkered = kogelvoer
janrad = Crashtestnl
Maver24 = dutch-devil
neggix = neggix
SanAnt = ghpeet
Don-Leon = LPopkema
Saekerhett = Saekerhett
PoederSuikerPoeder = vecht
NeonPanda = SorayaNL
beetotheizzo = ben071
Mindstate= MindstateNL
SonicVolcano = SonicVolcano
Ricard0j = Vash_NL
Rio = MisterRio
LightLuke = LightLuke92
Scharrel-hagelslag = Melluk
Unknowd = Pietskie-B
Made77 = made_77
cheqy = Cheqy
fake-flamingo = Fake-Flamingo
67Impala = Munn1k
mgeelen = Mr_Mister_38
killurz= killurz
rolstoelvandaal = Stavross
caspervc = casper_vc
Sygnus = GTP_Sygnus
joeftw = joeftw-
Echtezwarevannelle = RobinMeng
Dannoe = Methadonny
donald_dick = joystick-joy
ForzaScuderiaFerrari = jobimpreza
En ik zou ook niet anders willenquote:Op maandag 20 juni 2011 19:00 schreef Glijdt_licht het volgende:
Zoals ik zei heb ik een Logitech G25..
Het schakelen werkt prima met de "flippers".quote:Op maandag 27 juni 2011 09:51 schreef Tjaapo het volgende:
Sinds dit weekend beschik ik ook over gt5. Nu wil ik een stuur aanschaffen maar wil er geen 300 euro voor neerleggen. Kwam dus al snel uit bij de logitech driving force gt. Heeft iemand ervaring met dit stuur? Hoe is het schakelen bijvoorbeeld want ik zag dat er alleen een rem en gaspedaal waren?
Ja.quote:Op maandag 27 juni 2011 10:16 schreef Tjaapo het volgende:
Er zit toch ook een pook bij? Kan je die dan gewoon gebruiken zonder iets van een koppeling in tw hoeven drukken?
Dat kan, maar dat zou ik niet doen.quote:Op maandag 27 juni 2011 10:16 schreef Tjaapo het volgende:
Er zit toch ook een pook bij? Kan je die dan gewoon gebruiken zonder iets van een koppeling in tw hoeven drukken?
Ik heb in de honderden uren dat ik GT5 heb gespeeld denk ik 1x achteruit gereden. Zou niet eens weten welke knop het is..quote:Op maandag 27 juni 2011 10:31 schreef very het volgende:
[..]
Dat kan, maar dat zou ik niet doen.
Bij mij is pook naar voren: handrem, pook naar achter: achteruit.
Dat werkt veel beter IMO, aangezien je anders je achteruit op je stuur hebt zitten, en dat is lastig vasthouden wanneer je tegelijkertijd moet draaien.
Dus jij hebt na honderden uren NOOIT tegen een muur aan gestaan en hem in zijn achteruit hoeven zetten om weer op z'n plek te komen? Lastig te geloven eigenlijk.quote:Op maandag 27 juni 2011 10:43 schreef delano.888 het volgende:
Ik heb in de honderden uren dat ik GT5 heb gespeeld denk ik 1x achteruit gereden. Zou niet eens weten welke knop het is..
Gebeurt vrij weinig eigenlijk inderdaad.quote:Op maandag 27 juni 2011 10:50 schreef very het volgende:
[..]
Dus jij hebt na honderden uren NOOIT tegen een muur aan gestaan en hem in zijn achteruit hoeven zetten om weer op z'n plek te komen? Lastig te geloven eigenlijk.
Dan moet je wachten tot er 1 voorbij komt in de occasiondealer of bij de IA licensie alles op brons halen (dan krijg je er 1).quote:Op donderdag 30 juni 2011 15:44 schreef Tjaapo het volgende:
Misschien stomme vraag maar, in de a select races zit in de amateurraces op gegeven moment een cup waarvoor je een pickup nodig hebt. Ik kan deze alleen nergens kopen????
Zijn er nieuwe auto's in het spel, of bedoel je gewoon autos die je al had, maar nog niet geprobeerd hebt?quote:Op vrijdag 29 juli 2011 09:41 schreef woessie het volgende:
Ik ben weer opnieuw begonnen onlangs
Weer heel leuk om nieuwe auto's te proberen.
Had je dat niet kunnen vertellen in het algemene GT5 topic dan ? Nutteloze kick voor mensen die smachten naar wat nieuws over DLC.... niets dusquote:Op vrijdag 29 juli 2011 09:41 schreef woessie het volgende:
Ik ben weer opnieuw begonnen onlangs
Weer heel leuk om nieuwe auto's te proberen.
Huh? Dit is toch het algemene GT5 topic?quote:Op vrijdag 29 juli 2011 10:04 schreef Meike26 het volgende:
Had je dat niet kunnen vertellen in het algemene GT5 topic dan ? Nutteloze kick voor mensen die smachten naar wat nieuws over DLC.... niets dus![]()
Is het ook gewoon.quote:Op vrijdag 29 juli 2011 10:30 schreef Auti het volgende:
[..]
Huh? Dit is toch het algemene GT5 topic?
Eerlijk gezegd vond ik die formule races best simpel na een paar keer oefenen.quote:Op vrijdag 29 juli 2011 12:18 schreef pretpletter het volgende:
De formule 1 races zijn een drama op A spec. Heb (op de laatste paar endurances) A en B spec career op dit tournament na wel helemaal klaar. Iemand tips? Ze duren waanzinnig lang en een foutje en je staat gelijk weer laatste.
Nou ja, gisteren voordat mn disc het niet meer deed toch nog die Zonda R binnengehaald met B-spec. Echt een toffe bakquote:
Je kan zulke auto's nu niet meer doorsturen, toch??quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 09:20 schreef woessie het volgende:
En nu is de disc rot
Had er zuiniger op moeten zijn...
pssst... iemand die het niet meer speelt en van auto's af 'moet'? Zoals de ferrari P4 en meer oude racecars (premium) als die Jaguar??
oh dat weet ik niet, 'normale' auto's wissel ik nog door met een vriend van me die net is begonnen met de game.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 11:03 schreef very het volgende:
[..]
Je kan zulke auto's nu niet meer doorsturen, toch??
Auto's boven een miljoen kunnen niet meer verstuurd worden.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 08:35 schreef woessie het volgende:
[..]
oh dat weet ik niet, 'normale' auto's wissel ik nog door met een vriend van me die net is begonnen met de game.
hmmmmmm rare beslissing. Terwijl je nu wel alle vrijheid krijgt met de seasonal events. Ach ja, dan maar heel vaak hetzelfde rondje racen, ik moet die ferrari hebbenquote:Op woensdag 3 augustus 2011 09:39 schreef very het volgende:
[..]
Auto's boven een miljoen kunnen niet meer verstuurd worden.
Inderdaad een rare beslissing.quote:
Die theorie is ook de enige die ik kan bedenken, maar in mijn geval raak ik zo moe van het "grinden" voor auto's, dat het waarschijnlijk is dat ik daardoor juist geen zin meer heb in GT6.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 10:42 schreef Meike26 het volgende:
Ik weet niet of het de filosofie is van Polyphony Digital, maar als ik even nadenk, dan kan het versturen van dikke sport/race wagens er in resulteren dat mensen sneller uitgekeken zijn op het spel. Omdat het dan echt TE makkelijk word. Dat betekend dan dus ook dat die mensen ook geen potentiële Gran Turismo 6 klanten meer zijn. Door zelf te moeten racen voor je prestaties en winnen van goede sport & racewagens raak je meer "verslaafd" aan het concept dat Gran Turismo heet en je zal dan ook sneller Gran Turismo 6 willen kopen als deze over een jaar of 20 uit komt.
Dat is hoe ik er over denk, ik zeg niet dat het ook zo is.
Ik denk dat je me verward met iemand anders.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 11:20 schreef Meike26 het volgende:
Het gekke vind ik dat jij juist nu met deze reactie komt !![]()
Een tijd geleden, in 1 van de vorige delen waren wij als 1 van de weinige het over eens dat het plezier van GT zat in het afstellen en sneller maken van je auto en de mate van realisme in het spel.
Dat gebeurd na elke verandering in je game, bij elke race waar je aan mee doet, auto die je koopt, upgraddes e.d.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 17:54 schreef ScarFace- het volgende:
Hoe kan ik mn savegame online opslaan???
En daar hoef je geen PSN + account voor te hebben?quote:Op woensdag 3 augustus 2011 21:23 schreef Hiya het volgende:
[..]
Dat gebeurd na elke verandering in je game, bij elke race waar je aan mee doet, auto die je koopt, upgraddes e.d.
Dat kan niet.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 21:16 schreef _Michael het volgende:
Hoe kan je je stuur op een aantal graden instellen?
Nee hoor. Maar ik zou wel online gaan als ik jou was, voor de seasonal events en auto's in de online store.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 11:05 schreef ScarFace- het volgende:
[..]
En daar hoef je geen PSN + account voor te hebben?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |