Half uur geleden zeiden ze dat er nog minimaal een uur, waarschijnlijk 1,5 uur regen zou zijn. Dus dan kan het nog wel.quote:Op maandag 20 juni 2011 19:01 schreef danusz1986 het volgende:
Wordt denk ik niet meer buiten gespeeld vandaag!
Knap, je kan de structuur van een post overnemen, nu alleen nog met inhoudelijke argumenten komen die ergens op slaan, en je komt er wel.quote:Op maandag 20 juni 2011 18:48 schreef wimderon het volgende:
[..]
Totaal niet mee eens.
1. De partij wordt sowieso afgemaakt, of dat nou vandaag of overmorgen is.
2. Gewoon een factor die zeer veel invloed heeft op het spel, die hoef je niet te veranderen als dat alleen maar nodig is om nog een klein beetje meer winst te maken. Het mentale aspect om scherp te blijven tijdens regenbreaks is ook nog eens onderdeel van het spel.
3. Ook zonder dak worden de wedstrijden gewoon gespeeld, het is jarenlang prima gegaan zonder dak. Ruimte genoeg voor in het schema ook.
4. Dat livetennis kun je dan op een ander moment ook zien (dat vergeet je gewoon even). Als dat dan op een ander moment is, so be it. We zitten niet meer in de tijd van Anton Geesink waarin de televisie om twaalf uur op sneeuw ging.
5. Dat blijft anders ook wel draaien, want Wimbledon is, weet je wel, niet aan zijn derde editie bezig en maakte ook zonder dak al tientallen miljoenen winst.
6. Dat kan, regen is echter gewoon een factor bij een outdoortoernooi.
Knap, niet inhoudelijk reageren nadat je met argumenten was gekomen die nergens op slaan.quote:Op maandag 20 juni 2011 19:26 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
Knap, je kan de structuur van een post overnemen, nu alleen nog met inhoudelijke argumenten komen die ergens op slaan, en je komt er wel.
Nou ja, dit had niet te maken met de andere omstandigheden lijkt me. Meer dat na de regenpauze Dokic gewoon haar ritme kwijt was.quote:Op maandag 20 juni 2011 19:28 schreef wimderon het volgende:
Schiavone gaat het beste om met de gewijzigde omstandigheden en slaat Dokic naar huis, 6-4 1-6 6-3.
Oh geen idee, ik keek net toevallig op het scorebord.quote:Op maandag 20 juni 2011 19:29 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Nou ja, dit had niet te maken met de andere omstandigheden lijkt me.
Het mentale aspect dan dus, iets waar je rekening mee moet houden bij outdoortennis.quote:Meer dat na de regenpauze Dokic gewoon haar ritme kwijt was.
Hehequote:Op maandag 20 juni 2011 19:31 schreef wimderon het volgende:
[..]
Oh geen idee, ik keek net toevallig op het scorebord.
[..]
Het mentale aspect dan dus, iets waar je rekening mee moet houden bij outdoortennis.
Gast, dingen roepen als "regen is gewoon een factor bij een outdoor toernooi" is geen argument, dat is een herhaling van je stelling. Het is dus (voor het kijken van een livewedstrijd op een bepaald moment) geen argument, want je kan wel kijken, namelijk met een dak.quote:Op maandag 20 juni 2011 19:28 schreef wimderon het volgende:
[..]
Knap, niet inhoudelijk reageren nadat je met argumenten was gekomen die nergens op slaan.
Dat laatste alleen lijkt me, maar het regent, dus er gebeurt nu vrij weinigquote:Op maandag 20 juni 2011 19:50 schreef Aalbers het volgende:
[..]
Is dat ergens te volgen met beelden,of alleen via livetracker van wimbledon?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |