FOK!forum / Lifestyle / [Gezond Slank] #1519 - Waar Duvel gras eet!
XcUZ_Mevrijdag 17 juni 2011 @ 19:35
RealMenEatGrass-600x440.jpg
Link naar alle vorige delen in de reeks: Topicreeks: Gezond Slank

De Slankreeks
De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden
• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.
• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.
• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.
• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.
• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!
Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop:
• O Ontbijt
• T Tussendoortje
• L Lunch
• D Diner
• S Sport
Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.
BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.
Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!
forum-img.png

Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

PM-lijst PM-lijst is hier te vinden.
Bijwerken staat vrij!

Lurktooltje: Lurkers beware! http://www.fok.nl/gm/volgteltool.php
lovelivrijdag 17 juni 2011 @ 19:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 juni 2011 19:32 schreef XcUZ_Me het volgende:
Nee! Postelein vind ik echt naar gras smaken.
Ik vind postelein ook vies. Alleen weet ik niet hoe gras smaakt.
XcUZ_Mevrijdag 17 juni 2011 @ 19:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 juni 2011 19:36 schreef loveli het volgende:

[..]

Ik vind postelein ook vies. Alleen weet ik niet hoe gras smaakt.
Zoals postelein dus :').
MarMarvrijdag 17 juni 2011 @ 19:37
Ohai, even tussendoor.. drukte van kinderfeestje overleefd, was een groot succes. Straks als de uk naar bed is een glaasje wijn en dan val ik denk ik spontaan in slaap, zo niet, dan nog een glaasje wijn O+

en dit:

omg omg omg de taarten zijn net bezorgd door mijn lieve vriendin!

voor mij:
GroteFoto-WVEH4TDX.jpg

voor Mila:
GroteFoto-AK46Q3BH.jpg
Mini.vrijdag 17 juni 2011 @ 19:38
Duvel, maak eens een groente die XM ook lust! Of pers een paar sinaasappels uit. :Y)
Perruchevrijdag 17 juni 2011 @ 19:38
:W
Perruchevrijdag 17 juni 2011 @ 19:39
Eten en film kijken :W
Mini.vrijdag 17 juni 2011 @ 19:40
Wat een mooie taarten MarMar! O+ Daar zal je dochter ook wel helemaal blij mee zijn!
Duvelvrijdag 17 juni 2011 @ 19:44
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 juni 2011 19:38 schreef Mini. het volgende:
Duvel, maak eens een groente die XM ook lust! Of pers een paar sinaasappels uit. :Y)
Nee, ik eet dit één keer per jaar, dus. :{w
Mini.vrijdag 17 juni 2011 @ 19:45
quote:
7s.gif Op vrijdag 17 juni 2011 19:44 schreef Duvel het volgende:

[..]

Nee, ik eet dit één keer per jaar, dus. :{w
Je kunt toch ook 2 verschillende maken.
:{w :P
Duvelvrijdag 17 juni 2011 @ 19:47
Ze eet nu grapefruits.
Viking84vrijdag 17 juni 2011 @ 19:47
quote:
1s.gif Op vrijdag 17 juni 2011 19:45 schreef Mini. het volgende:

[..]

Je kunt toch ook 2 verschillende maken.
:{w :P
Ja, ik maak zelfs drie verschillende groenten op één avond, soms zelfs vier: paprika, courgette, champignons, spinazie.
Viking84vrijdag 17 juni 2011 @ 19:48
En na gisteren een halve meloen en vandaag een fruitsalade en worteltjes sta ik nu geloof ik bekend als de health freak op het werk :'). Ze vinden dat ze een voorbeeld aan me kunnen nemen. Tja, nu moet ik het wel blijven doen ook hè :').
XcUZ_Mevrijdag 17 juni 2011 @ 19:49
Oh, Leny D is zeker nog met vakantie! Daar haal je het niet bij :P.
Viking84vrijdag 17 juni 2011 @ 19:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 juni 2011 19:49 schreef XcUZ_Me het volgende:
Oh, Leny D is zeker nog met vakantie! Daar haal je het niet bij :P.
Ja, dat zeiden ze al. Dat er iemand met vakantie was die nog erger was _O-.
XcUZ_Mevrijdag 17 juni 2011 @ 19:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 juni 2011 19:55 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ja, dat zeiden ze al. Dat er iemand met vakantie was die nog erger was _O-.
I rest my case 8-) .
sigmevrijdag 17 juni 2011 @ 19:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 juni 2011 19:26 schreef Perruche het volgende:
gras?

ik heb geen commentaar op mn allebij ipv allebei gehad! snel editten :D
Ik had 'm wel gezien ;).
sigmevrijdag 17 juni 2011 @ 20:00
Winterpostelein is wel lekker. Dat is een heel ander plantje.
XcUZ_Mevrijdag 17 juni 2011 @ 20:02
quote:
3s.gif Op vrijdag 17 juni 2011 20:00 schreef sigme het volgende:
Winterpostelein is wel lekker. Dat is een heel ander plantje.
Zou dat het zijn? Ik heb 1x postelein gehad en toen vond ik het wél lekker, maar de keren dat Duvel 't maakte, vond ik het echt heel vies :@.
MarMarvrijdag 17 juni 2011 @ 20:02
XM kan het zijn dat je lijf gewoon heftig reageert ook op die kuur en dat het bij jou sowieso wat heftiger reageert fysiek? Ik hoop iig voor je dat je nu dan eindelijk snel opknapt, ben wel blij dat het niet ernstig is, maar die pijn moet dan ook es snel vertrekken nu :*

@Mini, ze is zeker blij en ik ook :) Luxeprobleem: ik wil er eigenlijk niet in snijden :@
XcUZ_Mevrijdag 17 juni 2011 @ 20:02
Ik weet het niet Mar, maar ben het wel met je eens :').
Jagärtrutvrijdag 17 juni 2011 @ 20:04
:W wij zijn naar het outletcentrum geweest, en nu net terug. Zo maar eens eten in elkaar flansen, want hoewel bij de McD stoppen aanlokkelijk was, toch maar niet gedaan!

En voor 60 euro een broek, een jurk, een t-shirt en een vest gescoord, allemaal van Mexx, niet verkeerd!
Viking84vrijdag 17 juni 2011 @ 20:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 juni 2011 20:02 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Zou dat het zijn? Ik heb 1x postelein gehad en toen vond ik het wél lekker, maar de keren dat Duvel 't maakte, vond ik het echt heel vies :@.
Miss ligt het aan Duvel?
progjevrijdag 17 juni 2011 @ 20:10
Zo het is wel eens tijd om naar huis te gaan. Weekend O+
Mini.vrijdag 17 juni 2011 @ 20:15
quote:
14s.gif Op vrijdag 17 juni 2011 19:47 schreef Duvel het volgende:
Ze eet nu grapefruits.
Ah, ook gezond. :)

Jeej, bijna thuis! In Limburg, that is.
Blurred86vrijdag 17 juni 2011 @ 20:23
ik heb nog nooit postelein gegeten volgens mij, ben wel benieuwd hoe duvel het klaarmaakt?

oh en ik eet zelden minder dan 3 verschillende soorten groente op 1 dag :Y)
MevrouwPuffvrijdag 17 juni 2011 @ 20:33
Weer druk geweest hier!

Net frietjes op en een gegrillde hamburger :9
Ewelinavrijdag 17 juni 2011 @ 20:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 juni 2011 15:53 schreef Mixende_match het volgende:
http://educatie.ntr.nl/nationaleinburgeringtest/#

haha ik ben niet ingeburgerd. 4,6 :') wat een test zeg..
Die heb ik al eens gemaakt. Ik had een ruime 6 :D
Ewelinavrijdag 17 juni 2011 @ 20:41
Oh, en ik heb een brief aan de examencommissie die ik op wil sturen.. maar wil iemand hem even nalezen?
Blurred86vrijdag 17 juni 2011 @ 20:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 juni 2011 20:41 schreef Ewelina het volgende:
Oh, en ik heb een brief aan de examencommissie die ik op wil sturen.. maar wil iemand hem even nalezen?
ja hoor, stuur maar door! op inhoud? of spelling/grammatica?
Ewelinavrijdag 17 juni 2011 @ 20:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 juni 2011 20:44 schreef Blurred86 het volgende:

[..]

ja hoor, stuur maar door! op inhoud? of spelling/grammatica?
Allebei eigenlijk... kun je je email dm-en, dan stuur ik hem op.
XcUZ_Mevrijdag 17 juni 2011 @ 21:14
quote:
0s.gif Op zondag 3 april 2011 15:42 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Nouja, het staat op de verpakking: verse franse kwark, 3,2% vet, 76 kcals per 100 gram. Van Senoble. En die is lekker :9.
quote:
0s.gif Op donderdag 16 juni 2011 22:57 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Ik ga maandag weer beginnen met rondhuppelen en meppen. :) Kijken of dat weer een beetje lukt. :)

Had hier trouwens net hele lekkere kwark! Bak van 1 liter, merk Senoble, Fromage frais battu (of Franse verse kwark), 3,2% vet en voor 1,79 te koop bij Hoogvliet.
*kwark-boks
Phaidravrijdag 17 juni 2011 @ 21:17
Wij hebben 'm ook in de koelkast staan!
Viking84vrijdag 17 juni 2011 @ 21:20
Meh, ik ben te moe om nog wat te gaan doen (als in serie kijken oid) en niet moe genoeg om te gaan slapen 8)7.

Ga toch nog maar even een epje van Fringe kijken in bed O+.
MariaEtceteravrijdag 17 juni 2011 @ 21:29
Hm een vacature in het Engels (van een Nederlandse instelling), is het gangbaar om dan ook in het Engels te solliciteren? Lijkt me wel he? oO<
Blurred86vrijdag 17 juni 2011 @ 21:54
Ik denk het ook Maria!
Blurred86vrijdag 17 juni 2011 @ 21:54
ik heb een heel weekend zonder domme huisgenote, bliss O+ :@
_aurum_vrijdag 17 juni 2011 @ 21:59
hai! Weekend *O*
Ewelinavrijdag 17 juni 2011 @ 21:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 juni 2011 21:54 schreef Blurred86 het volgende:
ik heb een heel weekend zonder domme huisgenote, bliss O+ :@
*O*
motorbloempjevrijdag 17 juni 2011 @ 22:32
8-) het tentamen from hell is voor 3/4 af 8-)

nu nog lekker wijn drinken en morgen de rest doen!
progjevrijdag 17 juni 2011 @ 23:15
Goed bezig Moblo *O*

Net zitten MSN'en + webcam met mijn moeder, ze blijft het geweldig vinden hihi O+
"het is zo veel leuker dan gewoon bellen, zo kan ik je tenminste zien'
MariaEtceteravrijdag 17 juni 2011 @ 23:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 juni 2011 23:15 schreef progje het volgende:
Goed bezig Moblo *O*

Net zitten MSN'en + webcam met mijn moeder, ze blijft het geweldig vinden hihi O+
"het is zo veel leuker dan gewoon bellen, zo kan ik je tenminste zien'
Aww O+

In dat kader kreeg ik net een smsje van de vriend van mn mams, ze zijn met z'n tweetjes op de Grote Kanarie: "Hot hot hot, en bij jullie?" :+

Ennnn:
SPOILER: gebruikelijk studentengeneuzel
Mailtje van docent! Ik dacht omg omg, cijfer! Maar nee, hij meldde even dat de 2e lezer al een voorlopig verslag heeft ingediend maar dat ze nog een paar dingetjes moeten bespreken samen :P Yikessss!
uniekhoornvrijdag 17 juni 2011 @ 23:23
Mijn moeder op hyves:
Hoesten, niet kunnen slapen, al een week niet. Huishouden komt niks van

Ik ga morgen een paar uurtjes huishouden bij moeders :')
MariaEtceteravrijdag 17 juni 2011 @ 23:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 juni 2011 23:23 schreef uniekhoorn het volgende:
Mijn moeder op hyves:
Hoesten, niet kunnen slapen, al een week niet. Huishouden komt niks van

Ik ga morgen een paar uurtjes huishouden bij moeders :')
Aww :D Ook leuk :') Beterschap voor je mamma!
kwakz0rvrijdag 17 juni 2011 @ 23:29
ik vind t zo tof dat hpkw en ewelina morgen komen luisteren naar mn concert O+ dat wilde ik nog even kwijt (t moest even via mij geregeld worden met kaartjes, anders was t een toffe surprise geweest)
Ewelinavrijdag 17 juni 2011 @ 23:33
Zin in hoor :) Ben wel benieuwd en ik wil je graag een keer live horen zingen. Overigens was het een idee van HPKW.

ik hoop alleen dat je niet al te veel fok!kers op facebook hebt? :P
progjevrijdag 17 juni 2011 @ 23:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 juni 2011 23:29 schreef kwakz0r het volgende:
ik vind t zo tof dat hpkw en ewelina morgen komen luisteren naar mn concert O+ dat wilde ik nog even kwijt (t moest even via mij geregeld worden met kaartjes, anders was t een toffe surprise geweest)
O+ O+
uniekhoornvrijdag 17 juni 2011 @ 23:57
Wat een O+
Chicolatezaterdag 18 juni 2011 @ 00:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 juni 2011 23:29 schreef kwakz0r het volgende:
ik vind t zo tof dat hpkw en ewelina morgen komen luisteren naar mn concert O+ dat wilde ik nog even kwijt (t moest even via mij geregeld worden met kaartjes, anders was t een toffe surprise geweest)
Oh wat tof van ze! O+

Ik ga slapen, hoop dat ik vannacht niet weer wakker word van de kramp in mijn kuit. Want dat is echt een van de rotste manieren om wakker te worden :').
HenkPietKlaasWimzaterdag 18 juni 2011 @ 00:15
Ja!! Hebben we even geregeld terwijl ik bij de Staat was. :D
Heb er ook heel veel zin in. :D
Eindelijk Kwak ontmoeten. :D

Owja, postelein eet ik altijd in salade variant. Rauw, met stukjes appel en een mosterddressing. :)
De groenteboer kijkt me dan wel heel raar aan als ik zeg dat ik er een salade van maak. :o
Ewelinazaterdag 18 juni 2011 @ 00:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 00:15 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Ja!! Hebben we even geregeld terwijl ik bij de Staat was. :D
Heb er ook heel veel zin in. :D
Eindelijk Kwak ontmoeten. :D

Owja, postelein eet ik altijd in salade variant. Rauw, met stukjes appel en een mosterddressing. :)
De groenteboer kijkt me dan wel heel raar aan als ik zeg dat ik er een salade van maak. :o
Oh, dat klinkt lekker, die salade! :9
Ewelinazaterdag 18 juni 2011 @ 00:18
En ik heb besloten dat ik morgen deze even ga scoren. Met korting.

TS110077202_parasol.jpg
HenkPietKlaasWimzaterdag 18 juni 2011 @ 00:29
Groot gelijk!

Owja, over spijkerbroeken (zijn we niet allemaal op zoek naar de perfecte broek?!), Levi's heeft tegenwoordig dus een serie die uit gaat van verschillende curves; slight, demi of bold curve. Dus geen gapende gaten meer bij je taille of juist een knellende taille.
Geweldig idee. Jammer dat ze mijn maat niet in de juiste lengtemaat hadden. :D
motorbloempjezaterdag 18 juni 2011 @ 00:36
:W welterusten lieve dames!

Wijntje was heerlijk O+

en morgenochtend ga ik m'n take home tentamen even afraffelen :')!
Daarna door met leren én de andere essays double checken...

En wat leuk dat hpkw en ewelina komen kijken! Veel plezier!
MariaEtceterazaterdag 18 juni 2011 @ 00:39
Jeuj voor Ewelina en Henk! Veel plezier met Kwakkert!
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 00:29 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Groot gelijk!

Owja, over spijkerbroeken (zijn we niet allemaal op zoek naar de perfecte broek?!), Levi's heeft tegenwoordig dus een serie die uit gaat van verschillende curves; slight, demi of bold curve. Dus geen gapende gaten meer bij je taille of juist een knellende taille.
Geweldig idee. Jammer dat ze mijn maat niet in de juiste lengtemaat hadden. :D
Bij mij werkte het niet, met de bold curve had ik alsnog allemaal gapende gaten / knellende delen :@ :') Het kleine uberslanke meiske van de Levi's winkel was erg verbaasd _O-
Laurelinezaterdag 18 juni 2011 @ 04:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 00:39 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]

Bij mij werkte het niet, met de bold curve had ik alsnog allemaal gapende gaten / knellende delen :@ :') Het kleine uberslanke meiske van de Levi's winkel was erg verbaasd _O-
Ja, het probleem met die voorgestikte curves is dat iedereen ze toch op een andere plaats heeft: die heupronding bijvoorbeeld hebben veel mensen met brede heupen meestal niet, ze lopen dan in een rechte lijn steeds wijder. De enige oplossing is soms toch een jeans met stretchmateriaal.
sigmezaterdag 18 juni 2011 @ 05:17
Mogge.

Minimeet bij zingende Kwak vandaag? Wat leuk!
Ik ga zo, als het bakje brinta gezakt is, maar eens even een rondje hollen.
sigmezaterdag 18 juni 2011 @ 05:33
Hmm. Het plenst hier nu. Ik ga nu maar even geen rondje hollen.
Volgens buienradar is het zo weg, dus dan ga ik zometeen wel.
sigmezaterdag 18 juni 2011 @ 07:27
Langslapers!

Het hield op met regenen en ik heb ruim 40 minuten gehardloopt. Rondje van 7 a 7,5km. Het gps-horloge had een lege battarij.
Phaidrazaterdag 18 juni 2011 @ 07:45
Ik ben ook wakker :P . Maar hier regent het nog steeds.
MevrouwPuffzaterdag 18 juni 2011 @ 08:14
Goeiemorgen!
Hier ook non-bbq weer.
En mn oral-B batterij wordt slechter :{ 2x per week laden!
_aurum_zaterdag 18 juni 2011 @ 08:29
mogguh! Nog een voor Maria *O* Dat was ik gister vergeten /brakheid

Pff, dit weer ben ik wel een beetje zat.... Zomer were art thou? }:|

lijstje gister:

O: smoothie+nootjes
T: zoete aardappel+ kipfilet
L: bruine mini baguette+parmaham, flesje cola light
T: shake met havermout
D: aardappeltjes en vis
S: borst/triceps/schouders en met gepaste tegenzin cardio. Maar ik heb 't toch maar gedaan :s)
lovelizaterdag 18 juni 2011 @ 08:29
quote:
6s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 00:18 schreef Ewelina het volgende:
En ik heb besloten dat ik morgen deze even ga scoren. Met korting.

[ afbeelding ]
Waarom heet die foto "parasol"?
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 08:41
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 08:14 schreef MevrouwPuff het volgende:
Goeiemorgen!
Hier ook non-bbq weer.
En mn oral-B batterij wordt slechter :{ 2x per week laden!
je moet er dan ook alleen je tanden mee poetsen :P /superfout

Ik ga zo ook eens kijken of ik tussen de buien door kan hollen. Al een week niet neer geweest dus het wordt weer eens tijd. Volgende week moet ik ook 2 keer na het werk bleh :P.
Jagärtrutzaterdag 18 juni 2011 @ 09:13
Het nadeel van vrijdag zaterdag noemen is dat zaterdag vrijdag wordt. We zijn al aan het werk, dus.

Maar goed, morgen blijft wel zondag!
Jagärtrutzaterdag 18 juni 2011 @ 09:17
ha, op donderdag een maitlje gestuurd naar de bieb over een boek wat ik ze voorstel aan te schaffen. Gister een mailtje terug dat ze het aangeschaft hebben, en of ik het boek wil reserveren..Wat een service!
Jagärtrutzaterdag 18 juni 2011 @ 09:30
Nou goed, dan nog maar lijstjes:

gister:
T: 2 merci'tjes
T: bakje yoghurt met muesli
O/L: 2 witte broodjes met gebakken ei met kaas
T: handje chips
D: gevulde salade met spekjes, cashews, feta en appel met wat brood met knoflookboter

vandaag:
O: yogurt met muesli
T: kiwi
L: 2 tosti's ham en kaas
T: ?
S: half uur hardlopen
D: ?
MevrouwPuffzaterdag 18 juni 2011 @ 09:31
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 08:41 schreef Viking84 het volgende:

[..]

je moet er dan ook alleen je tanden mee poetsen :P /superfout
Die opmerking zat er wel aan te komen ja :')

Net lekker ontbijt op bed gemaakt voor vriendje (en mezelf natuurlijk) :s)
motorbloempjezaterdag 18 juni 2011 @ 09:33
hoi!

Weer aan de slag zo! :o
XcUZ_Mezaterdag 18 juni 2011 @ 09:51
Mogge.

Wat leuk van dat concert zeg! O+ En *O* voor Maria.
Het onweert (nog) niet buiten, maar wel in m'n buik. Mên, wat een herrie :').

De buikpijnstatus is verder onveranderd. Ik heb weinig fiducie in deze antibiotica, maar okee. En eigenlijk wil ik maandag wel weer naar m'n werk, heb een hele belangrijke meeting :{.
DevilsAndDustzaterdag 18 juni 2011 @ 09:53
De (8> wenst jullie een prettige dag!
DevilsAndDustzaterdag 18 juni 2011 @ 09:56
Dat was ik niet.
lovelizaterdag 18 juni 2011 @ 09:57
Tijd voor een (8> PI.
sigmezaterdag 18 juni 2011 @ 10:04
quote:
11s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 09:53 schreef DevilsAndDust het volgende:
De (8> wenst jullie een prettige dag!
Hehehe.

:W!
MariaEtceterazaterdag 18 juni 2011 @ 10:12
quote:
11s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 09:53 schreef DevilsAndDust het volgende:
De (8> wenst jullie een prettige dag!
Ohai (8> ! *O*

quote:
10s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 04:59 schreef Laureline het volgende:

[..]

Ja, het probleem met die voorgestikte curves is dat iedereen ze toch op een andere plaats heeft: die heupronding bijvoorbeeld hebben veel mensen met brede heupen meestal niet, ze lopen dan in een rechte lijn steeds wijder. De enige oplossing is soms toch een jeans met stretchmateriaal.
Of broeken van de Esprit *) Of rokjes :+
MariaEtceterazaterdag 18 juni 2011 @ 10:13
Ik ga zo naar Almeria voor de burpday van een vriendinnetje, Brother Bear kijken en Mario Karten O+ Dat het OV mij maar weder goed gezind mag wezen :7
Perruchezaterdag 18 juni 2011 @ 10:25
Morning!

Heerlijk geslapen O+

Nu beetje Masterchef kijken, beetje opruimen, op 12 uur beetje sporten en dan koffie met een vriendinnetje!

Weeken *O*
Perruchezaterdag 18 juni 2011 @ 10:27
Maria, Ik dacht even Almeria in Spanje, als zoiets bestaat :P Maar misschien is het iets dichter bij huis :+
Cocotrimoniumzaterdag 18 juni 2011 @ 10:28
Oh hai!

Mariokart <3

Martijn staat ei voor me te bakken. Omnomnom :)
HenkPietKlaasWimzaterdag 18 juni 2011 @ 10:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 10:12 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Of broeken van de Esprit *) Of rokjes :+
Bij mij paste die Levi's broek zowaar wel, alleen qua lengte dan niet. :D
Verder blijft kleding een drama. Bijna niets paste goed in de VS bij mij. Of te kort, of te wijd in de taille of te strak op de heupen of gewoon volledig onflatteus. :P :D
Ml-etjezaterdag 18 juni 2011 @ 10:31
*O* wat een weertje, wij gaan via Medemblik richting huis.
Cocotrimoniumzaterdag 18 juni 2011 @ 10:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 09:51 schreef XcUZ_Me het volgende:
Mogge.

Wat leuk van dat concert zeg! O+ En *O* voor Maria.
Het onweert (nog) niet buiten, maar wel in m'n buik. Mên, wat een herrie :').

De buikpijnstatus is verder onveranderd. Ik heb weinig fiducie in deze antibiotica, maar okee. En eigenlijk wil ik maandag wel weer naar m'n werk, heb een hele belangrijke meeting :{.
Tja, kan me voorstellen dat je naar die meeting wil. Maar kun je functioneren op het moment?
Perruchezaterdag 18 juni 2011 @ 10:37
XM, die meeting gebeurt inderdaad ook wel zonder jou. Gewoon even een beetje tijd voor jezelf. Lijkt me dat dat geen kwaad kan :) .
DevilsAndDustzaterdag 18 juni 2011 @ 10:39
We hebben zonet ineens een vakantie geboekt. :o.
Perruchezaterdag 18 juni 2011 @ 10:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 10:39 schreef DevilsAndDust het volgende:
We hebben zonet ineens een vakantie geboekt. :o.
*O* waarnaartoe?

Leuk dat de baard kwam posten trouwens :P
progjezaterdag 18 juni 2011 @ 10:43
Mogguh
Goodbyezaterdag 18 juni 2011 @ 10:53
:W

Een vriendin van mij heeft de levi´s demi curve en die staat haar werkelijk prachtig. En hij zit ook heel lekker volgens haar. Je moet maar net mazzel hebben, maar toch ;)

Lijstje gister:

O: boterham appelstroop
T: bakje bulgaarse yoghurt met rode besjes
L: 2 boterhammen salami
T: cup a soup champignon, 2 rijstwafels
D: volkoren pasta met saus, groente en tonijn
T: wijntjes, ik denk een stuk of vier? en nog een handje m&m's

Zowaar m'n fruit helemaal vergeten! ;( Vandaag beter!
motorbloempjezaterdag 18 juni 2011 @ 10:54
Hm, dubbel.

Studiegenote vraagt of ze mijn essay even door mag lezen. Ik vertrouw haar op zich wel, en ze zegt het ook alleen ter inspiratie te doen, maar het gaat wel om het zelfde onderwerp enzo, en vond mijn eigen insteek en ideeën echt awesome :')

Maar ik ben ook wel bang voor 'onbewust plagiaat', zeg maar... :@

*twijfel* want ik wil ook graag helpen, want ze zit vast en vraagt niet zomaar om hulp, zeg maar....
Ml-etjezaterdag 18 juni 2011 @ 10:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 10:39 schreef DevilsAndDust het volgende:
We hebben zonet ineens een vakantie geboekt. :o.
Lekker! Waarheen?
motorbloempjezaterdag 18 juni 2011 @ 10:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 10:39 schreef DevilsAndDust het volgende:
We hebben zonet ineens een vakantie geboekt. :o.
:o O+ waarheen?
XcUZ_Mezaterdag 18 juni 2011 @ 10:56
quote:
17s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 10:54 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Lekker! Waarheen?
Dat!

En die bold curve zat mij voor geen meter.
lovelizaterdag 18 juni 2011 @ 10:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 10:54 schreef motorbloempje het volgende:
Hm, dubbel.

Studiegenote vraagt of ze mijn essay even door mag lezen. Ik vertrouw haar op zich wel, en ze zegt het ook alleen ter inspiratie te doen, maar het gaat wel om het zelfde onderwerp enzo, en vond mijn eigen insteek en ideeën echt awesome :')

Maar ik ben ook wel bang voor 'onbewust plagiaat', zeg maar... :@

*twijfel* want ik wil ook graag helpen, want ze zit vast en vraagt niet zomaar om hulp, zeg maar....
Ipv je eigen spul doormailen ideeen uitwisselen/brainstormen?
Ml-etjezaterdag 18 juni 2011 @ 10:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 10:54 schreef motorbloempje het volgende:
Hm, dubbel.

Studiegenote vraagt of ze mijn essay even door mag lezen. Ik vertrouw haar op zich wel, en ze zegt het ook alleen ter inspiratie te doen, maar het gaat wel om het zelfde onderwerp enzo, en vond mijn eigen insteek en ideeën echt awesome :')t

Maar ik ben ook wel bang voor 'onbewust plagiaat', zeg maar... :@

*twijfel* want ik wil ook graag helpen, want ze zit vast en vraagt niet zomaar om hulp, zeg maar....
Zou het niet doen er is genoeg lees en Google voer.
Goodbyezaterdag 18 juni 2011 @ 10:58
Ik heb een keer iets doorgestuurd naar een klasgenoot en het meest awesome gedeelte er uit gehaald :@ Maar met een essay gaat dat wat moeilijker, denk ik..

Niet doen dus, je zit toch bijna in Hull :+
Ml-etjezaterdag 18 juni 2011 @ 10:59
Broeken:') schei uit ben gestopt met passen na drie keer tailleband op maatje heup. Volgende week naar mijn vermaakwinkel.
lovelizaterdag 18 juni 2011 @ 10:59
Broeken zijn hier nooit het probleem. Jasjes en jurkjes daarentegen...
MevrouwPuffzaterdag 18 juni 2011 @ 11:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 10:56 schreef loveli het volgende:

[..]

Ipv je eigen spul doormailen ideeen uitwisselen/brainstormen?
Dit is wel een goed idee :)
sigmezaterdag 18 juni 2011 @ 11:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 10:54 schreef motorbloempje het volgende:
Hm, dubbel.

Studiegenote vraagt of ze mijn essay even door mag lezen. Ik vertrouw haar op zich wel, en ze zegt het ook alleen ter inspiratie te doen, maar het gaat wel om het zelfde onderwerp enzo, en vond mijn eigen insteek en ideeën echt awesome :')

Maar ik ben ook wel bang voor 'onbewust plagiaat', zeg maar... :@

*twijfel* want ik wil ook graag helpen, want ze zit vast en vraagt niet zomaar om hulp, zeg maar....
Andersom voorstellen! Zij stuurt jou haar opzet, jij geeft suggesties om dat weer vlot te trekken.
Goodbyezaterdag 18 juni 2011 @ 11:01
quote:
2s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 11:00 schreef sigme het volgende:

[..]

Andersom voorstellen! Zij stuurt haar jouw opzet, jij geeft suggesties om dat weer vlot te trekken.
:Y ^O^
lovelizaterdag 18 juni 2011 @ 11:02
Mo, heb je daar tijd voor met je hele verhuizing?
sigmezaterdag 18 juni 2011 @ 11:02
Oeps, daar waren wat woorden verward geraakt :@.

Ik type sneller dan ik denk (en ik type niet heel snel).
DevilsAndDustzaterdag 18 juni 2011 @ 11:03
We gaan naar Cyprus!
Goodbyezaterdag 18 juni 2011 @ 11:03
quote:
11s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 11:02 schreef sigme het volgende:
Oeps, daar waren wat woorden verward geraakt :@.

Ik type sneller dan ik denk (en ik type niet heel snel).
Ik las er zo overheen! :D
Goodbyezaterdag 18 juni 2011 @ 11:04
quote:
17s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 11:03 schreef DevilsAndDust het volgende:
We gaan naar Cyprus!
Tof, wanneer? *O*
motorbloempjezaterdag 18 juni 2011 @ 11:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 11:02 schreef loveli het volgende:
Mo, heb je daar tijd voor met je hele verhuizing?
Ik heb niet eens tijd voor één tentamen :') maargoed.... niet echt keuzes hier :P
progjezaterdag 18 juni 2011 @ 11:04
quote:
17s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 11:03 schreef DevilsAndDust het volgende:
We gaan naar Cyprus!
Nice!
Syrenazaterdag 18 juni 2011 @ 11:05
Ik zou idd ook aanbieden om haar stuk te lezen ipv het jouwe op te sturen :Y
lovelizaterdag 18 juni 2011 @ 11:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 11:04 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Ik heb niet eens tijd voor één tentamen :') maargoed.... niet echt keuzes hier :P
Wel de keuze om geen tijd in het lezen van haar ding te steken.
motorbloempjezaterdag 18 juni 2011 @ 11:07
is beetje uit de categorie 'dan kan dat er ook nog wel bij'... :@

|:( ik zit vast met 't laatste essay van het afgrijselijke take home exam. Geen idee wat ze met de vraag bedoelen/wat ze willen horen. Echt géén idee... en ik ben écht naar dat college geweest :')!
Syrenazaterdag 18 juni 2011 @ 11:08
De blauwe brief is binnen :9 helaas moet het allemaal de spaar op want de tuin wordt gedaan. Of de keuken. Of de badkamer. Of de zolder oO<

Choices, I suck at them.
Jagärtrutzaterdag 18 juni 2011 @ 11:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 11:08 schreef Syrena het volgende:
De blauwe brief is binnen :9 helaas moet het allemaal de spaar op want de tuin wordt gedaan. Of de keuken. Of de badkamer. Of de zolder oO<

Choices, I suck at them.
tuin lijkt me belangrijker dan de zolder. Ik zou keuken over tuin stellen, maar tuin over badkamer en zolder...
kwakz0rzaterdag 18 juni 2011 @ 11:17
Mini, happie beursdee!

quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 05:17 schreef sigme het volgende:
Mogge.

Minimeet bij zingende Kwak vandaag? Wat leuk!
Ik ga zo, als het bakje brinta gezakt is, maar eens even een rondje hollen.
Dan moeten we elkaar wel zien te vinden :P "ik ben een van die 150 mensen in t koor, we hebben allemaal zwart aan" ;) nee, ik ga wel zoeken na afloop. Ewelina heb ik al eens gemeet.

Nu ga ik naar de sportschool. Vanavond nafeest met natuutlijk teveel wijn (afscheid van koor na tien jaar) dus laten we de dag maar fit beginnen....
kwakz0rzaterdag 18 juni 2011 @ 11:18
Trouwens, DaD, waar ga je nou werken? Is het afstandsprobleem nu opgelost?
Goodbyezaterdag 18 juni 2011 @ 11:20
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 11:17 schreef kwakz0r het volgende:
Mini, happie beursdee!



[..]

Dan moeten we elkaar wel zien te vinden :P "ik ben een van die 150 mensen in t koor, we hebben allemaal zwart aan" ;) nee, ik ga wel zoeken na afloop. Ewelina heb ik al eens gemeet.

Nu ga ik naar de sportschool. Vanavond nafeest met natuutlijk teveel wijn (afscheid van koor na tien jaar) dus laten we de dag maar fit beginnen....
Dat is heel slim, als ik 's ochtends heb gesport voel ik me de rest van de dag helemaal top! :Y
progjezaterdag 18 juni 2011 @ 11:22
ik ga mezelf zo ook maar eens naar de sportschool slepen...
Syrenazaterdag 18 juni 2011 @ 11:23
De tuin stoort me, want er is een stuk zandvlak waar ik telkens overheen moet om bij het schuurtje te kunnen en het ziet er zo afbraakpanderig uit vanuit het raam.

De zolder stoort me echt heel erg :@ daar is sinds de bouw (1975) niets mee gedaan. En de zolder moet eerder dan de badkamer, want de wasmachine moet dan op zolder komen.

Badkamer is netjes, enige wat een beetje vervelend is is dat het bad te klein is om in te liggen en staand douchen kan niet omdat de kraan daarvoor op de verkeerde plaats zit.

De keuken is }:| scheve kastjes, lekkage gehad, kastjes stinken, vloertegels zijn beschadigd, mijn koelkast is aan vervanging toe, als oven gebruik ik nu mijn oude fornuis. Mijn voorraad staat her en der omdat ik het niet in de onderkastjes durf te zetten ivm de muizen (de kastjes zijn op sommige plekken open aan de achterkant, dus ze kunnen vanuit de kruipruimte lekker overal komen). Ik heb geen keutels meer gevonden, maar je weet t niet.

Hm geloof dat keuken en tuin winnen oO<
Goodbyezaterdag 18 juni 2011 @ 11:26
Goede conclusie Syrena _O-
lovelizaterdag 18 juni 2011 @ 11:27
Keuken: zoek bij failissementsveilingen of als ze showroommodellen verkopen. Kastjes en inbouwapparatuur kun je op alle plekken plaatsen die je wilt, alleen een nieuw aanrechtblad zelf op maat bestellen.
Mixende_matchzaterdag 18 juni 2011 @ 11:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 10:25 schreef Perruche het volgende:
Morning!

Heerlijk geslapen O+

Nu beetje Masterchef kijken, beetje opruimen, op 12 uur beetje sporten en dan koffie met een vriendinnetje!

Weeken *O*
masterchef zat ik vanochtend ook te kijken :o haha

Cyprus. Lijkt me geweldig! hoelang ga je??

over spijkerbroeken :X . genoeg over gezegd, past nooit bij mij, te dikke bovenbenen. Voel me gelijk zo'n opgepropte prop. :')

@ loveli idd, keukenveilingen: bva of troostwijk. Let er wel op dat er nog wat bedragen er boven op komen ;(

Gisteren lekker zelfgemaakte pizza op :9 , vanavond nasi, met zelfgemaakte pindasaus. :9 en kroepoek

en ow shit, goed dat ik het post, ik denk er ineens aan: vlees erbij!
Perruchezaterdag 18 juni 2011 @ 11:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 11:34 schreef Mixende_match het volgende:

[..]

masterchef zat ik vanochtend ook te kijken :o haha

Cyprus. Lijkt me geweldig! hoelang ga je??

over spijkerbroeken :X . genoeg over gezegd, past nooit bij mij, te dikke bovenbenen. Voel me gelijk zo'n opgepropte prop. :')

@ loveli idd, keukenveilingen: bva of troostwijk. Let er wel op dat er nog wat bedragen er boven op komen ;(

Gisteren lekker zelfgemaakte pizza op :9 , vanavond nasi, met zelfgemaakte pindasaus. :9 en kroepoek

en ow shit, goed dat ik het post, ik denk er ineens aan: vlees erbij!
Oeh nog een fan! Ik ben tegen kate :')
Perruchezaterdag 18 juni 2011 @ 11:40
Een vriendin wil over 2.5 uur ergens meeten en dan met de boot gaan. Ik kijk naar buiten en denk.... nee.
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 11:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 10:54 schreef motorbloempje het volgende:
Hm, dubbel.

Studiegenote vraagt of ze mijn essay even door mag lezen. Ik vertrouw haar op zich wel, en ze zegt het ook alleen ter inspiratie te doen, maar het gaat wel om het zelfde onderwerp enzo, en vond mijn eigen insteek en ideeën echt awesome :')

Maar ik ben ook wel bang voor 'onbewust plagiaat', zeg maar... :@

*twijfel* want ik wil ook graag helpen, want ze zit vast en vraagt niet zomaar om hulp, zeg maar....
Ja, daar begin ik dus nooit aan! :).

Miss kun je haar een paar tips geven, maar daar zou ik het op houden. Haar studie, haar probleem :).
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 11:58
Hardlopen ging weer zozo, maar goed, ik blijf wel steeds gaan, dat is het belangrijkste. En ik liep met m'n blote been tegen een brandnetel aan, ook leuk! ^O^. Maandag ga ik weer na het werk. Ben benieuwd of ik na een hele dag op m'n kont gezeten te hebben juist lekkerder loop of juist gaar ben.
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 11:59
En dat idee van sigme is nog beter, mo, maar je moet er wel tijd voor hebben :).

Ga zo eens douchen en dan opruimen en dan lekker op m'n gat zitten en van m'n weekend genieten O+ (zegt ze na 2 daagjes werken :')). Morgen gaan we shoppen *O*.
Chicolatezaterdag 18 juni 2011 @ 12:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 11:59 schreef Viking84 het volgende:
Morgen gaan we shoppen *O*.
*jaloers* Ik heb ook zin om te shoppen. Maar dat gaat uitlopen op een frustratie omdat wat ik zoek niet goed te vinden is (lange tshirts, die tot zo halverwege je kont komen) en het regent.

quote:
17s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 11:03 schreef DevilsAndDust het volgende:
We gaan naar Cyprus!
Wat leuk! O+ Ook dat de baard hier even kwam posten :P.

Ik ben aan het afvallen en ik kan er niet zo goed de vinger op leggen waarom. Ik eet overdag minder, 's avonds minder (maar ook meer groente) maar snoep nog steeds en heb alweer 2 weken niet echt gesport door tijdgebrek. Eet ik nou té weinig of begint de stress effect te krijgen? Hoe dan ook 1,9 kg in 12 dagen eraf. Als dit zo door gaat kan ik volgende week alweer in bikini.
lovelizaterdag 18 juni 2011 @ 12:08
Ik heb bij mezelf het idee dat aankomen of afvallen een proces is waarbij actie en reactie wat verder uit elkaar liggen dan een paar dagen.
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 12:10
Wij moeten een nieuwe jas voor Mark en een nieuwe stofzuiger. Ga zelf niks shoppen, denk ik, tenzij ik iets onweerstaanbaars tegenkom en eventueel nog een paar hemdjes bij de H&M :).

Wel jammer vd stofzuiger, want hij is nog geen jaar oud en ik heb hem van m'n ouders gekregen, dus emotionele waarde en zulks :'), maar er zijn geen onderdelen voor te vinden en ik ga dat soort dingen ook niet op internet bestellen. Miss kunnen ze ons bij Handyman nog van dienst zijn en anders halen we een nieuwe, van een bekend merk, zodat we iig makkelijk onderdelen kunnen bestellen.
sigmezaterdag 18 juni 2011 @ 12:11
Toen ik een tijdje heel precies op het eten lette en alles op de gram afwoog, toen aten mijn liefste en ik exact gelijk. En waren de weegverschillen tussen de ene dag en de volgende bij hem en mij ook exact gelijk. Vreemd, nietwaar?
Goodbyezaterdag 18 juni 2011 @ 12:17
Wie heeft er verstand van Engelse confectiematen? Ik ben op asos aan het kijken voor een bikini, maar ik weet niet welke cupmaat ik volgens hen heb :') :@ (70E heb ik normaal gesproken).
Ritualszaterdag 18 juni 2011 @ 12:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 12:17 schreef Goodbye het volgende:
Wie heeft er verstand van Engelse confectiematen? Ik ben op asos aan het kijken voor een bikini, maar ik weet niet welke cupmaat ik volgens hen heb :') :@ (70E heb ik normaal gesproken).
Ik had het laatst voor mezelf opgezocht (ook 70E) en de Engelse maat is dan 32DD.
Linkje
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 12:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 12:17 schreef Goodbye het volgende:
Wie heeft er verstand van Engelse confectiematen? Ik ben op asos aan het kijken voor een bikini, maar ik weet niet welke cupmaat ik volgens hen heb :') :@ (70E heb ik normaal gesproken).
Dat kun je gewoon googlen? :) (zoek eens op omrekentabel confectiemaat / bh-maat oid)
Goodbyezaterdag 18 juni 2011 @ 12:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 12:18 schreef Rituals het volgende:

[..]

Ik had het laatst voor mezelf opgezocht (ook 70E) en de Engelse maat is dan 32DD.
Linkje
Thanks O+
Goodbyezaterdag 18 juni 2011 @ 12:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 12:19 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Dat kun je gewoon googlen? :) (zoek eens op omrekentabel confectiemaat / bh-maat oid)
Ja, dat had ook gekund.
Chicolatezaterdag 18 juni 2011 @ 12:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 12:18 schreef Rituals het volgende:

[..]

Ik had het laatst voor mezelf opgezocht (ook 70E) en de Engelse maat is dan 32DD.
Linkje
Zou ook 32E kunnen zijn. Aangezien we in NL niet met halve maten werken en in Engeland wel. Daar kom je alleen achter met passen.
lovelizaterdag 18 juni 2011 @ 12:26
Nl maat 70, duits = 70, frans = 85, engels = 32, soms ook 10.
lovelizaterdag 18 juni 2011 @ 12:28
En de juiste BH-maat betekent nog steeds niet dat 'ie goed past :')
Goodbyezaterdag 18 juni 2011 @ 12:30
Nee, maar die flutbikini's die je moet kopen op maat 36, 38, 40 of verder zijn al helemaal niets waard :{
uniekhoornzaterdag 18 juni 2011 @ 12:31
Hardgelopen, in de stromende regen.
En toen was ik verdwaald :')
Dat brengt het op 11.64 km met 10.8/uur :o
Goodbyezaterdag 18 juni 2011 @ 12:31
Jeetje, Uniek, jij bent echt een lean, mean hardloop machine :o _O_
MevrouwPuffzaterdag 18 juni 2011 @ 12:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 12:31 schreef uniekhoorn het volgende:
Hardgelopen, in de stromende regen.
En toen was ik verdwaald :')
Dat brengt het op 11.64 km met 10.8/uur :o
Goed hoor!
Morgen ga ik weer proberen, na goed rekken.
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 12:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 12:31 schreef Goodbye het volgende:
Jeetje, Uniek, jij bent echt een lean, mean hardloop machine :o _O_
Dat!
lovelizaterdag 18 juni 2011 @ 12:59
I hate hardlopen. There, I said it.
Mixende_matchzaterdag 18 juni 2011 @ 13:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 11:40 schreef Perruche het volgende:

[..]

Oeh nog een fan! Ik ben tegen kate :')
ik sinds donderdag ook met d'r valsspelen etc....

verder vind ik sam wel erg leuk. O+
XcUZ_Mezaterdag 18 juni 2011 @ 13:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 12:59 schreef loveli het volgende:
I hate hardlopen. There, I said it.
^^
progjezaterdag 18 juni 2011 @ 13:21
zo, sportschool ook weer overleefd :+

straks eens naar de supermarkt :r en verder niet meer zoveel doen vandaag denk ik O+
Mixende_matchzaterdag 18 juni 2011 @ 13:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 12:59 schreef loveli het volgende:
I hate hardlopen. There, I said it.
hihi me2. Vooral omdat ik het gevoel heb dat iedereen mij aanstaart. Hier in de buurt zie ik namelijk nooit iemand hardlopen.

En de zin om het te gaan doen ontbreekt mij nogal.
Perruchezaterdag 18 juni 2011 @ 13:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 13:10 schreef Mixende_match het volgende:

[..]

ik sinds donderdag ook met d'r valsspelen etc....

verder vind ik sam wel erg leuk. O+
Sam vind ik ook niet zo leuk. In het begin wel, nu niet meer :@ . Ik ben voor Trevor en ik was erg voor Brent! Ik houd van stoere mannen :')
sigmezaterdag 18 juni 2011 @ 13:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 12:31 schreef uniekhoorn het volgende:
Hardgelopen, in de stromende regen.
En toen was ik verdwaald :')
Dat brengt het op 11.64 km met 10.8/uur :o
:D ^O^

Verdwalen is de beste manier om eens een flínke afstand te lopen, vind je niet? Zo ben ik tweemaal boven de 2 uur en de 20km gekomen :').
kwakz0rzaterdag 18 juni 2011 @ 14:10
sportschool was lekker. heb van schrik veel gezonde dingen gekocht in de winkel. ik ben nu officieel verliefd op wasa thin crisp. niet heel gezond, maar wel gezonder dan geen ontbijt :P met pindakaas O+
motorbloempjezaterdag 18 juni 2011 @ 14:15
omnomnomsportschool?

O+ voor Mr.Mo die mijn essays doorleest O+

ben nu echt bijna klaar met al m'n essays _O_
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 14:16
quote:
11s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 13:59 schreef sigme het volgende:

[..]

:D ^O^

Verdwalen is de beste manier om eens een flínke afstand te lopen, vind je niet? Zo ben ik tweemaal boven de 2 uur en de 20km gekomen :').
20 km hardlopen :o. Crisis.
sigmezaterdag 18 juni 2011 @ 14:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 14:16 schreef Viking84 het volgende:

[..]

20 km hardlopen :o. Crisis.
Ja, da's verdwalen! Dan is de snelste manier om thuis te komen gewoon doorrennen.
Nu haal ik 10 km. Ik wil weer naar 20 (maar ik wil niet graag genoeg ;)).
Blurred86zaterdag 18 juni 2011 @ 14:38
Hehe ja verdwalen tijdens het hardlopen.. Zo heb ik mijn record van bijna 16 km ook gevestigd, ik kon wel huilen toen ik eindelijk weer thuis was :P

Ik heb een lekker loom dagje vandaag.. begonnen met Thelma and Louise (die had ik nog nooit gezien!) en toen in bad met Murakami O+ nu huurauto en hotel regelen voor mijn birthdaytripje naar het westen, straks even boodschappen doen en dan is de dag zo ongeveer wel weer voorbij denk ik.
motorbloempjezaterdag 18 juni 2011 @ 14:46
Oh, en ik ben dus de Slankies in mijn essay over digitale gemeenschappen aan het verwerken O+ _O_
kwakz0rzaterdag 18 juni 2011 @ 14:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 14:46 schreef motorbloempje het volgende:
Oh, en ik ben dus de Slankies in mijn essay over digitale gemeenschappen aan het verwerken O+ _O_
cool!
Goodbyezaterdag 18 juni 2011 @ 14:55
FOK! de Ads, neem een FOK!king abo

[/spam] O+
XcUZ_Mezaterdag 18 juni 2011 @ 14:57
Ik heb een abo!

Googlen is overigens killing :'). Ik heb me net serieus zitten afvragen of ik misschien tuberculose heb :').
Goodbyezaterdag 18 juni 2011 @ 14:58
Noooooooooooit googlen, XMetje! :o Hoe voel je je nu? :*
XcUZ_Mezaterdag 18 juni 2011 @ 14:59
Hetzelfde. Vannacht weer flink liggen zweten (komt ook voor bij tbc :') ) en de antibiotica geven me tot dusver alleen een innige relatie met het toilet.
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 14:59
Ik sta nog te poetsen :'). De keuken nog en dan nog het oud papier sorteren en dan kan ik ook eens op m'n gat zitten en Fringe kijken O+.
Goodbyezaterdag 18 juni 2011 @ 15:00
;( Ik hoop echt dat je morgen toch verbetering gaat zien. Wat ontzettend naar!
XcUZ_Mezaterdag 18 juni 2011 @ 15:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:00 schreef Goodbye het volgende:
;( Ik hoop echt dat je morgen toch verbetering gaat zien. Wat ontzettend naar!
Ik hoop het ook, maar heb er een hard hoofd in.
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 15:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:00 schreef Goodbye het volgende:
;( Ik hoop echt dat je morgen toch verbetering gaat zien. Wat ontzettend naar!
Echt wel. Ik had een paar weken geleden één dag een innige relatie met het toilet en dat vond ik al schrecklich... -O-.
motorbloempjezaterdag 18 juni 2011 @ 15:02
:* XM -O-
Ml-etjezaterdag 18 juni 2011 @ 15:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:00 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ik hoop het ook, maar heb er een hard hoofd in.
:*
progjezaterdag 18 juni 2011 @ 15:09
pfff XM wat naar zeg ;( :*
Ewelinazaterdag 18 juni 2011 @ 15:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 14:46 schreef motorbloempje het volgende:
Oh, en ik ben dus de Slankies in mijn essay over digitale gemeenschappen aan het verwerken O+ _O_
Hahaha, kun je hem opsturen als ie klaar is? Ben wel benieuwd :)
XcUZ_Mezaterdag 18 juni 2011 @ 15:15
Thnx allemaal. Ik moet wel echt ophouden met googlen. Daar ga ik me alleen maar akeliger van voelen. Wat je ook opzoekt, je gaat binnen no-time dood.
Blurred86zaterdag 18 juni 2011 @ 15:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:14 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Hahaha, kun je hem opsturen als ie klaar is? Ben wel benieuwd :)
ik ook wel ja!
Cocotrimoniumzaterdag 18 juni 2011 @ 15:27
Wij komen net terug van de dierenarts. Bill's uitslag van het bloedonderzoek was binnen: hoogstwaarschijnlijk FIP. In combinatie met zijn toestand en de symptomen die hij vertoonde, was het voor de dierenarts (en ook voor ons) helemaal duidelijk. ;(

Hij was inmiddels zo ontzettend zwak en ziek geworden, dat we ervoor gekozen hebben om hem te laten gaan. Dus. ;(

Ik vind het nu echt niet meer leuk. Arme, arme Bill ;( ;(
motorbloempjezaterdag 18 juni 2011 @ 15:28
Coco! ;( :* wat ontzettend STOM! [/understatement]

;( :* sterkte!
Ewelinazaterdag 18 juni 2011 @ 15:30
Coco ;( ;( ;(

Gecondoleerd! :*
Blurred86zaterdag 18 juni 2011 @ 15:32
ahw coco ;( sterkte :*
Cocotrimoniumzaterdag 18 juni 2011 @ 15:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:28 schreef motorbloempje het volgende:
Coco! ;( :* wat ontzettend STOM! [/understatement]

;( :* sterkte!
Ik vind het ook STOM :(

Bij de dierenkliniek zeggen ze iedere keer weer (met Tedje en nu ook nog met Bill) dat ze er echt niks van snappen, dat het al nauwelijks voorkomt en dat wij "wel heel veel pech hebben". Ja. Nou. Ik vind het maar vet kut dat onze beestjes die pech hebben ;( :(

Zijn wel hele lieve mensen daar hoor, en ze leven enorm mee. Maar ik heb er gewoon genoeg van. Ik wil dat onze beestjes gelukkig samen met ons oud kunnen worden. Niet dat ze doodgaan als ze nog nauwelijks geleefd hebben :( ;(
Mixende_matchzaterdag 18 juni 2011 @ 15:35
coco :* heel veel sterkte gewenst ook je mannetje!1
echt kut zeg. :{
Goodbyezaterdag 18 juni 2011 @ 15:36
:'( :'( Coco :*
Cocotrimoniumzaterdag 18 juni 2011 @ 15:36
Sorry, ik ben gewoon verdrietig en ontzettend boos tegelijk. En ik weet niet eens goed waar ik boos op ben. Maar ik ben het wel :( ;( :(
Mixende_matchzaterdag 18 juni 2011 @ 15:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:36 schreef Cocotrimonium het volgende:
Sorry, ik ben gewoon verdrietig en ontzettend boos tegelijk. En ik weet niet eens goed waar ik boos op ben. Maar ik ben het wel :( ;( :(
:* heel veel sterkte, het voelt altijd kut als je je beesie verliest ;(
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 15:37
Aww, wat verdrietig, Coco... knuffel.gif
Ml-etjezaterdag 18 juni 2011 @ 15:37
Coco :* wat vreselijk!
sigmezaterdag 18 juni 2011 @ 15:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:27 schreef Cocotrimonium het volgende:
Wij komen net terug van de dierenarts. Bill's uitslag van het bloedonderzoek was binnen: hoogstwaarschijnlijk FIP. In combinatie met zijn toestand en de symptomen die hij vertoonde, was het voor de dierenarts (en ook voor ons) helemaal duidelijk. ;(

Hij was inmiddels zo ontzettend zwak en ziek geworden, dat we ervoor gekozen hebben om hem te laten gaan. Dus. ;(

Ik vind het nu echt niet meer leuk. Arme, arme Bill ;( ;(
Och heere. Nee, dat is echt niet meer leuk.
aai.gif

Heb je nog een kat over of zijn ze nu op?
Cocotrimoniumzaterdag 18 juni 2011 @ 15:40
quote:
9s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:38 schreef sigme het volgende:

[..]

Och heere. Nee, dat is echt niet meer leuk.
[ afbeelding ]

Heb je nog een kat over of zijn ze nu op?
Ik moest lachen :D O+

We hebben Mara nog. Die wordt 2 in augustus, dus de kans dat zij overlijdt aan fip is écht heel erg klein (fip komt eigenlijk alleen maar voor onder de 1 en boven de 10, zoiets).
sigmezaterdag 18 juni 2011 @ 15:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:40 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Ik moest lachen :D O+
Ik mag jou wel.
quote:
We hebben Mara nog. Die wordt 2 in augustus, dus de kans dat zij overlijdt aan fip is écht heel erg klein (fip komt eigenlijk alleen maar voor onder de 1 en boven de 10, zoiets).
Hmm. Ik zet er m'n geld maar niet op, als je het niet erg vindt. Is het ook een ragdoll? Moet je nu vechten met M. wie mag aaien?
progjezaterdag 18 juni 2011 @ 15:42
Ach Coco wat k*t ;(
Cocotrimoniumzaterdag 18 juni 2011 @ 15:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:42 schreef sigme het volgende:

Hmm. Ik zet er m'n geld maar niet op, als je het niet erg vindt. Is het ook een ragdoll? Moet je nu vechten met M. wie mag aaien?
Ragdoll, ja. En neuh, Mara is een bakbeest O+ Genoeg kat om door twee man tegelijk geaaid te worden :) Drie zelfs, als het moet.
progjezaterdag 18 juni 2011 @ 15:45
tumblr_ll5e74pSHe1qb5gkjo1_400.jpg
Mixende_matchzaterdag 18 juni 2011 @ 15:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:40 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Ik moest lachen :D O+

We hebben Mara nog. Die wordt 2 in augustus, dus de kans dat zij overlijdt aan fip is écht heel erg klein (fip komt eigenlijk alleen maar voor onder de 1 en boven de 10, zoiets).
ik moest ook lachen ja, maar ik wist nog niet of dat ongepast was haha.
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 15:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:40 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Ik moest lachen :D O+

We hebben Mara nog. Die wordt 2 in augustus, dus de kans dat zij overlijdt aan fip is écht heel erg klein (fip komt eigenlijk alleen maar voor onder de 1 en boven de 10, zoiets).
Ik moest ook lachen _O-.

Gelukkig hoef je je over Mara geen zorgen te maken :). Maar toch blijft het kut. Eén kat verliezen is al erg en twee in zo'n korte tijd... pff.
Goodbyezaterdag 18 juni 2011 @ 15:46
quote:
10s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:45 schreef progje het volgende:
[ afbeelding ]
_O-
Ml-etjezaterdag 18 juni 2011 @ 15:47
quote:
9s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:38 schreef sigme het volgende:

[..]

Och heere. Nee, dat is echt niet meer leuk.
[ afbeelding ]

Heb je nog een kat over of zijn ze nu op?
:o :D moest wel even lachen.
XcUZ_Mezaterdag 18 juni 2011 @ 15:47
Ach Coco toch, wat akelig ;(. :* sterkte!
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 15:49
Echt raar dit, trouwens. Ik heb vier maanden salaris ontvangen eind vorig jaar en ik krijg gewoon bijna 1600 terug volgens de voorlopige aanslag? Dan heb ik wel érg weinig belasting betaald :{. Ik ga het iig maar opzij zetten, want dit kan echt niet kloppen volgens mij.

Of is dat soort bedragen normaal? Ik dacht dat je blij mocht zijn met rond de 500 terug krijgen als je een heel jaar werkt.
XcUZ_Mezaterdag 18 juni 2011 @ 15:52
Ik vind het ook wel veel Vik. Wij krijgen zoiets voor met z'n tweeën geloof ik.
MevrouwPuffzaterdag 18 juni 2011 @ 15:53
Hè coco, wat naar! :*
Zo snel achtereen, maar niet besmettelijk hmmm...


Ben op pad geweest met de smena, benieuwd hoe de foto's lukken, het zou best kunnen dat er wat licht lekt aan de bovenkant.
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 15:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:52 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik vind het ook wel veel Vik. Wij krijgen zoiets voor met z'n tweeën geloof ik.
En jullie werken dan een heel jaar ;). Dus ik geloof er geen zak van.
Mixende_matchzaterdag 18 juni 2011 @ 15:55
blegh morgen vaderdag... Betekend verplicht gezellig doen. Met geliefde schoonzusje erbij ;(
MevrouwPuffzaterdag 18 juni 2011 @ 15:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:49 schreef Viking84 het volgende:
Echt raar dit, trouwens. Ik heb vier maanden salaris ontvangen eind vorig jaar en ik krijg gewoon bijna 1600 terug volgens de voorlopige aanslag? Dan heb ik wel érg weinig belasting betaald :{. Ik ga het iig maar opzij zetten, want dit kan echt niet kloppen volgens mij.

Of is dat soort bedragen normaal? Ik dacht dat je blij mocht zijn met rond de 500 terug krijgen als je een heel jaar werkt.
Ik kreeg 1300 voor 2 maanden.
Juist als je weinig werkt zal je onder de belastingvrije voet blijven.
Werk je fulltime dan 'klopt' je ingehouden loonheffing gewoon.
Ml-etjezaterdag 18 juni 2011 @ 15:58
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:55 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Ik kreeg 1300 voor 2 maanden.
Juist als je weinig werkt zal je onder de belastingvrije voet blijven.
Werk je fulltime dan 'klopt' je ingehouden loonheffing gewoon.
Dit :Y
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 15:58
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:55 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Ik kreeg 1300 voor 2 maanden.
Juist als je weinig werkt zal je onder de belastingvrije voet blijven.
Werk je fulltime dan 'klopt' je ingehouden loonheffing gewoon.
WTF? 1300 voor 2 maanden? :o.

Ik werkte 28 uur, verdiende 1940 bruto, hield daar 1450 van over... als ik bijna 1600 terug krijg, krijg ik per maand bijna 400 euro terug en heb ik maar 100 euro per maand aan belasting / pensioen etc betaald :').

En verder snap ik je post niet :'). Belastingvrije voet?
MevrouwPuffzaterdag 18 juni 2011 @ 16:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:58 schreef Viking84 het volgende:

[..]

WTF? 1300 voor 2 maanden? :o.

Ik werkte 28 uur, verdiende 1940 bruto, hield daar 1450 van over... als ik bijna 1600 terug krijg, krijg ik per maand bijna 400 euro terug en heb ik maar 100 euro per maand aan belasting / pensioen etc betaald :').

En verder snap ik je post niet :'). Belastingvrije voet?
We hebben een progressief belastingstelsel. Dat betekent dat, wanneer je weinig verdient, je weinig belasting betaalt en vice versa. Je hebt teveel betaalt omdat je onder de grens van 8000 ofzo zat, daarop wordt maar een paar % geheven. De rest krijg je terug, wees blij!
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 16:11
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 16:07 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

We hebben een progressief belastingstelsel. Dat betekent dat, wanneer je weinig verdient, je weinig belasting betaalt en vice versa. Je hebt teveel betaalt omdat je onder de grens van 8000 ofzo zat, daarop wordt maar een paar % geheven. De rest krijg je terug, wees blij!
Ah ok :). Ik moet me er nog maar eens in verdiepen, geloof ik.

Ik heb nooit geweten dat er gekeken wordt naar hoeveel je over het hele jaar verdient.

En ik wacht nog even met blij zijn tot het definitief is ;).
Ml-etjezaterdag 18 juni 2011 @ 16:15
Wachten tot je de definitieve aanslag hebt is altijd goed.
HenkPietKlaasWimzaterdag 18 juni 2011 @ 16:17
Ik zeg ook dat het klopt vik! Vanwege die belastingvrije voet en omdaeje dus maar een paar maanden hebt gewerkt. :)
sigmezaterdag 18 juni 2011 @ 16:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 16:15 schreef Ml-etje het volgende:
Wachten tot je de definitieve aanslag hebt is altijd goed.
Maar dat duurt toch heel lang?

Overigens kregen wij bijna 2000 euro terug, ik ben maar een paar maanden vrij geweest maar de tweede baan verdiende wel beláchelijk veel.
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 16:19
Hm OK, nou dan hopen we maar dat het klopt, want ik heb de gegevens van m'n jaaropgave precies overgenomen en verder heb ik geen bezittingen / vermogen etc, dus ik kan me niet voorstellen dat ik een fout heb gemaakt.

En omdat ik de eerste helft van dit jaar niks verdiend heb, krijg ik volgend jaar ook weer veel terug *O* :P.
XcUZ_Mezaterdag 18 juni 2011 @ 16:20
#2 Adsenseprobs ''ik zie geen advertenties meer''

Wat een gedoe zeg :o.
ihatefastcarszaterdag 18 juni 2011 @ 16:21
;( Wat naar, Coco. :* Sterkte!

En :Y wat puff zegt re belastingen, Vik.
Ml-etjezaterdag 18 juni 2011 @ 16:22
Juni VA was augustus def binnen. Daar wil ik geen geld voor terug hoeven te betalen.
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 16:24
Ik vind het toch vreemd... kijk, dat ik over 2011 straks weinig hoef te betalen is terecht, want ik heb een half jaar niks verdiend. Maar vorig jaar kreeg ik t/m augustus gewoon studiefinanciering. Dat is toch ook inkomen? En dat hoef ik niet op te geven volgens de belastingmeneer. Of is dit dus een mazzeltje dat alle stufi-ontvangende studenten dus hebben?
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 16:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 16:22 schreef Ml-etje het volgende:
Juni VA was augustus def binnen. Daar wil ik geen geld voor terug hoeven te betalen.
Ze kunnen er tot 5 jaar na dato nog op terugkomen :P.
Ml-etjezaterdag 18 juni 2011 @ 16:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 16:25 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ze kunnen er tot 5 jaar na dato nog op terugkomen :P.
Getuige de loonbeslagen, ja :')
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 16:28
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:55 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Ik kreeg 1300 voor 2 maanden.
Juist als je weinig werkt zal je onder de belastingvrije voet blijven.
Werk je fulltime dan 'klopt' je ingehouden loonheffing gewoon.
De grote verschillen zijn wel apart. Mark krijgt 576 euro voor 1 maand en 1 week.
Cocotrimoniumzaterdag 18 juni 2011 @ 16:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 16:24 schreef Viking84 het volgende:
Ik vind het toch vreemd... kijk, dat ik over 2011 straks weinig hoef te betalen is terecht, want ik heb een half jaar niks verdiend. Maar vorig jaar kreeg ik t/m augustus gewoon studiefinanciering. Dat is toch ook inkomen? En dat hoef ik niet op te geven volgens de belastingmeneer. Of is dit dus een mazzeltje dat alle stufi-ontvangende studenten dus hebben?
Je betaalt toch geen belasting over je stufi? Denk dat het daardoor komt.
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 16:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 16:28 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Je betaalt toch geen belasting over je stufi? Denk dat het daardoor komt.
Nee, maar het is wel inkomen. Door de stufi heb ik niet hoeven werken en geen belasting hoeven betalen. Maar goed, het zal allemaal wel :+. Ik ga het geld gewoon even aan m'n vader overmaken als het binnen is, want anders ben ik bang dat ik het overzicht kwijtraak over wat ik wel en niet kan uitgeven / er niet van af kan blijven :@ :P.
Blurred86zaterdag 18 juni 2011 @ 16:35
of je zet het weg op een spaarrekening? dan krijg je er iig nog rente over!
kwakz0rzaterdag 18 juni 2011 @ 16:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 15:58 schreef Viking84 het volgende:

[..]

WTF? 1300 voor 2 maanden? :o.

Ik werkte 28 uur, verdiende 1940 bruto, hield daar 1450 van over... als ik bijna 1600 terug krijg, krijg ik per maand bijna 400 euro terug en heb ik maar 100 euro per maand aan belasting / pensioen etc betaald :').

En verder snap ik je post niet :'). Belastingvrije voet?
dat klopt, mijn bruto/netto verschil was afgelopen jaar iets van 70 euro per maand (wel incl. reiskostenvergoeding).

de belastingvrije voet is ook wel de algemene heffingskorting, daarover betaal je 0% belasting. dat is 1987 euro voor 2010 geloof ik. je bent dus 0% balsting verschuldigd maar hebt wel wat sociale premies betaald. dus krijg je veel terug.

er zijn nog meer koritngen waardoor je in feite tot een bruto jaarloon van ongeveer 12000(?) nauwelijks belasting betaalt.
kwakz0rzaterdag 18 juni 2011 @ 16:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 16:24 schreef Viking84 het volgende:
Ik vind het toch vreemd... kijk, dat ik over 2011 straks weinig hoef te betalen is terecht, want ik heb een half jaar niks verdiend. Maar vorig jaar kreeg ik t/m augustus gewoon studiefinanciering. Dat is toch ook inkomen? En dat hoef ik niet op te geven volgens de belastingmeneer. Of is dit dus een mazzeltje dat alle stufi-ontvangende studenten dus hebben?
ja dat is mazzel voor studenten. maar mede daarom mogen ze ook maar maximaal 11000 nog wat euro per jaar bijverdienen (berekend over de maanden waarin ze recht hebben op stufi).

en nee, stufi is bnelastingvrij inkomen, het is een soort staatssubsidie van je studie, geen inkomen uit arbeid of gewone sociale uitkering, of erfenis, etc.
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 16:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 16:35 schreef Blurred86 het volgende:
of je zet het weg op een spaarrekening? dan krijg je er iig nog rente over!
Ja, dat is wel slim, maar ik heb maar 1 spaarrekening en ik vind het vervelend / onoverzichtelijk als daar geld op staat wat (nog) niet van mij is. Kan ik er nog eentje openen? :').
Ml-etjezaterdag 18 juni 2011 @ 16:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 16:42 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ja, dat is wel slim, maar ik heb maar 1 spaarrekening en ik vind het vervelend / onoverzichtelijk als daar geld op staat wat (nog) niet van mij is. Kan ik er nog eentje openen? :').
Dat kan altijd. Welke bank zit je?
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 16:45
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 16:43 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Dat kan altijd. Welke bank zit je?
ABN Amro :). Maar ik kan natuurlijk ook gewoon onthouden van welk bedrag ik iig af moet blijven, ben geen 16 jaar meer :'). En als het gewone spaargeld daar nog bij zit, krijg ik wel extra veel rente natuurlijk.
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 16:45
Dank voor de uitleg, Kwak!
Blurred86zaterdag 18 juni 2011 @ 16:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 16:42 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ja, dat is wel slim, maar ik heb maar 1 spaarrekening en ik vind het vervelend / onoverzichtelijk als daar geld op staat wat (nog) niet van mij is. Kan ik er nog eentje openen? :').
uhuh :Y ik heb moneyou.nl (2.7% een van de hoogste volgens mij en het is makkelijk geld eropzetten/erafhalen), je kunt bij moneyou ook tot 6 rekeningen hebben oid geloof ik die je zelf een naam kunt geven.
Blurred86zaterdag 18 juni 2011 @ 16:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 16:45 schreef Viking84 het volgende:

[..]

ABN Amro :). Maar ik kan natuurlijk ook gewoon onthouden van welk bedrag ik iig af moet blijven, ben geen 16 jaar meer :'). En als het gewone spaargeld daar nog bij zit, krijg ik wel extra veel rente natuurlijk.
rente is een percentage dus of je nou 2x 500 op verschillende rekeningen hebt of 1x 1000 op één rekening maakt voor de hoeveelheid rente die je krijgt natuurlijk geen verschil :P
MevrouwPuffzaterdag 18 juni 2011 @ 16:48
*trrring*! Stop de tijd! 'Hebt betaalt' moet natuurlijk 'hebt betaald' zijn.
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 16:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 16:48 schreef Blurred86 het volgende:

[..]

rente is een percentage dus of je nou 2x 500 op verschillende rekeningen hebt of 1x 1000 op één rekening maakt voor de hoeveelheid rente die je krijgt natuurlijk geen verschil :P
Oh ja natuurlijk 8)7 :').

Maar het gaat maar om een paar duizend euro die er ws nog niet eens een jaar op staat, dus het levert me toch niet veel op.

En ik had je fout al gezien, Puff, en maakte vervolgens zelf ook een dikke taalfout die ik op tijd geëdit heb >:) .
Mini.zaterdag 18 juni 2011 @ 16:58
Wat rot van Bill Coco, sterkte! ;( :*
uniekhoornzaterdag 18 juni 2011 @ 17:14
Ach Coco, wat vreselijk! Arme jullie, veel sterkte lieverd :*

Heb de hele middag het huis van moeders schoongemaakt, ze is wat ziek.. Nu ben ik helemaal moe, dus hopelijk gaan wij zo lekker uit eten met izjn allen.
Chicolatezaterdag 18 juni 2011 @ 17:41
Ahw Coco -O- ;(

quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 16:53 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Oh ja natuurlijk 8)7 :').

Maar het gaat maar om een paar duizend euro die er ws nog niet eens een jaar op staat, dus het levert me toch niet veel op.

En ik had je fout al gezien, Puff, en maakte vervolgens zelf ook een dikke taalfout die ik op tijd geëdit heb >:) .
Nouja die 20 euro ofzo die ik per jaar aan rente krijg vind ik toch best leuk :P Gratis geld. En dan heb ik gemiddeld 1000 erop staan (vaak minder).

Naar de stad geweest en heb zowaar dingen gevonden die ik zocht. Bikinibroek (eenvoudig zwart en in mijn maat), goedkope trui voor in de winter (ik geloof dat het officieel een jurk is) en een shirtding bij de Mango. En nu maar weer op mn handen gaan zitten.
uniekhoornzaterdag 18 juni 2011 @ 18:09
Hou van sparen :P

Lijst:
O: -
S: 11.6 km hardlopen
L: boterham eiersalade, boterham ham, beschuit kaas, beschuit appelstroop, beker melk, gekookt ei
T's: appel, perzik, hele gerookte paling, handje chocorozijnen, hand katjang noten, 2 flesjes bier
D: Buffet bij chinees en bier
sigmezaterdag 18 juni 2011 @ 18:11
Buh. Mijn buik voelt niet lekker en op de wc bleek dat m'n darmen het ook een prutdag vinden.
Zou XM besmettelijk kunnen zijn?
Phaidrazaterdag 18 juni 2011 @ 18:19
Coco, wat naar ;( ;( ;( . Arm beestje.. Sterkte! :*

Beterschap sigme & XM!

Hardlopen tussen de buien door was vanochtend zwaar. Heb er met moeite 2x 10 min uit weten te slepen :') .
Jagärtrutzaterdag 18 juni 2011 @ 18:30
quote:
15s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 18:11 schreef sigme het volgende:
Buh. Mijn buik voelt niet lekker en op de wc bleek dat m'n darmen het ook een prutdag vinden.
Zou XM besmettelijk kunnen zijn?
virtueel besmettelijk...

Coco, sterkte!

Ik heb net juist lekker hardgelopen, 5 km. in 27 minuten! Zo snel voelde het helemaal niet...

Nu wel een beetje buikpijn. Heb de indruk dat de mirena er last van heb als ik inspannende dingen doe...
Ml-etjezaterdag 18 juni 2011 @ 18:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 18:30 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

virtueel besmettelijk...

Coco, sterkte!

Ik heb net juist lekker hardgelopen, 5 km. in 27 minuten! Zo snel voelde het helemaal niet...

Nu wel een beetje buikpijn. Heb de indruk dat de mirena er last van heeft als ik inspannende dingen doe...
:o

Maar idd de mirena heeft daar in het begin wel even opspeelmomentjes van.
Wij zijn weer thuis, Bowie is echt gegroeid :D
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 18:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 18:30 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

virtueel besmettelijk...

Coco, sterkte!

Ik heb net juist lekker hardgelopen, 5 km. in 27 minuten! Zo snel voelde het helemaal niet...

Nu wel een beetje buikpijn. Heb de indruk dat de mirena er last van heb als ik inspannende dingen doe...
Tegelijk met je Mirena is een hardloopmachine geïmplanteerd ;).
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 18:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 18:37 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

:o

Maar idd de mirena heeft daar in het begin wel even opspeelmomentjes van.
Wij zijn weer thuis, Bowie is echt gegroeid :D
Heb je nu haar eerste woordjes gemist? :P.

Waar waren jullie eigenlijk? :@.
Ml-etjezaterdag 18 juni 2011 @ 18:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 18:44 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Heb je nu haar eerste woordjes gemist? :P.

Waar waren jullie eigenlijk? :@.
_O- hou eens op :D
Vriendin toen ze ons met pup zag " ooooh wat schattig, ja dan ga je binennkort aan kinderen beginnen!" :')

Amsterdam, Warmenhuizen, Alkmaar, Bergen, Medemblik met als standplaats http://www.restinn.nl/cms/nl in Warmenhuizen.
DevilsAndDustzaterdag 18 juni 2011 @ 19:12
Jeetje Coco, wat ontzettend oneerlijk... Dikke kus voor jullie, en geniet maar volop van Mara! :*.
DevilsAndDustzaterdag 18 juni 2011 @ 19:13
En even een vraagje... dit jurkje en de grens van het (on)fatsoenlijke, hoe verhouden die zich tot elkaar? :@.

SPOILER
quote:
[img=250][/img]Dat lelijke stuk boven m'n knie is m'n litteken.


[ Bericht 20% gewijzigd door DevilsAndDust op 18-06-2011 23:04:26 ]
MevrouwPuffzaterdag 18 juni 2011 @ 19:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 19:13 schreef DevilsAndDust het volgende:
En even een vraagje... dit jurkje en de grens van het (on)fatsoenlijke, hoe verhouden die zich tot elkaar? :@.

SPOILER
[..]

Cute!
Maar ik zou 'm niet aandoen naar de kerk.
Oftewel: wat wil je ermee? :s)
DevilsAndDustzaterdag 18 juni 2011 @ 19:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 19:15 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Cute!
Maar ik zou 'm niet aandoen naar de kerk.
Oftewel: wat wil je ermee? :s)
Mee naar Cyprus, natuurlijk! *) .
Ritualszaterdag 18 juni 2011 @ 19:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 19:15 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]

Mee naar Cyprus, natuurlijk! *) .
Doen! :Y
Naar de kapper geweest trouwens? Dacht dat jij langer haar had :P. Ziet er wel leuk uit!
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 19:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 19:17 schreef Rituals het volgende:

[..]

Doen! :Y
Naar de kapper geweest trouwens? Dacht dat jij langer haar had :P. Ziet er wel leuk uit!
Dat kan prima!

En DaD is idd naar de kapper geweest blijkbaar :Y. Heb je het al eens eerder zo gehad? Ik ken jou alleen met kort en lang haar, niet met iets ertussenin :P.
DevilsAndDustzaterdag 18 juni 2011 @ 19:21
Ik ben inderdaad naar de kapper geweest. :P. Naar mijn eigen idee is er helemaal niet zo veel afgegaan, maar iedereen reageert heel verrast. M'n haar was blijkbaar in het echt langer dan ik zelf steeds dacht. :+.
Jagärtrutzaterdag 18 juni 2011 @ 19:21
Leuk, DaD!

In het zonnetje, op het balkon met een biertje..

Zo maar eens eten koken!

Lijstje:

O: yoghrut met muesli
T: kiwi
L: 2 tosti's ham/kaas
T: 2 stukjes chocolade
T: bakje probiotische bosbessenyoghurt
S: 5 km. hardlopen
T: biertje
D: broccoli/pasta ovenschotel
T: stukje chocola.
Ml-etjezaterdag 18 juni 2011 @ 19:37
Vind het een leuk jurkje DaD en dat kan prima op Corsica :Y

Bloedneus nummer 3 van vandaag overleefd *kauwgompje pakt :X
Ritualszaterdag 18 juni 2011 @ 19:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 19:37 schreef Ml-etje het volgende:
Vind het een leuk jurkje DaD en dat kan prima op Corsica :Y

Bloedneus nummer 3 van vandaag overleefd *kauwgompje pakt :X
Op Cyprus kan het jurkje niet?
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 19:48
quote:
10s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 19:38 schreef Rituals het volgende:

[..]

Op Cyprus kan het jurkje niet?
_O-.

MI is nog niet zo scherp :').
MevrouwPuffzaterdag 18 juni 2011 @ 19:50
D: zelfgemaakte tagliatelle met ratatouille en een biefstukje :9
Phaidrazaterdag 18 juni 2011 @ 19:50
Wauw, dat jurkje staat mooi DaD! En wie let er nog op een littekentje als jij in deze outfit langs komt lopen?!?

En deze haarlengte staat ook goed bij je :Y .
Ml-etjezaterdag 18 juni 2011 @ 19:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 19:48 schreef Viking84 het volgende:

[..]

_O-.

MI is nog niet zo scherp :').
Iets met bloedverlies ;)
Blurred86zaterdag 18 juni 2011 @ 19:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 18:48 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

_O- hou eens op :D
Vriendin toen ze ons met pup zag " ooooh wat schattig, ja dan ga je binennkort aan kinderen beginnen!" :')

Amsterdam, Warmenhuizen, Alkmaar, Bergen, Medemblik met als standplaats http://www.restinn.nl/cms/nl in Warmenhuizen.
wat een leuk concept met die hotelhuisjes! *bookmarked
Ml-etjezaterdag 18 juni 2011 @ 20:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 19:53 schreef Blurred86 het volgende:

[..]

wat een leuk concept met die hotelhuisjes! *bookmarked
:Y enorm rustig en wel een ontbijt plus een schoonmaakservice O+
motorbloempjezaterdag 18 juni 2011 @ 20:25
omnomnomnachos :9
progjezaterdag 18 juni 2011 @ 20:25
mmmm we eten saltimbocca vanavond :9
progjezaterdag 18 juni 2011 @ 20:26
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 20:25 schreef motorbloempje het volgende:
omnomnomnachos :9
Oeh :9

Heb nu al zin in mijn (en mijn broertjes) verjaardag.. Dan gaan we lekker mexicaans eten :9 (Zelf maken)
Probabilityzaterdag 18 juni 2011 @ 20:31
:W!

Hallo daar
Probabilityzaterdag 18 juni 2011 @ 20:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 19:13 schreef DevilsAndDust het volgende:
En even een vraagje... dit jurkje en de grens van het (on)fatsoenlijke, hoe verhouden die zich tot elkaar? :@.

SPOILER
[..]

Hee waar is je haar :s)?

Ik vind hem leuk! Zou er nog een navy haarband bij doen beetje Stepford Wifes met een knipoog.

SW-02694.jpg
XcUZ_Mezaterdag 18 juni 2011 @ 20:36
quote:
1s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 19:50 schreef Phaidra het volgende:
Wauw, dat jurkje staat mooi DaD! En wie let er nog op een littekentje als jij in deze outfit langs komt lopen?!?

En deze haarlengte staat ook goed bij je :Y .
Wat zij zegt!

En nickolodeon heeft per ongeluk een spongebob in het zweeds opgezet :').
progjezaterdag 18 juni 2011 @ 20:37
Oja, vergeten te zeggen :@

Leuk jurkje DaD O+
MevrouwPuffzaterdag 18 juni 2011 @ 20:40
http://www.kittenpalijs.nl/
Viking84zaterdag 18 juni 2011 @ 20:42
quote:
15s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 20:40 schreef MevrouwPuff het volgende:
http://www.kittenpalijs.nl/
En ze dachten bij de kvk niet: kom, laten we die mensen eens voor een blunder behoeden? :').
motorbloempjezaterdag 18 juni 2011 @ 20:43
quote:
15s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 20:40 schreef MevrouwPuff het volgende:
http://www.kittenpalijs.nl/
it hurted ;(
Chicolatezaterdag 18 juni 2011 @ 20:46
quote:
15s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 20:40 schreef MevrouwPuff het volgende:
http://www.kittenpalijs.nl/
Au ;(

Mijn darmen zijn het niet eens met mijn eetpatroon, ze zijn compleet van slag, moet ik dan meer of minder vezels eten?
DevilsAndDustzaterdag 18 juni 2011 @ 20:49
Krijg je ze ingevroren mee, die kittens? :o.
MevrouwPuffzaterdag 18 juni 2011 @ 20:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 20:49 schreef DevilsAndDust het volgende:
Krijg je ze ingevroren mee, die kittens? :o.
Je mag ze in elk geval zo ophaalen :+
XcUZ_Mezaterdag 18 juni 2011 @ 20:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 20:55 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Je mag ze in elk geval zo ophaalen :+
En er wordt dagelijks nieuwe producten bijgevoegd!
Probabilityzaterdag 18 juni 2011 @ 20:59
Oh ik zoek een les als Body Jam, maar dan niet van Les Mills. Iemand enig idee waar dat op lijkt? Zumba?

Liever niet met steps achtige dingen zoals BBB..

Ik kan kiezen uit: Zumba toning, body power, pilates basics, body power, zumba, pilates balls & bands
sigmezaterdag 18 juni 2011 @ 21:01
Nou, ik doe een XM'etje:
• brinta & melk
• 6 km hardlopen
• bak magere yoghurt met tarwevezel
• 2 ons doperwten met pindasaussoep
• hout sjouwen
• bak magere yoghurt met tarwevezel en beetje muesli
• kleine klusjes
• bak magere yoghurt met tarwevezel en beetje muesli

Krappe 1000 kcal schat ik.
Probabilityzaterdag 18 juni 2011 @ 21:03
quote:
15s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 21:01 schreef sigme het volgende:
Nou, ik doe een XM'etje:
• brinta & melk
• 6 km hardlopen
• bak magere yoghurt met tarwevezel
• 2 ons doperwten met pindasaussoep
• hout sjouwen
• bak magere yoghurt met tarwevezel en beetje muesli
• kleine klusjes
• bak magere yoghurt met tarwevezel en beetje muesli

Krappe 1000 kcal schat ik.
? waarom
sigmezaterdag 18 juni 2011 @ 21:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 21:03 schreef Probability het volgende:

[..]

? waarom
Voel me niet lekker :).
Probabilityzaterdag 18 juni 2011 @ 21:06
Ik wil trouwens heel graag een keer naar Zweden. Land trok mij totaal niet maar heb opeens die drang? Monki, H&M :P, Zweedse jongens O+!
Perruchezaterdag 18 juni 2011 @ 21:07
:W het is al 9 uur! Zolang met mn vriendinnetje ztten beppen O+

:* voor coco, nu wel genoeg bad luck gehad...
Probabilityzaterdag 18 juni 2011 @ 21:09
Oooh! Ik lees het nu van Bill, jeetje -O-
Ml-etjezaterdag 18 juni 2011 @ 21:09
Zo grote opruiming klaar :+
Ook de lush die ik ooit besteld heb voor een andere FOK!-ker.

En mine *) heb nog maar 1 paar platte schoenen en dit zijn zulke lekkere schoentjes O+

237184r.jpg
uniekhoornzaterdag 18 juni 2011 @ 21:27
Beterschap Sigme.

Wij hebben ons weer eens vol zitten vreten en morgen gaan we bowlen en snacken daar dus dat wordt hem ook niet.
Probabilityzaterdag 18 juni 2011 @ 21:46
Ik kom er net achter dat ik nu heel dicht bij de UB woon, de tram gaat rechtstreeks en maar 2 haltes! Geen reden meer om niet te gaan dus :P!!
MevrouwPuffzaterdag 18 juni 2011 @ 22:01
http://www.een.be/programmas/dagelijkse-kost
Leuk :)
uniekhoornzaterdag 18 juni 2011 @ 22:29
XM, hoe gaat het nu? En Sigme?

Coco, moet steeds aan jullie denken, vind het zo sneu
Phaidrazaterdag 18 juni 2011 @ 22:35
Weet iemand hoelang verse tuinbonen gekookt moeten worden? Ik heb ze nog nooit eerder vers bereid en het recept gaat uit van diepvries bonen. Halp :') .
progjezaterdag 18 juni 2011 @ 22:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 22:35 schreef Phaidra het volgende:
Weet iemand hoelang verse tuinbonen gekookt moeten worden? Ik heb ze nog nooit eerder vers bereid en het recept gaat uit van diepvries bonen. Halp :') .
http://www.dekooktips.com/warenkennis/groenten/tuinboon.htm
uniekhoornzaterdag 18 juni 2011 @ 22:39
Tuinbonen, verse... nonmon..
Max 10 min.
Phaidrazaterdag 18 juni 2011 @ 22:43
quote:
Wat een handige site ^O^ . Tnx!
HenkPietKlaasWimzaterdag 18 juni 2011 @ 23:10
Het concert was mooi!
Gelukkig kunnen Rawlins en ik allebei nog thuis komen. Iets met blikseminslag enzo. :o
uniekhoornzaterdag 18 juni 2011 @ 23:20
Cool

Bliksem.. oei
Mixende_matchzaterdag 18 juni 2011 @ 23:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 23:10 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Het concert was mooi!
Gelukkig kunnen Rawlins en ik allebei nog thuis komen. Iets met blikseminslag enzo. :o
Jaa?? Deedze het goed? ;) ja er schijnt slecht weer op komst te zijn ;(

Ik ga lekker vroeg slaapje doen! Toch nog een lijstje:
O: magere yoghurt met special k
T: mini roomboter koekje met die lekkere stukjes, kom ff niet op de naam haha.
M: 2 bruine meergranen met veel pitten pistolet met belegen kaas en boter
T: mini roomboter koekje!
D: nasi goreng (op mijn tel wijzigd zich dat in gore gemeente ;( ) saté kip filet en zelfgemaakte pindasaus met uitjes O+
t: mwah niet veel, zat behoorlijk vol. 3 nibit rings,en 5(!!!) m&m's haha

Morgen ochtend lekker ciabatta met kaas uit oven enn fruithapje en vers geperste sinasappelsap! Mmmm :9

Trussste iedereen!
Ewelinazondag 19 juni 2011 @ 00:04
quote:
15s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 20:40 schreef MevrouwPuff het volgende:
http://www.kittenpalijs.nl/
Au ;(
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 23:10 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Het concert was mooi!
Gelukkig kunnen Rawlins en ik allebei nog thuis komen. Iets met blikseminslag enzo. :o
Ik wist niet dat ik een nieuwe naam heb. :+

Concert was idd mooi O+ En leuk om HPKW en Kwak weer eens te zien!
Alleen stom dat de Steps al om 17:00 dicht was terwijl 17:30 op de site stond.

[ Bericht 2% gewijzigd door Ewelina op 19-06-2011 00:26:42 ]
Ewelinazondag 19 juni 2011 @ 00:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 21:46 schreef Probability het volgende:
Ik kom er net achter dat ik nu heel dicht bij de UB woon, de tram gaat rechtstreeks en maar 2 haltes! Geen reden meer om niet te gaan dus :P!!
Nog sneller en slankverantwoord: de fiets pakken. Of anders lopen (maar dat is niet sneller).
XcUZ_Mezondag 19 juni 2011 @ 00:11
Hetzelfde uniek. Helaas.
HenkPietKlaasWimzondag 19 juni 2011 @ 00:26
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:04 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Au ;(

[..]

Ik wist niet dat ik een nieuwe naam heb. :+

Concert was idd mooi O+ En leuk om HPKW en Kwak weer eens te zien!
Damn you autocorrect! :D
Goh, dat was een leuke avond! En gister ook al zo'n leuke avond!
Dat er nog maar veel mogen volgen! *O*
Ewelinazondag 19 juni 2011 @ 00:27
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:26 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Damn you autocorrect! :D
Goh, dat was een leuke avond! En gister ook al zo'n leuke avond!
Dat er nog maar veel mogen volgen! *O*
Ik proost hierop. *O* *O* *O*

Ik ga je nog even die brief mailen.
HenkPietKlaasWimzondag 19 juni 2011 @ 00:34
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:27 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Ik proost hierop. *O* *O* *O*

Ik ga je nog even die brief mailen.
Ik kijk er morgen naar. :) Nu slapen. :)

Nog een liedje voor op de achtergrond:
Ewelinazondag 19 juni 2011 @ 00:36
Ik had ook niet verwacht dat je er nu naar zou kijken ;)

Welterusten :)
Probabilityzondag 19 juni 2011 @ 01:14
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:04 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Nog sneller en slankverantwoord: de fiets pakken. Of anders lopen (maar dat is niet sneller).
die is gestolen ;)
sigmezondag 19 juni 2011 @ 07:52
Mogge.

Ik voel me iets beter maar nog niet helemaal goed.
Kopje thee en een bakje havermout dan maar.
Viking84zondag 19 juni 2011 @ 07:54
Mogguh :W. Betterskip sigme!
lovelizondag 19 juni 2011 @ 09:00
Mogge. Vaderdagcadeautje bedenken :@
XcUZ_Mezondag 19 juni 2011 @ 09:16
Nou, meer pijn en als leuke bonus keelpijn. nosmilethumbs.gif
XcUZ_Mezondag 19 juni 2011 @ 09:21
Weet je, ik meld me hier wel weer als het beter gaat. Ooit. Aan dat geklaag heeft toch niemand wat.
lovelizondag 19 juni 2011 @ 09:29
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 09:21 schreef XcUZ_Me het volgende:
Weet je, ik meld me hier wel weer als het beter gaat. Ooit. Aan dat geklaag heeft toch niemand wat.
Dan kunnen we jurkjes als gespreksonderwerp ook wel skippen.

Beterschap :*
Viking84zondag 19 juni 2011 @ 09:34
Wat kut, XM. Beterschap :*.

Loveli: wat staat er nou eigenlijk op je plaatje?
MarMarzondag 19 juni 2011 @ 09:36
Beterschap XM, naar dat het zo door blijft gaan :*

Coco wat sneu, sterkte!

verder niet bijgelezen :@

en goedemorgen! gister veel te veel gedaan voor veel te weinig
SPOILER
Van de 20 kwamen er 6 opdagen en stuurde de rest pas al toen ze er zouden zijn een afzegberichtje met redenen die ze al minstens een week van te voren wisten. Daar zit je dan met je gevulde koelkast vol hapjes.. Het werd uiteindelijk nog wel een leuke dag, maar ik had er flink de smoor in. Zo laat pas afzeggen als je het al langer weet vind ik ronduit onbeleefd. Eentje zelfs een uur van te voren nog op twitter dat ze eraan komt en later nog een berichtje dat ze toch maar niet kwam. Die nodig ik niet nog eens uit iig..
Anyways, vandaag komt de familie, die komen wel allemaal en dat zijn er ook zomaar een stuk of 20 :) ik heb creme brulées gemaakt en ze zijn gelukt *O* *O* *O* speciaal voor mijn grote broer, die is er gek op en heeft een beetje een rottijd atm dus ik wilde wat liefs doen.