Een wijs man, die Johnnyquote:
Dat hij geen man is voor de korte, explosieve aankomsten zegt niets over zijn einduitslag in de Tour (voor de eindoverwinning zou hij sowieso niet meedoen overigens). Hij verliest hier acht (!) seconden, in de bergen wordt er met minuten gesmeten.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 17:56 schreef Scorpion_17 het volgende:
Tja Gesink. Je verliest de tour hier niet, maar het toont toch weer aan dat hij explosiviteit tekort komt op dit soort aankomsten (wat niet de laatste is deze tour). Is op zich niet erg, maar dan kun je niet verwachten dat je meedoet om de touroverwinning. Misschien is Gesink wel teveel klimmer. Hoewel hieraan geen conclusies kunnen worden verbonden, is t niet voor t eerst dat Gesink de explosiviteit tekort komt om met de allerbesten mee te gaan. Wil je meedoen en al die zorgvuldig bij elkaar gesprokkelde secondes bij de ploegentijdrit niet teniet doen, moet je hier meezitten.
http://www.wielerupdate.n(...)en-te-explosief-dit/quote:Gesink verliest acht tellen: "Te explosief, dit"
Gepubliceerd op dinsdag 5 juli 2011 om 18:19
De Mûr de Bretagne was wat te explosief voor Robert Gesink, die aan de meet acht seconden moest toegeven op winnaar Cadel Evans. De Nederlander was echter vol lof over zijn ploeg, die met Bauke Mollema een uitstekende gangmaker had.
"Wat een pokkeding", lachte Gesink tegenover de NOS, toen hem gevraagd werd naar de beklimming. "Maar ik ben super afgezet. Dit is echter voor mij iets te steil, het zijn de ergste aankomsten die er zijn. ZO explosief. Ik ben niet supertevreden, maar verlies ook niet heel veel tijd. Ik verlies acht seconden, maar we moeten nog even he?"
Hij heeft het al een paar keer laten zien, dus je post slaat nergens op.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 20:01 schreef Temlin het volgende:
Gesink kan in de bergen nooit weg rijden bij andere renners, mis daarvoor de explosie die een contador wel hheft. Wil je een tour winnen dan heb je dat toch wel nodig.
In een grote ronde heeft hij dat nog nooit laten zien.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 20:12 schreef Piperidine het volgende:
[..]
Hij heeft het al een paar keer laten zien, dus je post slaat nergens op.
Ik denk niet dat Gesink al zo sterk is dat hij mensen gewoon uit zijn wiel kan rijden in deze Tour maar soms is los rijden voldoende om iedereen te laten staan. Het zijn niet altijd de explosies waarmee je een bergrit wint. Eigenlijk zijn die explosies voor veel renners juist funest omdat je veel meer vermogen moet opbrengen in heel korte tijd dan bij het rijden van een constant hoog tempo. Een Gesink zal zichzelf minder snel opblazen, terwijl sommige direct reagerende aanklampers er volledig doorheen kunnen zaken omdat ze teveel geven.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 20:01 schreef Temlin het volgende:
Gesink kan in de bergen nooit weg rijden bij andere renners, mis daarvoor de explosie die een contador wel hheft. Wil je een tour winnen dan heb je dat toch wel nodig.
Vuelta 2009.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 20:15 schreef Kingstown het volgende:
[..]
In een grote ronde heeft hij dat nog nooit laten zien.
Jawel hoor, paar keer reed hij weg bij de favorieten, maar zat er nog een vluchter voor.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 20:30 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ook toen is hij niet weg kunnen rijden in de bergen.
Veel kijkplezier:quote:Op dinsdag 5 juli 2011 20:30 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ook toen is hij niet weg kunnen rijden in de bergen.
ja idd wat denken ze wel daar bij de Raboquote:Op dinsdag 5 juli 2011 21:30 schreef Nober het volgende:
Snap sowieso niet waarom Gesink alleen zat vanaf 3,3km (toen Boom het voor gezien hield) tot 1,6km van de streep (toen Mollema ineens opdook).
Die organisatie bij Rabo is wel zo slecht.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 21:42 schreef Evertjan het volgende:
[..]
ja idd wat denken ze wel daar bij de Rabo
Jep, volstrekt onbegrijpelijk. Die ploeg is een van de 3 ploegen met het meeste budget. Maar veel belangrijke etappes winnen doen ze niet. Er is toch echt iets goed mis bij Rabo.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 21:43 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Die organisatie bij Rabo is wel zo slecht.
Waar was Ten Dam? Garate? Sanchez? Dat beloofd niet veel goeds zaterdag...quote:Op dinsdag 5 juli 2011 21:42 schreef Evertjan het volgende:
[..]
ja idd wat denken ze wel daar bij de Rabo
Alvast biefstukken aan het inslaanquote:Op dinsdag 5 juli 2011 21:57 schreef Nober het volgende:
[..]
Waar was Ten Dam? Garate? Sanchez? Dat beloofd niet veel goeds zaterdag...
Heb even gekeken maar eigenlijk begint het pas op 14 juli, met deze...quote:Op dinsdag 5 juli 2011 22:00 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Alvast biefstukken aan het inslaan
Dan is Evans dus veel te vroeg in vormquote:Op dinsdag 5 juli 2011 22:08 schreef Nober het volgende:
[..]
Heb even gekeken maar eigenlijk begint het pas op 14 juli, met deze...
[ afbeelding ]
Nee Contador heeft nu gepiekt en Evans gaat nog pieken.quote:Op dinsdag 5 juli 2011 22:09 schreef Temlin het volgende:
[..]
Dan is Evans dus veel te vroeg in vorm![]()
mooi zo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |