Voor hetzelfde geld (geldtquote:Op maandag 20 juni 2011 21:54 schreef V-for-Vendetta het volgende:
Voor hetzelfde geldt rijdt 1 van de favorieten lek of komt ten val, wordt ziek, etc. Mijn voorspelling: Robert Gesink rijdt top 3 en wordt uiteindelijk 2e.
twitter:RGUpdate twitterde op zondag 03-07-2011 om 17:27:29Goede zaken in een hele goede ploegentijdrit. Weinig verlies op de eersten en winst op naaste concurrenten. Nu tevreden naar de massage! reageer retweet
want?quote:
na 2 etappes is het klassement toch al bepaald?quote:
Zijn grootste concurrenten, op de Schlecks na, hebben tijd verloren op hem. Dus waar deze voorspelling nou weer vandaan komt.quote:
Top-4 betekent 1,2,3 of 4....jij ziet hem lager eindigen?quote:Op zondag 3 juli 2011 18:22 schreef TheArt het volgende:
[..]
Zijn grootste concurrenten, op de Schlecks na, hebben tijd verloren op hem. Dus waar deze voorspelling nou weer vandaan komt.
buzz bedoelt toch echt dat Gesink niet hoger dan de 4e plaats zal gaan eindigen. Zie ook deze post van hem: Etappe 2 (ploegentijdrit): Les Essarts - Les Essarts #6 Rabo top 5?!quote:Op zondag 3 juli 2011 18:25 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Top-4 betekent 1,2,3 of 4....jij ziet hem lager eindigen?
Het is juist andersom. Buzz ziet dat niet, ik misschien wel. Daarnaast slaat de redenering van hem ook nergens op.quote:Op zondag 3 juli 2011 18:25 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Top-4 betekent 1,2,3 of 4....jij ziet hem lager eindigen?
Dat dus. Op Schleck gaat hij zo hier en daar nog wel wat seconden verliezen, evenals op Evans. En Leipheimer is voor mij nog een twijfel geval wat die in de tijdrit kan goedmaken. Dan hebben we het nog niet over Contador gehad. Dus 4e plek maximaal.quote:Op zondag 3 juli 2011 18:28 schreef UltraR het volgende:
[..]
buzz bedoelt toch echt dat Gesink niet hoger dan de 4e plaats zal gaan eindigen. Zie ook deze post van hem: Etappe 2 (ploegentijdrit): Les Essarts - Les Essarts #6 Rabo top 5?!
Maximaal plaats 4 is iets anders als maximaal top-4. Je maakt me in de war.quote:Op zondag 3 juli 2011 18:59 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Dat dus. Op Schleck gaat hij zo hier en daar nog wel wat seconden verliezen, evenals op Evans. En Leipheimer is voor mij nog een twijfel geval wat die in de tijdrit kan goedmaken. Dan hebben we het nog niet over Contador gehad. Dus 4e plek maximaal.
Toch knap dat je dat al na twee dagen weet.quote:Op zondag 3 juli 2011 18:59 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Dat dus. Op Schleck gaat hij zo hier en daar nog wel wat seconden verliezen, evenals op Evans. En Leipheimer is voor mij nog een twijfel geval wat die in de tijdrit kan goedmaken. Dan hebben we het nog niet over Contador gehad. Dus 4e plek maximaal.
Je kunt natuurlijk wel hopen tegen beter weten in maar als je naar de uitslagen van Giro, Dauphine en Zwitserland kijkt, is de vierde plek waarschijnlijk het meest haalbare gezien de explosiviteit om te demarreren, die Gesink dus gewoon niet heeft. Dus als hij de komende dagen niet al te vaak op de weg ligt te zwemmen en dus eens een keer op z'n fiets blijft zitten, want als er gevallen wordt is Gesink er wel verdacht vaak bij, dan zie ik dat wel zo gebeuren. Die VDB heeft vandaag toch een aardig tikkie gekregen en zit zich nu suf te rekenen waar hij die seconden weer terug kan pakken.quote:Op zondag 3 juli 2011 19:01 schreef UltraR het volgende:
[..]
Toch knap dat je dat al na twee dagen weet.
Als je naar eerdere koersen kijkt kan je ook concluderen dat Gesink beter is in het hooggebergte dan Evans en zeker Leipheimer. Ik hoop ja. Maar je kan het nu simpelweg nog niet weten aangezien je nog veel te weinig hebt gezien. Evans ziet er sterk uit, maar een klimmetje van de 4e categorie is iets totaal anders dan een berg van 1e of HC categorie. Alles wat je op dit moment objectief kan doen is naar de tijdverschillen in het klassement kijken en dan kan je niet anders dan concluderen dat Gesink er haast niet beter voor had kunnen staan na het eerste weekend.quote:Op zondag 3 juli 2011 19:11 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Je kunt natuurlijk wel hopen tegen beter weten in maar als je naar de uitslagen van Giro, Dauphine en Zwitserland kijkt, is de vierde plek waarschijnlijk het meest haalbare gezien de explosiviteit om te demarreren, die Gesink dus gewoon niet heeft. Dus als hij de komende dagen niet al te vaak op de weg ligt te zwemmen en dus eens een keer op z'n fiets blijft zitten, want als er gevallen wordt is Gesink er wel verdacht vaak bij, dan zie ik dat wel zo gebeuren. Die VDB heeft vandaag toch een aardig tikkie gekregen en zit zich nu suf te rekenen waar hij die seconden weer terug kan pakken.
laat gaan jo, tis nooit goed voor die zeikersquote:Op zondag 3 juli 2011 19:14 schreef UltraR het volgende:
[..]
Als je naar eerdere koersen kijkt kan je ook concluderen dat Gesink beter is in het hooggebergte dan Evans en zeker Leipheimer. Ik hoop ja. Maar je kan het nu simpelweg nog niet weten aangezien je nog veel te weinig hebt gezien. Evans ziet er sterk uit, maar een klimmetje van de 4e categorie is iets totaal anders dan een berg van 1e of HC categorie. Alles wat je op dit moment objectief kan doen is naar de tijdverschillen in het klassement kijken en dan kan je niet anders dan concluderen dat Gesink er haast niet beter voor had kunnen staan na het eerste weekend.
Evans, Wiggins, Leipheimer geen concurrenten? Trouwens Fränk Schleck is niet direct concurrent.quote:Op zondag 3 juli 2011 18:22 schreef TheArt het volgende:
[..]
Zijn grootste concurrenten, op de Schlecks na, hebben tijd verloren op hem. Dus waar deze voorspelling nou weer vandaan komt.
Kan je die etappe's online zetten, dan ga ik ze downloaden...quote:Op zondag 3 juli 2011 19:58 schreef Waaghals het volgende:
Ik heb vandaag een belletje gehad uit de toekomst Gesink wordt 2e maar schuift na een paar weken een plekje op
van die eerste drie zie ik eigenlijk alleen Evans gevaarlijk worden, denk niet dat Wiggins nog verbeterd is tov Dauphine en Leipheimer verliest altijd wel ergens watquote:Op zondag 3 juli 2011 20:15 schreef Nober het volgende:
[..]
Evans, Wiggins, Leipheimer geen concurrenten? Trouwens Fränk Schleck is niet direct concurrent.
Dat moet nog blijken... vorig jaar was het alleen Contador en Schleck, de rest moest afhaken.quote:Op zondag 3 juli 2011 20:17 schreef Daanus het volgende:
Op de echte cols waar het verschil gemaakt gaat worden kunnen Evans, Wiggins en Leipheimer simpelweg niet mee.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |