ceetjequote:
Ach, beetje behoorlijk in mijn professionele hart gestoken, en dat steekt. 't is maar werk, en ik werk om mijn hypotheek te betalen en brood op de plank te hebben.quote:Op donderdag 16 juni 2011 21:35 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
* Ceetje..doet gezellig mee
gaat het wel een beetje Muisje?
het is maar werk gaat ook niet altijd op, vaak doe je toch wel iets wat je leuk vindt op een plek waar je het naar je zin hebt. Als ze je dan in je hart gaan steken......quote:Op donderdag 16 juni 2011 21:37 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Ach, beetje behoorlijk in mijn professionele hart gestoken, en dat steekt. 't is maar werk, en ik werk om mijn hypotheek te betalen en brood op de plank te hebben.
dat kun je wel mooi verwoorden, op deze manier, maar je weet dat stress op het werk grote(re) gevolgen kan hebbenquote:Op donderdag 16 juni 2011 21:37 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Ach, beetje behoorlijk in mijn professionele hart gestoken, en dat steekt. 't is maar werk, en ik werk om mijn hypotheek te betalen en brood op de plank te hebben.
Oh, ja, die les heb ik wel geleerd. Ik vind mijn vak geweldig, maar dit werk kan ik op deze manier niet lang volhouden, dus ga maar op zoek naar ander werkquote:Op donderdag 16 juni 2011 21:40 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
dat kun je wel mooi verwoorden, op deze manier, maar je weet dat stress op het werk grote(re) gevolgen kan hebben
is er veel werk te vinden momenteel in jouw sector?quote:Op donderdag 16 juni 2011 21:41 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Oh, ja, die les heb ik wel geleerd. Ik vind mijn vak geweldig, maar dit werk kan ik op deze manier niet lang volhouden, dus ga maar op zoek naar ander werk
Vast werk heel matig en zeker niet tegen de arbeidsvoorwaarden die ik nu heb. Freelance en consultancy is de markt behoorlijk aangetrokken.quote:Op donderdag 16 juni 2011 21:42 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
is er veel werk te vinden momenteel in jouw sector?
goed zo. Ik vind mijn werk normaal ook geweldig, heel eenvoudig in een supermarkt, maar wel helemaal mijn ding. Ben echter nu tot de conclusie gekomen dat de druk daar te hoor voor me is, dus hoop als ik weer hersteld ben een rustiger baantje te vinden. Keuzes maken, waar WIJ beter van wordenquote:Op donderdag 16 juni 2011 21:41 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Oh, ja, die les heb ik wel geleerd. Ik vind mijn vak geweldig, maar dit werk kan ik op deze manier niet lang volhouden, dus ga maar op zoek naar ander werk
dan zal ik voor je duimen dat je snel een andere (vaste) baan vindt, en als je niks kunt vinden: neem kookles, kun je Kokje gaan helpenquote:Op donderdag 16 juni 2011 21:43 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Vast werk heel matig en zeker niet tegen de arbeidsvoorwaarden die ik nu heb. Freelance en consultancy is de markt behoorlijk aangetrokken.
HEquote:Op donderdag 16 juni 2011 21:35 schreef MaryMouse het volgende:
* MaryMouse schenkt nog een wijntje in en steekt een peukje op![]()
heb jaren in de consultancy gezeten, drie keer over de kop gegaan. Gekozen voor een 'rustige' baan bij een eindgebruiker, ik kan niet tegen de politieke spelletjes. In de commerciele wereld is het wat dat betreft simpel, wat kost het en wat levert het op. Dus misschien een commerciele eindgebruiker zien te vindenquote:Op donderdag 16 juni 2011 21:44 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
goed zo. Ik vind mijn werk normaal ook geweldig, heel eenvoudig in een supermarkt, maar wel helemaal mijn ding. Ben echter nu tot de conclusie gekomen dat de druk daar te hoor voor me is, dus hoop als ik weer hersteld ben een rustiger baantje te vinden. Keuzes maken, waar WIJ beter van worden
nog pijnlijk, vandaag is ze wel naar school geweest, ze wilde per se. Maar na school had ze wel een hele dikke voet weer, dus heeft ze weer lekker met de voet omhoog op de bank gelegen. Vanavond vroeg in bed gestopt, want ze was nog doodop van gisteren, om half acht sliep ze al. Maar ze loopt al wel wat beter, alhoewel ze straks nog wel vroeg om een paracetamolletje tegen de pijnquote:Op donderdag 16 juni 2011 21:47 schreef kaatje50 het volgende:
hoe is het met het voetje van je dochter Ceetje, even tussendoor, anders vergeet ik het te vragen
quote:
kijk naar een moordpartij in de junglequote:Op donderdag 16 juni 2011 21:50 schreef Ceetje.. het volgende:
by the way, jullie zitten de ellendige kluskerels te kijken, ik naar een stel mislukkelingen die een camping in tsjechië willen beginnen (ik vertrek)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |