quote:Op woensdag 15 juni 2011 14:50 schreef SP22 het volgende:
[..]
Wat geweldig!!![]()
![]()
je hebt er ook heel hard voor gewerkt!! Dan heb je het ook verdiend!
Soms denken mensen niet heel goed na wanneer ze beelden spiegelen...quote:Op woensdag 15 juni 2011 13:46 schreef problematiQue het volgende:
Gefliciteerd Kano
Rara wat klopt hier niet? (8 uur journaal van gisteren):
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Superquote:Op woensdag 15 juni 2011 14:57 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
jaaaaa hahaha
een 5.5 ook echten mijn ene begleider me al opgegeven
alleen ik wil nu nog steeds een tussenjaar, da's een beetje kut.
Wie weet wat ze nog meer spiegelen daar bij de NOS. Niet meer te vertrouwen zo.quote:Op woensdag 15 juni 2011 14:58 schreef Omniej het volgende:
Soms denken mensen niet heel goed na wanneer ze beelden spiegelen...
HTC Sensationquote:
Jij hebt toch ook een Sensation? Hoe kun je al die apps sluiten? (ik heb inmiddels een app killer gedl, maar dat is ook een btje omslachtig)quote:Op woensdag 15 juni 2011 17:16 schreef Dark_Angelus het volgende:
Dear Bart H,
We are looking forward to seeing you at the Rock Werchter 2011 Festival this year.
Altijd prettig zulke mailtjes
taakbeheer - alles sluiten.quote:Op woensdag 15 juni 2011 17:22 schreef SP22 het volgende:
[..]
Jij hebt toch ook een Sensation? Hoe kun je al die apps sluiten? (ik heb inmiddels een app killer gedl, maar dat is ook een btje omslachtig)
quote:Op woensdag 15 juni 2011 12:52 schreef Mexicaantje. het volgende:
[ afbeelding ]
Gefeliciteerd Kano, speciaal voor jou presenteer ik: Kaartspel Kater.
Bedankt!quote:
Het feit dat ik een ouwe lul ben.quote:Op woensdag 15 juni 2011 13:31 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Gefeliciteerd Kano, al weet ik niet waarvoor... maar toch gefeliciteerd!
Wiehoe! Zeiden we het niet?quote:Op woensdag 15 juni 2011 14:46 schreef Mexicaantje. het volgende:
ik heb het gewoon gehaald en zit nu half te janken
Bedankt dan maarquote:
Bedankt, en ja. Nu ben ik weer een jaar ouderquote:Op woensdag 15 juni 2011 17:40 schreef Wiebeldak het volgende:
Ik begin ook maar meteen met feliciteren want.
Ik neem aan dat Kano jarig is: Gefeliciteerd.
En Mexicaan een een voldoende heeft gehaald: Gefeliciteerd!
En verder iedereen: Een goede avond
Vanmorgen ook een bizar ongeluk gezien op weg naar mijn werk. Ik had mijn camera bij me maar ik was iets te laat. Een normale weg waar je 50 mag midden in de stad met een stuk gras en een stoeprand tussen beide wegen en toch zijn er 2 frontaal op elkaar gereden. Waarschijnlijk in slaap gevallen neem ik maar aan.quote:Op woensdag 15 juni 2011 17:34 schreef Timmos het volgende:
Even Apeldoorn bellen..
http://twitpic.com/5bx4mj
De vriendin van een maat van mij was tijdens het parkeren door een muur gereden. Het is een automaat en ze dacht dat ie zijn achteruit stond. Die auto had ie net gekochtquote:Op woensdag 15 juni 2011 17:45 schreef kanovinnie het volgende:
Ik heb een keer een vrachtwagen vol zand gezien die langzaam achteruit reed, zo tegen een muur aan. Muur was flink kapot
Ik had trouwens eens voor mijn examen Nederlands een 5.4. Kon ik herexamanen doen vanwege 0.1 punt. Daarna wel gehaald gelukkig anders moest ik een jaar over doen. Maar dat is inmiddels alweer 10 jaar gelden.quote:Op woensdag 15 juni 2011 14:57 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
jaaaaa hahaha
een 5.5 ook echten mijn ene begleider me al opgegeven
alleen ik wil nu nog steeds een tussenjaar, da's een beetje kut.
Ik ben jarig, mexicaantje heeft een voldoende. Dat was het.quote:Op woensdag 15 juni 2011 17:55 schreef taxibabe het volgende:
Zo, 2 zware dagen gehad, maar weer thuis!
Maar valt me wel van jullie tegen dat ik niet eens een volle SC heb gemist![]()
Ik heb alleen geen zin om alles terug te lezen, dus heb ik nog wat gemist?
quote:Op woensdag 15 juni 2011 18:39 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik ben jarig, mexicaantje heeft een voldoende. Dat was het.
Oja, de brommer van IDZ doet het nog steeds niet
Ik heb er even doorheen geskipped maar zie wel wat ie bedoelt. Bizar wat sommige mensen allemaal bedenken. Ziet er wel erg vet uit iig. Vooral die autolichten die naar pacman vijanden veranderen vond ik erg leuk.quote:
Tnx!quote:
Tnx!quote:
Dat was de eerste lens die ik kocht. En gebruik hem nog altijd regelmatig.quote:Op woensdag 15 juni 2011 19:23 schreef tubacloud het volgende:
helllo! en kano, feli, en mexi, ook feli!
nog steeds ziekjes, maar heb vandaag de 17-40 aangeschaft, dus mijn dag is weer goed
Zeker niet nee!quote:
Wanneer vlieg je weer terug? Dan weer eens biertje doen!quote:Op woensdag 15 juni 2011 16:34 schreef freud het volgende:
@Xil; hier weinig tijd voor mezelf helaas, maar goed, daarvoor ben ik ook niet hier. Ben wel gek op de veelzijdigheid van de sx30 trouwens! Wat een zoombereik!
Dat is tegenwoordig sowieso een hele onderneming met nieuwere auto's. Alles is zo compact onder die motorkap gebouwd dat je bijna nergens meer goed bij kan.quote:Op woensdag 15 juni 2011 19:31 schreef Xilantof het volgende:
En potver, hier ruzie met m'n Aygo!
M'n koplamp-lampje links heb ik al 2 keer moeiteloos vervangen. Nu is een keer m'n rechter koplamp-lampje kapot en dan krijg ik de springveer niet los... Straks poging 2 doen.
Op de motor heb ik ook altijd ruzie met aygo's.quote:Op woensdag 15 juni 2011 19:31 schreef Xilantof het volgende:
En potver, hier ruzie met m'n Aygo!
M'n koplamp-lampje links heb ik al 2 keer moeiteloos vervangen. Nu is een keer m'n rechter koplamp-lampje kapot en dan krijg ik de springveer niet los... Straks poging 2 doen.
Welke motor?quote:Op woensdag 15 juni 2011 19:45 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Op de motor heb ik ook altijd ruzie met aygo's.
Die presteren het IEDERE keer om voor een set leuke bochten op te duiken waardoor ik er niet meer op snelheid doorheen kan.
Ik werd er gisteren door 1tje bijna ondersteboven gereden..quote:Op woensdag 15 juni 2011 19:45 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Op de motor heb ik ook altijd ruzie met aygo's.
Die presteren het IEDERE keer om voor een set leuke bochten op te duiken waardoor ik er niet meer op snelheid doorheen kan.
Merk je niks van, die dingen wegen toch niksquote:Op woensdag 15 juni 2011 19:47 schreef SP22 het volgende:
[..]
Ik werd er gisteren door 1tje bijna ondersteboven gereden..
Dat dus... Alles is te krap om even met m'n hand kracht te zetten. En het is helemaal te krijg om er ook maar een leatherman tussen te proppen...quote:Op woensdag 15 juni 2011 19:34 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Dat is tegenwoordig sowieso een hele onderneming met nieuwere auto's. Alles is zo compact onder die motorkap gebouwd dat je bijna nergens meer goed bij kan.
Ik weet dat nog wel met mijn Peugeot 106 toen mijn koplamp kapt ging. Je handen goed openhalen was het enige wat wel goed ging.quote:Op woensdag 15 juni 2011 19:52 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Dat dus... Alles is te krap om even met m'n hand kracht te zetten. En het is helemaal te krijg om er ook maar een leatherman tussen te proppen...
Morgen nog een poging wagen ga me nu maar zitten ergeren aan dat ding.
Anders ff langs de garage.
Jepquote:Op woensdag 15 juni 2011 19:59 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Ik weet dat nog wel met mijn Peugeot 106 toen mijn koplamp kapt ging. Je handen goed openhalen was het enige wat wel goed ging.
Ps. Heb je als Flickr conact toegevoegd. Leuke foto's van wat ik zo even snel gezien heb.
Het gevaarlijkste was dus nog dat ik uitweek de weg op (auto kwam uit uitrit).quote:Op woensdag 15 juni 2011 19:48 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Merk je niks van, die dingen wegen toch niks.
Een transformer met een virus.quote:Op woensdag 15 juni 2011 20:17 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
het ziet er een beetje uit als een mislukte robot
Voorjekijkendoorlopen.quote:Op woensdag 15 juni 2011 20:30 schreef Mexicaantje. het volgende:
Dat wilde ik ook over jou zeggen.Maar wat moet iik doen dannnn
Dit is wel een gave foto! Fiat waterbed.quote:Op woensdag 15 juni 2011 20:32 schreef Timmos het volgende:
[..]
Voorjekijkendoorlopen.
Dat fiatje is wel af te schrijven trouwens
[ afbeelding ]
Met andere woorden. Je vind hem leuk maar je weet niet precies hoe je hem wil benaderen?quote:Op woensdag 15 juni 2011 20:27 schreef Mexicaantje. het volgende:
Ik wil een gozer sms'en maar ik weet niet wat en het slaat niet echt ergens op.
Dan heb jij waarschijnlijk ook een goed gebit zonder zo goed als geen gaatjes? Mijn gebit is dan wel niet wit maar ik houd gewoon niet van koek en snoep waardoor ik maar 1 vulling heb. Eingelijk 2 maar dat was in een melktand dus die is niet meer.quote:Op woensdag 15 juni 2011 20:57 schreef Isdatzo het volgende:
Ik houd niet van zoet.
Behalve tijdens / na sporten.
Welke 70-300?quote:Op woensdag 15 juni 2011 21:04 schreef Chinless het volgende:
Ik heb een Canon SLR 1000D met kitlens, Canon 70-300 objectief en Speedlite 430EX II flitser.
Camera is 2 jaar oud en de flitser 1 jaar. Bijna in nieuwstaat en weinig gebruikt.
Wat is een mooi bedrag om hiervoor te vragen als ik het wil verkopen?
thnx voor t antwoord
Ik ga er geen moeite voor doen denk ik.. 't Is dan donker en mm's heb ik niet om 't leuk op de foto te zetten..quote:Op woensdag 15 juni 2011 21:01 schreef Isdatzo het volgende:
Maar ehh ik ga maar eens kijken of die maansverduistering een beetje aardig is.
mm's?quote:Op woensdag 15 juni 2011 21:14 schreef Timmos het volgende:
[..]
Ik ga er geen moeite voor doen denk ik.. 't Is dan donker en mm's heb ik niet om 't leuk op de foto te zetten..
euhm jaquote:Op woensdag 15 juni 2011 20:39 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Met andere woorden. Je vind hem leuk maar je weet niet precies hoe je hem wil benaderen?
Millimeters, D'OH.quote:Op woensdag 15 juni 2011 21:20 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
mm's?
Ik word serieus soms gek van al die onofficiële afkortingen die normaal blijken te zijn maar waar ik geen kont uit kan halen.
Als je iemand niet zo goed snapt is het sowieso tijd om diegenen beter te leren kennen.quote:Op woensdag 15 juni 2011 21:21 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
euhm ja
maar ik heb ook al shizzle met hem gedaan in berlijn maaruhm maaruhm ja ik snap hem niet zo goed
ja dat vind ik ookquote:Op woensdag 15 juni 2011 21:24 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Als je iemand niet zo goed snapt is het sowieso tijd om diegenen beter te leren kennen.
Heb je enig idee wat hij van jou vind buiten de shizzle om?quote:
Neequote:Op woensdag 15 juni 2011 21:29 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Heb je enig idee wat hij van jou vind buiten de shizzle om?
EDIT
joh, gewoon batsenquote:Op woensdag 15 juni 2011 21:21 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
euhm ja
maar ik heb ook al shizzle met hem gedaan in berlijn maaruhm maaruhm ja ik snap hem niet zo goed
Engelse termen hou je niet van in een Nederlands gesprek! Die post kan ik nog terug halenquote:Op woensdag 15 juni 2011 21:36 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
NeeDaarom ik snap geen fuck van hem. Ene keer sms't ie en dan weer niet en wtf. Hij is niet consequent and I can't handle it.
Zou willen dat ik die eer had.quote:Op woensdag 15 juni 2011 21:37 schreef Ynske het volgende:
leuk he, exposeren
passe-partouts zijn gesneden, achterplaten zijn klaar, foto's zitten erop
nu nog inlijsten.
ben er pas 3 uur mee bezig,en dat voor 4 lijsten
gevoel loslaten en dan batsenquote:Op woensdag 15 juni 2011 21:44 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Niet als er aan 1 kant met gevoel gebats wordt en aan de andere kant niet
k ben er ook ontzettend trots opquote:
Dat weet ik ook niet hoor maar daar ga ik van uit.quote:Op woensdag 15 juni 2011 21:46 schreef Ynske het volgende:
[..]
gevoel loslaten en dan batsen
klote dat de andere kant geen gevoel heeft, maar echt, probeer t los te laten, je maakt jezelf er alleen kapot mee als je blijft hopen
Ik heb een enorme hekel aan de meeste kinderen. Als ik met een kind praat is dat altijd geforceerd vriendelijk.quote:Op woensdag 15 juni 2011 21:52 schreef Timmos het volgende:
Irritant joh die kids, stonden er wel een stuk of 20.. Om de 10 seconden wat vragen![]()
[ afbeelding ]
Klinkt bekend..quote:Op woensdag 15 juni 2011 21:49 schreef Wiebeldak het volgende:
Ik heb 2 relaties achter de rug waarvan ik zo veel geleerd heb, echt niet normaal meer. 1 van een jaar de ander bijna 3 jaar. Maar in die periodes heb ik de mens pas echt leren kennen.
Ik heb dan ook een aantrekkingskracht tot potentiële tbs'rs volgens mij.
Ja, zo was het bij mij ookquote:Op woensdag 15 juni 2011 21:53 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Ik heb een enorme hekel aan de meeste kinderen. Als ik met een kind praat is dat altijd geforceerd vriendelijk.
Ik heb er ook altijd bonje mee op de fiets omdat ze gewoon niet recht kunnen fietsen. Ze schreeuwen altijd, zeuren, stellen domme vragen, zijn onhygiënisch, tegenwoordig asociaal.quote:Op woensdag 15 juni 2011 21:55 schreef Timmos het volgende:
[..]
Ja, zo was het bij mij ook.. Ze wouden zelf weten watvoor telefoon ik had toen ik die erbij pakte..
..
Zie op de foto trouwens pas hoe ze naar me staan te gapen..
JAMAAR Ik heb 9/10- keer gelijk een antwoord maar ik sms dan 's avondsquote:Op woensdag 15 juni 2011 21:39 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Engelse termen hou je niet van in een Nederlands gesprek! Die post kan ik nog terug halen
Is ook vaak een teken van; Ik weet eigenlijk niet precies hoe en wat maar dat is nu ook het geval.
Is het een Duitser? Als ie wel en niet sms't zegt het toch eigenlijk al genoeg. Als hij iets in jou zou ziet zitten dan had je direct een antwoord, of hij moet aan het werk zijn oid. oid = of iets dergelijks.
Dat is mijn ervaring.
Bestook hem sowieso met smsjes, bel hem, doe wat je gevoel zegt. Maar blijf wel logisch nadenken. Begin nu alvast met typen.quote:Op woensdag 15 juni 2011 22:03 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
JAMAAR Ik heb 9/10- keer gelijk een antwoord maar ik sms dan 's avondsom half 1 ofzo dus op zich niet heel raar dat 'ie dan niet meer smst. Ennnn als ik hem zie (gebeurt niet bijster vaak) smste hij daarna ook (uit zichzelf!). Duuuuuuuuuus ja ik snap het niet.
Of ie zin heeft om wat leuks te doen? Wat, dat is aan jou.quote:Op woensdag 15 juni 2011 22:07 schreef Mexicaantje. het volgende:
Ja maar wat moe tik hem sms'en, dat is de vraag
hoi. ben leermoe, zin om ff ergens wat te gaan drinken?quote:Op woensdag 15 juni 2011 22:12 schreef Mexicaantje. het volgende:
Die deur heb ik al dichtgegooid want tentamens.Ik ben zo dom soms. Maargoed ander noderwerp
als ie wat voor je voelt en niet vanuit Groningen moet komen, komt ie welquote:
quote:
quote:Op woensdag 15 juni 2011 22:14 schreef Ynske het volgende:
[..]
als ie wat voor je voelt en niet vanuit Groningen moet komen, komt ie wel
ja maar hij is man, tóch?quote:Op woensdag 15 juni 2011 22:16 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
[..]dat deed ik ook niet toen ik wat voor iemand voelde. Maargoed het zal wel.
Hij is in Berlijn al gekomen, kennelijk..quote:Op woensdag 15 juni 2011 22:14 schreef Ynske het volgende:
[..]
als ie wat voor je voelt en niet vanuit Groningen moet komen, komt ie wel
quote:Op woensdag 15 juni 2011 22:20 schreef Timmos het volgende:
[..]
Hij is in Berlijn al gekomen, kennelijk..
nou dan, das andersquote:
Nelly The Elephant ftw.quote:Op woensdag 15 juni 2011 22:14 schreef Wiebeldak het volgende:
Ander onderwerp! Muziek, vrolijke muziek!
Is dat niet van de fabeltjes krant?quote:Op woensdag 15 juni 2011 22:23 schreef Timmos het volgende:
[..]
Nelly The Elephant ftw.
Wisten jullie trouwens dat je het ritme van dat nummer het beste aan kan houden als je moet reanimeren?
Werkelijk waar geen flauw ideequote:Op woensdag 15 juni 2011 22:28 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Is dat niet van de fabeltjes krant?
dat zei ik nietquote:Op woensdag 15 juni 2011 22:20 schreef Timmos het volgende:
[..]
Hij is in Berlijn al gekomen, kennelijk..
Nee, wie wel.quote:Op woensdag 15 juni 2011 22:41 schreef kanovinnie het volgende:
Blergh. Geen zin om te werken morgen.
Normaal wel, maar paar biertjes enzo.quote:
Kannon wil batsenquote:Op woensdag 15 juni 2011 22:45 schreef kanovinnie het volgende:
En nu heb ik een alchohol-gedronken-dus-zin-in-meer kick
Rij dan meteen even naar IDZ en help die arme jongen!quote:Op woensdag 15 juni 2011 22:45 schreef Xilantof het volgende:
Hell Yeah!
Ik voel m'n vingers niet meer, maar ik kijk weer met 2 heldere lampen voor de auto uit
Ik ben een man, dus dat sowiesoquote:
Ik heb 2 pogingen nodig, maar dan lukt het me ook. Met de hoeveelste poging is hij bezig?quote:Op woensdag 15 juni 2011 22:46 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Rij dan meteen even naar IDZ en help die arme jongen!
2^2^2?quote:Op woensdag 15 juni 2011 22:47 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Ik heb 2 pogingen nodig, maar dan lukt het me ook. Met de hoeveelste poging is hij bezig?
k zie t probleem nietquote:Op woensdag 15 juni 2011 22:47 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik ben een man, dus dat sowiesoMaar meer in meer alcohol. Ik wil stappen. Helaas is het woensdag
Werk morgen>kater>nee>saaie dag danquote:
Vrouwenquote:
quote:
dat je voor je werk/saaie dag een toffe avond opoffertquote:Op woensdag 15 juni 2011 22:49 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Werk morgen>kater>nee>saaie dag dan
Als ik op zondag had moeten werken, of een tof concert had, of iets anders leuks in het vooruitzicht zou hebben zou ik het doen. Maar nu wordt het dan een fles whiskey leegdrinken met een stel vrienden (al is het daar nu ook al te laat voor).quote:Op woensdag 15 juni 2011 22:50 schreef Ynske het volgende:
[..]
dat je voor je werk/saaie dag een toffe avond opoffert
wat ben je aan t lezen?quote:Op woensdag 15 juni 2011 22:52 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Als ik op zondag had moeten werken, of een tof concert had, of iets anders leuks in het vooruitzicht zou hebben zou ik het doen. Maar nu wordt het dan een fles whiskey leegdrinken met een stel vrienden (al is het daar nu ook al te laat voor).
Dus ik ga liggen, even lezen en dan in slaap vallen
ftell????quote:Op woensdag 15 juni 2011 22:55 schreef Xilantof het volgende:
Ik heb morgen echt een toffe dag in het verschiet op m'n werk!
Fijne dag morgen.quote:Op woensdag 15 juni 2011 22:55 schreef Xilantof het volgende:
Ik heb morgen echt een toffe dag in het verschiet op m'n werk!
* Ynske dmtquote:
3 boeken door elkaar heen. 2 waarvan ik de titel niet weet, en bij mijn bed ligt "the devil's garden"quote:
en ik zit je maar 3 keer te vertellen dat je naar de verkeerde reageert... en stug doorgaan.quote:
hier ligtquote:Op woensdag 15 juni 2011 23:00 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
3 boeken door elkaar heen. 2 waarvan ik de titel niet weet, en bij mijn bed ligt "the devil's garden"
Klinkt als een soort kamasutraquote:Op woensdag 15 juni 2011 23:01 schreef Ynske het volgende:
[..]
hier ligt [ afbeelding ] op me te wachten
1 op de laptop, 1 op de telefoon, en nog 1tje ouderwetsch op papier..quote:Op woensdag 15 juni 2011 23:02 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Klinkt als een soort kamasutra
Ik had dus 1 boek op mijn nachtkastje, 1 in mijn tas. Was ik vandaag mijn boek voor in mijn tas vergeten, nieuwe gekocht. Nu lopen er dus 3 verhaallijnen door elkaar heen
quote:
ik lees er ook vaak door elkaarquote:Ik had dus 1 boek op mijn nachtkastje, 1 in mijn tas. Was ik vandaag mijn boek voor in mijn tas vergeten, nieuwe gekocht. Nu lopen er dus 3 verhaallijnen door elkaar heen
* SP22 voegt hem toe aan het "te lezen" lijstjequote:Op woensdag 15 juni 2011 23:05 schreef Ynske het volgende:
[..]
maar dat is t dus niet
Het verhaal speelt zich af in Philadelphia en gaat over de beginnende rechercheur Jessica Balzano, die samen met haar politiemaatje Kevin Byrne een seriemoordenaar moet opsporen.
Dit gaat niet erg gemakkelijk en de hoofdpersonen komen zichzelf geregeld tegen
Liefhebbers van thrillers krijgen waar voor hun geld.
In het boek gaat het over een seriemoordenaar, die katholieke minderjarige meisjes vermoordt. Op zoek naar de dader en zijn/haar motief komen Jessica en Kevin hun eigen verleden tegen in een race tegen de klok. Erg spannend!
De afwisseling (ook typografisch zichtbaar) in het boek van gedachten van de dader en van de wederwaardigheden van Jessica en Kevin wordt mede door exacte vermelding van plaats, datum en tijd soms bijna beklemmend.
quote:Op woensdag 15 juni 2011 23:01 schreef Xilantof het volgende:
[..]
en ik zit je maar 3 keer te vertellen dat je naar de verkeerde reageert... en stug doorgaan.
Dat zie ik nu pas..quote:Op donderdag 16 juni 2011 00:06 schreef Omniej het volgende:
[..]
Oh en hij is niet van mij hoor, ook al lijkt het er wel een beetje op.
Zitten we met zijn allen expres 20 minuten te wachten om jou de tijd te geven tóch naar bed te gaan, blijf je alsnog door posten.quote:Op donderdag 16 juni 2011 00:52 schreef SP22 het volgende:
Wat lief dat jullie zo solidair met me zijn..![]()
![]()
quote:Op donderdag 16 juni 2011 00:55 schreef Omniej het volgende:
[..]
Zitten we met zijn allen expres 20 minuten te wachten om jou de tijd te geven tóch naar bed te gaan, blijf je alsnog door posten.
Ben benieuwd!quote:Op donderdag 16 juni 2011 01:04 schreef Isdatzo het volgende:
Zo. Weer terug.
Wat was dat vet zeg. Uiteindelijk hebben we nog 10 kilometer over de hei gelopen midden in de nacht. Maar het was wel sprookjesachtig mooi met mistbanken en dode bomen en beekjes en shit
. Volgende week eens kijken of die foto's wat geworden zijn.
Ben benieuwd.quote:Op donderdag 16 juni 2011 01:04 schreef Isdatzo het volgende:
Zo. Weer terug.
Wat was dat vet zeg. Uiteindelijk hebben we nog 10 kilometer over de hei gelopen midden in de nacht. Maar het was wel sprookjesachtig mooi met mistbanken en dode bomen en beekjes en shit
. Volgende week eens kijken of die foto's wat geworden zijn.
Hier was 'ie wel goed te zien uiteindelijkquote:Op donderdag 16 juni 2011 01:10 schreef Omniej het volgende:
[..]
Ben benieuwd.
Ik ben er maar niet meer op uitgegaan voor die maan... Achteraf ook wel blij mee.Ding was inderdaad nauwelijks zichtbaar, al heb ik er iets na kwart over 10 nog wel een glimp van op kunnen vangen maar toen was 'ie allang niet meer volledig verduisterd.
Mogguh.... 7u was al te vroeg....quote:
quote:Op donderdag 16 juni 2011 08:14 schreef problematiQue het volgende:
Nog één tentamen, en dan vakantie.
Nog twee hier. Moet ze alleen wel halen, zijn her's...quote:Op donderdag 16 juni 2011 08:14 schreef problematiQue het volgende:
Nog één tentamen, en dan vakantie.
Kijk eens op de vorige pagina'squote:Op donderdag 16 juni 2011 11:07 schreef Pizza_Boom het volgende:
Vannacht nog mensen de maan bekeken?
aarom op Flickr?quote:Op donderdag 16 juni 2011 12:04 schreef SP22 het volgende:
[ link | afbeelding ]
Lekker weertje hè by opticalworld, on Flickr
Moet nog ff uitvissen hoe ik mn phone aan photobucket ofzo kan linken..quote:Op donderdag 16 juni 2011 12:05 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Kijk eens op de vorige pagina's
W
[..]
aarom op Flickr?
Wel lol gehad?quote:Op donderdag 16 juni 2011 13:45 schreef Timmos het volgende:
Toen ik mn camera uit mn tas haalde werd het droog.. Grotendeels dan toch
..
Alleen beetje jammer dat ik toen al tot op mn boxershort doorweekt was, zo maar even douchen..
Eerst foto's inladen en wat eten..
Hmm jawel, maar vond het niet echt spannend ofzo.. Vanavond is wel wat leuker, maar daar zijn dan ook wat meer bekenden bij..quote:
joah, was alleen niet zo heel perfect maar dat ga ik ooit wel even fixen.quote:Op donderdag 16 juni 2011 14:12 schreef Treces het volgende:
[..]
Hallo.
Is het nog gelukt in InDesign?
Wat hebbie gedaan?quote:Op donderdag 16 juni 2011 13:45 schreef Timmos het volgende:
Toen ik mn camera uit mn tas haalde werd het droog.. Grotendeels dan toch
..
Alleen beetje jammer dat ik toen al tot op mn boxershort doorweekt was, zo maar even douchen..
Eerst foto's inladen en wat eten..
Cool! Nu krijgen we dus nóg mooiere portretten van jouw hand?quote:
Nice! Is het wat?!quote:
Whehehe... voor onweer?quote:Op donderdag 16 juni 2011 20:54 schreef Omniej het volgende:
Kut.
* Omniej drukt op ontspanknop van afstandsbediening
[geruststellende 'klik' blijft achterwege]
* Omniej denkt "Huh?!"
CF vol.Amateur dat ik ook ben.
Welke had je dan?quote:
Yup, ik dacht ik schiet even een bewijsfoto voor SP22.quote:
Dat is de enige reden dat ik die wilde.quote:Op donderdag 16 juni 2011 21:00 schreef xjoyce het volgende:
Hopelijk wel@ sp22
Heb hem nog niet echt kunnen testen maar hij is iig wel erg mooi en het verdraaibare scherm is echt ideaal!
Een rampenoefening, weinig spannendsquote:Op donderdag 16 juni 2011 14:42 schreef Puala het volgende:
[..]
Wat hebbie gedaan?
* Puala is te lui om terug te lezen
Klinkt logisch. Zo jammer dat het allemaal zo duur is. Maar als je vanaf een 1000D komt is het denk ik een hele goede update!quote:Op donderdag 16 juni 2011 21:03 schreef xjoyce het volgende:
Omdat ik dat echt té duur vond!! En 60d is ook prima voor mij
Ik had de 1000d
Op zo'n afstand lijkt me een wireless triggertje toch iets handiger eigenlijk...quote:Op donderdag 16 juni 2011 22:01 schreef kanovinnie het volgende:
10 euro voor een zelfontspanner met anderhalve meter draad. Koop in een electrozaak een mannetje/vrouwtje aansluiting en een stuk draad, even solderen en je hebt een zelfontspanner met een kabel van 10-20-30-50-100 meter. Wat jij wilt.
Ja maar duur dit dat zus zo.quote:Op donderdag 16 juni 2011 22:13 schreef Omniej het volgende:
[..]
Op zo'n afstand lijkt me een wireless triggertje toch iets handiger eigenlijk...
Lekker!quote:
Wat was je aan het doen?quote:Op donderdag 16 juni 2011 22:36 schreef taxibabe het volgende:
Bleegh net terug van afdelingsuitje, onderweg fikse onweersbui met windstoten en hagel gehad. Was nie leuk
Zullen we ruilen? Jij zit vaak in buien waar je niet in wilt zitten, maar ik welquote:Op donderdag 16 juni 2011 22:36 schreef taxibabe het volgende:
Bleegh net terug van afdelingsuitje, onderweg fikse onweersbui met windstoten en hagel gehad. Was nie leuk
Oh het was al afgelopen, we waren onderweg naar huis.quote:
Het was wel grappig om te maken, maar zou het echt niet in mijn huis hangen. Niet mijn ding van kunstquote:Op donderdag 16 juni 2011 23:04 schreef Mexicaantje. het volgende:
Ik houd ervan. Moderne kunstMijn hele huis komt daar later mee vol te hangen.
Dat vind ik dan weer kut haha. Ik ben vrij creatief maar moet wel m'n gang kunnen gaan. Architect dan weer wel (doh daar doe ik een opleiding voor), maar met een tekenopdracht waar je dingen moet natekenen bijvoorbeeld, of landschappen realistisch tekenen. Noooway haha. Vrij schilderen/tekenen en ik leef me helemaal uitquote:Op donderdag 16 juni 2011 23:17 schreef taxibabe het volgende:
Ik heb niks met kunstzinnig tekenen en schilderen. Ik kan me wel weer uitleven op een tuinontwerp (of ik dat nu nog kan weet ik niet, heb het al lang niet meer gedaan), dan kan ik uren tekenen en inkleuren en mooi maken.
Moet te regelen zijn..quote:Op vrijdag 17 juni 2011 02:01 schreef Omniej het volgende:
Schandalig trouwens dat deze nu nog steeds niet vol zit.
Niks mis met ons..quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |