quote:Op woensdag 15 juni 2011 11:03 schreef Mexicaantje. het volgende:
Mijn tekenleraar draaide vanmorgen Underworld, Moby en Faithless.
was zelfs vroeg op de avond.. maar ik had een heel zwaar weekend... (05:30 - 03:30 - 02:30 en 01:30) en telkens vroeg eruit..quote:Op woensdag 15 juni 2011 11:11 schreef -moppie- het volgende:
[..]
die keihard binnen zijn gekomen dan zeker?
of waren het 2 heule grote glazen?
dit zijn de begin- en eindtijden?quote:Op woensdag 15 juni 2011 11:15 schreef FUFR het volgende:
[..]
was zelfs vroeg op de avond.. maar ik had een heel zwaar weekend... (05:30 - 03:30 - 02:30 en 01:30) en telkens vroeg eruit..
neequote:Op woensdag 15 juni 2011 11:25 schreef Mexicaantje. het volgende:
Iemand een goede titel voor een kaartspel waar de symbolen (harten etc.) zijn vervangen door een boor, schroevendraaier, schroef en plug?
de eindtijdenquote:
boringquote:Op woensdag 15 juni 2011 11:25 schreef Mexicaantje. het volgende:
Iemand een goede titel voor een kaartspel waar de symbolen (harten etc.) zijn vervangen door een boor, schroevendraaier, schroef en plug?
music & lights maakten het lang..quote:Op woensdag 15 juni 2011 11:55 schreef -moppie- het volgende:
[..]
waarom had jij zo'n lang weekend dan?
Jij wel misschien maar al die japanners nietquote:Op woensdag 15 juni 2011 12:12 schreef FUFR het volgende:
Waarom zou ik GPS in mijn camera willen hebben?
Ik weet toch waar ik die foto heb gemaakt en anders zie je dat toch aan die foto
dat dus, does waquote:
Ik zou niet laten merken dat je een ziek konijntje bent... dan eindig je als slangenvoer.quote:Op woensdag 15 juni 2011 13:42 schreef r8v2 het volgende:
Over arbeidsethos gesproken he. Ik zit te snotteren, ben zo duf als een konijn en stierf vanochtend van de hoofdpijn, maar toch ben ik een middag komen werken.
Ik heb wel eens bevroren babymuisjes gehad bij de kassa.quote:Op woensdag 15 juni 2011 13:44 schreef Levitation het volgende:
[..]
Ik zou niet laten merken dat je een ziek konijntje bent... dan eindig je als slangenvoer.
Mens, verwond je niet?quote:Op woensdag 15 juni 2011 11:25 schreef Mexicaantje. het volgende:
Iemand een goede titel voor een kaartspel waar de symbolen (harten etc.) zijn vervangen door een boor, schroevendraaier, schroef en plug?
Ik snap de ophef over de konijntjes niet zo. Zijn ze bij de Landelijke Inspectiedienst Dierenbescherming blijven steken op het ontwikkelingsniveau van een 10-jarig meisje en denken ze dat carnivoren slecht zijn en herbivoren goed?quote:Op woensdag 15 juni 2011 13:50 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Ik heb wel eens bevroren babymuisjes gehad bij de kassa.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |