Nee ik werk wel bij hem in de buurt.... hij was naar A'dam gegaan om patta en 290 sqm leeg te plunderen, ik heb 'm ff opgehaald en naar huis gebracht aangezien hij met 8 paar air flow rond liep te sjouwenquote:Op vrijdag 24 juni 2011 20:57 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Woon jij bij hubbie in de buurt? Zag het op FB voorbij komen
quote:Op vrijdag 24 juni 2011 20:58 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Nee ik werk wel bij hem in de buurt.... hij was naar A'dam gegaan om patta en 290 sqm leeg te plunderen, ik heb 'm ff opgehaald en naar huis gebracht aangezien hij met 8 paar air flow rond liep te sjouwen
Snap ik, maar ik vind ze echt helemaal niks. De neus te snel aflopend en lijkt me snel te gaan kreuken en de achterkant weer heel lomp. Beste release tot dusver van 2011 blijven imo de Koston's. Loopt goed, ziet er nice uit en skate goed.quote:Op vrijdag 24 juni 2011 20:51 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Tsja TZ release die erg gewild is... dan krijg je dat soort prijzen. Het is sowieso een vrij obscuur jaren '80 model dat niet door iedereen gewaardeerd is/zal worden.
Gelijk ff pic aan de voet gemaakt:
[ afbeelding ]
Voor mij tot nu toe de beste release van 2011 en een van de beste retro's van Nike die ik gezien hebHeb m'n kobe x kostons ook binnen trouwens, heerlijke schoen.
Tsja, each is own he.... vind de OG al super dus ben heel erg blij dat Nike zo'n enorm goede retro neer heeft weten te zetten waar de kleuren werkelijk waar vanaf spatten. Maar als je met het model zelf niks hebt, wat ik me heel goed voor kan stellen houdt het snel op natuurlijk. Neus kan niet kreuken want spendexquote:Op vrijdag 24 juni 2011 21:23 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Snap ik, maar ik vind ze echt helemaal niks. De neus te snel aflopend en lijkt me snel te gaan kreuken en de achterkant weer heel lomp. Beste release tot dusver van 2011 blijven imo de Koston's. Loopt goed, ziet er nice uit en skate goed.
Dat soort spandex/mesh gaat er bij mij altijd snel aan.quote:Op vrijdag 24 juni 2011 21:29 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Tsja, each is own he.... vind de OG al super dus ben heel erg blij dat Nike zo'n enorm goede retro neer heeft weten te zetten waar de kleuren werkelijk waar vanaf spatten. Maar als je met het model zelf niks hebt, wat ik me heel goed voor kan stellen houdt het snel op natuurlijk. Neus kan niet kreuken want spendex
Dan skate je met die schoenen neem ik aan?quote:Op vrijdag 24 juni 2011 22:43 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Dat soort spandex/mesh gaat er bij mij altijd snel aan.
Als je serieus wilt gaan rennen kun je beter naar runners world oid gaan. Daar analyseren ze hoe je loopt dmv een filmpje en bepalen dan wat het beste is voor je voeten. Zou niet zomaar voor lunar gaan.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 01:21 schreef vault_tec het volgende:
Hal, weet jij of ze ergens schoenen met lunar zool in de aanbieding hebben? Wil gaan hardlopen en lunar zool loopt fucking lekker. Alleen geen zin 80 + euro uit te geven aan die dingen
Sinji, wordt het btw geen tijd om Phantazmagorea weer een keer te bannen. Irriteer mij mateloos
Klopt. Dat verschilt heel erg per persoon. Ik heb zelf lunar glide 1 voor het hardlopen en die zat na veel schoenen getest te hebben (11 paar) het lekkerst.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 03:31 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Als je serieus wilt gaan rennen kun je beter naar runners world oid gaan. Daar analyseren ze hoe je loopt dmv een filmpje en bepalen dan wat het beste is voor je voeten. Zou niet zomaar voor lunar gaan.
Klopt. Ik had eerst asics en die leken wel uit een slechte oude scifi film te komen. de lunar glide valt in dat opzicht heel erg mee. Maar bij hardloopschoenen blijft functie > vorm.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 10:48 schreef vault_tec het volgende:
Maar die schoenen zijn altijd zo lelijkVanmiddag dan maar even langs gaan, bedankt though
Koston's zien er heel goed uit.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 13:34 schreef HAL9000S het volgende:
[ link | afbeelding ]
Nike air flow TZ by Cali030, on Flickr
[ link | afbeelding ]
Nike SB Koston x Kobe QS by Cali030, on Flickr
quote:Op zaterdag 25 juni 2011 10:48 schreef vault_tec het volgende:
Maar die schoenen zijn altijd zo lelijkVanmiddag dan maar even langs gaan, bedankt though
Haha ik dacht dat ik een van de enige was die schoenen van merken als Asics, Sketchers en Umbro lelijk vond. Vaak kosten ze ook nog eens boven de 100 euroquote:Op zaterdag 25 juni 2011 11:06 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Klopt. Ik had eerst asics en die leken wel uit een slechte oude scifi film te komen. de lunar glide valt in dat opzicht heel erg mee. Maar bij hardloopschoenen blijft functie > vorm.
Hardloopschoenen zijn vaak erg lelijk maar met functie. Zorgt voor comfort of zichtbaarheid met reflecterende delen of dat het goed ademt etc. Sketchers zijn hoe dan ook lelijk maar dat heeft weinig met hardlopen te maken.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 15:51 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
[..]
Haha ik dacht dat ik een van de enige was die schoenen van merken als Asics, Sketchers en Umbro lelijk vond. Vaak kosten ze ook nog eens boven de 100 euro
neeeeequote:Op zaterdag 25 juni 2011 01:21 schreef vault_tec het volgende:
Sinji, wordt het btw geen tijd om Phantazmagorea weer een keer te bannen. Irriteer mij mateloos
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |