Omdat de schrijver recensent is bij een toonaangevende krant en men toch mag verwachten dat hij een relatief objectieve beschrijving van het festival en de acts geeft?quote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:01 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
nee waarom? De schrijver ervaart het zo.
Elke band trekt z'n eigen publiek en daarmee z'n eigen sfeer. Belangrijk is dat je het naar je zin hebt.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:01 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
de sfeer, zou die dan heel anders zijn bij een band die de helft van Coldplay kost?
ja en dat vond jij. Ik en de schrijver dus niet.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:59 schreef Neo-Mullen het volgende:
Je moet hun muziek ten eerste kunnen waarderen. Ten tweede hebben ze een hele mooie show neergezet met leuke lichteffecten en vuurwerk in hun show. Ze waren een kwartier te laat, speelden ook een kwartier langer door. Het was een erg leuke setlist als je Coldplay's nummers kent en ze zongen kwalitatief goed.
Volbeat wordt net als Lifehouse, Creed en Nickelback niet door 3voor12 gepruimd... al zouden ze een magistraal album afleverenquote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:02 schreef RolStaart-Beer het volgende:
Wat een falerds bij 3voor12 zeg
[..]
Metallica doet t godverdomme al jaren, en ik hoor niemand klagen
Voor objectief en krant moet je maar journalist worden, dat is niet het werk voor een recensent.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:02 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Omdat de schrijver recensent is bij een toonaangevende krant en men toch mag verwachten dat hij een relatief objectieve beschrijving van het festival en de acts geeft?
Jij, die er niet bij wasquote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:03 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
ja en dat vond jij. Ik en de schrijver dus niet.
Gebruik al jaren lenzen, douche al jaren niet meer en nooit problemen gehad, hoewel mijn ogen nu wel rood wordenquote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:01 schreef mieknok het volgende:
Waar waren mijn hamburger klanten, ze waren heeeerlijk!! Gebakken ei in de morgen deed het ook goed![]()
Was wel blij toen ik vannacht op eigen bed lag, had het ondanks de alcohol en warme vriend toch best verrot koud snachts... En dat met 2 slaapzakken en een dik luchtbed...![]()
En normaal word ik heul vroeg wakker, en ga ik even douchen en weer verder slapen, nu iedere keer pas 9 uur wakker, dan ga ik echt niet meer in de rij staan. Maar kwam al een aardig eind met mijn frisdoekjes, en de jerrycan met water icm sanex. En op het festivalterrein zeepdoekjes en handgel, klinkt als smetvrees, maar heb lenzen, heb 1 keer kleine oogontsteking opgelopen...
Volgend jaar weer, nu al zin in
nee dat is een utopiequote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:02 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Omdat de schrijver recensent is bij een toonaangevende krant en men toch mag verwachten dat hij een relatief objectieve beschrijving van het festival en de acts geeft?
Werd op zondag soort van uitgescholden door 1 of andere rare dagjes gast, lag achteraan op veld, Tim Knol trad op, wij vonden er niks aan dus gingen weg, dat ging niet snel genoeg schijnbaar, ik stond voor iemand zijn beeld. Was notabene helemaal achteraan op grasveld... Dit soort gasten bedoel jij denk ik...quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:56 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Geloof me...ik ben niet zoals je hier schetst. Maar wanneer ik 5.000 van dit soort figuren heb gezien trek ik het gewoon niet. Die mensen hebben gewoon zo'n essentieel andere, banale levensinstelling dat ik er op geen enkele wijze affiniteit mee heb of kan krijgen. Daarmee bedoel ik niet dat ze niet menswaardig zijn...ik vind het gewoon paupers. Ik kan er niet meer van maken.
Juistquote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:05 schreef mieknok het volgende:
[..]
Werd op zondag soort van uitgescholden door 1 of andere rare dagjes gast, lag achteraan op veld, Tim Knol trad op, wij vonden er niks aan dus gingen weg, dat ging niet snel genoeg schijnbaar, ik stond voor iemand zijn beeld. Was notabene helemaal achteraan op grasveld... Dit soort gasten bedoel jij denk ik...
wat aardig ben je. Er waren toch gewoon beelden van? Heb ze overigens live gezien op festivals maar dat terzijde. Heb je de rest van de link gelezen? Zet je geen vraagtekens verder bij de programmering?quote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:04 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Jij, die er niet bij wasJe mening is net zoveel waard als een emmer kots.
Hoe bedoel je 'programmering'?quote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:06 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
wat aardig ben je. Er waren toch gewoon beelden van? Heb ze overigens live gezien op festivals maar dat terzijde. Heb je de rest van de link gelezen? Zet je geen vraagtekens verder bij de programmering?
Gebruik ook al jaren lenzen, zeker 10 jaar. Ook tijden minder hygiënisch gedaan, tot die ontsteking. Blijven wel je ogen he, en heb al -9... Dus liever zekere voor het onzekerequote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:04 schreef frankerdt het volgende:
[..]
Gebruik al jaren lenzen, douche al jaren niet meer en nooit problemen gehad, hoewel mijn ogen nu wel rood worden
Nog zoiets:quote:
ja dit. De schrijver kwam ook niet om de sfeer te recenseren.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:58 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..
Het gaat om de muziek, voor zover je muziekrecensent bent. De sfeer is eigenlijk niet belangrijk voor hun werk. Niet dat ze het niet mee mogen nemen.
Wat dat betreft kun je het best via andere wegen eens of
oneens zijn met een recensie of zelfs recenseren. Het gaat om
de kwaliteit van het optreden en de programmering en wat dat laatste betreft, ben ik het in grote mate ook wel eens met de recensie in de Volkskrant.
Ja moet denk ik een keer fout gaan voor ik 't besefquote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:06 schreef mieknok het volgende:
[..]
Gebruik ook al jaren lenzen, zeker 10 jaar. Ook tijden minder hygiënisch gedaan, tot die ontsteking. Blijven wel je ogen he, en heb al -9... Dus liever zekere voor het onzekere
-9 tehfuck?quote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:06 schreef mieknok het volgende:
[..]
Gebruik ook al jaren lenzen, zeker 10 jaar. Ook tijden minder hygiënisch gedaan, tot die ontsteking. Blijven wel je ogen he, en heb al -9... Dus liever zekere voor het onzekere
Nee, je stelt me een vraag en verwacht dat ik een Volkskrant stuk ga lezenquote:
Ah dus nu ligt het aan de krant..quote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:09 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Nee, je stelt me een vraag en verwacht dat ik een Volkskrant stuk ga lezen
Hij geeft toch een recensie van het festival?quote:Op dinsdag 14 juni 2011 22:07 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
ja dit. De schrijver kwam ook niet om de sfeer te recenseren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |