Snap hierdoor ook niet waarom mensen dit optreden (of welk optreden dan ook van ze) als een pluspunt zien..quote:Op dinsdag 14 juni 2011 18:10 schreef MidnightB00m het volgende:
Minpunten:
- 30 Seconds to Mars, Jared Leto heeft aardige stem (tegen verwachting in), maar muziek raakte me niet, doordat hij constant het publiek/fans laat zingen en allerlei fratsen uithaalt. Volgens mij heeft hij geen enkele nummer volledig gezongen;
Idd...ga dan maar lekker naar de TMF-awards waar je je muziek in hapklare brokjes voorgeschoteld krijgt.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 18:23 schreef frankerdt het volgende:
Iedereen die na Use Somebody en Sex on Fire van KOL afdruipt bij ieder optreden
ditquote:Op dinsdag 14 juni 2011 18:01 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik snap al dat negatieve over het optreden van de Kings of Leon ook totaal niet. Ben zelf een groot fan en ze spelen praktisch altijd goede concerten, dus waar je dit vandaan haalt is me een raadsel. De kritiek die je vaak hoort is dat het allemaal té strak is en wel wat speelser mag. Je wilt immers niet naar een cd luisteren, maar die gasten live aan het werk zien. Daarom vond ik dit optreden ook leuk. Ze zijn er niet naar om te slijmen tegenover het publiek, dus wanneer ze zeggen dat het een goed publiek is vinden ze dat ook echt. Dat kon ik tenminste aan alles zien. Ben in 2009 naar een afgeladen Ahoy geweest. Dat concert liep een beetje jammer af. Ik was daarom ook blij om te zien dat ze dit keer wel enthousiast waren.
Daarnaast snap ik niet waarom het publiek als tam wordt betiteld? Ik stond net achter het voorste vak in het midden en voor mijn gevoel ging het op 2/3 van het optreden helemaal los. Zelfs toen we op camping B aankwamen (toch een goede 25 minuten voor je goed en wel van het festival-terrein zelf bent en door de ingang vd camping loopt) waren de mensen nog nummers van de kings aan het zingen.
Tot zover mijn verbazing...
Pluspunten:
Foo Fighters (incl. regenboog)Wát een show.
BeatsteaksLeuke verassing
White Lies![]()
Ring of FireZe hielden het écht tot het allerlaatste vol.
De sanitaire voorzieningen op camping B
De tent op camping B
De Schot in het stukje bos net voor de tent.
Minpunten:
Het gigantische tokkievolk wat op zaterdag rondliep in combinatie met de typische Coldplay-fan die het festival met z'n North-face regenjasje en bergwandelschoenen kwam terroriseren. Nog nooit zo'n droevige bende bij elkaar gezien.
De drukte bij Deadmau5. De tent stond al stampvol toen de Kaiser Chiefs nog bezig waren. Niet uit te houden.
Buren die met geluidmakende speelgoed-dinosaurussen en varkensneusjes grappig denken te zijn.
'Volwassen' mensen die de camping afstruinen op dinsdagochtend om alles wat nog heel is kapot te maken.Grow up.
Amen.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 18:46 schreef Pino112 het volgende:
Vooraf was ik wat cynisch over de Foo Fighters, omdat ze nogal gebashed worden in het 3FM-topic, maar ik was meteen om![]()
![]()
Wat een fucking vette show was dat zeg![]()
Ik had geen tas bij me, maar ben wel twee keer gefouilleerd bij de ingang. Ze moesten zelfs m'n hele portemonnee open hebben, alle pasjes er uit, alle vakjes bekijken (Zo ontdekte ze dus nog een vakje waarvan ik zelf niet eens wist dat die er was)quote:Op dinsdag 14 juni 2011 19:38 schreef Apotheose het volgende:
ik vond die tassencontrole wel wat sullig. Ok, het kost idd veel tijd om uitgebreid alles te checken. True. Maar ze duwden alleen ff wat spullen vaagjes opzij en that was it
drugggsquote:Op dinsdag 14 juni 2011 19:43 schreef Pizzabodem het volgende:
[..]
Ik had geen tas bij me, maar ben wel twee keer gefouilleerd bij de ingang. Ze moesten zelfs m'n hele portemonnee open hebben, alle pasjes er uit, alle vakjes bekijken (Zo ontdekte ze dus nog een vakje waarvan ik zelf niet eens wist dat die er was)
Al m'n broekzakken leegmaken, alles op tafel leggen, en gewoon alles mee mogen nemen (Rollen snoep)
Geen idee waarom dat weer allemaal moest.
Door die show is een vriend van me die vooral van matige gitaarpunkbandjes houdt, redelijk omgegaan en luistert nu ook met plezier naar Coldplay.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 14:08 schreef Dennism het volgende:
Coldplay vond ik echt tegenvallen voor de duurste band ooit, miste de beleving bij de band, ze begonnen 20 min te laat en ook nog eens niet echt een show weggeven. In mijn beleving was 2 jaar geleden op werchter een veel betere show.
dan lag het dus aan degene die bij de poortjes stond. Want bij ons was t zo gepiept. Mn broer had ook geen tas bij zich en mocht gewoon doorlopenquote:Op dinsdag 14 juni 2011 19:43 schreef Pizzabodem het volgende:
[..]
Ik had geen tas bij me, maar ben wel twee keer gefouilleerd bij de ingang. Ze moesten zelfs m'n hele portemonnee open hebben, alle pasjes er uit, alle vakjes bekijken (Zo ontdekte ze dus nog een vakje waarvan ik zelf niet eens wist dat die er was)
Al m'n broekzakken leegmaken, alles op tafel leggen, en gewoon alles mee mogen nemen (Rollen snoep)
Geen idee waarom dat weer allemaal moest.
Daar lag het denk ik ook echt aan.. Maandag kon ik zo doorlopen, maar de andere 2 dagen werd alles gecontroleerd..quote:Op dinsdag 14 juni 2011 19:52 schreef Apotheose het volgende:
[..]
dan lag het dus aan degene die bij de poortjes stond. Want bij ons was t zo gepiept. Mn broer had ook geen tas bij zich en mocht gewoon doorlopen
Ja, waarschijnlijk. Want ik heb ook een paar keer gewoon door kunnen lopen. Alleen net de keren dat ik gefouilleerd werd had ik een zonnebril op, misschien lijk je daardoor eerder verdacht ofzo (al draagt bijna iedereen een zonnebril)quote:Op dinsdag 14 juni 2011 19:52 schreef Apotheose het volgende:
[..]
dan lag het dus aan degene die bij de poortjes stond. Want bij ons was t zo gepiept. Mn broer had ook geen tas bij zich en mocht gewoon doorlopen
Hahahaaa fucking vet toch!quote:Op dinsdag 14 juni 2011 20:02 schreef Cowwithmilk het volgende:
Even iets compleet anders, zijn er hier nog mensen die aanwezig waren naast de feesttent vannacht? jackass was er niks bij haha.
Ja, no shit Sherlockquote:Op dinsdag 14 juni 2011 09:19 schreef ioko het volgende:
[..]
Jij spreek zelf Sam uit met een A in het midden, op zijn Nederlands? Je weet dat het nummer in het engels wordt gezongen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |