Ga dan naar uitzendbureau, ga naar een kas?quote:Op maandag 13 juni 2011 16:21 schreef Kwaliteit het volgende:
[..]
omdat we aan het werk willen? pfff...
kijk hier zie je al dat je er geen drol van begrijpt...quote:Op maandag 13 juni 2011 16:21 schreef haan33 het volgende:
[..]
Ga dan naar uitzendbureau, ga naar een kas?
Stuur ons dan je verleden, dan kunnen dit soort situaties zelden nog voorkomen.quote:Op maandag 13 juni 2011 16:23 schreef Kwaliteit het volgende:
[..]
kijk hier zie je al dat je er geen drol van begrijpt...
dat gaat toch niet als ik geen JOBCOACH in mijn bezit heb????????
jij weet niet wat mijn verleden is, je lult zo makkelijk
je lijkt de VVD wel
En laat jij nou net gelijk hebbenquote:Op maandag 13 juni 2011 16:29 schreef Nevermind.. het volgende:
Uitkeringtrekkers![]()
Uitkeringtrekkers die prima kunnen werken![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
En laat dat nou net 75 procent van die gevallen zijn
Dat valt tegen hoor. Ben daar zelf dit jaar ook tegen aan gelopen. Was per februari met mijn studie gestopt en ga in september weer beginnen, dus ik moest een tijdelijk baantje hebben. Dat was sowieso al nergens te vinden, ben bij elke winkel, supermarkt, restaurant, zelfs bejaardentehuis geweest die je je kan bedenken. Ok, dan maar "liegen" dat je er langer wil blijven, maar voel me daar natuurlijk niet prettig bij. Kreeg ook vaak te horen dat ik te oud wasquote:
En laat ik nou net tot de 25% behoren die níet kan werken.quote:
Voor jou heb ik respect, jij legde net je problemen duidelijk uit. TS huilt alleenmaar over 'zijn problemen' zonder dat hij zegt wat 'zijn problemen' zijn.quote:Op maandag 13 juni 2011 16:32 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
En laat ik nou net tot de 25% behoren die níet kan werken.
Gewetensnood ja, da's heul serieus!quote:Op maandag 13 juni 2011 16:33 schreef haan33 het volgende:
[..]
Voor jou heb ik respect, jij legde net je problemen duidelijk uit. TS huilt alleenmaar over 'zijn problemen' zonder dat hij zegt wat 'zijn problemen' zijn.
En laat voor mensen zoals jij nou precies ons sociale zorgstelsel gebouwd zijn. Maar mensen die wel kunnen maar niet willenquote:Op maandag 13 juni 2011 16:32 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
En laat ik nou net tot de 25% behoren die níet kan werken.
Ik zou dat percentage nog lager willen zetten hoor. Hoogstens 10%. Trap de andere 90% aan het werk en je kan de uitkering voor die 10% op 3000 per maand stellen, en dat zou goed zijn.quote:Op maandag 13 juni 2011 16:32 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
En laat ik nou net tot de 25% behoren die níet kan werken.
Ik leen niet, dat is een principekwestie. Dat vakantiegeld wilde ik sparen voor november, dan wil ik naar Afrika.quote:Op maandag 13 juni 2011 16:03 schreef PamSwynfordDeBeaufort het volgende:
Ik vind het ook zo dom van het uwv. Maar heb jij je vakantie geld niet gehad deze maand? Dan krijg je toch bijna ¤400/¤500 meer deze maand. Dus wat is je probleem. En je kon een lening bij hun aanvragen. Ik heb die brief ook gehad en dat vermeld jij er niet bij.
Dus deze maand vakantiegeld en je kon lenen.
Ik hoop dat je nooit meer terug komtquote:Op maandag 13 juni 2011 19:06 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Ik leen niet, dat is een principekwestie. Dat vakantiegeld wilde ik sparen voor november, dan wil ik nar Afrika.![]()
Mijn oma, katholiek, vond altijd dat je nooit rood moest staan en nooit geld moet lenen van mensen of instanties. Je spaart eerst geld en dan geef je dit uit. Heb je geen geld, dan koop je het niet.
Ik mag rood staan van mijn ASN-bank, maar ik heb er nooit gebruik van gemaakt. Is er geen geld, dan stop ik desnoods met eten tot ik weer geld heb.
In elk geval Afrika wordt moeilijk dit jaar en ik wilde daar vrijwilligerswerk doen, dus doe ik toch iets voor de samenleving (ik dacht aan de biologische cacaoteelt, geen idee of het me lukt met mijn gezondheid, ik zie wel hoe ver ik kom).
Ontzettend achterlijk figuur. Leer eens lezen.quote:Op maandag 13 juni 2011 18:28 schreef PierreTT het volgende:
[..]
En laat voor mensen zoals jij nou precies ons sociale zorgstelsel gebouwd zijn. Maar mensen die wel kunnen maar niet willen![]()
![]()
Freeriders, beetje verwachten dat andere mensen wel voor ze gaan werken en betalen
ga eens goed lezenquote:Op maandag 13 juni 2011 19:10 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Ontzettend achterlijk figuur. Leer eens lezen.
Ik wil wel, maar ik kan niet.
Ik hoop echt dat jij ooit arbeidsongeschikt wordt. Weet jij tenminste wat het is.
Mongool.
Dat moet je tegen jezelf zeggen.quote:
Het is juist andersom. Ik wil dolgraag, maar kan gewoon niet.quote:
Haatmevrouwen zoals jij zijn er de reden van, dat ik me dus totaal niet schaam om in een WAJONG te zitten.quote:Op maandag 13 juni 2011 08:49 schreef MalaCocinera het volgende:
[..]
Gezien je posts in het pedo topic en ben ik over het psychische gedeelte niet verbaasd. Dat je voor de rest van je leven in dat kutdorp in Friesland opgesloten mag blijven
Niks ontzettend achterlijk figuur, ga jij eerst eens even heel erg goed lezen wat ik gepost heb. Ik zeg toch dat voor mensen zoals jij ons zorgstelsel is gemaakt. Dat jij, omdat je blijkbaar niet kunt werken, ook recht hebt op een uitkering, maar andere luie flikkers die wel kunnen maar niet willen misbruik lopen te maken van het zorgstelsel.quote:Op maandag 13 juni 2011 19:10 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Ontzettend achterlijk figuur. Leer eens lezen.
Ik wil wel, maar ik kan niet.
Ik hoop echt dat jij ooit arbeidsongeschikt wordt. Weet jij tenminste wat het is.
Mongool.
Dat zeg ik ook. Direct gaan schelden en niet lezenquote:Op maandag 13 juni 2011 19:14 schreef Madame_Paon het volgende:
Het is juist andersom. Ik wil dolgraag, maar kan gewoon niet.
want wat is het verschil tussen de hele dag FOK!ken of een lichte kantoorbaan?quote:Op maandag 13 juni 2011 15:02 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Dat is echt een gigantisch verschil.
En niet alle mensen met een uitkering zijn lui.
Ik heb een uitkering, maar zou niets liever willen dan studeren en werken.
Maar dat kan ik gewoon niet.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |