Maar ik blijf benieuwd. Jij kan blijkbaar die mentaliteit toetsen. Op welke gronden doe je dat? Dat geeft dan een goede samenvatting van 'die mentaliteit'. Als je het niet kan heb je jezelf goed klemgeluld denk ikquote:Op dinsdag 14 juni 2011 14:25 schreef VanPikkesteijn. het volgende:
[..]
Nee zo bedoelde ik het niet, ik bedoel dat als iemand die mentaliteit niet heeft, en je wil diegene uitleggen wat die mentaliteit inhoudt, dan snappen ze er geen reet van.
Ik heb het over een bepaalde hartelijkheid en jovialiteit met ook nog een bepaalde zeikerigheid erin. Die dingen vallen eigenlijk niet te combineren en toch is dat gebeurd. Het is ook iets typisch Brabants, maar in DB en Breda komt het zeikerige net wat meer uit. Net of er meer Noorderlingen in DB en Breda zijn dan in andere plaatsen in Brabant.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 15:35 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Maar ik blijf benieuwd. Jij kan blijkbaar die mentaliteit toetsen. Op welke gronden doe je dat? Dat geeft dan een goede samenvatting van 'die mentaliteit'. Als je het niet kan heb je jezelf goed klemgeluld denk ik
Ik denk oprecht dat Barrie mij beter kent dan jij mij kent en haar heb ik maar 1x gezien..quote:Op dinsdag 14 juni 2011 15:40 schreef VanPikkesteijn. het volgende:
[..]
Ik heb het over een bepaalde hartelijkheid en jovialiteit met ook nog een bepaalde zeikerigheid erin. Die dingen vallen eigenlijk niet te combineren en toch is dat gebeurd. Het is ook iets typisch Brabants, maar in DB en Breda komt het zeikerige net wat meer uit. Net of er meer Noorderlingen in DB en Breda zijn dan in andere plaatsen in Brabant.
En mensen die ik ken die die mentaliteit niet hebben snappen er geen drol van hoe dat kan, gewoon aardig en gezellig te zijn maar het toch presteren om heel de dag te lopen zeiken.
En ik weet uit ervaring dat jij niet zo bent dus vandaar.
En die ben ik op het moment aan het eten.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 15:45 schreef Augustus_Thijs het volgende:
De Bossche mentaliteit gaat toch niet verder dan
[ afbeelding ]
Ja, net zoals die lui in Delft, alleen dan ook nog gezellig en aardig.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 15:48 schreef BarrieButsers het volgende:
Dus KK wat is dan de Brabantse/Bossche mentaliteit? Aardig, gezellig en zeikerig tegelijk ofwat?
De mentaliteit is hier beter dan daar. Omdat Brabant.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 17:49 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ja, net zoals die lui in Delft, alleen dan ook nog gezellig en aardig.
And that's why I love you...quote:Op dinsdag 14 juni 2011 18:02 schreef BarrieButsers het volgende:
[..]
De mentaliteit is hier beter dan daar. Omdat Brabant.
Ja.quote:
Nee je kan idd beter in Kerkdriel wonen.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 19:54 schreef pornopark het volgende:
ag, ze plaatsen niet voor niets geluids schermen langs de a2... das om die herrie van die kubo`s weg te houden
Hatende newbiequote:Op dinsdag 14 juni 2011 19:54 schreef pornopark het volgende:
ag, ze plaatsen niet voor niets geluids schermen langs de a2... das om die herrie van die kubo`s weg te houden
Klopt.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 18:02 schreef BarrieButsers het volgende:
[..]
De mentaliteit is hier beter dan daar. Omdat Brabant.
Misschien als jij verandert bent in de afgelopen 2 jaar.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 15:44 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ik denk oprecht dat Barrie mij beter kent dan jij mij kent en haar heb ik maar 1x gezien..
Sommige Bosschenaren kunnen er anders ook wat van.quote:
Gemenerikquote:
Klopt.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:26 schreef BarrieButsers het volgende:
[..]
Sommige Bosschenaren kunnen er anders ook wat van.
In groepen ben ik sowieso anders dan wanneer ik met iemand alleen ben. Alleen op het Stedelijk was ik een klootzak omdat ik toch maar 3 mensen mocht ofzo.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 20:20 schreef VanPikkesteijn. het volgende:
[..]
Misschien als jij verandert bent in de afgelopen 2 jaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |