Ik ben fan.quote:
ik hou er ook van... Ik heb er heel lang een gehad die met draadjes aanelkaar zat, maar die mocht echt neit weg hoor!quote:
Zal niet best zijn als ze in elkaar geniet worden door die kleine tere kinderhandjes in die grote fabrieken.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 21:30 schreef Vicky het volgende:
[..]
ik hou er ook van... Ik heb er heel lang een gehad die met draadjes aanelkaar zat, maar die mocht echt neit weg hoor!
whaha nee duhhquote:Op vrijdag 10 juni 2011 21:34 schreef moussy het volgende:
[..]
Zal niet best zijn als ze in elkaar geniet worden door die kleine tere kinderhandjes in die grote fabrieken.
Toen ik nog in Schiedam woonde wel. Nu niet meerquote:Op vrijdag 10 juni 2011 21:40 schreef calilov3 het volgende:
gaan jullie ook boodschappen doen in jogging/trainingsbroek?
uhh soms 's avondsquote:Op vrijdag 10 juni 2011 21:40 schreef calilov3 het volgende:
gaan jullie ook boodschappen doen in jogging/trainingsbroek?
jazeker. ongewassen en zonder tandenpoetsen ook wel somsquote:Op vrijdag 10 juni 2011 21:40 schreef calilov3 het volgende:
gaan jullie ook boodschappen doen in jogging/trainingsbroek?
whahaha...quote:Op vrijdag 10 juni 2011 21:50 schreef calilov3 het volgende:
Ik kijk mn ogen dus echt uit hier dat sommige vrouwen echt in pyama gaan shoppen... met sloffen aan...
ja! Vaak als ik uit mijn werk kom gaat mijn overdagkloffie uit en gaat mijn hangbroek aanquote:Op vrijdag 10 juni 2011 21:51 schreef innepin het volgende:
Gaan jullie je dan ook bewust gewoon af en toe omkleden? Zo van, ahhh nu ga ik lekker mijn trainingsbroek aandoen?
Ik heb één huispak-broek en die draag ik echt nóóit...
en al helemaal niet naar de winkel..*
* = behalve toen ik nog in Californië woonde. Toen ging ik ook uit ontbijten in m'n ochtendjas enzo. Maar ja. Hippies enzo, jeweetz.
Dat.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 21:41 schreef bitterend het volgende:
[..]
jazeker. ongewassen en zonder tandenpoetsen ook wel soms
+1 heerlijk lekker zittend spul aan.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 21:52 schreef Vicky het volgende:
[..]
ja! Vaak als ik uit mijn werk kom gaat mijn overdagkloffie uit en gaat mijn hangbroek aan
Juist. Dat elke vrijdag zo'n beetje omdat ik er altijd dan pas achter kom dat er geen brood is. Dus jen ook ongewassen in joggingbroek mee. Goed voorbeeld.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 21:55 schreef bitterend het volgende:
Gewoon s ochtends even pyjama uit, joggingpak aan en snel melk halen bij de supermarkt ofzo...boeit mij wel
Nee, ik woon in een "grote" stad. Ideaal.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 21:56 schreef innepin het volgende:
Dan wonen jullie vast niet in een ons-kent-ons dorp. Als ik hier naar de supermarkt zou gaan in m'n huispak, krijg ik dat ongetwijfeld via de caissiere-moeder-buurvrouw-schoonmoeder terug.
Nee niet. Nou als ik een scheet laat dan krijg ik nog net geen sms van buum van 6 huizen verderop dat buuf van de overkant hoorde dat... Ons kent ons. En roddelen.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 21:56 schreef innepin het volgende:
Dan wonen jullie vast niet in een ons-kent-ons dorp. Als ik hier naar de supermarkt zou gaan in m'n huispak, krijg ik dat ongetwijfeld via de caissiere-moeder-buurvrouw-schoonmoeder terug.
vind het heerlijkquote:Op vrijdag 10 juni 2011 21:58 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Juist. Dat elke vrijdag zo'n beetje omdat ik er altijd dan pas achter kom dat er geen brood is. Dus jen ook ongewassen in joggingbroek mee. Goed voorbeeld.
In dat geval dweilt jen later ook de vloer in de blote reet.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 22:00 schreef bitterend het volgende:
[..]
vind het heerlijk
jen zal jou later ook bedanken dat je niet zat te stressen om beetje brood te halen
Doet ze al. Das niet raar.quote:
Mijn huis, bloot is goed. Zeker als je de chloorkoningin bent. De kleding die ik daarmee al verpest heb.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 22:06 schreef bitterend het volgende:
hangt af wie je vraagt! rond lopen bloot thuis vind ik ook niet vreemd maar ja das niet voor iedereen gelegd
Dat is vrij normaal hier.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 22:09 schreef bitterend het volgende:
Hier is bloot ook heel normaal...en thuis stond ik vaak te kletsen met mama terwijl ze stond in de douche![]()
alleen bij man zijn familie en vrienden vinden dat echt heel vreemd...nouja jammer voor ze!
Ja, dat vind ik ook lekker eigenlijk. Maar de eerste keer vond ik het in het begin een beetje vreemd. Maar daar loop ik natuurlijk ook bloot..quote:Op vrijdag 10 juni 2011 22:13 schreef Ticootje het volgende:
Sauna vind ik ook lekker. Joh boeit mij dat.
Nee z'n stiefvader.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 22:15 schreef RockabeIIa het volgende:
maar je gaat nu niet met de vader van je ex he?
hmmz, hoe zat het ook weer
* RockabeIIa maakt er een potje van
Werkelijk?quote:Op vrijdag 10 juni 2011 22:17 schreef bitterend het volgende:
Yup sauna is idd heerlijk. met mijn man of met collega's/vriendinnen
er was laatst een vriendin geschrokken omdat ik vertelde dat ik het vrij normaal vond om in het daglicht in het bijzijn van mijn lekker op bed bloot te liggen en niet onder de dekens. Meisje was geschrokken
Dank, maar laat maar, e.e.a wordt nogal verkeerd opgevat (volgens mij door iedereen behálve KD, maar okay, nevermiiinndd.)quote:Op vrijdag 10 juni 2011 22:12 schreef RockabeIIa het volgende:
MMmmmm bloot.
KD en Innepin en BJ kom er maar in!
ik lig lekker in het daglicht en niet onder de dekensquote:Op vrijdag 10 juni 2011 22:19 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Werkelijk?
Dus dekens erover en licht uit? Daar ik mijn lijf echt te goddelijk voor hoor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |