afzetten danquote:Op woensdag 8 juni 2011 22:31 schreef Ceetje.. het volgende:
oeps, wat doet mijn TV nu in ene? René Froger die Spaans probeert te zingen
wel lekker toch, de meesten komen kiloos aan als ze stoppen, dat is ook iets wat me tegenhoudt om te stoppenquote:Op woensdag 8 juni 2011 22:29 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
je bent gestopt met roken
veranderd je stofwisseling van zeggen ze
(ik snap alleen niet waarom ik dan mijn riem nu een gaatje dichter moet trekken)
bij mij ook een van de redenen (smoesjes) niet te stoppenquote:Op woensdag 8 juni 2011 22:32 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
wel lekker toch, de meesten komen kiloos aan als ze stoppen, dat is ook iets wat me tegenhoudt om te stoppen
ik wil het niet weten niequote:Op woensdag 8 juni 2011 22:31 schreef Ceetje.. het volgende:
oeps, wat doet mijn TV nu in ene? René Froger die Spaans probeert te zingen
Denk het niet hoor, ben gewoon weer begonnen met hardlopen. Bewegen is voor mij de beste manier om af te vallen, mijn normale eetpatroon is normaal, maar dan val je dus niet erg snel mee af. Door mijn ziekte heb ik ook een jaar niet gesport, ben pas twee maanden geleden weer voorzichtig aan begonnen, en dan ontdek je weer dat bewegen zo lekker isquote:Op woensdag 8 juni 2011 22:32 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
dit hoor je niet vaak. Misschien werkt het bij jou wel net andersom??
Omdat ze gaan snoepen.... ik probeer juist nu veel bewuster op mijn eten te letten en veel meer te bewegen. Is ook afleiding voor mij om de drang van het toch opsteken van een peuk op te heffen.quote:Op woensdag 8 juni 2011 22:32 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
wel lekker toch, de meesten komen kiloos aan als ze stoppen, dat is ook iets wat me tegenhoudt om te stoppen
quote:Op woensdag 8 juni 2011 22:35 schreef Ceetje.. het volgende:
vandaag trouwens weer Ipad bericht gehad op werk. De eerste drie vestigingen hebben gisteren de Ipads gekregen, rest vestigingen volgt deze week en volgende week. Maar ik geloof 't eerlijk gezegd niet meerdus ik ga er maar vanuit dat ik m na m'n vakansie pas krijg, valt 't ook nie tegen
quote:Op woensdag 8 juni 2011 22:34 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Denk het niet hoor, ben gewoon weer begonnen met hardlopen. Bewegen is voor mij de beste manier om af te vallen, mijn normale eetpatroon is normaal, maar dan val je dus niet erg snel mee af. Door mijn ziekte heb ik ook een jaar niet gesport, ben pas twee maanden geleden weer voorzichtig aan begonnen, en dan ontdek je weer dat bewegen zo lekker is
ga in e winter weer wat sporten denk ik, hardlopen kan ik nietquote:Op woensdag 8 juni 2011 22:34 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Denk het niet hoor, ben gewoon weer begonnen met hardlopen. Bewegen is voor mij de beste manier om af te vallen, mijn normale eetpatroon is normaal, maar dan val je dus niet erg snel mee af. Door mijn ziekte heb ik ook een jaar niet gesport, ben pas twee maanden geleden weer voorzichtig aan begonnen, en dan ontdek je weer dat bewegen zo lekker is
zoiets, maarja, elke dag dat ie eerder komt, is dan meegenomenquote:Op woensdag 8 juni 2011 22:36 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Maar je gaat toch pas over drie weken met vakantie?
Een collega van mij heeft een kunstheup en is daarna ook zeer fanatiek aan het Nordic Walking geslagen, schijnt erg leuk te zijn, moet ik ook misschien maar eens gaan proberen.quote:Op woensdag 8 juni 2011 22:36 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
ik kan niet hardlopen i.v.m. mijn knie, maar ben deze week voor het eerst weer Nordic Walking wezen doen in de bossen. 6 km, heerlijk
En dan val je weer af.....quote:Op woensdag 8 juni 2011 22:36 schreef superkokje het volgende:
[..]
ga in e winter weer wat sporten denk ik, hardlopen kan ik niet
ik doe het liefst aan zitsportquote:Op woensdag 8 juni 2011 22:37 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Een collega van mij heeft een kunstheup en is daarna ook zeer fanatiek aan het Nordic Walking geslagen, schijnt erg leuk te zijn, moet ik ook misschien maar eens gaan proberen.
hahaha, dan ben ik toch goed bezig ongemerkt, ik jojo wat afquote:Op woensdag 8 juni 2011 22:38 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
En dan val je weer af.....en las vandaag dat je beter kan jojo-en dan alleen maar overgewicht kan hebben hoor
je deed toch iets van pilates of zoquote:Op woensdag 8 juni 2011 22:38 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
ik doe het liefst aan zitsport![]()
Heb abo op sportschool via 't werk, ben er sinds SST begon eigenlijk niet meer geweest. Vind 't wel lekker als ik geweest ben, maar vóór ik er ben, kan maanden duren
ik vind het heerlijk. En is heel gezond, mits je het goed doet. Beter eerst een paar lessen te nemen om de techniek goed uit te voeren, anders kun je blesures oplopen...Het beweegt je hele lichaam, kunt het op verharde wegen of in de bossen doen, valt er veel vanaf, allemaal voordelenquote:Op woensdag 8 juni 2011 22:37 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Een collega van mij heeft een kunstheup en is daarna ook zeer fanatiek aan het Nordic Walking geslagen, schijnt erg leuk te zijn, moet ik ook misschien maar eens gaan proberen.
nee, dat was muisje, bij ons op de sportschool heb je ook die cursussen, maar da's niks voor mij met al die opgedirkte toosjes die zich strak in een pakje gestoken hebbenquote:Op woensdag 8 juni 2011 22:39 schreef superkokje het volgende:
[..]
je deed toch iets van pilates of zo
quote:Op woensdag 8 juni 2011 22:39 schreef superkokje het volgende:
[..]
je deed toch iets van pilates of zo
langlaufen zonder skies. BEn beter in langsaufenquote:Op woensdag 8 juni 2011 22:39 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
ik vind het heerlijk. En is heel gezond, mits je het goed doet. Beter eerst een paar lessen te nemen om de techniek goed uit te voeren, anders kun je blesures oplopen...Het beweegt je hele lichaam, kunt het op verharde wegen of in de bossen doen, valt er veel vanaf, allemaal voordelen
quote:Op woensdag 8 juni 2011 22:40 schreef superkokje het volgende:
[..]
langlaufen zonder skies. BEn beter in langsaufen
quote:Op woensdag 8 juni 2011 22:39 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
hahaha, dan ben ik toch goed bezig ongemerkt, ik jojo wat af
doe liever skieën en dan saufenquote:Op woensdag 8 juni 2011 22:40 schreef superkokje het volgende:
[..]
langlaufen zonder skies. BEn beter in langsaufen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |