Een nummer 10 lijkt me ook niet onbelangrijk...quote:Op woensdag 8 juni 2011 02:33 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Prioriteiten stellen dus, maar hebben we al een keer gevoerd deze discussie...
Mokotjo op 10, heeft alles en meer om het te gaan maken op die positiequote:Op woensdag 8 juni 2011 03:12 schreef Sportex het volgende:
[..]
Een nummer 10 lijkt me ook niet onbelangrijk...
quote:Op woensdag 8 juni 2011 04:48 schreef voice-over het volgende:
Leg de FSV het zwijgen op!
http://petities.nl/petitie/leg-de-fsv-het-zwijgen-op
2 ondertekenden, lekker bezig manquote:Leg de FSV het zwijgen op!
Al jaren achter elkaar spreken de leden van de Feyenoord supporters vereniging volgens eigen zeggen namens alle Feyenoord Supporters. De waarheid is dat ze handelen vanuit eigen belang. We moeten deze heren het zwijgen opleggen, en laten zien dat we hun mening en visie niet steunen!
Is niet mijn initiatief hoor. Volgens mij een ludieke actie om die onruststokers van de FSV belachelijk te maken.quote:Op woensdag 8 juni 2011 06:01 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
[..]
2 ondertekenden, lekker bezig man
Jij moet je misschien maar even gaan inlezen in de hele situatie, voordat je nog meer imbeciele beweringen gaat plaatsen, ongelooflijke koekebakker dat je er bent.quote:Op woensdag 8 juni 2011 03:01 schreef voice-over het volgende:
[..]
Huigen en die andere investeerders vertegenwoordigen SSF. Inbreng: een deel van 1 mln.
Happel wil ons doen geloven dat de echte jongens (VVF) zijn opgestapt.
Haha...mooie discussie is hier weer aan de gang.quote:Op woensdag 8 juni 2011 07:26 schreef Happel het volgende:
[..]
Jij moet je misschien maar even gaan inlezen in de hele situatie, voordat je nog meer imbeciele beweringen gaat plaatsen, ongelooflijke koekebakker dat je er bent.
Zeggen ze dat echt? Dat zijn wel trieste benamingen voor gasten die prima presteren en ook nog eens een Feyenoord-shirt dragen.quote:Op woensdag 8 juni 2011 07:13 schreef voice-over het volgende:
Die belachelijke Varkenoordgroep benoemt Wijnaldum als 'rotte appel die verwijderd moet worden'.
Wat een eng clubje mensen zeg.
Onruststokertje, zou je het volgende aan je vriendjes van de VG/ VVF willen meegeven?quote:Op woensdag 8 juni 2011 07:26 schreef Happel het volgende:
[..]
Jij moet je misschien maar even gaan inlezen in de hele situatie, voordat je nog meer imbeciele beweringen gaat plaatsen, ongelooflijke koekebakker dat je er bent.
Die gasten zorgen ervoor dat onze talenten niet bijtekenen. Wees er maar blij mee.quote:Op woensdag 8 juni 2011 07:33 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Zeggen ze dat echt? Dat zijn wel trieste benamingen voor gasten die prima presteren en ook nog eens een Feyenoord-shirt dragen.
qtfquote:Op woensdag 8 juni 2011 07:58 schreef voice-over het volgende:
[..]
Die gasten zorgen ervoor dat onze talenten niet bijtekenen. Wees er maar blij mee.
En waar uit dat filmpje blijkt Voice-over's ongelijk?quote:Op woensdag 8 juni 2011 07:26 schreef Happel het volgende:
[..]
Jij moet je misschien maar even gaan inlezen in de hele situatie, voordat je nog meer imbeciele beweringen gaat plaatsen, ongelooflijke koekebakker dat je er bent.
Dat zijn ook gewoon de voornaamste eisen.quote:Op woensdag 8 juni 2011 07:57 schreef voice-over het volgende:
[..]
Onruststokertje, zou je het volgende aan je vriendjes van de VG/ VVF willen meegeven?
Je kan mensen (zoals ik) overhalen door het eisenpakket bij te stellen. Schrap de onzinnige eisen en hou het zakelijk:
1 Onno Jacobs
2 Dick van Well
En presenteer het als aanbeveling niet als eis.
Valt ook moeilijk te bewijzen dat hij is opgestapt, hè. De groep is echt niet uit eigenbelang bezig om de directie te doen laten vertrekken. Die willen vooruit met de club, daarvoor zaten ze ook vorig jaar met directie en de VvF om de tafel. Sprake in goed overleg met elkaar, deden aanbevelingen. Totdat de directie opeens niet meer inging en terugkwam op afspraken.quote:Op woensdag 8 juni 2011 08:21 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
En waar uit dat filmpje blijkt Voice-over's ongelijk?
Overigens wel een paar mooie uitspraken van Huigen in dat interview die redelijk haaks staan op z'n beslissing om nu als voorzitter van de SsF op te stappen en de genoemde redenen daarvoor. Al moet ik daarbij aanmerken dat dit interview alweer een half jaar oud is en er sprake kan zijn van voortschrijdend inzicht.
Vlaar had er anders ook geen problemen mee. Zegt dus helemaal niks. Daarbij hebben ze ook helemaal niet gezegd dat Wijnaldum weg moet.quote:Op woensdag 8 juni 2011 07:58 schreef voice-over het volgende:
[..]
Die gasten zorgen ervoor dat onze talenten niet bijtekenen. Wees er maar blij mee.
Ja en? Voorlopig worden deze ondergesneeuwd door een groot aantal belachelijke andere eisen.quote:Op woensdag 8 juni 2011 08:40 schreef Happel het volgende:
[..]
Dat zijn ook gewoon de voornaamste eisen.
Klopt, maar Wijnaldum werd samen met Bruins en Biseswar als rotte appels in de selectie neergezet vanwege hun respectloze gedrag richting de supporters. Aan de ene kant terecht, maar aan de andere kant heb ik het idee dat sommige supporters het liefst voor en na elke wedstrijd onder hun balletjes worden gekriebeld door de spelers. Het is toch niet zo dat die gasten een stel marionetten zijn, danwel verkapt eigendom van de supporters?quote:Op woensdag 8 juni 2011 08:40 schreef Happel het volgende:
[..]
Vlaar had er anders ook geen problemen mee. Zegt dus helemaal niks. Daarbij hebben ze ook helemaal niet gezegd dat Wijnaldum weg moet.
Inderdaad man.quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:00 schreef voice-over het volgende:
[..]
Ja en? Voorlopig worden deze ondergesneeuwd door een groot aantal belachelijke andere eisen.
Waarom zijn jullie zo dom om geen groot draagvlak te creëren? Nu worden jullie gezien als huilie-huilies die niet helemaal snugger zijn.
Laat ik voorop stellen dat ik absoluut geloof in de goede bedoelingen van de VvF, de SsF en de VG. Maar ik heb de indruk dat ze het niet helemaal handig aanpakken.quote:Op woensdag 8 juni 2011 08:40 schreef Happel het volgende:
[..]
Dat zijn ook gewoon de voornaamste eisen.
[..]
Valt ook moeilijk te bewijzen dat hij is opgestapt, hè. De groep is echt niet uit eigenbelang bezig om de directie te doen laten vertrekken. Die willen vooruit met de club, daarvoor zaten ze ook vorig jaar met directie en de VvF om de tafel. Sprake in goed overleg met elkaar, deden aanbevelingen. Totdat de directie opeens niet meer inging en terugkwam op afspraken.
Toen is besloten om het anders aan te gaan pakken.
[..]
Maar Vlaar was al in vergevorderde contractonderhandelingen toen naar buiten kwam dat de supportersvereniging, SsF en de VG het vertrouwen in de directie opzeggen en met de eisenlijst naar buiten kwamen.quote:Vlaar had er anders ook geen problemen mee. Zegt dus helemaal niks. Daarbij hebben ze ook helemaal niet gezegd dat Wijnaldum weg moet.
Wat suggereren ze nu weer dat Salomon erop uit is om hun onderuit te halen?quote:AD.nl verliest geloofwaardigheid #Update
Sinds de fusie met zeven regionale kranten in 2005 is de kwaliteit en onafhankelijkheid van de sportredactie van het Algemeen Dagblad in een vrije val geraakt, de oplage is sindsdien omgekeerd evenredig gedaald. Met name het werk van de webredactie sport, welke onafhankelijk van de krantenredactie functioneert, heeft niets meer met (onafhankelijke) journalistiek, maar alles met selectief knippen-en-plakken te maken.
Het bericht ‘Wantrouwen? Deze malloten, die maken Feyenoord kapot‘ zoals dat gisteravond op de website van het Algemeen Dagblad verscheen, zorgde dus niet alleen voor woede, maar ook voor veel hoongelach onder Feyenoorders.
Het bericht -een aaneenschakeling van geknipte-en-geplakte eenzijdige reacties op het internet- meldt dat ‘Feyenoord-fans door het land over het algemeen totaal niet achter de actie van de groep-FSV staan’, terwijl in dezelfde alinea een opsomming wordt gegeven van alle (twaalf!) toonaangevende Feyenoord-websites die het besluit van de Feyenoord Supportersvereniging (namens 23.000 aangesloten leden!) openlijk steunen.
Naast deze tegenstrijdigheid en het selectief knippen-en-plakken, is de tussenstand in de poll op de website van het Algemeen Dagblad, waarin een ruime meerderheid (meer dan 10.000 van de circa 16.000!) van de stemmers aangeeft dat ‘de fans gelijk hebben met hun kritiek op de leiding van Feyenoord, zeer pijnlijk voor het AD.
Op FR12 geeft zelfs 72% van de bezoekers in een vergelijkbare poll aan geen vertrouwen meer te hebben in de directie.
AD, lezen we mee?
Overigens is de selectieve en suggestieve berichtgeving van het AD geen verrassing daar het al langer een publiek geheim is dat Raymond Salomon, Manager Marketing, Media & Communicatie bij Feyenoord, zijn oud-collega’s van het Algemeen Dagblad in een wurggreep heeft. Ergo: de webredactie sport van het AD functioneert inzake Feyenoord slechts als spreekbuis van Salomon. Over onafhankelijke journalistiek gesproken…
Het wordt nog pijnlijker voor het AD nu uit onderzoek blijkt dat alle in het bewuste bericht op AD.nl geciteerde reacties vanaf een enkel IP-adres (lees: vanaf één locatie!) zijn geplaatst en dit IP-adres door een medewerker van KPN is te herleiden tot Rotterdam-Zuid. ‘Locatiebepalingen van IP zijn soms moeilijk te realiseren omdat servers gekoppeld staan via hubs en kasten waardoor een locatie veelal bij benadering is’, aldus dezelfde medewerker van KPN.
Samengevat: zes negatieve reacties vanaf een enkele locatie op Rotterdam-Zuid en het AD citeert enkel deze reacties…
De website FR12 sluit haar bericht over de poll waarin dus een overweldigende meerderheid aangeeft geen vertrouwen meer te hebben in de huidige directie van Feyenoord af met de woorden ‘Salomon, nu jij weer!’ Een veelzeggende afsluiting zo blijkt: ‘Het is een bekend probleem dat directieleden en medewerkers van Feyenoord bij ons reageren op nieuwsberichten, we volgen ze al weken in de reacties en heel vaak zijn deze negatief wanneer het supporters en hun kritiek betreft’, aldus een medewerker van FR12.
Hoogste tijd dus dat de (web)redactie van het AD zich weer met onafhankelijke journalistiek bezig gaat houden. En zo sluiten wij af met de woorden die Johan Derksen eind 2008 in zijn column liet optekenen: ‘Tot overmaat van ramp haalde de club AD-journalist Raymond Salomon binnen als woordvoerder. Een man zonder voetbalervaring die door zijn voormalige vakgenoten totaal niet serieus wordt genomen.’
Bron : Lunatic News
Ach, dat is voor ons misschien duidelijk maar niet voor degenen die vanaf hun ivoren toren de open brief in elkaar geflanst hebben. Zij willen alles weg hebben dat enigszins riekt naar bestuur. Dat blijkt uit alles. Als de kop van Van Geel zou rollen zouden ze bij het Maasgebouw staan juichen. Alle nuance ontbreekt. En dan nog te bedenken dat er mensen (o.a. Happel) zijn die beweren dat er juristen en managers van grote bedrijven in de Varkenoordgroep zitten.quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:02 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Inderdaad man.
Zo'n gevoel heb ik ook een beetje. Ga dat overleg in met fatsoenlijke en goed verwoorde eisen en niet als emo-supporter allerlei dingen eisen en vervolgens opstappen.
Zo help je de SCC-houders en leden ook niet verder.
Zou die natuurlijk nooit doen, nee. Heeft hij geen belang bij natuurlijk.quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:08 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Wat suggereren ze nu weer dat Salomon erop uit is om hun onderuit te halen?
Ben ik het niet mee eens. De nadruk wordt teveel op die verouderde eisen gelegd, terwijl het vrij duidelijk is dat ze hun pijlen voornamelijk op Jacobs en Van Well richten. Getuige de artikelen niet zo lang geleden (bron)quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:00 schreef voice-over het volgende:
[..]
Ja en? Voorlopig worden deze ondergesneeuwd door een groot aantal belachelijke andere eisen.
Jullie? Ik weet wat meer dan de gemiddelde supporter, betekent niet dat ik tot die groep behoor. En dat anderen hen als niet snugger zien is meer het probleem van die mensen. Altijd makkelijk om langs de zijlijn te roepen wat voor imbecielen, hooligans of tuig het is.quote:Waarom zijn jullie zo dom om geen groot draagvlak te creëren? Nu worden jullie gezien als huilie-huilies die niet helemaal snugger zijn.
Het heeft voor mij geen zin om nog tegen je in te gaan, als je constant dit soort domme berichten plaats. Ga je nou eerst eens goed in lezen in de materie, voordat je weer probeert over te komen als een imbeciel.quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:10 schreef voice-over het volgende:
[..]
Ach, dat is voor ons misschien duidelijk maar niet voor degenen die vanaf hun ivoren toren de open brief in elkaar geflanst hebben. Zij willen alles weg hebben dat enigszins riekt naar bestuur. Dat blijkt uit alles. Als de kop van Van Geel zou rollen zouden ze bij het Maasgebouw staan juichen. Alle nuance ontbreekt. En dan nog te bedenken dat er mensen (o.a. Happel) zijn die beweren dat er juristen en managers van grote bedrijven in de Varkenoordgroep zitten.![]()
Het zijn gewoon weer de bekende schreeuwers. Dezelfden die er voor gezorgd hebben dat Van den Herik het veld moest ruimen. Het resultaat van die actie zien we nu. Weer moeten de bestuurders maar verdwijnen. Wat er voor in de plaats moet komen wordt maar niet bedacht. Dat is kennelijk iets van 'na ons de zondvloed'.
Mijn god. Zeg dan niks.quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:02 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Inderdaad man.
Zo'n gevoel heb ik ook een beetje. Ga dat overleg in met fatsoenlijke en goed verwoorde eisen en niet als emo-supporter allerlei dingen eisen en vervolgens opstappen.
Over gebrek aan nuance gesproken zeg.quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:10 schreef voice-over het volgende:
[..]
Ach, dat is voor ons misschien duidelijk maar niet voor degenen die vanaf hun ivoren toren de open brief in elkaar geflanst hebben. Zij willen alles weg hebben dat enigszins riekt naar bestuur. Dat blijkt uit alles. Als de kop van Van Geel zou rollen zouden ze bij het Maasgebouw staan juichen. Alle nuance ontbreekt. En dan nog te bedenken dat er mensen (o.a. Happel) zijn die beweren dat er juristen en managers van grote bedrijven in de Varkenoordgroep zitten.![]()
Het zijn gewoon weer de bekende schreeuwers. Dezelfden die er voor gezorgd hebben dat Van den Herik het veld moest ruimen. Het resultaat van die actie zien we nu. Weer moeten de bestuurders maar verdwijnen. Wat er voor in de plaats moet komen wordt maar niet bedacht. Dat is kennelijk iets van 'na ons de zondvloed'.
Ook al zo'n mooie dit, 5 van de 7 zijn al weg, transfervrij.quote:Leroy Fer is door Feyenoord toegevoegd aan Talent Pool II. De middenvelder vervangt Jacob Lensky. De Canadees stopte afgelopen zomer met voetballen. Door die bijzondere omstandigheid vindt Feyenoord dat het iets moet doen voor de investeerders die tonnen in het fonds stopten.
Er zijn wel bijzondere voorwaarden verbonden aan de plaasting van Fer in de Talent Pool. Mocht hij eerder verkocht worden dan de andere spelers in het fonds, wordt de transfersom gereseveerd. Indien de andere voetballers niet genoeg opleveren wordt de verkoop van Fer gebruikt voor de investeerders.
In Talent Pool II zitten naast Fer ook Vlaar, Ekramy, Greene, Tiendalli, Slory en Schet.
Jij presenteert je hier als een vertegenwoordiger/ ingewijde van de VG. Een onduidelijke groep figuren die zowel kinderlijk aandoende eisen aan de directie van Feyenoord heeft gesteld als een warrige open brief heeft geschreven waarin men ons wil doen geloven dat zij 'een zeer groot aantal Feyenoord-fans vertegenwoordigt'. Op al mijn legitieme vragen als 'who the fuck zijn deze lieden' en 'wat weten zij dat wij niet weten' krijg ik van jou geen antwoord. Ik zou zeggen: ga lekker fietsen.quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:16 schreef Happel het volgende:
Het heeft voor mij geen zin om nog tegen je in te gaan, als je constant dit soort domme berichten plaats. Ga je nou eerst eens goed in lezen in de materie, voordat je weer probeert over te komen als een imbeciel.
quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:36 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Zij zijn vinden zichzelf eckte-eckte
Volgens mij heb ik hier al meermaals neergezet wat er onder andere gaande is. Dat jij dat dan verder negeert is niet mijn probleem.quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:35 schreef voice-over het volgende:
[..]
Jij presenteert je hier als een vertegenwoordiger/ ingewijde van de VG. Een onduidelijke groep figuren die zowel kinderlijk aandoende eisen aan de directie van Feyenoord heeft gesteld als een warrige open brief heeft geschreven waarin men ons wil doen geloven dat zij 'een zeer groot aantal Feyenoord-fans vertegenwoordigt'. Op al mijn legitieme vragen als 'who the fuck zijn deze lieden' en 'wat weten zij dat wij niet weten' krijg ik van jou geen antwoord. Ik zou zeggen: ga lekker fietsen.
Nog buiten wie er gelijk heeft, erg constructief is dit gezeik niet nee....quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:39 schreef Dekatria het volgende:
Ben ik overigens de enige die dit allemaal onderhand op een soap vindt lijken? Motie dit, wantrouwen dat, een leger aan afkortingen aan de beide kanten en al maanden schieten we geen reet ermee op
Er is dik een half jaar geprobeerd om constructief met elkaar te praten. Die tijd is ook wel zo'n beetje voorbijquote:Op woensdag 8 juni 2011 09:42 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Nog buiten wie er gelijk heeft, erg constructief is dit gezeik niet nee....
Ja und?quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:43 schreef Caland het volgende:
[..]
Er is dik een half jaar geprobeerd om constructief met elkaar te praten. Die tijd is ook wel zo'n beetje voorbij
Als gemaakte afspraken niet nagekomen worden heeft het helemaal geen zin om nog verder te praten.quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:47 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Ja und?
Wat bereik je ermee om uit het overleg te stappen.
Zelfs al is er sprake van een patstelling dan nog is weglopen geen oplossing.
Je maakt mij niet wijs dat die VG totaal NIETS verkeerd hebben gedaan en alle blaam bij de directie ligt.
Alleen al die suggestie die men probeert te wekken maakt het betoog er niet geloofwaardiger op.
Dus iedereen moet er maar over ophouden en het met de mantel der liefde bedekken dat het zo kut gaat. Zijn we echt zo'n kutjesclub aan het worden ja?quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:48 schreef Dekatria het volgende:
Het is gewoon nu verworden tot een hoop gewellesnietes-touwtrek, en ik ben dat onderhand wel beu. Om de zoveel tijd komt er weer een bericht op Lunaticnews of FR12 over één of andere motie of schandaal, en ik word er gewoon moe van. Voelt net als eerder in 't afgelopen seizoen, toen iedereen wat te zeiken over Feyenoord had. Hou gewoon je muil en doe er daadwerkelijk wat aan, zonder alsmaar te willen aantonen hoeveel gelijk je wel niet hebt.
Voor de meesten geld alleen het sportieve gedeelte van de club. Wat de directie allemaal doet boeit niet.quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:50 schreef Caland het volgende:
Dus iedereen moet er maar over ophouden en het met de mantel der liefde bedekken dat het zo kut gaat. Zijn we echt zo'n kutjesclub aan het worden ja?
Dat zeg ik toch niet? Je wint gewoon geen overleg door eruit te stappen. Het Maasgebouw zal het een worst wezen, die kunnen dan sowieso lekker blijven zitten.quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:50 schreef Caland het volgende:
Dus iedereen moet er maar over ophouden en het met de mantel der liefde bedekken dat het zo kut gaat. Zijn we echt zo'n kutjesclub aan het worden ja?
Is er reden om aan te nemen dat we volgend seizoen evt sancties opgelegd krijgen nav slecht financieel beleid of is dat slechts ter voorbeeld?quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:51 schreef Happel het volgende:
[..]
Voor de meesten geld alleen het sportieve gedeelte van de club. Wat de directie allemaal doet boeit niet.
Tot het moment dat we volgend seizoen punten in mindering krijgen. Dan staan ze opeens te blaten allemaal.
Idd!quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:52 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch niet? Je wint gewoon geen overleg door eruit te stappen. Het Maasgebouw zal het een worst wezen, die kunnen dan sowieso lekker blijven zitten.
Ja dat stukje over het AD vind ik een beetje vergezocht. Nog net geen conspiracy-theorie. Tijd om de alu-hoedjes van zolder te halen.quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:08 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Wat suggereren ze nu weer dat Salomon erop uit is om hun onderuit te halen?
We zullen het zien. Als jij in je bedrijf een klant hebt die zijn afsprak niet nakomt ga je er toch vroeg of laat ook niet meer mee in zee.quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:52 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch niet? Je wint gewoon geen overleg door eruit te stappen. Het Maasgebouw zal het een worst wezen, die kunnen dan sowieso lekker blijven zitten.
Als we in december niet uit categorie 1 zijn krijgen we op z'n minst punten in mindering.quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:53 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Is er reden om aan te nemen dat we volgend seizoen evt sancties opgelegd krijgen nav slecht financieel beleid of is dat slechts ter voorbeeld?
Meen dat in december alles goed moet zijn qua boekhouding, vanaf dan kunnen er sancties gaan volgen. Voorlopig lijken we dat nog niet te gaan halen.quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:53 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Is er reden om aan te nemen dat we volgend seizoen evt sancties opgelegd krijgen nav slecht financieel beleid of is dat slechts ter voorbeeld?
Ja maar zover ik op de hoogte ben ligt Feyenoord op schema toch?quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:56 schreef Caland het volgende:
[..]
We zullen het zien. Als jij in je bedrijf een klant hebt die zijn afsprak niet nakomt ga je er toch vroeg of laat ook niet meer mee in zee.
[..]
Als we in december niet uit categorie 1 zijn krijgen we op z'n minst punten in mindering.
In dit geval zijn wij de klant. Als wij dus niet meer willen praten, zal het het bedrijf totaal niet boeien... totdat de tribunes leeg zijn.quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:56 schreef Caland het volgende:
[..]
We zullen het zien. Als jij in je bedrijf een klant hebt die zijn afsprak niet nakomt ga je er toch vroeg of laat ook niet meer mee in zee.
Okee, ik had andere berichten gehoord.quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:58 schreef Happel het volgende:
[..]
Meen dat in december alles goed moet zijn qua boekhouding, vanaf dan kunnen er sancties gaan volgen. Voorlopig lijken we dat nog niet te gaan halen.
Het salarisplafond waar ooit over gesproken is wordt ook niet nageleefd en is inmiddels weer van de baan.
Ruiz krijgt toch 1.2 bij Twente?quote:Op woensdag 8 juni 2011 10:03 schreef Caland het volgende:
Biseswar gaat er vanaf het aankomende seizoen ook zo'n 1.5 ton op vooruit. (van 7.5 naar 9).
Je kan mij niet vertellen dat dat allemaal maar kan. Zelfs Twente heeft een plafond (!) van 6 ton.
Bron?quote:Op woensdag 8 juni 2011 09:58 schreef Happel het volgende:
[..]
Meen dat in december alles goed moet zijn qua boekhouding, vanaf dan kunnen er sancties gaan volgen. Voorlopig lijken we dat nog niet te gaan halen.
Het salarisplafond waar ooit over gesproken is wordt ook niet nageleefd en is inmiddels weer van de baan.
Niet alleen hij. Begin van het jaar is er ook een speler vooruit gegaan van ¤39.000 per maand naar ¤69.000 per maand. Wat ook neerkomt op 8 ton per jaar.quote:Op woensdag 8 juni 2011 10:00 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Okee, ik had andere berichten gehoord.
Voor Ron Vlaar is inderdaad een uitzondering gemaakt wat betreft dat salarisplafond (kan ¤ 800.000,- per seizoen gaan verdienen, maar weet niet wat er is afgesproken, misschien heeft Vlaar er zefls nog meer uit weten te slepen).
Mijn duim.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |