Dan moet je op Play drukken en gaanquote:Op dinsdag 7 juni 2011 09:14 schreef TWP het volgende:
Hij blijft zeggen:
Server connected
Waiting to start
Als je over de server speelt met ie beginnen met countenquote:Op dinsdag 7 juni 2011 09:34 schreef TWP het volgende:
[..]
Ja dat klinkt wel logisch.Maar dat geluid hoor ik dan alleen zelf, niet via radio.
Nee, dat is niet mijn muziek.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 09:36 schreef Oceanview het volgende:
Even wel geconnect en ik hoor rap, speel je dat ook daadwerkelijk af?
Nee dat is de standaard back-up muziek. En volgens mij zou dat automatisch uit moeten schakelen als iemand anders connect.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 09:38 schreef Oceanview het volgende:
[..]
Maar dan zit iemand al erop, en die moet eraf dan.
DM eens gegevens kijken of ik wat kan?quote:Op dinsdag 7 juni 2011 09:38 schreef TWP het volgende:
[..]
Nee dat is de standaard back-up muziek. En volgens mij zou dat automatisch uit moeten schakelen als iemand anders connect.
Jaquote:Op dinsdag 7 juni 2011 09:38 schreef TWP het volgende:
[..]
Nee dat is de standaard back-up muziek. En volgens mij zou dat automatisch uit moeten schakelen als iemand anders connect.
Maar je kan toch niet met zijn 2en op 1 servert zitten?quote:Op dinsdag 7 juni 2011 09:46 schreef mr-green het volgende:
Volgens mij zit de verzoekjesmachine van Outpost erop. Die moet eerst uit
Volgens mij hoorde ik laatst dus van welquote:Op dinsdag 7 juni 2011 09:47 schreef Oceanview het volgende:
[..]
Maar je kan toch niet met zijn 2en op 1 servert zitten?
Maar wel raar dat ie namen weergeeft wat IK afspeel maar dat je daadwerkelijk iets anders hoort.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 09:48 schreef mr-green het volgende:
[..]
Volgens mij hoorde ik laatst dus van wel
Laat maar gewoon aan, of je zorgt ervoor dat iemand hem aan kan zetten?quote:Op dinsdag 7 juni 2011 09:56 schreef Outpost76 het volgende:
troubles met de planning zie ik...
Sorry ik wist niet dat er al zo vroeg gedraaid ging worden...![]()
Ik kan Guppie er nu wel uit knikkeren maar ik kan m dan niet weer aanzetten na je show want ik moet zo naar t ziekenhuis.... Verwacht niet terug te zijn voor 15.00.
Ja idd. Tis nu een tijdelijke verzoekmachine. Straks als Viro een Guppie op zn server heeft zou dit opgelost moeten zijn.quote:
Misschien kunnen we dat opvangen door de DJ's te laten draaien? Heb zelf ook tijd vandaagquote:Op dinsdag 7 juni 2011 09:56 schreef Outpost76 het volgende:
troubles met de planning zie ik...
Sorry ik wist niet dat er al zo vroeg gedraaid ging worden...![]()
Ik kan Guppie er nu wel uit knikkeren maar ik kan m dan niet weer aanzetten na je show want ik moet zo naar t ziekenhuis.... Verwacht niet terug te zijn voor 15.00.
Viro kan dat. All1 weet ik niet hoe laat hij wakker wordt. Hij is ziek atm dus zal wel lekker uitslapen.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 09:58 schreef Oceanview het volgende:
[..]
Laat maar gewoon aan, of je zorgt ervoor dat iemand hem aan kan zetten?
Laat maar draaienquote:Op dinsdag 7 juni 2011 09:59 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Viro kan dat. All1 weet ik niet hoe laat hij wakker wordt. Hij is ziek atm dus zal wel lekker uitslapen.
Jij bent 1, TWP is 2, ik weet niet wie er nog meer tijd heeft?quote:Op dinsdag 7 juni 2011 09:58 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Misschien kunnen we dat opvangen door de DJ's te laten draaien? Heb zelf ook tijd vandaag
wat 400 kinderen in 1 busquote:Op dinsdag 7 juni 2011 10:15 schreef Jofunu-kun het volgende:
Geen guppie is toch viro's backup die erin komt?
Tevens: 400 kinderen tussen 6 en 12 en een chauffeur die nodig moet pissen is geen goede combo..
Meestal is het de hele bus die aan de buschauffeur vertelt dat ze moeten pissen.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 10:15 schreef Jofunu-kun het volgende:
Geen guppie is toch viro's backup die erin komt?
Tevens: 400 kinderen tussen 6 en 12 en een chauffeur die nodig moet pissen is geen goede combo..
Klopt ja maar dan kan men ook geen verzoekjes doen.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 10:15 schreef Jofunu-kun het volgende:
Geen guppie is toch viro's backup die erin komt?
Tevens: 400 kinderen tussen 6 en 12 en een chauffeur die nodig moet pissen is geen goede combo..
ow dus de rest van de dag kan jij chillenquote:Op dinsdag 7 juni 2011 10:20 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Nee, voor de ingang van een attractiepark..
Gotta love Diabetes Type 2quote:Op dinsdag 7 juni 2011 10:16 schreef Watertornado het volgende:
[..]
Meestal is het de hele bus die aan de buschauffeur vertelt dat ze moeten pissen.
Uurtje of wat, daarna andere taken, maar daar begin ik pas rond 13:00 mee, nu even chillen, straks gratis koffie halen binnenquote:Op dinsdag 7 juni 2011 10:21 schreef mr-green het volgende:
[..]
ow dus de rest van de dag kan jij chillen
Ach, in dit geval kiezen of delen, jij moet weg dus dat hebben ze dan even te accepterenquote:Op dinsdag 7 juni 2011 10:20 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Klopt ja maar dan kan men ook geen verzoekjes doen.
Ik heb één of andere Logitech game lasermuis.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 10:29 schreef Jofunu-kun het volgende:
[..]
Je moet ook geen goeikope wibra muis gebruiken![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |