Is toch vrij logisch?quote:Op woensdag 6 juli 2011 12:55 schreef Baalhaar het volgende:
En het aller aller belangrijkste stuk uit dat interview:
25) Will you be able to carry on after the main story?
Todd: Yes, absolutely.
Danku.
Bij Fallout 3 kon dat pas na de 3e dlc, dus het is logisch dat dit een vraag was. En logisch dat Baalhaar dus opgelucht is.quote:
Precies dit dus.quote:Op woensdag 6 juli 2011 13:26 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Bij Fallout 3 kon dat pas na de 3e dlc, dus het is logisch dat dit een vraag was. En logisch dat Baalhaar dus opgelucht is.
Voor 250 euro een console!quote:Op woensdag 6 juli 2011 12:45 schreef Baalhaar het volgende:
Voor 1000 euro heb je al een PC waarmee je Skyrim op max graphics kan spelen. Geloof me.
Languit op mijn loungebank met een controller in de hand kijkend naar mijn 42'' plasma scherm een game spelenquote:Op woensdag 6 juli 2011 22:24 schreef emokid het volgende:
Ik ben een consolegamer maar ben realistisch en geinformeerd genoeg om toe te geven dat PC gewoon beter is. Denk even na, een spel dat in 2011 uitkomt moet zich aanpassen aan een console uit 2005. Bij een PC past een spel uit 2011 zich aan 2011. Zo simpel is het.
800 al.quote:Op woensdag 6 juli 2011 12:45 schreef Baalhaar het volgende:
Voor 1000 euro heb je al een PC waarmee je Skyrim op max graphics kan spelen. Geloof me.
vermoedelijk ja.quote:
Rohanquote:Op donderdag 7 juli 2011 00:19 schreef Koopsie het volgende:
[ afbeelding ]
doet me denken aan Lord of the Rings.
Preciesquote:
Ik denk dat hij bedoelt dat het een 1 op 1 kopie is.quote:
Ik vind het er niet zo spectaculair uitzien qua graphics. Of is dit een console-screenshot?quote:Op donderdag 7 juli 2011 00:19 schreef Koopsie het volgende:
[ afbeelding ]
doet me denken aan Lord of the Rings.
Volgens mij zijn alle beelden die uitgegeven worden van de 360-versie.quote:Op donderdag 7 juli 2011 09:53 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Ik vind het er niet zo spectaculair uitzien qua graphics. Of is dit een console-screenshot?
Oh god nee, dat zou verschrikkelijk zijn!quote:Op donderdag 7 juli 2011 00:03 schreef Mday het volgende:
[..]
vermoedelijk ja.
ik denk dat de engine meer wegheeft van Oblvion en Fallout 3 dan ze aanvankelijk zeiden.
is een 360 screenshot jaquote:Op donderdag 7 juli 2011 09:53 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Ik vind het er niet zo spectaculair uitzien qua graphics. Of is dit een console-screenshot?
Om de consolespelers niet teleur te stellen na de release.quote:
Ja op de PC. Op de console krijg je sowieso weer zoals bij oblivion en fallout 3 dat alles in de verte fucking lelijk is.quote:Op donderdag 7 juli 2011 13:41 schreef OMGWTFBBQSAUCE het volgende:
De graphics schijnen gewoon prachtig te zijn hoor.
Wat dacht je van beiden, gewoon een kabeltje trekken tussen je PC en je tv?quote:Op donderdag 7 juli 2011 13:45 schreef Baalhaar het volgende:
[..]
Ja op de PC. Op de console krijg je sowieso weer zoals bij oblivion en fallout 3 dat alles in de verte fucking lelijk is.
Ben zelf ook wel console gamer. Sta nu ook weer voor de moeilijke keuze die ik bij fallout 3 ook had. Groot scherm + surround sound of toch epic graphics en mods?
Altijd weer een dilemma.
Hmm.. maar kan dat wel PC graphics op de TV?quote:Op donderdag 7 juli 2011 13:46 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
Wat dacht je van beiden, gewoon een kabeltje trekken tussen je PC en je tv?
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |