Omdat je anders die baaszige gesprekken van haar en DD niet kan volgen natuurlijk.quote:Op maandag 6 juni 2011 14:56 schreef Gemaskerde het volgende:
TS, waarom volg jij de tweets van Katrien Duck?
Ok, legitieme redenquote:Op maandag 6 juni 2011 14:56 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
Omdat je anders die baaszige gesprekken van haar en DD niet kan volgen natuurlijk.
quote:jackkjanssens jack-janssens
@
@DonaldDuckNL Al gedoucht met Katrien?
quote:@jackkjanssens We wonen niet samen, hoor!
persoonsgevensquote:Op maandag 6 juni 2011 15:36 schreef Stefan het volgende:
Waarom is mijn post weg
Wat is er mis met de opmerking Heeft Katrien wel toestemming om ***** online te zetten?
Die naam staat notabene in de tweet van Katrien zelf bij de fotoquote:
via die foto google je m niet, jouw post welquote:Op maandag 6 juni 2011 15:42 schreef Stefan het volgende:
[..]
Die naam staat notabene in de tweet van Katrien zelf bij de foto
Een magere poging.quote:Op maandag 6 juni 2011 15:56 schreef Socios het volgende:
Twitteraar in kwestie heeft tweet enigszins ontkracht door te zeggen dat een truitje wel gewenst is.
quote:Op maandag 6 juni 2011 17:33 schreef The.Soap het volgende:
Geil smatje zou haar zeker niet uit mijn bed trappen
Ik begin bij jou steeds meer het idee te krijgen dat je echt een enorm eng mannetje bent, en dan niet voor de lol op FOK!.quote:
Alsof jij niet stiekem fapt op 11 jarige meisjes.quote:Op maandag 6 juni 2011 19:46 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
Ik begin bij jou steeds meer het idee te krijgen dat je echt een enorm eng mannetje bent, en dan niet voor de lol op FOK!.
Nah, bij nader inzien ben je toch een stomme troll.quote:Op maandag 6 juni 2011 19:59 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Alsof jij niet stiekem fapt op 11 jarige meisjes.![]()
En wees niet bang, ik ben FOK!ker dus ik heb toch nooit seks, niet met een meerderjarig en niet met een minderjarig meisje. Ik ben veel te verlegen, ik durf niemand van het vrouwelijk geslacht aan te spreken, ik ben zelfs bang een blauwtje te lopen bij een kleuter van 4, dat ze me dan niet leuk vindt en zo en niet met me wil spelen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |