Na de eerste keer heb ik dat idd gedaan dus binnenkort even zien of ze terug te vinden zijn, daarnaast is een tas ook heel herkenbaar omdat er nogal wat stuk aan is.quote:Op woensdag 15 juni 2011 00:59 schreef carboni het volgende:
[..]
Fietstassen jatten sneu zegen dat nemen ze dan aan om waardevolle post te bezorgen. Tip: schrijf naam op tassen en jassen anders loopt men te jatten
Het ligt volgens mij toch echt aan jou.quote:Op woensdag 15 juni 2011 08:37 schreef alexmeijer het volgende:
woeii het is weer zover tnt faalt
8 juni een pakje (brievenbus post) op de bus gedaan.
vandaag nog niet aangekomen.
heb vanaf zaterdag de addressering veranderd
had ivm internationaal
name:
to:
street:
waarschijnlijk snapt tnt dat niet en laten ze hem eerst 100x door het systeem gaan en leveren ze hem pas na een week af? of misschien wel 2?
naja hoop dat het nu beter gaat.
ga denk ik vanaf 1 juli inbouwen in me site "package received" klanten krijgen na 2 dagen een link of ze hem ontvangen hebben of niet.
Zodat ik ongeveer kan zien hoelang het duurt
Die worden hier ook standaard gejat, de rode PTT tassen wel te verstaan want praktisch niemand rijdt hier z'n wijken met de huidige.quote:Op woensdag 15 juni 2011 00:40 schreef lbeew het volgende:
[..]
Het enige waar hier een tekort aan is zijn fietstassen, want vorige week al voor de 3e keer dat iemand mijn fietstassen heeft gejat uit het fietsenhok, terwijl ze gewoon aan mijn fiets hingen.
daarom zei ik ook, misschien ligt het aan de: to, street, name gedoequote:Op woensdag 15 juni 2011 09:13 schreef Fixers het volgende:
[..]
Het ligt volgens mij toch echt aan jou.
Als je wilt weten of een pakketje aankomt kan je gewoon de track and trace nummers gebruiken. Ik heb zelf bij een webwinkel gewerkt waar er zo'n 50 tot 200 pakketten per dag de deur uitgingen van allerlei formaten. De keren dat er iets kwijt is geraakt in de post, in de 1,5 jaar dat ik er heb gewerkt kan ik op één hand tellen.
Als de trace niet heeft gewerkt heb ik zo'n vermoeden dat het als gewone brievenbuspost is verwerkt. Had je het zelf afgegeven? Bij het collectieproces word er gesorteerd in blauw (gefrankeerde pakketten) en grijs (gefrankeerde briefpost).quote:Op woensdag 15 juni 2011 10:45 schreef alexmeijer het volgende:
[..]
daarom zei ik ook, misschien ligt het aan de: to, street, name gedoe
trouwens het andere pakketje was een dag later aangekomen, maar de trace heeft nog nooit gewerkt
een pakje van 50x50cm als briefpost?quote:Op woensdag 15 juni 2011 11:08 schreef carboni het volgende:
[..]
Als de trace niet heeft gewerkt heb ik zo'n vermoeden dat het als gewone brievenbuspost is verwerkt. Had je het zelf afgegeven? Bij het collectieproces word er gesorteerd in blauw (gefrankeerde pakketten) en grijs (gefrankeerde briefpost).
Heb tijdens het bezorgen wel eens een brievenbuspakket bezorgt (barcode + 6,75 frankering) en dan word het inderdaad niet getraced.
Hier mag je de tassen ook niet mee naar binnen nemen, maar na 1 keer mijn fiets omvergegooid en zonder tassen gezien te hebben, gaan ze gewoon weer mee naar binnen onder de kast.quote:Op woensdag 15 juni 2011 10:37 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Hier laten ze zelfs de tassen met namen niet met rust.
Met name de eenmalige uitzendkrachten..
Gelukkig hebben ze nu wel voldoende tassen.
Ik mag de tassen niet meer mee naar binnen nemen, dus moet ze wel op mijn fiets laten zitten.
Mag dus in mijn handjes knijpen dat ze er niet afgehaald zijn
Wil ze liever niet kwijt, want ze zijn niet stuk.
50x50 is te groot, maar je haalt geloof ik wat dingen door elkaar.quote:Op woensdag 15 juni 2011 11:30 schreef alexmeijer het volgende:
[..]
een pakje van 50x50cm als briefpost?
ik hoorde van tnt dat het pas na een dag beschikbaar is, die tracking info
dan zou hij al afgeleverd moeten worden.. lekker onzinnig dus
maar mijn post ging over normale post , niet als pakketpost.
Is brievenbus doosje, ik lever altijd af bij tnt om te wegen enz
het pakket van 50x50 had een trace nummer, wat pas na 2 dagen (volgens tnt) hoeft te werken.quote:Op woensdag 15 juni 2011 11:47 schreef carboni het volgende:
[..]
50x50 is te groot, maar je haalt geloof ik wat dingen door elkaar.
Het pakket is 50x50 maar gaat over normale post in een brievenbus doosje?
op donderdag om uurtje of 2quote:Op woensdag 15 juni 2011 11:51 schreef carboni het volgende:
Tracenummers werken hier wel goed en niet pas na 2 dagen. Wanneer heb je het afgegeven? Op vrijdagmiddag na 17:00 word het pas maandag opgehaald.
Klinkt vaag, zou maar een klacht indienden via twitter of 058 2 333 333quote:Op woensdag 15 juni 2011 11:54 schreef alexmeijer het volgende:
[..]
op donderdag om uurtje of 2
kwam zaterdag pas aan, vrijdag en zaterdag werkte tracking niet
al gedaanquote:Op woensdag 15 juni 2011 11:55 schreef carboni het volgende:
[..]
Klinkt vaag, zou maar een klacht indienden via twitter of 058 2 333 333
omdat wij een internationale webshop hebben en ik geen zin had om alleen dat voor nederland aan te gaan passen?:)quote:Op woensdag 15 juni 2011 12:22 schreef rub3n het volgende:
Waarom zet je er in Nederland een Name, to, Street op dan?
Het is gewoon het beste om je aan de volgende regels te houden qua addressering!
Dat is:
Naam
Titel
Straat + nr
Postcode[spatie]letters[spatie][spatie]Woonplaats
48 uur is te doenquote:Op woensdag 15 juni 2011 12:28 schreef rub3n het volgende:
Ik moet zeggen dat buspakketjes wel vaak vertraging heeft. Omdat je als postbezorger/postbode die "apart" mee krijgt, dus niet in de bundels.
Ik heb ook wel eens dat ik in mijn laatste straat dat buspakketje zie liggen voor in de auto en dan is het: KUT! Die had ik moeten bezorgen in de eerste straat. En dan ga ik natuurlijk geen 15km rijden om dat pakketje nog te bezorgen, nee dat gaat dan gewoon de volgende dag mee. Buspakketjes zijn ook 48-uurs post volgens mij.
Maar hij heeft het over brievenbuspost. Die hebben toch nooit een Track & Trace code?quote:Op woensdag 15 juni 2011 09:13 schreef Fixers het volgende:
[..]
Het ligt volgens mij toch echt aan jou.
Als je wilt weten of een pakketje aankomt kan je gewoon de track and trace nummers gebruiken. Ik heb zelf bij een webwinkel gewerkt waar er zo'n 50 tot 200 pakketten per dag de deur uitgingen van allerlei formaten. De keren dat er iets kwijt is geraakt in de post, in de 1,5 jaar dat ik er heb gewerkt kan ik op één hand tellen.
Je hebt ook brievenbuspost gefrankeerd als pakket, heb zelf wel eens een envelop met pakketzegel gezien.quote:Op woensdag 15 juni 2011 15:40 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Maar hij heeft het over brievenbuspost. Die hebben toch nooit een Track & Trace code?
Tja, je kunt de schuld bij TNT leggen, maar daar schiet je weinig mee op. Want tenzij je de spullen aangetekend en/of verzekerd verzonden hebt, krijg je geen cent van ons. Aan de andere kant is het wel vreemd dat het vooral met jouw pakjes misgaat. We zullen heus wel eens wat kwijt raken, maar als we van 1 afzender zo veel verliezen, is dat wel heel vreemd. Zien de pakjes er heel waardevol uit? En als het inderdaad brievenbus post is, hoe heb je het dan aangeboden? In een brievenbus gegooid? Bij een businessbalie ingeleverd?quote:Op woensdag 15 juni 2011 19:06 schreef alexmeijer het volgende:
Hopa, tweede telefoontje boze klant.
Hebben ook een week bestelt (brievenbus post) heb het opgestuurt maar de klant heeft niks ontvangen
Bij wie kan ik de schuld nu gaan leggen? want ik kan bakken met geld over maken terwijl tnt zijn werk niet doet.
Edit: ook de 7de besteld, dus 8ste verzonden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |