De W210 vind ik ook wel een bazenbak hoor. Wellicht voor sommigen teveel 'taxi', maar imho wel echt een Mercedes.quote:Op zondag 5 juni 2011 01:02 schreef Alexxxxx het volgende:
W210 van na de facelift, met de knippers in de spiegels![]()
![]()
![]()
ooit komt ie, een zilveren station
Zit nogal een prijsverschil in..quote:Op zondag 5 juni 2011 01:49 schreef junkiexp het volgende:
Als ik mocht kiezen ging ik voor een W140 :
[ afbeelding ]
Zo'n E-klasse is ook mooi, mits origineel uiteraard (en een dikke uitvoering). Nadeel is echter wel het imago, er rijden best veel allochtonen en paupers in. Maargoed zo'n E320 CDI automaat gaat wel als de brandweerquote:Op zondag 5 juni 2011 01:28 schreef Opa_vertelt het volgende:
[..]
De W210 vind ik ook wel een bazenbak hoor. Wellicht voor sommigen teveel 'taxi', maar imho wel echt een Mercedes.
[ afbeelding ]
ik heb een audi 80 gehad in dezelfde periode... en daarna een Alfa 156quote:Op zaterdag 4 juni 2011 23:32 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Heb je dat trouwens opgezocht, of ken je me![]()
Wel ziek als je dat nog weet hoor.
Die Audi is al een jaar of 3-4 wijlen.
Wat ben je dan voor idioot, dikke fail zegquote:Op zondag 5 juni 2011 10:10 schreef Paladijn het volgende:
only in Japan:
Envriendin zit ook te kijken naar een W126 als eerste auto, ik klaag niet
Imago moet je lak aan hebben, mijn W124 is ook een verschrikkelijke turkenbak maar dat is maar jammer danquote:Op zondag 5 juni 2011 11:13 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Zo'n E-klasse is ook mooi, mits origineel uiteraard (en een dikke uitvoering). Nadeel is echter wel het imago, er rijden best veel allochtonen en paupers in. Maargoed zo'n E320 CDI automaat gaat wel als de brandweer
Ja dat is zeker waar. Ik rijd wat dat betreft ook wel een auto met een 'slecht' imago maargoed een auto rijdt je voor jezelf uiteraard. En je hebt helemaal gelijk, een Mercedes van twintig jaar oud is qua voorzieningen nog goed te vergelijken met een middenklasser van ongeveer zeven jaar oud.quote:Op zondag 5 juni 2011 12:46 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Imago moet je lak aan hebben, mijn W124 is ook een verschrikkelijke turkenbak maar dat is maar jammer dan
Ik snapte na aanschaf ook waarom ze er allemaal in rijden, voor een paar duizend euro rijd je in een luxe auto die beter rijdt dan de gemiddelde nieuwe auto.
Het blijft wel een Mercedes natuurlijk
Betrouwbaar zijn ze wel.quote:Op zondag 5 juni 2011 12:50 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Ja dat is zeker waar. Ik rijd wat dat betreft ook wel een auto met een 'slecht' imago maargoed een auto rijdt je voor jezelf uiteraard. En je hebt helemaal gelijk, een Mercedes van twintig jaar oud is qua voorzieningen nog goed te vergelijken met een middenklasser van ongeveer zeven jaar oud.
En gezien de betrouwbaarheid van de gemiddelde Mercedes Benz en vooral de uitrusting kan ik niet wachten op een vaste baan, hahalekker blazen met de Benz.
Hoiquote:
That's what SHE said.quote:
quote:
Dit vind ik een beetje een racistische opmerking.quote:
quote:Op zondag 5 juni 2011 15:40 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Dit vind ik een beetje een racistische opmerking.
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |