Onzin!quote:Op zondag 5 juni 2011 23:15 schreef freako het volgende:
[..]
Het gebruik van groeihormonen is in de EU al sinds de zestiger jaren verboden, en gebruik ervan komt dan ook nauwelijks voor. Al helemaal niet in de melkveehouderij.
http://www.veeteelt.nl/ar(...)voor-dierenwelzijn-0quote:slecht voor dierenwelzijn
BST slecht voor dierenwelzijn
Commissie raadt Europa af BST toe te laten voor gebruik bij melkkoeien
De commissie die in opdracht van de Raad van Europa het effect van BST onderzocht, kwam met een rapport naar buiten, waarin het BST-gebruik wordt afgeraden. Een van de 5 wetenschappers die in opdracht van de commissie het effect van BST op dierenwelzijn onderzocht, geeft hier de hoofdpunten van het rapport weer
Publicatiegegevens
Magazine:
Veeteelt
Publicatiejaar:
1999
Jaargang:
16
Editie:
8
Paginanummer(s):
424 - 426
Goed, weet niet precies welk deel dat dan wel doet, maar dat is toch echt de voornaamste oorzaak van resistentie.quote:Op zondag 5 juni 2011 23:13 schreef freako het volgende:
[..]
Inderdaad, dat klopt niet. Dat gebeurt dan ook niet, niet in de rundveehouderij tenminste.
Nee, dat is geen onzin. BST is ten strengste verboden. Het staat zelfs in de titel van je bron. BST is nooit toegelaten in de EU. Elk medicijn dat niet is toegelaten mag niet gebruikt worden, en is dus verboden.quote:
Iets afraden, is niet iets verbieden.quote:Op zondag 5 juni 2011 23:22 schreef freako het volgende:
[..]
Nee, dat is geen onzin. BST is ten strengste verboden. Het staat zelfs in de titel van je bron. BST is niet toegelaten in de EU. Elk medicijn dat niet is toegelaten mag niet gebruikt worden, en is dus verboden.
Niet toelaten = verbieden. BST is nooit toegelaten, en is dus verboden.quote:Op zondag 5 juni 2011 23:23 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Iets afraden, is niet iets verbieden.
Iets afraden is niet iets niet toelaten en is dus iets niet verbieden. En is dus niet verboden.quote:Op zondag 5 juni 2011 23:24 schreef freako het volgende:
[..]
Niet toelaten = verbieden. BST is nooit toegelaten, en is dus verboden.
BST is nooit toegelaten. Dit is een of ander onderzoekje van de Raad van Europa omdat er ooit sprake van is geweest om BST alsnog toe te laten op de Europese markt. Dat plan is vervolgens weer afgeschoten, oa hierdoor. De huidige status van BST is dezelfde status als BST altijd heeft gehad: niet toegelaten.quote:Op zondag 5 juni 2011 23:26 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Iets afraden is niet iets niet toelaten en is dus iets niet verbieden. En is dus niet verboden.
En jij denkt dat alle Boeren zich netjes aan de regels houden?quote:Op zondag 5 juni 2011 23:15 schreef freako het volgende:
[..]
Het gebruik van groeihormonen is in de EU al sinds de zestiger jaren verboden, en gebruik ervan komt dan ook nauwelijks voor. Al helemaal niet in de melkveehouderij.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het was toch die taugé, makker!quote:Op maandag 6 juni 2011 09:50 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik heb nu zelf al een week last van diarree, buikkrampen, spierpijn en last van mijn milt. Ik begin me toch zorgen te maken.²
Eet ik nooit.quote:
En je bent niet recent in de buurt van Hamburg geweest?quote:
Nee, wel 3 weken in Marokko. En eigenlijk heb ik daar altijd diarree. Maar ik ben nu al ruim een week terug en nog steeds.quote:Op maandag 6 juni 2011 10:49 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
En je bent niet recent in de buurt van Hamburg geweest?
quote:Op maandag 6 juni 2011 10:50 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Nee, wel 3 weken in Marokko. En eigenlijk heb ik daar altijd diarree. Maar ik ben nu al ruim een week terug en nog steeds.²
je moet in marokko ook pizza's eten en water drinken, niet die zooi die ze op markten klaarmakenquote:Op maandag 6 juni 2011 10:50 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Nee, wel 3 weken in Marokko. En eigenlijk heb ik daar altijd diarree. Maar ik ben nu al ruim een week terug en nog steeds.²
Die zooi op markten eet ik ook nooit. Maar wat je daar ook eet, diarree zul je krijgen. Op een random dag kun je daar zo 3 keer laxeren.quote:Op maandag 6 juni 2011 11:14 schreef meth77 het volgende:
[..]
je moet in marokko ook pizza's eten en water drinken, niet die zooi die ze op markten klaarmaken
totaal geen last van gehad daar, maar ik eet dan ook geen gewassen tomaten of sla enzoquote:Op maandag 6 juni 2011 11:21 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Die zooi op markten eet ik ook nooit. Maar wat je daar ook eet, diarree zul je krijgen. Op een random dag kun je daar zo 3 keer laxeren.²
Ok, dat kan. Ik eet die dingen wel en heb het bij elk bezoek in Marokko gehad. En ik kom er al 30 jaarquote:Op maandag 6 juni 2011 11:27 schreef meth77 het volgende:
[..]
totaal geen last van gehad daar, maar ik eet dan ook geen gewassen tomaten of sla enzo
gewassen sla en gewassen tomaten met drinkwater uit een fles zelf wassen of niet eten, of vers plukken en dan wassenquote:Op maandag 6 juni 2011 11:32 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ok, dat kan. Ik eet die dingen wel en heb het bij elk bezoek in Marokko gehad. En ik kom er al 30 jaar²
30 jaar? Ik had je echt niet ouder geschat dan 15. Go figurequote:Op maandag 6 juni 2011 11:32 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ok, dat kan. Ik eet die dingen wel en heb het bij elk bezoek in Marokko gehad. En ik kom er al 30 jaar²
Maar het bewijs is nog steeds niet geleverd, begrijp ik uit de berichten?quote:Op maandag 6 juni 2011 11:39 schreef paddy het volgende:
Het ging om de een bepaald bedrijf waar de verse gewassen vandaan kwamen en leverde aan meerdere restaurants. Dus bedrijf is gesloten. Misschien zijn we nu van de onzekerheid af.
Is er dan al echte duidelijkheid nu, want ondertussen geloof ik niet meer zo in alle hersenspinselen uit Duitsland.quote:Op maandag 6 juni 2011 11:39 schreef paddy het volgende:
Het ging om de een bepaald bedrijf waar de verse gewassen vandaan kwamen en leverde aan meerdere restaurants. Dus bedrijf is gesloten. Misschien zijn we nu van de onzekerheid af.
HIJ begon...quote:Op maandag 6 juni 2011 07:35 schreef Pietverdriet het volgende:
FANNvanhetlaatsteuur, zullen we het hier vooral over EHEC hebben en niet over je Vegashisme?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hmm, dan waren er denk ik al wel meer Duitsers gevallen...quote:Op maandag 6 juni 2011 11:56 schreef OmniRocket het volgende:
straks blijkt het in het bier te zitten
Dat zou me dan weer niks verbazen, met China's geschiedenis in voedselveiligheid.quote:Op maandag 6 juni 2011 13:43 schreef barthol het volgende:
Bild loopt al wat vooruit op de persconferentie, en meldt dat er via het verdachte bedrijf een spoor naar China is.
Moslimsquote:Op maandag 6 juni 2011 14:39 schreef spuitje het volgende:
En als het niet uit China blijkt te komen, wie is dan de volgende die als schuldige wordt aangewezen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 1 november 2016 00:05 schreef JanCees het volgende:
De polls worden ook in 9 van de 10 gevallen gepeild met een meerderheid democraten. Soms zelf +10% _O-
Voor extra ironie punten: Rusland!quote:Op maandag 6 juni 2011 14:39 schreef spuitje het volgende:
En als het niet uit China blijkt te komen, wie is dan de volgende die als schuldige wordt aangewezen?
En weer een hele landbouwsector voor niks de nek omgedraaid.quote:Op maandag 6 juni 2011 15:37 schreef snoekiesnoeksnoek het volgende:
Ook Noord-Duitse boerderij niet de bron van EHEC-epidemie
Aluhoedjes op!quote:Op maandag 6 juni 2011 19:48 schreef Gulo het volgende:
Een doorgaans erg nuchtere collega probeerde mij er vandaag van te overtuigen dat de EHEC ontstaan is als kruising als gevolg van militiair onderzoek dat in Noord-Duitsland verricht wordt..
1/3 van de slachtoffers reed in een Opel, dus stel ik voor meteen alle Opels te vernietigen,en de Opel fabriken te sluiten... voor het geval het deze keer WEL de oorzaak is.quote:Op maandag 6 juni 2011 07:41 schreef Pietverdriet het volgende:
Ik vind het trouwens zorgelijk dat de politici zo geil zijn een succes te melden dat ze het nu al weer melden dat ze de bron gevonden hebben voordat het labresultaat binnen is.
Komkommers -> paniek, niets gevonden
Tomaten -> , niets gevonden
Restaurant -> , niets gevonden
Er kan ook iemand daar naar de WC zijn gegaan en de mensen die na hem kwamen hun handen niet gewassen.quote:Op maandag 6 juni 2011 19:54 schreef Alleskids het volgende:
de oorspronkelijke bacterie zat misschien in een groente die misschien in het restaurant gegeten is, maar de rest van de geinfecteerden is aangestoken door een ander
een koemens, half mens/half koe zou kunnenquote:Op maandag 6 juni 2011 19:55 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Er kan ook iemand daar naar de WC zijn gegaan en de mensen die na hem kwamen hun handen niet gewassen.
Zei hij niet ook nog, na het teruggooien van die taugé, iets van "Kijk, geen bacterie te zien hier!"?quote:Op maandag 6 juni 2011 19:48 schreef Pietverdriet het volgende:
Net op het RTL4 journaal, Taugé teler die zegt prima product, ruik maar, drukt medewerker een dot Taugé in het gezicht en gooit het daarna terug in de kweekcontainer.
Nee, wij zijn een keurig bedrijf die hard zijn best doen voor een goed product.
Blunder
![]()
zo denk men dus goed bezig te zijnquote:Op maandag 6 juni 2011 20:02 schreef Igen het volgende:
[..]
Zei hij niet ook nog, na het teruggooien van die taugé, iets van "Kijk, geen bacterie te zien hier!"?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |