Daarom dit:quote:Op woensdag 1 juni 2011 23:36 schreef franklop het volgende:
denk dat een programma van dik 2 uur toch veel te lang is
Logischquote:Ook Johan Derksen is frequent te zien met het laatste voetbalnieuws
bij smeets kunnen ze al amper 2 minuten praten over een sprintrit, laat staan daar. Gaan ze de treintjes analyseren van elke ploeg? Of praten van hoe dom het is om met Cavendish naar de streep te rijden?quote:Op woensdag 1 juni 2011 23:56 schreef Wilskracht het volgende:
wel leuk dit maar 2 uur dat krijg je nooit vol.
Ik waag een pogingquote:Op donderdag 2 juni 2011 12:30 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
Heel benieuwd hoe ze die 2 uur gaan volpraten....
quote:
Twee uur kan wel, maar ELKE dag? Tour de France vind ik leuk, maar om nou elke dag 2 uur geouwehoer erover te horen, nadat je al een etappe gezien hebt, ik weet het niet, lijkt me een beetje teveel van het goede. Doe dan drie kwartier/1 uur.quote:Op donderdag 2 juni 2011 19:46 schreef forzaudinese het volgende:
Ze hebben ook rechten voor de samenevatting gekocht van de NOS?Dus mischien dat ze eerst een lange samenvatting van de dag doen(zeg half uur)en dan de rest van de tijd reportages/intervieuws en gesprekken aan tafel.Dan kan een uitzending van 2 uur best wel met de reclame blokken tussen door!
Lijkt me wel. Een uitzending van 2 uur is veel te lang.quote:Op donderdag 2 juni 2011 20:07 schreef TransMogrifier het volgende:
Dat kan nooit serieus zijn dat ze elke dag 2 uur uitzenden. Bedoelen ze niet dat het uitzend tijdstip kan liggen tussen 20:30 en 22:40?
Dus dat het de ene dag om 22:00 begint en de andere dag om 21:30.
quote:Op donderdag 2 juni 2011 20:07 schreef TransMogrifier het volgende:
Wel slim om het voor Mart te plaatsen.
Hoe laat komt hij dan? 11 uur?quote:Op vrijdag 3 juni 2011 19:41 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Lijkt me wel. Een uitzending van 2 uur is veel te lang.
[..]Het late tijdstip van Smeets is een groot nadeel.
Zoiets. Vorig jaar was het op allerlei verschillende tijden door het voetbal.quote:
Ik lig om 11 uur meestal al in bed door de weekquote:Op vrijdag 3 juni 2011 20:18 schreef Szura het volgende:
Ik vind dat late tijdstip van Mart juist wel fijn
Dat zou inderdaad kunnen, maar de programmering op RTL 7 is dusdanig dat zo'n programma geprogrammeerd zal worden op de best mogelijke tijd. Operation Repo of Truckers on ice kan wel wijken denk ik.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 19:41 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Lijkt me wel. Een uitzending van 2 uur is veel te lang.
[..]
Truckers on icequote:Op vrijdag 3 juni 2011 21:46 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat zou inderdaad kunnen, maar de programmering op RTL 7 is dusdanig dat zo'n programma geprogrammeerd zal worden op de best mogelijke tijd. Operation Repo of Truckers on ice kan wel wijken denk ik.
Ik vind het ook wel fijn, zo vlak voor het naar bed gaan nog even de Avondetappe te kijken.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 20:18 schreef Szura het volgende:
Ik vind dat late tijdstip van Mart juist wel fijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |