Ah ja, bij de hele kleine is dat zo, ik heb alleen maar grotere gekocht. Ik ben benieuwdquote:Op donderdag 2 juni 2011 14:40 schreef Whoopdidoo het volgende:
Op de foto van de oogjes zie je nog een restje plastic aan het uiteinde. Oogjes die dat bij mij hadden, gingen met geen mogelijkheid dicht. Hoop dat deze dat wel gewoon doen!
Mooi vierkantje! Ik wil ook lekker dom vierkantjes doen. Maar heb nog een kussen die in elkaar moet dus mn moeder zou me vermoorden. Gelukkig is het bijna juli en dan mag ik van mezelf en deken gaan maken!
Was gezellig inderdaad!quote:Op donderdag 2 juni 2011 14:18 schreef Lyssa het volgende:
[..]
Net Guppyfriend op bezoek gehad! Was gezellig!
Weer een fout? Zonde dat in al haar boekjes totnutoe foutjes hebben gezetenquote:Op donderdag 2 juni 2011 12:37 schreef Whoopdidoo het volgende:
Leuk laptophoesje!
Ik heb christel krukkert zojuist een mailtje gestuurd, er zit volgens mij een fout in een patroon in het boekje. Maar zit eigenlijk te twijfelen of dat wel zo netjes is.
Pfff, nou gelukkig maar!quote:Op donderdag 2 juni 2011 00:15 schreef Herfstblad het volgende:
Bij mij ging het de eerste keer met een nieuw topic ook mis, KniertjeDus je bent niet de enige.
ik vind 'm echt heel tof!quote:Op donderdag 2 juni 2011 12:21 schreef saaw het volgende:
tadaaaaaa
[ afbeelding ]
Moet ook maar eens bij de Zeeman gaan kijken dus. Heb afgelopen week 5 mutsen en deze hoes gehaakt van Wibra wol, word er helemaal blij van
O dat klintk weer te leuk! Ik moet eerst van mezelf nog 2 dekentje afhaken. Net tussendoor even een hoesje voor mijn ereader gemaakt. Ik wilde toch nog dat tapestry proberen dus dat heb ik maar even gecombineerd.quote:Op donderdag 2 juni 2011 17:12 schreef MissN het volgende:
k zag net iemand fietsen met een vet mooi gehaakt jurkje..gewoon hemdmodel zeg maar![]()
![]()
![]()
Ben helemaal geinspireerd!! Er zaten ook gewoon squares in en de achterkant was gewoon van stokjes..zo even snel te zien!
Mooi Mirjam!quote:Op donderdag 2 juni 2011 16:29 schreef Mirjam het volgende:
[ afbeelding ]
mijn meest recente bloemetje
mooi!quote:Op donderdag 2 juni 2011 12:21 schreef saaw het volgende:
tadaaaaaa
[ afbeelding ]
Moet ook maar eens bij de Zeeman gaan kijken dus. Heb afgelopen week 5 mutsen en deze hoes gehaakt van Wibra wol, word er helemaal blij van
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |