dat heb ik gedaan maar ik moest ook een cc koppelen, of moet ikgewoon even geduld hebben? heb vandaag paypal aangevraagd...quote:Op zondag 5 juni 2011 23:28 schreef UncleSam het volgende:
Ja moet je wel even je bankrekening aan je PayPal koppelen.
			
			
			
			Als je paypal aanvraagt koppel je je bankrekeing aan je paypal account.quote:Op zondag 5 juni 2011 23:29 schreef slaveloos het volgende:
[..]
dat heb ik gedaan maar ik moest ook een cc koppelen, of moet ikgewoon even geduld hebben? heb vandaag paypal aangevraagd...
			
			
			
			
			
			
			
			I likequote:Op zondag 5 juni 2011 23:36 schreef UncleSam het volgende:
PayPal koers: 1 Euro = 1,42571 Amerikaanse dollars
			
			
			
			dan moet ik maar een beetje geduld opbrengen ben ik bangquote:Op zondag 5 juni 2011 23:34 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Als je paypal aanvraagt koppel je je bankrekeing aan je paypal account.
(je krijgt een paar kleine bedragen op je rekening, die nummers invoeren bij paypal en voilá gekoppeld!)
Maar in het begin kan je alleen 'kleine' onder de 20usd bedragen uitgeven, na een tijdje kan je gewoon kopen wat je ook maar wilt en wordt het van je rekening afgeschreven.
			
			
			
			Wat? Daar heb ik echt nooit last van?quote:Op zondag 5 juni 2011 23:43 schreef TTTNL het volgende:
Maar als je alleen je bankrekening erin gekoppeld heb aan je paypal, moet je een paar dagen wachten voordat het verzonden wordt omdat het bedrag dan nog overgeschreven moet worden. Maar als je ook een creditcard aan je account koppelt, wordt de betaling meteen voltooid. Dit zodat als er geen geld meer op je rekening staat, ze het geld gewoon van de credit card afhalen, want tegen de tijd dat het geld is overgemaakt (zon 5 dagen) is je pakketje al verstuurd, en dan zou de verkoper niks krijgen.
			
			
			
			Dat meen ik me nog te herinneren, heb gewoon mijn moeders cc gekoppeld, lijkt me ook logisch dat dat moet.quote:
			
			
			
			Ook als je gewoon je rekening hebt gekoppeld word het bedrag direct over gemaakt naar die verkoper hoor..quote:Op zondag 5 juni 2011 23:43 schreef TTTNL het volgende:
Maar als je alleen je bankrekening erin gekoppeld heb aan je paypal, moet je een paar dagen wachten voordat het verzonden wordt omdat het bedrag dan nog overgeschreven moet worden. Maar als je ook een creditcard aan je account koppelt, wordt de betaling meteen voltooid. Dit zodat als er geen geld meer op je rekening staat, ze het geld gewoon van de credit card afhalen, want tegen de tijd dat het geld is overgemaakt (zon 5 dagen) is je pakketje al verstuurd, en dan zou de verkoper niks krijgen.
			
			
			
			Kan ook wel, is alweer een tijdje geleden...quote:Op zondag 5 juni 2011 23:57 schreef Downstar het volgende:
[..]
Ook als je gewoon je rekening hebt gekoppeld word het bedrag direct over gemaakt naar die verkoper hoor..
Paypal schiet het gewoon voor.
			
			
			
			Dit geldt alleen als je een 'vertrouwde' koper bent... ben je al best snel maar moet je vaak eerst wel paar kleine dingen gekocht hebben...quote:Op zondag 5 juni 2011 23:57 schreef Downstar het volgende:
[..]
Ook als je gewoon je rekening hebt gekoppeld word het bedrag direct over gemaakt naar die verkoper hoor..
Paypal schiet het gewoon voor.
			
			
			
			zegwat? Interessant, doet me denken aan betere tijdenquote:Op zondag 5 juni 2011 23:36 schreef UncleSam het volgende:
PayPal koers: 1 Euro = 1,42571 Amerikaanse dollars
			
			
			
			Mja, dat zou kunnenquote:Op maandag 6 juni 2011 00:45 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Dit geldt alleen als je een 'vertrouwde' koper bent... ben je al best snel maar moet je vaak eerst wel paar kleine dingen gekocht hebben...
			
			
			
			Ik ook hoor, maar dat is al zo vaak langsgekomen in het topic dat het wel slim is om te zeggen.. anders komt degene die het vroeg weer terug met de vraag: "Waarom doet hij het nu niet? Hij vraag nogsteeds om CC!"quote:Op maandag 6 juni 2011 11:27 schreef Miezziej het volgende:
[..]
Mja, dat zou kunnenBen ondertussen al zolang bezig met PayPal dat ik mij niet meer kan herinneren hoe het in het begin ging.
			
			
			
			
			
			
			
			Mooi cameratjequote:Op maandag 6 juni 2011 16:49 schreef shiznuts het volgende:
http://www.techmoan.com/b(...)hd-camera-afaik.html
Bij de Trekpleister gezien btw, was eurotje of 69.
			
			
			
			Ziet er idd wel goed uit. Had bijna op 'bestellen' geklikt toen ik me besefte dat ik met mijn telefoon ook gewoon kan filmen.quote:
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Wat zegt dat nou, er is ook een acteur met dezelfde naam als ik.quote:Op maandag 6 juni 2011 18:25 schreef Koen. het volgende:
Tegenwoordig betaal je bij BIC aan Huang Bo op PayPal.
Dat is dus een Chinese Acteur?
			
			
			
			
			
			
			
			Bij mij meestal 7 dagen, dus verwacht deze week maar ineens een rembours pakje met onbekend bedrag.quote:Op maandag 6 juni 2011 17:42 schreef Semmm het volgende:
Volg de reeks al een tijdje niet meer goed, maar zijn er meer mensen die last hebben van lange levertijd de laatste maand? Kreeg hiervoor al mijn pakketjes met 6-12 dagen binnen maar er zijn nu 8 pakjes onderweg die allemaal maar niet van status veranderen, alles ligt in Guangzhou.
Verder heb ik nog een pakketje bij de inklaring van tnt liggen, sinds 23 Mei. Ik heb het formulier ingevuld en teruggestuurd, heeft iemand enig idee hoelang ik hier nog op moet wachten?
Ze weten jou altijd gek te maken met die doppenquote:Op maandag 6 juni 2011 18:03 schreef shiznuts het volgende:
Eindelijk. Ik dacht ik check lendmeurears maar weer eens.En ze hebben ze on-sale!
Via eBay en eigen site. De Sunrise Audio Sw-Xscape Impressive Edition.
Nu (op hun eigen site): Sunrise Sw-Xcape Impressive Edition-$85 (4 day introductory special!)
Met de huidige koers nog geen ¤60,-
			
			
			
			Ja. Eerst maakte het mij ook niet uit. Geluid is geluid en herrie is herrie. Maar het is net als eten. Je weet pas wat je mist als je een keer goed uit eten bent geweest en voedsel krijgt voorgeschoteld dat door pro's is gemaakt en perfect op smaak is gebracht en dan ook nog eens geserveerd met alles erop, eraan en erbij. En ook zo is het dat gerechten, maar ook smaken, sterk kunnen verschillen. Zo is dat ook bij oortjes, de ene heeft een andere 'sound-signature' dan de andere. De Sw-Xscape Impressive Edition wordt ook wel die nieuwe 'beste sub-$100,-' genoemd en er was hier iemand erg over te spreken.quote:Op maandag 6 juni 2011 19:45 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Ze weten jou altijd gek te maken met die doppen![]()
Voor mij alleen nog maar doppen met zo'n oorhaak draad erin, de rest pleurt gewoon uit mijn oren.
Verdorie... toch maar naar de Trekpleister gaan voor de camera??![]()
			
			
			
			Druppelt wel wat na, prostaat problemenquote:Op maandag 6 juni 2011 20:16 schreef ErkendFokker het volgende:
Peeing dog? WHYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
Koopje vergeleken met goede speakersquote:Op maandag 6 juni 2011 20:29 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Ja. Eerst maakte het mij ook niet uit. Geluid is geluid en herrie is herrie. Maar het is net als eten. Je weet pas wat je mist als je een keer goed uit eten bent geweest en voedsel krijgt voorgeschoteld dat door pro's is gemaakt en perfect op smaak is gebracht en dan ook nog eens geserveerd met alles erop, eraan en erbij. En ook zo is het dat gerechten, maar ook smaken, sterk kunnen verschillen. Zo is dat ook bij oortjes, de ene heeft een andere 'sound-signature' dan de andere. De Sw-Xscape Impressive Edition wordt ook wel die nieuwe 'beste sub-$100,-' genoemd en er was hier iemand erg over te spreken.Dusse... dan maar proberen hè.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Klopt, ik moet ook lachen om mensen die bakken geld uitgeven aan speakers maar deze nooit voluit kunnen spelen. Ook vergeten ze allemaal dat je de kamer akoestisch moet aanpassen. In je oren heb je daar een stuk minder last van maar het maakt je wel doofquote:Op maandag 6 juni 2011 22:45 schreef shiznuts het volgende:
Nadeel van speakers is... ik kan niet de beleving creëren die ik wil, omdat ik me sociaal opstel naar mijn buren en medemens. Met oordopjes op heb ik ideale sound en isolatie van de buitenwereld en een perfecte op maat gemaakte beleving.
			
			
			
			
			
			
			
			Oké bedankt, we zullen zienquote:Op maandag 6 juni 2011 19:45 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Bij mij meestal 7 dagen, dus verwacht deze week maar ineens een rembours pakje met onbekend bedrag.
Graag gepast betalen meneer
			
			
			
			Dude...quote:Op maandag 6 juni 2011 23:04 schreef monkeybrain het volgende:
Ik ging dus een beetje friemelen aan mijn piemel maar toen de muziek was afgelopen stond er ineens een kop thee voor mijn neus... met dank aan mijn moeder
			
			
			
			Er gaat niets boven goede harde porno muziekquote:
			
			
			
			Nou ja doe mij maar in ears dan.quote:Op maandag 6 juni 2011 23:20 schreef tokko1 het volgende:
(Nja, er gaat eigenlijk niets boven écht goede headset's HD515, PXC350)
			
			
			
			Hebben!quote:
M2 <3 Echt goedquote:Op dinsdag 7 juni 2011 00:03 schreef g0dz0r het volgende:
[..]
Nou ja doe mij maar in ears dan.
Ik ben nog steeds erg gelukkig met de combi E5 & M2.
			
			
			
			Neuk ja, die moet ik hebben.quote:
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Ik doe er in ieder geval niet aan mee, ik hoef die troep niet. Geinig om een keer te zien, daarna hoeft het niet meer.quote:Op maandag 6 juni 2011 21:33 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Druppelt wel wat na, prostaat problemen![]()
Maar even serieus, als je dat filmpje ziet dan ga je toch janken. We leven op een aardbol met schaarse grondstoffen en anno 2011 lijkt de vooruitgang totaal te stoppen. Gaan we nog 100 jaar dit soort rotzooi produceren en dan helaas pindakaas is het afgelopen? Planeet aarde heeft niet het eeuwig leven en we moeten toch echt van deze planeet af willen we overleven als mensheid.
De spaceshuttle is afgelopen, de Russen hebben ouwe raketten, de vliegende auto's zijn nooit werkelijkheid geworden. Griet Titulaer kletste ook maar uit zijn nek.
Waar zijn we toch mee bezig, 80 jaar lang dit soort rotzooi verzamelen en daarna gaan we dood![]()
Was de maanlanding nu het hoogtepunt van onze geschiedenis of was dat ook nep
Ik ben echt teleurgesteld...
Qua buren geen last hier (wonen vrijstand) maar in huis weer geen ruimte/goede opstelling/meewilllende moeder. Anders had ik wel een mooi paar gekocht of gebouwd.quote:Op maandag 6 juni 2011 22:45 schreef shiznuts het volgende:
Nadeel van speakers is... ik kan niet de beleving creëren die ik wil, omdat ik me sociaal opstel naar mijn buren en medemens. Met oordopjes op heb ik ideale sound en isolatie van de buitenwereld en een perfecte op maat gemaakte beleving.
Inderdaad, kun je veel spul uit China voor halen; zelf heb ik er een tas (grote aanrader), een statief (geen aanrader) en een flexible tripod (zeker een aanrader) vandaan. Ik zit nog te denken of ik zo'n Reversal adapter voor mijn oude 18-55 lens zou kopen. Doe ik daar nog wat mee (normaal niet te gebruiken; diafragma kapotquote:Nu trouwens een weekje in NL en zag net een reclame voorbijkomen bij de Mediamarkt hier voor camera's. 500D + 18-55 en 70-300 lens voor ¤499. Damn, is toch wel sweet stiekem. Kunnen dan meteen weer een boel accessoires uit China ervoor besteld worden. Maar ik weet nie...
Inderdaad. USM is zeker nice, dát had de oude 18-55 wel ten opzichte van mijn nieuwe. Was dus wel lekker snel en stil.quote:Op maandag 6 juni 2011 22:53 schreef Tjado het volgende:
volgensmij zag ik in de folder dat die aanbieding om een verouderde 75-300 gaat en niet de 70-300 IS USMdus let op met het prijzen vergelijken
Hoeft niet helemaal akoestisch aanpassen. Tenzij je het in de extreme doorvoert. Een tapijtje hier, gordijntje daar doet wonderen.quote:Op maandag 6 juni 2011 23:04 schreef monkeybrain het volgende:
Klopt, ik moet ook lachen om mensen die bakken geld uitgeven aan speakers maar deze nooit voluit kunnen spelen. Ook vergeten ze allemaal dat je de kamer akoestisch moet aanpassen. In je oren heb je daar een stuk minder last van maar het maakt je wel doof![]()
If the eggs must be used, the eggs must be usedquote:Alleen is zo'n geïsoleerde beleving soms wel erg gevaarlijk. Ik kan me nog een situatie herinneren waar ik liever niet over nadenk. Ik zat lekker muziek te luisteren met een koptelefoon en zakte helemaal weg met mijn ogen dicht. Ik ging dus een beetje friemelen aan mijn piemel maar toen de muziek was afgelopen stond er ineens een kop thee voor mijn neus... met dank aan mijn moeder
			
			
			
			Wouw mooie post.. doe je 'm in het volgende deel weer anders lees niemand hetquote:Op dinsdag 7 juni 2011 01:11 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Ik doe er in ieder geval niet aan mee, ik hoef die troep niet. Geinig om een keer te zien, daarna hoeft het niet meer.
[..]
Qua buren geen last hier (wonen vrijstand) maar in huis weer geen ruimte. Anders had ik wel een mooi paar gekocht of gebouwd.
[..]
Inderdaad, kun je veel spul uit China voor halen; zelf heb ik er een tas (grote aanrader), een statief (geen aanrader) en een flexible tripod (zeker een aanrader) vandaan. Ik zit nog te denken of ik zo'n Reversal adapter voor mijn oude 18-55 lens zou kopen. Doe ik daar nog wat mee (normaal niet te gebruiken; diafragma kapot)
[..]
Inderdaad. USM is zeker nice, dát had de oude 18-55 wel ten opzichte van mijn nieuwe. Was dus wel lekker snel en stil.
[..]
Hoeft niet helemaal akoestisch aanpassen. Tenzij je het in de extreme doorvoert. Een tapijtje hier, gordijntje daar doet wonderen.
[..]
If the eggs must be used, the eggs must be used...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |