Nou heb ik heb dat ook een poos gehad hoor maar mijn verdriet uitte ik toen ook in een niet zo goede manier maar voelde me toen gewoon volledig afgestompt. Dat heb ik later toen ik gezonder met mijn emoties heb leren om gaan volledig afgeleerd .quote:Op dinsdag 31 mei 2011 16:51 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
ja oke maar dan is het iemand anders zijn emotie
je hebt zelf toch ook wel eens dat je moet huilen
idd als iemand dood gaat of zo
Have fun!quote:
Negeren maakt meer indruk! (en je ding blijven doen)quote:Op dinsdag 31 mei 2011 16:47 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Deze heeft er wel een beetje om gevraagd hoor als je denkt 2 meisjes tegelijk te kunnen hebben en dat toch niet helemaal werkt en je uiteindelijk met lege handen staat en dan gaat huilen dan heb ik heel weinig medelijden met je.
dat bewijst toch alleen mijn punt dat het niet goed is voor je psychische gezondheid?quote:Op dinsdag 31 mei 2011 16:54 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Nou heb ik heb dat ook een poos gehad hoor maar mijn verdriet uitte ik toen ook in een niet zo goede manier maar voelde me toen gewoon volledig afgestompt. Dat heb ik later toen ik gezonder met mijn emoties heb leren om gaan volledig afgeleerd .
Ik denk dat die kans heel goed verpest heeft . En ja ik weet dat negeren meer indruk maakt maar dat is heel moeilijk voor iemand die nogal zwarte humor heeft en de situatie ook grappig vind.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 16:57 schreef greatjob het volgende:
[..]
Have fun!
[..]
Negeren maakt meer indruk!
Zou je hem terug kunnen nemen?
Dat vind ik ook normaal om over te huilen. Dat zijn gewoon gebeurtenissen waar het bij hoort.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:05 schreef ook_gek het volgende:
Nou laat ik beginnen als man om te zeggen dat ik gehuild heb.
Toen mijn moeder onlangs overleed heb ik zeker moeten huilen.
Is normaal vind ik, schaam ik me ook niet voor.
Meer dan normaal zelfs.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:05 schreef ook_gek het volgende:
Nou laat ik beginnen als man om te zeggen dat ik gehuild heb.
Toen mijn moeder onlangs overleed heb ik zeker moeten huilen.
Is normaal vind ik, schaam ik me ook niet voor.
Shit, ook op dat punt weer genaaid... ik wil niet trouwen, maar met een IQ van 138 kom ik er waarschijnlijk niet omheen...quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:09 schreef rhubarbje het volgende:
ik las net een feitje en ik dacht oh dat is wel leuk om daar te posten
(note: het komt uit de linda... dus vraag me niet naar officiële bronnen en zo)
slimme mannen hebben meer kans op een partner: de huwelijkskans van een man neemt per 16 IQpunten met 35% toe
(helaas werkt het niet zo voor vrouwen. Daar neemt per 16 IQ punten de kans op een huwelijk met 40% af)
Niet per se leuk maar wel een must nou ja als ze leuk is maar niet super slim heb ik er geen problemen mee. Als ze maar niet te dom is.quote:
Denk dat dat wel meevalt eigenlijk....quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:14 schreef formerjellybean het volgende:
Ik heb af en toe het idee dat ik te bijdehand en te confronterend ben voor mannen. Geloof dat er weinig mannen zijn die daar echt mee om kunnen gaan
Ik zie MLiG in zo'n situatie zowaar een boekje erbij pakken.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:16 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Denk dat dat wel meevalt eigenlijk....
Misschien word ik wel uitgehuwelijkt....quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:14 schreef rhubarbje het volgende:
nou als je getrouwd bent heb je iig succesvol geflirt en geneukt
dat is dan wel weer tof
Ik ben dan één van die weinige mannen. Die veren durf ik mijzelf wel in mijn reet te stekenquote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:14 schreef formerjellybean het volgende:
Ik heb af en toe het idee dat ik te bijdehand en te confronterend ben voor mannen. Geloof dat er weinig mannen zijn die daar echt mee om kunnen gaan
dan valt er vast nog wel wat te neukenquote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:18 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Misschien word ik wel uitgehuwelijkt....
Nou , nee , als ik ergens niet mee eens ben laat ik dat meteen horen, en de meeste mannen die ik ken die hebben daar moeite mee.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:16 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Denk dat dat wel meevalt eigenlijk....
quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:20 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Nou , nee , als ik ergens niet mee eens ben laat ik dat meteen horen, en de meeste mannen die ik ken die hebben daar moeite mee.
Daarbij ben ik ook nogeens supereigenwijs en als ik een ruzie heb ben ik nogal scherp waardoor ik een ander er nogal gauw uitlul en dat is ook iets waar mannen moeite mee hebben.
Eerlijk gezegd zou ik graag een kerel willen hebben waar ik goed mee kan bekvechten en geen conflicten uit de weg gaat. Tot nu toe ben ik ze alleen nog niet tegen gekomen.
oh die vind ik wel mooi!quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:23 schreef incognitoomuch het volgende:
Als een vrouw wilt bekvechten heeft ze in de meeste gevallen moeite om haar eigen spiegelbeeld onder ogen te zien imho.
En vice versa
De dramaqueens vind ik dat... Ik discussieer ook te weinig volgens veel mensen; ik vind veel zaken echter maar geneuzel en heb geen zin om er een felle discussie over aan te gaan. Zwak noemen ze dat.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:25 schreef rhubarbje het volgende:
ik weet, dat als vriendje en ik bekvechten het idd komt omdat ik niet toe wil geven dat ik iets beter anders had kunnen doen, of andersom. Dus vandaar dat ik zei van oeh die vind ik wel mooi
maar er zijn ook stelletjes die gewoon over alle kleine dingen moeten ruzie-en
Ok, je kan dit soort situaties krijgen: Zij zegt ik wil iets leuks doen vanavond. Ik heb geen zin. Zij vraagt waarom niet? Ik zeg ik ben moe, ik heb gewerkt ik wil lekker gaan chillen op de bank. Zij denkt, oh ik ben niet interessant genoeg? Hij heeft geen zin om daar een discussie over te maken.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:25 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
oh die vind ik wel mooi!
Maar wat als het gewoon gaat over wat je gaat even vanavond bijvoorbeeld?
ik weet, dat als vriendje en ik bekvechten het idd komt omdat ik niet toe wil geven dat ik iets beter anders had kunnen doen, of andersom. Dus vandaar dat ik zei van oeh die vind ik wel mooi
maar er zijn ook stelletjes die gewoon over alle kleine dingen moeten ruzie-en
oh discussies heb ik wel regelmatigquote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:29 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
De dramaqueens vind ik dat... Ik discussieer ook te weinig volgens veel mensen; ik vind veel zaken echter maar geneuzel en heb geen zin om er een felle discussie over aan te gaan. Zwak noemen ze dat.
Ik vraag me af wat voor mannen dat dan zijn gezien ik je hier niet scherp over vind komen.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:20 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Nou , nee , als ik ergens niet mee eens ben laat ik dat meteen horen, en de meeste mannen die ik ken die hebben daar moeite mee.
Daarbij ben ik ook nogeens supereigenwijs en als ik een ruzie heb ben ik nogal scherp waardoor ik een ander er nogal gauw uitlul en dat is ook iets waar mannen moeite mee hebben.
Eerlijk gezegd zou ik graag een kerel willen hebben waar ik goed mee kan bekvechten en geen conflicten uit de weg gaat. Tot nu toe ben ik ze alleen nog niet tegen gekomen.
bekvechten kan geen kwaad. daarover bekvechten vind ik wel minderquote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:25 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
ik weet, dat als vriendje en ik bekvechten het idd komt omdat ik niet toe wil geven dat ik iets beter anders had kunnen doen, of andersom.
Wat je dus eigenlijk zoekt; is een partner die bijvoorbeeld op een dag met jou gaat winkelen om nieuwe gordijnen uit te zoeken; en die dan zegt wanneer jij blauwe gordijnen hebt gevonden die je super leuk vind: "die zien er echt helemaal niet uit; deze zwarte zijn leuk"... en dat je daar dan een dagdeel in de winkel over in discussie gaat (welles nietes); om vervolgens een maand later nog geen gordijnen te hebben?quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:28 schreef formerjellybean het volgende:
Nou niet echt bekvechten maar ik zou het gewoon wel leuk vinden als ik het ergens niet mee eens ben en hij het niet eens is met mij dat daar een weerwoord in heeft, in plaats van weg te lopen.
De meeste mannen lopen gauw weg, maar niet alleen van ruzies maar ook voor situaties dat dat ze nog wel eens de kop in het zand steken , wat natuurlijk niet werkt.
Hier typ ik en praat ik niet met mensen daar zit een heel verschil tussen.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:33 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Ik vraag me af wat voor mannen dat dan zijn gezien ik je hier niet scherp over vind komen.
naja in dit voorbeeld houdt je uitspraak nog stand denk ikquote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:32 schreef incognitoomuch het volgende:
[..]
Ok, je kan dit soort situaties krijgen: Zij zegt ik wil iets leuks doen vanavond. Ik heb geen zin. Zij vraagt waarom niet? Ik zeg ik ben moe, ik heb gewerkt ik wil lekker gaan chillen op de bank. Zij denkt, oh ik ben niet interessant genoeg? Hij heeft geen zin om daar een discussie over te maken.
Een keer moet kunnen.
Als het continu gebeurd, dan mag je daar best een verhitte discussie over maken, en jezelf afvragen of jij of zij wel bij jou past.
quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:34 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Hier typ ik en praat ik niet met mensen daar zit een heel verschil tussen.
Blijkbaar, net zoals dat je laatst zei erg makkelijk over liefdesverdriet heen te komen maar vervolgens wel vaak over je scharrel begint en de situatie eromheen.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:34 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Hier typ ik en praat ik niet met mensen daar zit een heel verschil tussen.
Nee , zo extreem ook weer niet . Ik vind het even heel moeilijk uit te leggen wat ik bedoel.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:34 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Wat je dus eigenlijk zoekt; is een partner die bijvoorbeeld op een dag met jou gaat winkelen om nieuwe gordijnen uit te zoeken; en die dan zegt wanneer jij blauwe gordijnen hebt gevonden die je super leuk vind: "die zien er echt helemaal niet uit; deze zwarte zijn leuk"... en dat je daar dan een dagdeel in de winkel over in discussie gaat (welles nietes); om vervolgens een maand later nog geen gordijnen te hebben?
Daar is een forum voor.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:36 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Nee , zo extreem ook weer niet . Ik vind het even heel moeilijk uit te leggen wat ik bedoel.
Misschien zoek je een schaap met 5 poten... Hij moet wel een eigen mening hebben en discussies aangaan en kunnen bekvechten... maar ik moet uiteindelijk wel altijd mijn gelijk krijgen?quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:36 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Nee , zo extreem ook weer niet . Ik vind het even heel moeilijk uit te leggen wat ik bedoel.
Zelluf.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:38 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Ja wat dan nog als je er moeite mee hebt lees je het toch niet .
Heftige discussies richten zich uiteindelijk op gevoelensquote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:39 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Dat is meer een gevoelskwestie en ik vind het moeilijk een gevoelskwestie uit te leggen.
Iemand die je aanvult misschien? Zelfverzekerd is om je niet altijd gelijk te geven? Als hij iets wilt, dat hij het dan ook echt doet (misschien met wat bekvechten, maar jou dan vervolgens overtuigt van zijn gelijk?).quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:36 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Nee , zo extreem ook weer niet . Ik vind het even heel moeilijk uit te leggen wat ik bedoel.
Tegengas geven om haar twijfels de juiste richting in te pushen wellicht..?quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:40 schreef greatjob het volgende:
[..]
Iemand die je aanvult misschien? Zelfverzekerd is om je niet altijd gelijk te geven? Als hij iets wilt, dat hij het dan ook echt doet (misschien met wat bekvechten, maar jou dan vervolgens overtuigt van zijn gelijk?).
Of gaat het ook van: dat jij iets wilt, dat hij dan een beetje tegengas moet geven. Zodat jij hem kan overtuigen?
Als ze dat bedoeld dan ken ik meer dan genoeg mannen die zo zijn....quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:40 schreef greatjob het volgende:
[..]
Iemand die je aanvult misschien? Zelfverzekerd is om je niet altijd gelijk te geven? Als hij iets wilt, dat hij het dan ook echt doet (misschien met wat bekvechten, maar jou dan vervolgens overtuigt van zijn gelijk?).
Of gaat het ook van: dat jij iets wilt, dat hij dan een beetje tegengas moet geven. Zodat jij hem kan overtuigen?
Nee , juist niet, maar in situaties die er echt toedoen, het inzicht hebben dat die bepaalde situaties kan veranderen. Zoals iemand heel raar bezig is en je weet dat die gene daardoor in problemen komt en je zegt dat duidelijk , dan zou het prettig zijn als diegene ook in gaat zien dat er wat mis is en probeert de situatie te veranderen.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:38 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Misschien zoek je een schaap met 5 poten... Hij moet wel een eigen mening hebben en discussies aangaan en kunnen bekvechten... maar ik moet uiteindelijk wel altijd mijn gelijk krijgen?
Je hebt het hier tegen iemand met Borderline, in gevoelens herkennen en te benoemen is niet echt mijn sterkste punt.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:40 schreef incognitoomuch het volgende:
[..]
Heftige discussies richten zich uiteindelijk op gevoelens
Je ziet bij de meeste mannen om je wel een of meerdere eigenschappen die ze in de problemen zal gaan brengen (volgens jou); maar je vindt dat als je er iets over zegt, dat ze dan hun eigenschap niet goed kunnen verdedigen maar het vervolgens ook niet aan gaan passen....; en je wil juist mannen die anders zijn in dit opzicht, maar die zijn er weinig?quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:43 schreef formerjellybean het volgende:
Leg ik het zo een beetje duidelijk uit ???
Maar je zoekt dus iemand die jou stoornis in goede banen kan leiden eigenlijk?quote:
Laat maar ik denk dat ik dit in een online discussie moeilijker uit kan leggen. Als ik iemand face to face is het wat makkelijker uit te leggen.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:47 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Je ziet bij de meeste mannen om je wel een of meerdere eigenschappen die ze in de problemen zal gaan brengen (volgens jou); maar je vindt dat als je er iets over zegt, dat ze dan hun eigenschap niet goed kunnen verdedigen maar het vervolgens ook niet aan gaan passen....; en je wil juist mannen die anders zijn in dit opzicht, maar die zijn er weinig?
Nee , totaal niet , daar heb ik zelf genoeg inzicht in en dat vind ik ook niet zijn taak.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:48 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Maar je zoekt dus iemand die jou stoornis in goede banen kan leiden eigenlijk?
3quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:47 schreef incognitoomuch het volgende:
Hoeveel relaties heb jij achter de rug als ik mag vragen?
Zat ik er dan zo ver naast met mijn eerder genoemde interpretatie?quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:56 schreef formerjellybean het volgende:
Nee, allemaal om verschillende reden. De mannen hadden wel de kenmerk in moeilijke periodes zelf hun kop in het zand te steken in plaats van er aan te werken en de situatie te veranderen.
Zeiden ze misschien tegen jou dat je wat meer tijd voor jezelf moest hebben om aan je zelf te werken?quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:56 schreef formerjellybean het volgende:
Nee, allemaal om verschillende reden. De mannen hadden wel de kenmerk in moeilijke periodes zelf hun kop in het zand te steken in plaats van er aan te werken en de situatie te veranderen.
ik weet ook niet of dat iets is wat je heel rechtlijnig kunt beslissenquote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:56 schreef greatjob het volgende:
Ik heb nog steeds geen idee op wat voor persoonlijkheid ik val.
klinkt wel alsof het allemaal hun schuld was?quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:56 schreef formerjellybean het volgende:
Nee, allemaal om verschillende reden. De mannen hadden wel de kenmerk in moeilijke periodes zelf hun kop in het zand te steken in plaats van er aan te werken en de situatie te veranderen.
Het vreemde is dat bij een afwijzing, als je al een rede krijgt, bijna altijd iets genoemd wordt waaruit blijkt dat je haar type niet bent... in de praktijk is het denk ik echter zoals jij zegt: niet rechtlijnig op wat voor type ze vallen voor de meeste....quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:57 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
ik weet ook niet of dat iets is wat je heel rechtlijnig kunt beslissen
Als ik mijn exen vergelijk zit er weinig lijn in
Misschien zijn die andere exen omdat die persoonlijkheid dan niet klopte, maar ik ben er wel verliefd op geworden en in sommige gevallen heb ik er (jaren) van gehouden
maar dan heb je het denk ik over een oppervlakkige afwijzing?quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:59 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Het vreemde is dat bij een afwijzing, als je al een rede krijgt, bijna altijd iets genoemd wordt waaruit blijkt dat je haar type niet bent... in de praktijk is het denk ik echter zoals jij zegt: niet rechtlijnig op wat voor type ze vallen voor de meeste....
In mijn geval meestal al voor de eerste date; haha.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 18:02 schreef rhubarbje het volgende:
maar dan heb je het denk ik over een oppervlakkige afwijzing?
Ik bedoel na 1 of 2 dates?
Nee, ik leg het niet goed uit, maar dat komt ook omdat dit een online discussie is en ik dus heel moeilijk uit kan leggen wat ik bedoel.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:58 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
klinkt wel alsof het allemaal hun schuld was?
Daar heb je een punt. Verschillende dingen kunnen leuk zijn.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:57 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
ik weet ook niet of dat iets is wat je heel rechtlijnig kunt beslissen
Als ik mijn exen vergelijk zit er weinig lijn in
Misschien zijn die andere exen omdat die persoonlijkheid dan niet klopte, maar ik ben er wel verliefd op geworden en in sommige gevallen heb ik er (jaren) van gehouden
Ik zeg niet dat het per definitie zo is; maar misschien kan het betekenen, dat wanneer je het hier niet goed uit kan typen... je IRL ook minder duidelijk naar andere mensen toe bent in een discussie dan dat je denkt dat je eigenlijk bent...quote:Op dinsdag 31 mei 2011 18:06 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Nee, ik leg het niet goed uit, maar dat komt ook omdat dit een online discussie is en ik dus heel moeilijk uit kan leggen wat ik bedoel.
Dat bedoel ik dus met het verschil met hier en in het echte leven. Hier type je wat tegen een scherm en kan ik veel moeilijker concreet uitleggen wat ik bedoel.
Dat dus meerquote:Op dinsdag 31 mei 2011 17:40 schreef greatjob het volgende:
[..]
Iemand die je aanvult misschien? Zelfverzekerd is om je niet altijd gelijk te geven? Als hij iets wilt, dat hij het dan ook echt doet (misschien met wat bekvechten, maar jou dan vervolgens overtuigt van zijn gelijk?).
Dan niet op triviale dingen zoals boodschappen. Maar in ieder geval in activiteiten en meningen over andere personen.
Of gaat het ook van: dat jij iets wilt, dat hij dan een beetje tegengas moet geven. Zodat jij hem kan overtuigen?
Geloof me de mensen die me in het echt kennen die kennen me als iemand die heel duidelijk is.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 18:08 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat het per definitie zo is; maar misschien kan het betekenen, dat wanneer je het hier niet goed uit kan typen... je IRL ook minder duidelijk naar andere mensen toe bent in een discussie dan dat je denkt dat je eigenlijk bent...
Een van de weinige dingen waarvan ik zeg; dat moet een leuke meid eigenlijk echt hebben. Ik vind deze eigenschap echter nog vrij ver te zoeken bij velen....quote:
Ik ben volgens mij te kieskeurig wat karakter betreft.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 18:14 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Een van de weinige dingen waarvan ik zeg; dat moet een leuke meid eigenlijk echt hebben. Ik vind deze eigenschap echter nog vrij ver te zoeken bij velen....
]dat is toch ook niet zo gek?quote:Ik ben volgens mij te kieskeurig wat karakter betreft.
Er zijn zat meisjes die mij leuk hebben gevonden. Maar ik vond ze dan meestal niet interessant genoeg om er wat mee te doen, laat staan een relatie mee te beginnen. Er zijn maar een paar uitzonderingen hierop.
Idd, hoewel ze waarschijnlijk wel het vaker gewoon geprobeerd hebben (ook zal vonden ze elkaar niet ECHT leuk). Ik ga koken!quote:Op dinsdag 31 mei 2011 18:18 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
]dat is toch ook niet zo gek?
ik denk dat als je aan de gemiddelde 30iger vraagt op hoeveel vrouwen ben jij echt verliefd geweest ze ook niet met getallen boven de 10 aan komen hoor
Ik ga eerst boodschappen doen (flirten bij het vriesvak!); en dan ook koken!quote:Op dinsdag 31 mei 2011 18:32 schreef greatjob het volgende:
[..]
Idd, hoewel ze waarschijnlijk wel het vaker gewoon geprobeerd hebben (ook zal vonden ze elkaar niet ECHT leuk). Ik ga koken!
Dan is wel gelijk het ijs gebrokenquote:Op dinsdag 31 mei 2011 18:35 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Ik ga eerst boodschappen doen (flirten bij het vriesvak!); en dan ook koken!
nee jij hebt niet goed opgelet bij biologiequote:Op dinsdag 31 mei 2011 13:56 schreef Catbert het volgende:
Oh, en wat een bizar geneuzel van MLIG over dat voorvocht uit een 'andere' klier komt. Kennelijk niet zo goed opgelet bij biologie
bron:http://nl.wikipedia.org/wiki/Voorvochtquote:voorvocht..... het wordt geproduceerd door de cowperse klieren
bron: http://nl.wikipedia.org/wiki/Spermaquote:de zaadcellen worden aangemaakt in de teelballen
maar anatomisch en volgens de biologieleer heb ik gelijkquote:Op dinsdag 31 mei 2011 13:56 schreef Catbert het volgende:
Oh, en wat een bizar geneuzel van MLIG over dat voorvocht uit een 'andere' klier komt.
ik heb dus juist goed opgelet bij biologie zou je dan juist gaan denken.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 13:56 schreef Catbert het volgende:
Kennelijk niet zo goed opgelet bij biologie
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Don't try to wake me in the morning, cause i will be gone
Bij mij in de supermarkt werken alleen minderjarigenquote:Op dinsdag 31 mei 2011 18:35 schreef Axel1988 het volgende:
[..]
Ik ga eerst boodschappen doen (flirten bij het vriesvak!); en dan ook koken!
quote:Op dinsdag 31 mei 2011 20:07 schreef Waaghals het volgende:
zo, ff flink liggen pompenBeviel het?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En daar is iets mis mee?quote:Op dinsdag 31 mei 2011 20:16 schreef greatjob het volgende:
[..]
Bij mij in de supermarkt werken alleen minderjarigen
Ja. Ik voel mij totaal niet aangetrokken tot meisjes die (veel) jonger dan mij zijn!quote:
Oefenen baart kunstquote:Op dinsdag 31 mei 2011 20:19 schreef greatjob het volgende:
[..]
Ja. Ik voel mij totaal niet aangetrokken tot meisjes die (veel) jonger dan mij zijn!![]()
Ik kan er wel mee grappen, but that's it.
Zo nodig hoef ik (hopelijkquote:Op dinsdag 31 mei 2011 20:20 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Oefenen baart kunstIk val trouwens ook op oudere vrouwen
Dat noem ik niet ouderquote:Op dinsdag 31 mei 2011 20:22 schreef greatjob het volgende:
[..]
Zo nodig hoef ik (hopelijk) ook weer niet te oefenen
![]()
Iets ouder heeft wel iets. Altijd meiden leuker gevonden die 1maand-2 jaar ouder dan mij waren.
ok. ouder was een overstatement! het is meer dat daar van mijn kant eerder een klik mee is.quote:Op dinsdag 31 mei 2011 20:25 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dat noem ik niet ouderdat is gewoon van dezelfde leeftijd. 5 jaar of meer noem ik ouder
12 jaar ouder valt toch best meequote:
internet, jammer genoeg niet meer dan 2 dates gehadquote:
ach. oefening baart kunst!quote:Op dinsdag 31 mei 2011 20:32 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
internet, jammer genoeg niet meer dan 2 dates gehad
Zekerquote:Op dinsdag 31 mei 2011 20:34 schreef greatjob het volgende:
[..]
ach. oefening baart kunst!
waar (wat voor een site) hadden jullie online ontmoet?
weleens geprobeerd om iemand te versieren bij een concert tijn? ik nog nooit :\
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |