er kunnen. Trollen uit de bosjes springenquote:Op zondag 29 mei 2011 23:27 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Waarom is dat gevaarlijk dan? Een centrum is gevaarlijker, rondhangende jongeren en dergelijke.
de echt zieke gasten lopen 's nachts in weilanden rond.quote:Op zondag 29 mei 2011 23:27 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Waarom is dat gevaarlijk dan? Een centrum is gevaarlijker, rondhangende jongeren en dergelijke.
Waar loop jij dan, ik heb er echt nog nooit een tegen gekomen..quote:Op zondag 29 mei 2011 23:28 schreef Palomar het volgende:
[..]
de echt zieke gasten lopen 's nachts in weilanden rond.
Nee ik doe het niet daarvoor, ik vind het gewoon leuk om 's nachts buiten te zijn zonder mensen, alles rustig en vredig. En alsof niks meer er toe doet, alleen dat moment.quote:Op zondag 29 mei 2011 23:28 schreef Gyrolion het volgende:
[..]
Maar het geeft denk ik wel een bepaalde spanning voor jou? Doe je het daarvoor?
en UFO's en geesten!quote:Op zondag 29 mei 2011 23:28 schreef yoppiesaus het volgende:
[..]
er kunnen. Trollen uit de bosjes springen
Kom je ook wel eens enge mensen tegen?quote:Op zondag 29 mei 2011 23:26 schreef Loverrrr het volgende:
[..]
Klopt ja zeker als een meisje. Ik blijf er ook niet heel lang .
Je hoeft maar 1x de verkeerde tegen te komen natuurlijk. Kennelijk is dat wat je graag wil, anders zou ik niet weten waarom je dergelijk gevaarlijke stunts uithaalt. Voor de spanning misschien? "Oeh vanavond weer niet aan stukken getrokken in een donker weiland..... spannend!"quote:Op zondag 29 mei 2011 23:23 schreef Loverrrr het volgende:
[..]
Ik vind juist de afgelegen plekken leuk zoals een bos of een weiland ofzo.
Tot nu toe ben ik alleen maar koeien tegengekomen en schappen.quote:Op zondag 29 mei 2011 23:29 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Waar loop jij dan, ik heb er echt nog nooit een tegen gekomen..
Aah okeej ik ken het gevoel, ik had het vroeger als ik van het stappen thuis kwam om 3 a 4 uur snachts dat ik nog ff naar het strand ging met de auto nadat ik iedereen had afgezet.quote:Op zondag 29 mei 2011 23:30 schreef Loverrrr het volgende:
[..]
Nee ik doe het niet daarvoor, ik vind het gewoon leuk om 's nachts buiten te zijn zonder mensen, alles rustig en vredig. En alsof niks meer er toe doet, alleen dat moment.
Wie moet dat doen, ik vertel het aan niemand.quote:Op zondag 29 mei 2011 23:31 schreef Isis20 het volgende:
Verkapt 'ik hoop dat iemand zich zorgen om mij maakt- topic.'
Slapen koeien?quote:Op zondag 29 mei 2011 23:33 schreef Dientje12 het volgende:
[..]
Echt wel! Je eten heel de dag gras of slapen en dan scheiten ze af en toe en dan weer slapen
Er wachten ook tientallen mannentjes in de weilanden, op zoek naar een meisje die midden in de nacht een wandeling maaktquote:Op zondag 29 mei 2011 23:31 schreef Mercer het volgende:
[..]
Je hoeft maar 1x de verkeerde tegen te komen natuurlijk. Kennelijk is dat wat je graag wil, anders zou ik niet weten waarom je dergelijk gevaarlijke stunts uithaalt. Voor de spanning misschien? "Oeh vanavond weer niet aan stukken getrokken in een donker weiland..... spannend!"
Volgens mij vinden koeien muziek leuk, ik had een keer muziek bij en ze bleven luisteren tot ik wegging.quote:Op zondag 29 mei 2011 23:33 schreef Dientje12 het volgende:
[..]
Echt wel! Je eten heel de dag gras of slapen en dan scheiten ze af en toe en dan weer slapen
Nog nooit een tegengekomen in een weiland.quote:Op zondag 29 mei 2011 23:34 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Er wachten ook tientallen mannentjes in de weilanden, op zoek naar een meisje die midden in de nacht een wandeling maakt
Ja omdat ze ook eens iets beleefden. Heb ik nog nooit aangedacht alleen zoon wandeling maken ga ik ook een keer doenquote:Op zondag 29 mei 2011 23:35 schreef Loverrrr het volgende:
[..]
Volgens mij vinden koeien muziek leuk, ik had een keer muziek bij en ze bleven luisteren tot ik wegging.
Dat is dan wel weer gaafquote:Op zondag 29 mei 2011 23:29 schreef Hyperdude het volgende:
Deed dat ook wel eens als ik niet kon slapen, bv. door de hitte of herrie, toen ik studeerde in Manhattan.
Ik ging een voeren, alles was kaal en net buiten het hek stonden stukken gras van bijna een halve meter hoogquote:Op zondag 29 mei 2011 23:32 schreef Loverrrr het volgende:
[..]
Tot nu toe ben ik alleen maar koeien tegengekomen en schappen.
Koeien kunnen je echt zo vreemd aanstaren. Ik was laatst in een weiland en ze bleven maar naar mij kijken, die hebben echt geen leven.
Ik vind mezelf niet lelijk, laten we het daarop houden.quote:Op zondag 29 mei 2011 23:35 schreef Pizzakoppo het volgende:
Maarre ts ben je nou knap of niet? Lijkt me een vrij vitaal onderdeel van de discussie...
Denk je dat je een prooi bent voor pervs etc?quote:Op zondag 29 mei 2011 23:36 schreef Loverrrr het volgende:
[..]
Ik vind mezelf niet lelijk, laten we het daarop houden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |