Bron?quote:Op vrijdag 27 mei 2011 20:25 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Psychologische marteling is ook marteling.
Waterboarding, de suggestie dat iemand verdrinkt, creëer je puur in iemands hoofd en wordt onder internationale definities tot marteling gerekend.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 20:29 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Bron?
Mocht je gelijk hebben: criteria daarvan zijn lastiger na te trekken en te bewijzen, bovendien wat dat betreft doet ie niet onder voor normale castleden.
De slingers mogen uit!quote:Jan Kooijman voor vier maanden uit GTST
Fans van GTST zullen super hunk Jan Kooijman binnenkort vier maanden moeten missen. De acteur wil als hij vader wordt zo veel mogelijk bij zijn vriendin Henna Lee zijn.
Henna en Jan verwachten hun eerste kindje in juli. Jan wil de eerste maanden volop genieten van het kersverse vaderschap, dat heeft de acteur laten weten aan Albert Verlinde. Jan en Henna weten ook al dat het een meisje wordt.
"Vanaf deze zomer heb ik twee mooie vrouwen in huis. Fantastisch", zei Jan eerder al in Boulevard.
Jan is vooral bekend van zijn rol in Goede Tijden, Slechte Tijden. In de soap speelt hij Danny, die afgelopen seizoen vader werd van een dochter. Jan Kooijman jureerde bij het dansprogramma So You Think You Can Dance en nam dit jaar deel aan Wie is de Mol?
Maar je bereikt die psychische marteling alleen door lichamelijk handelen, die keer in die loods deed ie dat dus echt, maar een andere keer kan ik me niet bedenken.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 20:36 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Waterboarding, de suggestie dat iemand verdrinkt, creëer je puur in iemands hoofd en wordt onder internationale definities tot marteling gerekend.
Daarnaast is iedere marteling primair psychisch, omdat je iemand hersenen wilt breken, niet zijn lichaam vernietigen.
Nu al? Doorgaans toch pas na 3 jaar?quote:Op vrijdag 27 mei 2011 20:48 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
De slingers mogen uit!![]()
![]()
![]()
Maar in feite is het gelul: hij heeft gewoon te maken met de flexwet en moet er daarom drie/vier maanden uit. Nu is het standaardverhaaltje "De desbetreffende acteur/actrice in kwestie heeft er drie contracten op zitten en moet er dus drie maanden uit" verpakt in zo'n kotsverhaaltje, want anders vreest Endemol voor grote protestacties om Jan Kooijman een vast contract te geven
Nee, dat hoeft niet persé. Als je bijvoorbeeld 3 contracten van 4 maanden hebt gehad moet je er na 12 maanden tussenuit voor 3 maanden óf een vast contract krijgen.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 21:19 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Nu al? Doorgaans toch pas na 3 jaar?
quote:Op donderdag 26 mei 2011 03:58 schreef ArnieAlberts het volgende:
GROOT DVD-NIEUWS
Ok jongens, wat de fuck is dit? Seizoen 4 is nog niet eens uit of seizoen 5 staat al gepland VOOR NOVEMBER DIT JAAR????
Wat de fuck
Oftewel, shocker; SEIZOEN 4 IN SEPTEMBER, SEIZOEN 5 IN NOVEMBER.
En DAN gaat het hard hè!![]()
Ik snap niet waarom ze die oude leader niet gewoon opnieuw invoeren. Die nieuwe leader is weer iets meer in deze stijl dan die daarvoor, maar ook die vind ik niks.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 17:05 schreef PeterKelder het volgende:
Het valt me nu pas op dat deze leader is ingedeeld op familie/liefdesrelaties/vriendschappen
Dit dus.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 21:32 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom ze die oude leader niet gewoon opnieuw invoeren. Die nieuwe leader is weer iets meer in deze stijl dan die daarvoor, maar ook die vind ik niks.
Ze vinden het veel te ouderwets.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 21:32 schreef Moofasah het volgende:
Ik snap niet waarom ze die oude leader niet gewoon opnieuw invoeren. Die nieuwe leader is weer iets meer in deze stijl dan die daarvoor, maar ook die vind ik niks.
Deze leader is idd geweldig en het liefste zie ik hem terugkeren, maar het zal wel niet gebeuren. Het is niet meer zo modern en flitsend en dat schijnt de huidige leader wel te zijn, maar deze leader had iets moois waardoor ik hem iedere keer kan blijven kijken.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 21:32 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom ze die oude leader niet gewoon opnieuw invoeren. Die nieuwe leader is weer iets meer in deze stijl dan die daarvoor, maar ook die vind ik niks.
Zeg dat maar niet in de buurt van meisjes van een jaar of 13: die beginnen een oorlog tegen je waar Ludo zelfs nog wat van kan lerenquote:Op vrijdag 27 mei 2011 21:36 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Overigens is Jan Kooijman de grootste non-personality die ik ken van de Nederlandse televisie.
Ja, die instartende GTST tune op het moment van het eindshot gaf ook net dat beetje extra aan een cliffhanger.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 21:38 schreef PeterKelder het volgende:
Maar mochten ze ooit weer de fotoboekleader gaan gebruiken, dan mogen ze wat mij betreft de aftiteling zonder vooruitblik ook meteen weer gebruiken:
Deze was inderdaad baas, jammer dat ze dit niet invoeren, alles moet snel tegenwoordig en die spoilers hoef ik ook niet te zien.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 22:07 schreef Frey het volgende:
[..]
Ja, die instartende GTST tune op het moment van het eindshot gaf ook net dat beetje extra aan een cliffhanger.
Dat vind ik dus ook. Wat een saaie drol is datquote:Op vrijdag 27 mei 2011 21:36 schreef ArnieAlberts het volgende:
Overigens is Jan Kooijman de grootste non-personality die ik ken van de Nederlandse televisie.
Onzin. Beelden kunnen een marteling zijn, geluiden, van alles. Op die redenatie verbaster je dus alles tot je fysiek, terwijl het psychisch is. Kortom Ludo heeft gewoon gemarteld.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 21:17 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Maar je bereikt die psychische marteling alleen door lichamelijk handelen, die keer in die loods deed ie dat dus echt, maar een andere keer kan ik me niet bedenken.
Oh, ik dacht dat ze bij GTST met jaarcontracten werkten, weer wat geleerdquote:Op vrijdag 27 mei 2011 21:30 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Nee, dat hoeft niet persé. Als je bijvoorbeeld 3 contracten van 4 maanden hebt gehad moet je er na 12 maanden tussenuit voor 3 maanden óf een vast contract krijgen.
Kooijman kwam er midden seizoen 19 in en kreeg hoogstwaarschijnlijk een contract over seizoen 19. Aan het begin van seizoen 20 kreeg hij een contract voor dat seizoen en bij aanvang van seizoen 21 een contract voor het huidige seizoen. Hij heeft dus drie contracten erop zitten, waarna hij er even drie maanden uit moet.
Niet mee eens. Vond het persoonlijk een bazentheme.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 22:01 schreef Madame_Paon het volgende:
Ik vond die oude leader juist verschrikkelijk ... zo zeikerig.
Het is zelfs de reden dat ik jarenlang geen GTST heb gekeken.
Best triest eigenlijk: een serie niet kijken vanwege de leader.
Mijn favoriete leader is die gele, uptempodinges die o.a. in 2007, 2008 en 2009 te zien was.
Maar dat is mijn mening maar.
Whehehe, gaan we weerquote:
Ik zei dat je bij vormen van marteling die jij noemt, moeilijker kan aantonen dat het daadwerkelijk marteling is. Of iets psychisch martelen is, komt eerder in het subjectieve gebied, vind je het martelen of niet. Jij vindt dat dus duidelijk wel en dat mag, ik denk er heel anders over. Je zou er eigenlijk deskundigen bij moeten halen en een rechter voor een eindoordeel en die kunnen je soms zelfs nog verrassen.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 23:09 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Onzin. Beelden kunnen een marteling zijn, geluiden, van alles. Op die redenatie verbaster je dus alles tot je fysiek, terwijl het psychisch is. Kortom Ludo heeft gewoon gemarteld.
quote:Op vrijdag 27 mei 2011 22:01 schreef Madame_Paon het volgende:
Ik vond die oude leader juist verschrikkelijk ... zo zeikerig.
Het is zelfs de reden dat ik jarenlang geen GTST heb gekeken.
Best triest eigenlijk: een serie niet kijken vanwege de leader.
Over een verkrachting zal ik niet spotten, alleen wellicht is dit de wijze van de makers om haar personage te straffen. En wat mij betreft verdiende ze zeker wel een straf voor alles wat ze heeft uitgehaald. Jammer dat het een verkrachting is en dat het van een extern personage moest komen en niet van Nick of Ludo.quote:Mijn favoriete leader is die gele, uptempodinges die o.a. in 2007, 2008 en 2009 te zien was.
Maar dat is mijn mening maar.
Rikki gedroeg zich vandaag echt als een bitch.
En het is niet de eerste keer ...
Van mij mag de karakteromschrijving op gtst.nl ook wel gewijzigd worden ("lief, houdt van schrijven, pittig, eigenwijs"). Lief zou ik haar namelijk niet noemen.
[q]
En arme Maxime.
Ik hoop zó dat iemand die Frederik even flink te grazen gaat nemen.
Klopt, als dit een afstraffing is, dan geeft dit absoluut geen voldoening.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 00:28 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
[..]
Over een verkrachting zal ik niet spotten, alleen wellicht is dit de wijze van de makers om haar personage te straffen. En wat mij betreft verdiende ze zeker wel een straf voor alles wat ze heeft uitgehaald. Jammer dat het een verkrachting is en dat het van een extern personage moest komen en niet van Nick of Ludo.
In principe wel hoor, maar bijvoorbeeld bij Kooijman gaan ze hem geen jaarcontract geven over de tweede helft van seizoen 19 en de eerste helft van seizoen 20. Ze geven hem dan een contract voor de tweede helft van s19 en daarna rouleert hij gewoon mee in de 'gewone' contractroulatie van bijv. Everon, Marly en Gigi.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 23:45 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Oh, ik dacht dat ze bij GTST met jaarcontracten werkten, weer wat geleerd
Ze hebben ook nog deze versie gehad:quote:Op vrijdag 27 mei 2011 22:25 schreef Frey het volgende:
Deze aftiteling was ik echt helemaal vergeten. Ik dacht dat ze toen meteen die vooruitblik deden, maar ze hadden dus nog een half jaar een aftiteling met de saxofoon versie.
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |