Die heb ik ook gehad. Formaliteitjesquote:Op dinsdag 14 juni 2011 23:36 schreef gateway het volgende:
hmmzz, hoop er weinig tot geen problemen mee te hebben..... Al begint het nu al, de zorgverzekering in NL wil voor ze mij een E106 formulier willen sturen weten WIE er gaat, wanneer, hoelang, etc.... Argh.......
Dat E106 formulier is toch er alleen voor als je je Nederlandse zorgverzekering hebt voor in het buitenland.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 23:36 schreef gateway het volgende:
hmmzz, hoop er weinig tot geen problemen mee te hebben..... Al begint het nu al, de zorgverzekering in NL wil voor ze mij een E106 formulier willen sturen weten WIE er gaat, wanneer, hoelang, etc.... Argh.......
Ik heb geen schadevrije jaren en betaal 140%. Heb je de brief al ingeleverd wat je schadevrije jaren zijn? Ik betaal met terugvalbescherming en inzittende verzekering 70 euro per maand. vanaf januari 2012 zal het weer naar beneden gaan.quote:Op woensdag 15 juni 2011 19:21 schreef gateway het volgende:
en nu gaat het verder...... Om de auto te verzekering, met 5 schadevrije jaren, betaal ik nog 140%, terwijl dat in NL 50% korting is..........
oftewel dik 25 euro meer in de maand dan hier...... had ik ff niet op gerekend.......
Was dit bij jullie ook zo?
Nee, dat formulier heb je nodig wanneer je blijft werken in NL en woont in Duitsland. Dus als je verplicht verzekerd moet worden, kun je gewoon bij Menzis blijven. Ik zit ook nog bij Menzis.quote:Op woensdag 15 juni 2011 19:29 schreef Felagund het volgende:
[..]
Dat E106 formulier is toch er alleen voor als je je Nederlandse zorgverzekering hebt voor in het buitenland.
Bij mij bij Menzis zeiden ze dat ik hun niet meer kon gebruiken, ik heb me net aangemeld bij de Techniker Krankenkasse, hopelijk gaat dat goed. Is een van de weinige dingen die ik nog moet regelen voordat ik naar Duitsland ga (buiten formaliteiten als een Duits Bank account en bij de gemeente inschrijven).
ik kan dat formulier nog niet inleveren want dat krijg je pas als je de verzekering opzegt... en dat kan nog niet, heb wel een auto nodig....quote:Op donderdag 16 juni 2011 11:43 schreef nikky het volgende:
[..]
Ik heb geen schadevrije jaren en betaal 140%. Heb je de brief al ingeleverd wat je schadevrije jaren zijn? Ik betaal met terugvalbescherming en inzittende verzekering 70 euro per maand. vanaf januari 2012 zal het weer naar beneden gaan.
Er zijn een aantal verzekeringen in Duitsland duurder dan in NL. Vooral de rechtsbijstand hakt er flink in.
Ah, nog steeds niet op mij van toepassing omdat ik in Duitsland ga wonen en werken.quote:Op donderdag 16 juni 2011 11:44 schreef nikky het volgende:
[..]
Nee, dat formulier heb je nodig wanneer je blijft werken in NL en woont in Duitsland. Dus als je verplicht verzekerd moet worden, kun je gewoon bij Menzis blijven. Ik zit ook nog bij Menzis.
geen idee, wunschkenzeichen ksot hier 12,80, verder nog de aanmeld kosten 50 euro. Verder kost de touran in belasting 300 euro per jaar, verzekering is afhankelijk van je schadevrije jaren (waarbij ik bij de HUK tot nu toe met 5 schadevrije jaren die ik uit NL meeneem op 140% zit, hopelijk wordt dat nog minder in een persoonlijk gesprek aanstaande maandag)quote:Op maandag 20 juni 2011 16:35 schreef z80 het volgende:
weet iemand hier wat het kost om een auto te hebben in Duitsland?
ik bedoel verzekering, verplichte keuringen, ect.
en heeft er iemand ervaring met oldtimers in Duitsland?
Als je een wunschkennzeichen hebt kun je je platen via Ebay kopen, tenslotte weet je al wat het wordt. De plaatselijke platenboer hier vraagt 35 euro voor 2 platen, Kennzeichen24 en concullegas +/- 15.quote:Op maandag 20 juni 2011 22:54 schreef nikky het volgende:
In Leer heb ik totaal iets van 80 euro voor mijn wunschkenzeichen betaald. ( platen drukken en Strassenverkhersambt (oid).
Waarschijnlijk hadden ze de vorige keer ook geen info mogen geven.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 11:56 schreef PureEvil het volgende:
Nou ja zeg....bel ik net voor het kindergeld, willen ze geen info geven omdat ik niet de aanvrager ben, maar mijn man....kan ik echt zo kwaad om worden he !vorige keer gaven ze wel info.
Nee, dat is namelijk inhoudelijke informatie. Heel stom, maar als men het dossier moet raadplegen om een antwoord te kunnen geven, is het inhoudelijk.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 13:33 schreef PureEvil het volgende:
nee misschien niet...maar het enige wat ik vroeg was ofdat onze aanvraag al was verwerkt....en dan kan zij toch zeggen ja of nee....
Wow, dat gaat snel allemaal! Al bezig met inpakken?quote:Op dinsdag 21 juni 2011 14:43 schreef annie.m het volgende:
Eind in zicht!! Op de franse balkons na, is de buitenkant klaar.
Binnen bijna klaar met het verfwerk.
De vloer komt over 3 weken, de keuken over 4 weken, en over 5 weken verhuizen we![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Datenschutz, Datenschutz en nog een keer Datenschutz, ik word er gillend gek van op mijn werkquote:Op dinsdag 21 juni 2011 11:56 schreef PureEvil het volgende:
Nou ja zeg....bel ik net voor het kindergeld, willen ze geen info geven omdat ik niet de aanvrager ben, maar mijn man....kan ik echt zo kwaad om worden he !vorige keer gaven ze wel info.
Ik heb vrijdag mijn Datenschutzprüfung op mijn werk bestandenquote:Op dinsdag 21 juni 2011 20:51 schreef Hiya het volgende:
[..]
Datenschutz, Datenschutz en nog een keer Datenschutz, ik word er gillend gek van op mijn werk
Gaat hard! We zijn natuurlijk ook benieuwd naar de binnenkant straksquote:Op dinsdag 21 juni 2011 14:43 schreef annie.m het volgende:
Eind in zicht!! Op de franse balkons na, is de buitenkant klaar.
Binnen bijna klaar met het verfwerk.
De vloer komt over 3 weken, de keuken over 4 weken, en over 5 weken verhuizen we![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
wij hebben 12,80 voor het wunschkenzeichen betaalt (het reserveren ervan) en dan nog 36 euro voor 3 kentekens (hier=Bocholt, kreis Borken)quote:Op dinsdag 21 juni 2011 07:32 schreef qltel het volgende:
[..]
Als je een wunschkennzeichen hebt kun je je platen via Ebay kopen, tenslotte weet je al wat het wordt. De plaatselijke platenboer hier vraagt 35 euro voor 2 platen, Kennzeichen24 en concullegas +/- 15.
ik ga ook naar de HUK, alleen is mijn NL auto nog niet afgemeldt bij de verzekering dus krijg nog geen verklaring.....quote:Op dinsdag 21 juni 2011 07:33 schreef Solodelphi het volgende:
Ik heb mijn auto eindelijk door de keuring gekregen, dus vlg week kan ik m aanmelden bij het Strassenverkehrsamt.
Verzekering ga ik bij HUK doen, vooraf heb ik ze gemaild met mijn royementsverklaring of dit voldoende was aangezien ze toch wel wat veel wilden weten wat daar niet op staat. (engels en nederlandse gestuurd) Dit was akkoord en hierdoor kan ik mijn 13 schadevrije jaren meenemen. Dit is erg prettig natuurlijk. Ik ga ongeveer 200 euro per jaar betalen aan verzekering. In verhouding is die iets duurder dan in NL.
Mijn wegenbelasting zal rond de 80 euro p/j liggen wat natuurlijk goedkoper is dan NL.
De keuring HU+AU is 1x per 2 jaar en kost 95 euro totaal.
Kenteken heb ik ook een wünschkenzeichen, kun je in jouw geval omdat ik weet dat je in Kleve woont hier reserveren:
https://kfzkle.krzn.de/kl(...)vorfaelle?DIALOG=IZU
Daarna kun je op verschillende sites je platen bestellen. Ik was iets van 18 euro kwijt geloof ik. Kwestie van even zoeken
Ik moet morgen gewoon werken, krijg de feestdag terug als een vakantiedag. Zeer on-Duits!quote:Op woensdag 22 juni 2011 08:37 schreef Waldheini het volgende:
denken we eraan dat morgen in Duitsland een feestdag is
hier niet hoor...quote:Op woensdag 22 juni 2011 08:37 schreef Waldheini het volgende:
denken we eraan dat morgen in Duitsland een feestdag is
Jij zit toch ook in NRW? In NRW is het morgen een feestdagquote:Op woensdag 22 juni 2011 09:01 schreef ueberduitser het volgende:
[..]
hier niet hoor...Is geen landelijke feestdag he.
Niedersachsenquote:Op woensdag 22 juni 2011 09:02 schreef XL het volgende:
[..]
Jij zit toch ook in NRW? In NRW is het morgen een feestdag
ja en nee.quote:Op woensdag 22 juni 2011 09:14 schreef rac het volgende:
Mag je in duitsland wel of niet naar streams kijken via internet
vandaag bij de aldi NL kun je zo'n TV-over-IP apparaat kopen maar mag dat?
alleen in het zuidelijk deel van Duitsland. het noordelijk deel is niet katholiek genoegquote:Op woensdag 22 juni 2011 08:37 schreef Waldheini het volgende:
denken we eraan dat morgen in Duitsland een feestdag is
Nee hoor in NRW is het ook een feestdagquote:Op woensdag 22 juni 2011 17:19 schreef z80 het volgende:
[..]
alleen in het zuidelijk deel van Duitsland. het noordelijk deel is niet katholiek genoeg.
BORG QBquote:Op woensdag 22 juni 2011 07:50 schreef gateway het volgende:
[..]
wij hebben 12,80 voor het wunschkenzeichen betaalt (het reserveren ervan) en dan nog 36 euro voor 3 kentekens (hier=Bocholt, kreis Borken)
kentekens binnen, vandaag afmelden in de gemeente waar ik woon (voortijd nog ff een nieuwe ID kaart aanvragen als dat lukt....) en dan hier aanmelden.
Ze zeurden gister al dat ze mij niet in het systeem konden vinden op het opgegeven adres, kloptgebeurd vandaag dus pas.
klopt. maar verder noord is het geen feestdag.quote:Op woensdag 22 juni 2011 17:39 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Nee hoor in NRW is het ook een feestdag
je vergeetquote:Op woensdag 22 juni 2011 17:44 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
BORG QB
BORD33L
BORDVJK
BORST3L
BORST3N
BORW0LF
quote:Een vertaling in het Duits zou de kwaliteit van het origineel en de herkenbaarheid van het nummer misschien te veel aantasten."
Gelukkig heeft ze geen gebrek aan zelfoverschattingquote:Op donderdag 23 juni 2011 10:34 schreef ueberduitser het volgende:
hmmmm....
http://www.nu.nl/muziek/2(...)rt-in-duitsland.html![]()
Mocht je aan terugkeer naar NL denken, lijkt me dit de doorslaggevende factor...
Ow ja sorry, vergeten te melden...quote:
Danke en inderdaad, we lopen op onze tenen zo langzamerhand...quote:Op donderdag 23 juni 2011 15:29 schreef Rewimo het volgende:
Fijn dat ze weer thuis is!Ik hoop dat jullie nu een tijdje rust krijgen, ik begreep dat jullie daar hard aan toe zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |