quote:Op woensdag 25 mei 2011 14:04 schreef DustPuppy het volgende:
Dat klopt, maar volgens mij is die ei-scene echt iets van de tv.
Wel dat ze ze in het vuur legt, maar volgens mij doet ze dat ook pas later.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 10% gewijzigd door Northside op 25-05-2011 15:29:10 ]Ja, ik generaliseer.
Ik vind het juist één van de sterke punten van de serie dat ze de boeken zo nauw volgen.quote:Op woensdag 25 mei 2011 14:05 schreef Houniet het volgende:
Het is toch leuk dat ze de boeken niet geheel aanhouden. Anders weet je al wat er komen gaat.
quote:Op woensdag 25 mei 2011 14:06 schreef Northside het volgende:
[..]
Oh, dat. In het boek legt ze ze eerst in een bak gloeiende kolen, en als laatste op die brandstapel.
SPOILER: BoekspoilerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
Hallo, boekspoilers!quote:Op woensdag 25 mei 2011 14:03 schreef Northside het volgende:
[..]
Oh, jawel, ze loopt zelfs die hele brandstapel in.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Money won is twice as sweet as money earned.
idd, daardoor zag ik het ookquote:
Mee eens. Zoveel moeite is het toch niet om dingen in een spoiler te zetten?quote:Op woensdag 25 mei 2011 14:43 schreef planethugo het volgende:
[..]
mag imo wel wat meer op gelet worden. Kijk graag in dit topic maar als er constant dingen van een boek verder besproken worden is dat niet zo handig
Nou nou, mijn god, er komt een brandstapel in het boek voor, de wereld vergaat. Ik zeg al extra niet hoe of wat, ik zie verder het probleem dan ook niet.quote:
Ok okquote:Op woensdag 25 mei 2011 15:17 schreef neilpad het volgende:
Ik vind het een behoorlijke spoiler anders...
Kan je het niet sowieso ff aanpassen, meerdere users hebben zich het iig aangetrokken.
De boeken hebben al een apart topic (A Song of Ice and Fire - George R.R. Martin #2). Maar het lijkt me een goed plan.quote:Op woensdag 25 mei 2011 16:06 schreef boem-dikkie het volgende:
Kunnen we sowieso niet gewoon een apart topic voor de boeken in TTK maken en het hier gewoon over de serie hebben zoals hij nu wordt uitgezonden? Vind redelijk vervelend dat die twee dingen door elkaar lopen hier en dat er gesproken wordt met spoilers e.d.
ha boekenboys, mooi verwoord. Sommige mensen weten gewoon niet wat een spoiler is, ALLES wat nog niet is gebeurd in de tv-serie is een spoiler, zo moeilijk is dat toch niet? Ook al lijkt het nietszeggend (wat ik overigens niet vond), plaats het in boekenspoilertags of zeg gewoon niks!quote:En weer een hele pagina over de boekenboys en hun spoilers....![]()
Oké, waarom hebben mensen het in dit topic dan in godsnaam de hele tijd over die boeken?quote:Op woensdag 25 mei 2011 16:10 schreef Felagund het volgende:
[..]
De boeken hebben al een apart topic (A Song of Ice and Fire - George R.R. Martin #2). Maar het lijkt me een goed plan.
quote:Op woensdag 25 mei 2011 16:48 schreef FastFox91 het volgende:
Is het mogelijk dat de eieren alsnog worden uitgebroed? Toen Arya die dikke kale aan het afluisteren was, zat ze toen in een drakenschedel? Viserys zei dat vroeger draken bereden konden worden. Klopt dat? Dan denk dat er in de toekomst een leger via de lucht de zee zal oversteken, hoewel de drang nu wel minder is na de dood van Viserys.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 25 mei 2011 16:57 schreef Locusta het volgende:
[..]We moeten echt even ophouden met de boekspoilers. Daar zijn de boektopics voor! A Song of Ice and Fire - George R.R. Martin #2SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het leuke van zo'n serie is vaak speculeren over wat jij denkt dat er gaat gebeuren , e.g. hoe jij het voor je ziet.quote:Op woensdag 25 mei 2011 17:15 schreef Young_David het volgende:
Mensen die de boeken niet gelezen hebben moeten geen vragen gaan stellen over wat er gaat gebeuren en mensen die de boeken wel gelezen hebben moeten die niet gaan lopen beantwoorden.
Zit zelf bij boek 3b en in het TTK topic zitten ook nog wel eens kleine spoilers ... ik weet hoe het voelt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |