Dit had ik in 2004 al gevonden; i.d.d het is of beter gezegd: was, de plaeet Niburu.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 12:38 schreef francorex het volgende:
Even iets anders.
ik vind dit een geweldige vondst, de planeet Nibiru afgebeeld op de zwitsrse geldbriefjes en iraakse.
Komeet Elenin is idd nu ook relevant; maar de bijdrage daarvan is positief; en ik bedoel hiermee niet de planetaire gravitaties etc.quote:Stond op de site unhived mind en de info komt van ufoblogger. http://www.ufo-blogger.co(...)erland-and-iraq.html
Merk op, een staartje aan de planeet met de eliptische baan. Inkomende planeten hebben die een staart?
Kometen hebben dat wel ... moest meteen denken aan komeet Elenin.
(PS : Bankfurt misschien is dit wel de catalisator om je earthchanges te kunnen verklaren..)
De mens wil alles controleren dus dit ook. Of althans geloven dat dit door de mens wordt veroorzaakt.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 12:08 schreef alpeko het volgende:
[..]
Wat de joden voor de nazi's waren, is HAARP voor de die-hard BNW'er volgens mij. Onderschatten we de kracht van onze eigen planeet niet een beetje door alles op HAARP af te schuiven?
Ik denk dat je in het verkeerde topic, maar ook in het verkeerde subforum (BNW) zit te posten, vriiend.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 12:08 schreef alpeko het volgende:
[..]
Wat de joden voor de nazi's waren, is HAARP voor de die-hard BNW'er volgens mij. Onderschatten we de kracht van onze eigen planeet niet een beetje door alles op HAARP af te schuiven?
Hahaquote:Op dinsdag 24 mei 2011 12:00 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Selectief zijn vind ik niet leuk![]()
Hoeveel mogen er toegelaten worden ? 144.000 ?
En wat zijn de voordelen van geselecteerd te worden ?quote:Op dinsdag 24 mei 2011 13:14 schreef Bankfurt het volgende:
Haha![]()
Nee, niet deze selektie;
het is een selektie op intelligentie, betrokkenheid en inzicht.
Betere informatie, flexibilieit igv rampen, veel kennis over geavanceerde technologie.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 13:20 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
En wat zijn de voordelen van geselecteerd te worden ?
No shit !quote:Op dinsdag 24 mei 2011 13:08 schreef Bankfurt het volgende:
Planeet Niburu is omstreeks april 2003 door de Illuminati kapotgeschoten ten tijde van de Irak-oorlog.
Ik houd niet alles bij, ik zal er eens naar kijken.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 13:26 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
No shit !![]()
En nogmaals, hoe zit het met die 3 large objects heading towards Earth ?
Zijn ze echt of zijn ze fake ?
Komen ze ons redden of wordt het Star Wars ?
Als ze ons komen redden ... komen ze ons dan echt redden of is die "reddingsoperatie" ook fake en komen ze ons halen voor andere doeleinden ?
Dat doen ze idd wel eens of ze buigen hen af.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 13:34 schreef staticdata het volgende:
Kunnen ze dan ook niet kometen kapot schieten die op ons af komen?
Over kometen gesproken ... wat is er dan zoal positief aan Elenin ? De meeste sites linken Elenin aan onheil ...quote:Op dinsdag 24 mei 2011 13:08 schreef Bankfurt het volgende:
Komeet Elenin is idd nu ook relevant; maar de bijdrage daarvan is positief; en ik bedoel hiermee niet de planetaire gravitaties etc.
Positief (voor de mensheid op aarde) omdat het kan helpen de dreigende rampen af te zwakken.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 13:39 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Over kometen gesproken ... wat is er dan zoal positief aan Elenin ? De meeste sites linken Elenin aan onheil ...
Of is het positief voor hen dat hij onheil brengt ?
Dat klinkt lekker mysterieus...quote:Op dinsdag 24 mei 2011 10:43 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
@Lambiekje: ik kan aangeven dat jouw input van die 2 HAARP-filmpjes zeer goed werd gewaardeerd; jij zou eigenlijk ook bij ons moeten zijn, je bent behoorlijk goed op de hoogte; dit zal niet worden vergeten. Maar het is nog te vroeg om te gaan selecteren.
Oke.quote:Voorlopig is BNW wel redelijk voor uitwisseling van info.
En hoe zie je dat voor je dan? Een komeet is niets meer dan een flinke klomp ijs, steen, gas en stof.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 13:41 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Positief (voor de mensheid op aarde) omdat het kan helpen de dreigende rampen af te zwakken.
Jij en de stemmen in jouw hoofd?quote:Op dinsdag 24 mei 2011 10:43 schreef Bankfurt het volgende:
@Lambiekje: ik kan aangeven dat jouw input van die 2 HAARP-filmpjes zeer goed werd gewaardeerd; jij zou eigenlijk ook bij ons moeten zijn, je bent behoorlijk goed op de hoogte; dit zal niet worden vergeten. Maar het is nog te vroeg om te gaan selecteren.
Voorlopig is BNW wel redelijk voor uitwisseling van info.
nee, dat gaat je niet lukkenquote:Op dinsdag 24 mei 2011 19:37 schreef Bankfurt het volgende:
Dat mag jij denken, als ik je daarmee stil kan houden.
me stil te krijgenquote:Op dinsdag 24 mei 2011 20:03 schreef Bankfurt het volgende:
Dus, het gaat mij niet lukken om jou aan het denken te krijgen ...?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |