lees je de artikelen zelf ook...quote:Op zondag 18 september 2011 18:50 schreef Bankfurt het volgende:
http://www.elsevier.nl/we(...)ing-in-Nederland.htm
Ach, ik zoek naar info, bijvoorbeeld ook deze:quote:Op zondag 18 september 2011 19:13 schreef RM-rf het volgende:
[..]
lees je de artikelen zelf ook...
dat artikel is een half jaar oud en ook toen gewoon onzin, maar een vullertje om de geen lege ruimtes in tijdschriften over te laten ...
vooral een bevestiging van de nieuwshype omdat dat artikel geschreven werd direkt na de aardbeving in Japan, in maart 2011.
in zulk een situatie gaan journalisten eventjes rondbellen bij 'experts' en dan willen ze als eerste weten: 'is zoiets ook bij ons mogelijk' en als ze maar genoeg rondvragen is er altijd wel een 'wetenschapper' die zijn naam graag in de krant ziet, en dan drukken ze dat natuurlijk graag, niets dat lezers zo graag zien als een beetje 'paniekverhaaltjes'.
in dit geval is de 'onderbouwing' niet veel meer dan "dat het vroeger ook gebeurde dus dat het ook nu niet uit te sluiten is", wat zo ongeveer de allerzwakste onderbouwing die een wetenschapper kàn bedenken..
Maar ja, er zijn nu eenmaal een boel mensen die alles zomaar kritiekloos geloven als het ergens gedrukt staat, nietwaar Bankie?
werkelijk? ik dacht dat je allemaal 'bronnen' had die jouw belangrijke geheime waardevolle informatie gaven, omdat ze jou persoonlijk zo lief vonden ....?quote:
En nu? Zo werkt de aarde; al miljoenen en miljoenen jaren.quote:Op donderdag 13 oktober 2011 21:25 schreef Bankfurt het volgende:
Tsumani alert voor Portugal/Nederland/Atlantische oceaan:
http://www.canariesnews.c(...)-earthquakes-update/
http://pprnnews.com/2011/(...)uffer/#axzz1ag3pAF24
Oh jee, en wat nog erger is: Het gaat regenen in Schotland!quote:Op donderdag 13 oktober 2011 21:25 schreef Bankfurt het volgende:
Tsumani alert voor Portugal/Nederland/Atlantische oceaan:
http://www.canariesnews.c(...)-earthquakes-update/
http://pprnnews.com/2011/(...)uffer/#axzz1ag3pAF24
En dat is een ramp omdat?quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 20:46 schreef Bankfurt het volgende:
http://www.nu.nl/buitenla(...)taat-uitbarsten.html
"Aardbevingen Japan en USA"quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 20:46 schreef Bankfurt het volgende:
http://www.nu.nl/buitenla(...)taat-uitbarsten.html
o?quote:Op maandag 24 oktober 2011 00:18 schreef Bankfurt het volgende:
Het ging vandaag wel erg hard van stapel:
http://www.world-earthquakes.com/index.php?option=pastday
http://theextinctionproto(...)warm-of-earthquakes/
Ik denk dat je er nog wel wat meer nodig hebt om 1 maal inderdaad gelijk te krijgen, google nog maar even door.quote:Op woensdag 2 november 2011 19:22 schreef Bankfurt het volgende:
http://beforeitsnews.com/(...)_Nuclear_Blasts.html
http://beforeitsnews.com/(...)Moon_On_Nov_9th.html
http://beforeitsnews.com/(...)the_near_future.html
http://beforeitsnews.com/(...)M9.0_Earthquake.html
http://theextinctionprotocol.wordpress.com/2011/11/
waarom dat vraagteken Bankfurt..?quote:
Als je maar lang genoeg blijft proberen, zal het ooit eens uitkomen dent Bankfurt.quote:Op dinsdag 8 november 2011 17:46 schreef Revolution-NL het volgende:
Bankfurt probeert gewoon net zolang tot er een "voorspelling" uit komt
geloof je nog altijd gewoon alles wat je in de media leest?quote:Op maandag 2 januari 2012 22:57 schreef Bankfurt het volgende:
Ok, de rampen van 2011 heb ik (met jullie hulp; aardbeien eten) nog kunnen tegenhouden.
Maar wat met deze, voor het nieuwe jaar ?
Vlak bij huis !
http://beforeitsnews.com/(...)_About_To_Erupt.html
Soms heb je best leuke opmerkingen, maar ik snap niet zo goed waarom je ook met dit soort onzin op de proppen komt.quote:Op maandag 2 januari 2012 22:57 schreef Bankfurt het volgende:
Ok, de rampen van 2011 heb ik (met jullie hulp; aardbeien eten) nog kunnen tegenhouden.
Maar wat met deze, voor het nieuwe jaar ?
Vlak bij huis !
http://beforeitsnews.com/(...)_About_To_Erupt.html
quote:Op zondag 22 januari 2012 22:42 schreef damirovic het volgende:
de rampen van 2011 nog kunnen tegenhouden? Ben je superman?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |