Tja zelfde basisquote:Op zaterdag 4 juni 2011 20:26 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het is oefenen dus als het 2-0 staat schakelt Brazilie ook wel een tandje terug.
geen garantie maar hier nog een stream (wedstrijd begint 21:15)quote:
Is volgende maand pas (1 juli) dus ik verwacht eerlijk gezegd ook geen vuurwerk, spelers uit euro competities zijn gewoon te moe, en die 2 of 3 die er niet in spelen zullen het verschil niet gaan maken denk ikquote:Op zaterdag 4 juni 2011 20:27 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Die brazilianen hebben toch toernooi volgende week? Net alsof die alles gaan geven...
Misschien pas vanaf de start van de wedstrijd. Onderwerp is inmiddels wel veranderd van Nederland-Hongarije in Brazilië-Nederland dus zal wel goed komen hopelijk.quote:
Nou, let op Neymar. Als er iemand is waar we vanavond last van kunnen krijgen is hij het wel.quote:Op zaterdag 4 juni 2011 20:42 schreef Tarado het volgende:
[..]
Is volgende maand pas (1 juli) dus ik verwacht eerlijk gezegd ook geen vuurwerk, spelers uit euro competities zijn gewoon te moe, en die 2 of 3 die er niet in spelen zullen het verschil niet gaan maken denk ik
Don't believe the hypequote:Op zaterdag 4 juni 2011 20:45 schreef Strani het volgende:
[..]
Nou, let op Neymar. Als er iemand is waar we vanavond last van kunnen krijgen is hij het wel.
jij bent zenuwachtig voor t Ned. elftal?quote:Op zaterdag 4 juni 2011 20:40 schreef Strani het volgende:
Wel lekker om deze wedstrijd te kijken zonder de zenuwen van vorig jaar trouwens. Toen zat ik hier niet zo relaxed.
Is dat heel gek?quote:Op zaterdag 4 juni 2011 20:46 schreef inZanity het volgende:
[..]
jij bent zenuwachtig voor t Ned. elftal?
Nou, met een kwartfinale van het WK tegen Brazilië willen de zenuwen wel eens opspelen. Met clubs heb ik dat juist niet.quote:Op zaterdag 4 juni 2011 20:46 schreef inZanity het volgende:
[..]
jij bent zenuwachtig voor t Ned. elftal?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |