Dat gaat niet lukken, want er is best veel geluid buiten (buren, muziek, ijscowagen..quote:
Haha/quote:Op zaterdag 21 mei 2011 14:35 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Mijn vader stimuleerde me ook niet echt. Zegt ie: Moet je niet wielrennen, het is goed weer!
Maar als ik nu ga wielrennen kom ik terug en ben ik gesloopt -> niet meer leren
Alleen havo en vwo op onze schoolquote:Op zaterdag 21 mei 2011 14:36 schreef Snuf. het volgende:
Oh my god we hebben diploma uitreiking samen met vmbo TL
quote:Op zaterdag 21 mei 2011 14:37 schreef Ezell het volgende:
[..]
Dat gaat niet lukken, want er is best veel geluid buiten (buren, muziek, ijscowagen..).
[..]
Haha/
wat woon jij in een VINEXwijk dan, schoolstraat 14 ziet er niet zo uit denkquote:Op zaterdag 21 mei 2011 14:37 schreef Ezell het volgende:
[..]
Dat gaat niet lukken, want er is best veel geluid buiten (buren, muziek, ijscowagen..).
[..]
Haha/
Ga niet alle woordjes op volgorde vertalen, maar volgens 'POLMOv': Persoonsvorm - Onderwerp - Lijdend voorwerp - Meewerkend voorwerp - Overige bepalingen. Kijk goed wat er congrueert, want juist bij Vergilius staat alles kriskras door elkaar heen omdat het poëzie is. En houd het overzicht van de werkwoordstijden erbij als je dat niet meer zo goed weet, het is zonde om punten te verliezen door een plusquamperfectum als een perfectum te vertalen of zo.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 14:34 schreef Flitskikker het volgende:
[..]
Ik haalde altijd 4'en.
Ik maak me voor beide zorgen
Tips? Reddingsmiddelen?
Mijn vader zegt de hele tijd: "Als je toch niks aan het doen bent kun je ook wel koken/boodschappen/schuur uitmesten e.d."quote:Op zaterdag 21 mei 2011 14:35 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Mijn vader stimuleerde me ook niet echt. Zegt ie: Moet je niet wielrennen, het is goed weer!
Maar als ik nu ga wielrennen kom ik terug en ben ik gesloopt -> niet meer leren
Het kan ook een mooi dag voor je worden hoorquote:Op zaterdag 21 mei 2011 14:37 schreef Markachuuu het volgende:
Fack judgement day trouwens. Anders al die moeite gedaan voor niets.
Hier ook, maar dat is volgens mij ook niet tegelijk. Duurt veel te lang. Is best grote school (nouja op onze locatie zit alleen bovenbouw havo/vwo), dus denk dat dat niet eens kan.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 14:37 schreef Keauning het volgende:
[..]
Alleen havo en vwo op onze school:D:D
Veel te veel gezondigd muahaha.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 14:38 schreef Citizen_Kane het volgende:
[..]
Het kan ook een mooi dag voor je worden hoor
Ja, een ijscowagen die in de afgelopen twee uur al twee keer is langsreden met dat o zo vrolijke deuntje.quote:
quote:Op zaterdag 21 mei 2011 14:37 schreef leeell het volgende:
[..]
wat woon jij in een VINEXwijk dan, schoolstraat 14 ziet er niet zo uit denk
Doe mij ook een ijsje?quote:Op zaterdag 21 mei 2011 14:39 schreef Ezell het volgende:
[..]
Ja, een ijscowagen die in de afgelopen twee uur twee keer is langsreden met dat o zo vrolijke deuntje.
[..]
quote:Op zaterdag 21 mei 2011 14:39 schreef Ezell het volgende:
[..]
Ja, een ijscowagen die in de afgelopen twee uur al twee keer is langsreden met dat o zo vrolijke deuntje.
[..]
joahquote:
Vertaal niet alle woordjes een voor een, maar op POLMOv-volgorde: persoonsvorm - onderwerp - lijdend voorwerp - meewerkend voorwerp - overige bepalingen. Juist bij Vergilius is het bovendien belangrijk dat je heel goed kijkt wat er congrueert, omdat alles kriskras door elkaar staat. Verder zou ik de werkwoordstijden erbij houden als je die niet meer op een rijtje hebt. Het is gewoon zonde om punten te verliezen door bijvoorbeeld een plusquamperfectum als een perfectum te vertalen omdat je het verschil niet meer herkent.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 14:34 schreef Flitskikker het volgende:
[..]
Ik haalde altijd 4'en.
Ik maak me voor beide zorgen
Tips? Reddingsmiddelen?
Same here, same herequote:
Faalwagenquote:Op zaterdag 21 mei 2011 14:40 schreef Ezell het volgende:
[..]
Maar ze hebben geen lekkere ijs. Ze hebben alleen vanille en banaan.
Ik had het over de geschiedenisbegrippen.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 14:40 schreef Flitskikker het volgende:
[..]
Congruentie, uitgangen van vormen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |