Dat vond ik ook. Ik was 6 maand weggeweest, en toen ik weer terugkwam was er gewoon helemaal niks veranderd. Ik moest gewoon mijn diensten draaien, de clienten hadden nog steeds hetzelfde. Maar hallo... ik was moeder geworden. Ik vond het heel vreemd.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 23:38 schreef huuphuup het volgende:
Oh bah dat is vervelend, dan moet je gelijk in de vijfde versnelling hop vol aan de bak, in plaats van dat je even de tijd krijgt om weer te acclimatiseren en op gang te komen enzo. Nouja hopelijk heb je het inderdaad snel weer gewoon goed naar je zin en valt het je alles mee.
Ik vond dat de eerste keer echt heel lastig, dat er gelijk weer verwacht werd dat je aan de slag ging alsof er niets verandert was ofzo terwijl je hele wereld op zn kop staat.
KJ wat MamaPurk zegt daar zit wel wat in, als ze meer vast eet gaat automatisch vaak ook de hoeveelheid melk op een dag naar beneden.
Ik ben nog niet eens weer begonnen en ik ben al weer aan vakantie toequote:Op zaterdag 21 mei 2011 23:43 schreef kaatjejannie het volgende:
[..]
Dat vond ik ook. Ik was 6 maand weggeweest, en toen ik weer terugkwam was er gewoon helemaal niks veranderd. Ik moest gewoon mijn diensten draaien, de clienten hadden nog steeds hetzelfde. Maar hallo... ik was moeder geworden. Ik vond het heel vreemd.
Ik ben nu 3 maanden weer bezig, en ik merk nu dat ik echt toe ben aan vakantie. De combinatie werk en thuis valt me best zwaar. Het gepuzzel met onze werkroosters en de opvang, de extra dingen die ik voorheen wel even voor en na mijn werk deed en al het gedoe eromheen.
Gelukkig hebben we bijna vakantie, en gaan we ook weg. Even er tussenuit. Even family time.
Herkenbaar.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 23:15 schreef huuphuup het volgende:
Wij zijn vandaag bij Wickie geweest en we hebben Lena bewonderden Ivan en Mette maar hey dat zijn geen baby's meer
, wat een schatje <3 en zo stom hoe je andermans baby heel klein en echt baby enzo kan vinden terwijl je zelf een net-zo-groot exemplaar op schoot hebt
Waarom wil je liever thuis zijn? Mis je Dottir of is het vooral omdat je je draai nog niet hebt gevonden op het werk?quote:Op zondag 22 mei 2011 10:53 schreef Vanyel het volgende:
Ik ben nu twee weken bezig. Ik zag er enorm tegenop. Het is een nieuwe functie en ik loop nu, na twee weken, al achter. Dat voelt niet zo relaxt omdat ik thuis thuis wil zijn en niet wil werken. Daardoor vind ik het zwaar, maar ik merk wel dat het buiten de deur zijn goed voor me is (en eigenlijk ook wel fijn). Inwerken gaat alleen zo langzaam als je maar iets van 6u per dag hebt.
Geert ligt er nu ook. Het begon na bijnba 3 maanden te onrsutig te worden voor hem beneden. Ik kijk elke keer op de klok of het nog geen tijd is voor een voedingquote:Op zondag 22 mei 2011 12:52 schreef MamaPurk het volgende:
Sarah heeft vannacht voor het eerst op haar eigen kamertje geslapenEn nu ligt ze er weer lekker te slapen
De 2x thuis stond daar bewust, maar nu ik het teruglees zie ik dat het toch vrij cryptisch is. Ik bedoel dat ik nu niet thuis nog dingen wil doen voor mijn werk, ik wil dan gewoon met vrouw en kind zijn (of gewoon lekker mijn eigen ding doen). Daardoor gaat het inwerken en achterstanden bijwerken (er zat al een paar maanden nog maar een half iemand op mijn functie) minder snel dan het geval zou zijn als ik thuis nog doorwerkte.quote:Op zondag 22 mei 2011 13:17 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Waarom wil je liever thuis zijn? Mis je Dottir of is het vooral omdat je je draai nog niet hebt gevonden op het werk?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |