Schijnbaar wel in Nederland he'quote:Op vrijdag 20 mei 2011 13:21 schreef DRidder het volgende:
[..]
Nee man, moslims en democratie gaan niet samen. Dat bestįįt niet.
Dat is een forse.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 13:09 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
maar dat er verder niet al te veel zou veranderen met dit kabinet van stilstand en achteruitgang?
Bijvoorbeeld het CDA: tijdens en na de dramatisch verlopen verkiezingen de mond vol van "hervormingen", "bezinning" en "verandering". Maar tijdens de onderhandelingen voor het huidige kabinet bleek maar al te snel dat voor het pluche alles opgegeven wordt. Zelfde geldt voor de VVD en de PVV. Die drie houden elkaar wat dat betreft in een wurggreep van stilstand. Vind ik.quote:
Zoveel mensen, zoveel meningen. Wellicht dat de meeste mensen die dit goedkeuren het weglopen van de PVV-leden ook goedkeurden?quote:Op donderdag 19 mei 2011 20:43 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Dat hij wegliep vind ik erg goed. Alleen vind het jammer dat mensen dit wel goedkeuren en toen de PVV wegliep ze het allemaal 'ondermijning van de rechtsstaat', 'aanval op de democratie' noemden. Beetje triest, vind u niet?
Nee, laat het uitmelken van de mensen die meer succesvol zijn maar rustig over aan de socialistische SP. Dat zijn degenen die vinden dat werkelozen net zoveel recht moeten hebben op twee vakanties per jaar als de mensen die gestudeerd hebben en goede banen hebben.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 13:10 schreef skrn het volgende:
Blijkbaar zitten ze zo vol met cynisme dat ze geen resultaten willen zien; ze zijn erop uit om anderen, die meer succesvol zijn, een pootje te lichten.
Wie is jullie?quote:Op vrijdag 20 mei 2011 13:30 schreef Ghostbuster het volgende:
Dankzij al die angstige stumpers, die bang zijn dat hun hypotheek aftrek verdwijnt.
Hebben we dit geweldige kabinet, en als dank krijgen jullie echt een probleem, met de huizenmarkt nu.
Je hebt die link niet eens gelezen.quote:Op donderdag 19 mei 2011 17:40 schreef Disorder het volgende:
[..]
Ik wist niet dat de PVV van plan was joden te deporteren.
Aan mensen om me heen te horen niet. Echt triest.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 13:29 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Zoveel mensen, zoveel meningen. Wellicht dat de meeste mensen die dit goedkeuren het weglopen van de PVV-leden ook goedkeurden?
Nee dus, die gedachte klopt van geen kant. Het waren juist de VVD en de voorlopers van het CDA die en masse moslims uit Turkije en Marokko naar ons land haalden. Wilders vertelt leugens en jij trapt erin.quote:Op donderdag 19 mei 2011 17:53 schreef __Saviour__ het volgende:
Dat had wat netter verwoord kunnen worden, maar de gedachte erachter klopt wel gewoon.
Waren het niet de genieėn van de PVV die het introduceerde?quote:Op vrijdag 20 mei 2011 17:53 schreef Tyrone_Biggums het volgende:
Het is wel hip geworden om de Tweede Kamer uit te lopen of niet?
Volgens mij wel ja.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 18:24 schreef Absurditeit het volgende:
[..]
Waren het niet de genieėn van de PVV die het introduceerde?
Inderdaad De Telegraaf bestaat ook nog steeds en SBS6 is ook nog niet ten onder gegaan.quote:Op donderdag 19 mei 2011 17:32 schreef densha het volgende:
[..]
Nee joh...er blijft er een grote groep mensen in Nederland die dit soort uitspraken prachtig vindt.
Meen dat in de tijd dat Hans Janmaat in de kamer zat dit ook wel eens gebeurde.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 18:24 schreef Absurditeit het volgende:
[..]
Waren het niet de genieėn van de PVV die het introduceerde?
Linksche praatjes!quote:Op vrijdag 20 mei 2011 16:13 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Nee dus, die gedachte klopt van geen kant. Het waren juist de VVD en de voorlopers van het CDA die en masse moslims uit Turkije en Marokko naar ons land haalden. Wilders vertelt leugens en jij trapt erin.
Het gaat erom dat die allochtonen destijds ingevoerd zijn om nu als stemvee voor de PvdA te dienen, dat suggereert hij eigenlijk, als hij zegt dat allochtonen zijn ingevoerd om als stemvee te dienen Nu voor de PvdA, want anderen (lees: alle autochtonen) stemmen er niet meer op.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 23:00 schreef UltraR het volgende:
Ik ben geen PVV-stemmer, maar dat wil niet zeggen dat ik zoals de meeste niet-PVV stemmers alles wat Wilders roept maar direct ga afbranden.
Ik heb de betreffende scene gezien en Wilders zegt dit gewoon in het kader van de verkiezingen. Bij de verkiezingen zijn een hoop allochtonen inderdaad stemvee voor de PVDA. Moet je voor de lol eens een lading interviews met allochtonen rondom stembureau's opzoeken. Goede argumenten waarom ze op de PVDA stemmen hoor...
In dat kader is stemvee dus gewoon een uitdrukking, Wilders zegt helemaal niet dat Moslims dieren zijn. Dat wordt hem weer lekker makkelijk in de mond gelegd door een Roemer.
Het is net zoiets als dat je publiek bij tv-shows klapvee kunt noemen. Gewoon een uitdrukking.
Volgens mij heeft Wilders niet gesuggereerd dat ze zijn ingevoerd om als stemvee te dienen, maar heeft hij enkel gezegd dat dit nu wel het geval is.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 23:12 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Het gaat erom dat die allochtonen destijds ingevoerd zijn om nu als stemvee voor de PvdA te dienen, dat suggereert hij eigenlijk, als hij zegt dat allochtonen zijn ingevoerd om als stemvee te dienen Nu voor de PvdA, want anderen (lees: alle autochtonen) stemmen er niet meer op.
Dat is natuurlijk eigenaardig, want destijds kon men niet weten hoe de toekomst (annonu) zou verlopen.
Bovendien werden ze niet ingevoerd door de PvdA, maar door bedrijven en die werden niet gesteund door de PvdA per se. De PvdA stond er zelfs afwijzend tegenover.
Tweede bovendien: er zijn nog veel autochtonen die op PvdA stemmen. Wat is daar dan mee aan de hand? Allemaal uitkeringstrekkers, of gesubsidieerde kunstenaar? Non-valeurs?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |