Dat had ik met Suarez toen ik nog met mijn eredivisie team speelde, die rommelde zich overal langsquote:Op donderdag 19 mei 2011 21:27 schreef Ferdii het volgende:
[..]
heb altijd het idee dat ik bij v persie minimaal 2 keer de bal moet afpakken omdat die gast zo snel hersteld van een tackle ed dat ie nog eerder is dan mijn verdediger, heel irritantKomt dan ook regelmatig voor dat hij zeg maar door mijn verdediger heen loopt in een kluts en alsnog de bal bij zich houdt.
Klopt ja, die site werkt totaal niet mobiel, terwijl ik vaak als ik in college zit ofzo wil kijken of m'n spelers al verkocht zijnquote:Op donderdag 19 mei 2011 21:31 schreef Ferdii het volgende:
Zijn er trouwens nooit ideeen geweest voor een iphone/android webapp? zal ik wel handig vinden
Ziek NL team trouwensZo zie je maar dat nederland best een goed team heeft
Inderdaadquote:Op donderdag 19 mei 2011 21:31 schreef Ferdii het volgende:
Zijn er trouwens nooit ideeen geweest voor een iphone/android webapp? zal ik wel handig vinden
Ziek NL team trouwensZo zie je maar dat nederland best een goed team heeft
Inderdaad, dat zou écht fijn zijnquote:Op donderdag 19 mei 2011 21:37 schreef Rijstbal het volgende:
Jammer dat Douglas geen Nederlands paspoort heeft.
Middenveld steeds naar de vrije man zoeken en wachten tot er een mogelijk komt voor dieptepass of schot van afstand.quote:Op donderdag 19 mei 2011 21:51 schreef laucas het volgende:
Hoe spelen jullie tegen teams met 5 verdedigers? En er dan nog 2 defensieve middenvelders er voor![]()
Net ook weer tegen zo'n gast. Hij krijgt helemaal geen kansen want er komt geen drol over zijn eigen middenveld en ik krijg nauwelijks kansen, wat is daar dan leuk aan vraag ik me af.
Is gratisquote:Op donderdag 19 mei 2011 21:55 schreef Pino0 het volgende:
Om UT te downloaden, moet je dan daarvoor betalen?
Iemand enig idee wanneer de store weer open is?
Mag geen kanker zeggen want dan doe ik mensen pijn mee ofzo.quote:
Sjongejonge die stakker had nog steeds niet gequit. Nou heb ik het maar gedaan. Vreemd genoeg heb ik niet verloren.quote:Op donderdag 19 mei 2011 20:10 schreef Rijstbal het volgende:
[..]
2-1 voor mij. Ja ik stuurde hem al een berichtje dat ik weg was.Maar hij gebruikt dezelfde tactiek en staat ook offline.
Achja over een paar uurtjes ff checken. Anders laat k hem na 12en wel willen
Welke moeilijkheids graad speel je eigenlijk?quote:Op donderdag 19 mei 2011 23:17 schreef ZuidGrens het volgende:
Trouwens na 1 seizoen kampioen geworden en de beker gewonnen met Villareal, slechts 1 keer verloren (Real uit). Wat een heerlijk team zeg, en die Ruben is een geweldige spits, beter dan Nilmar en Rossi. Je kan met Villareal sowieso lekker tikken, heerlijke combinaties gemaakt. Ik hoopte op een aanbieding van Barcelona; en ja hoor! Denk dat dit mijn team gaat worden maar ik pluk wel wat spelers weg bij Villareal!
Vorig jaar kwam er niets meer volgens mij...ook begrijpelijk, want ze willen gewoon mensen naar de nieuwe versie lokken. de paar transfers die ik boeiend vind doe ik zelf welquote:Op donderdag 19 mei 2011 23:13 schreef ZuidGrens het volgende:
Weet iemand trouwens of de updates voor spelersselectie door blijven gaan nadat FIFA 12 is uitgekomen, of houden ze er dan mee op?
Ik koop toch de nieuwe versie.....quote:Op donderdag 19 mei 2011 23:25 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Vorig jaar kwam er niets meer volgens mij...ook begrijpelijk, want ze willen gewoon mensen naar de nieuwe versie lokken. de paar transfers die ik boeiend vind doe ik zelf wel
Wereldklasse. Maar ga denk ik voorzichtig op Legendarisch beginnenquote:Op donderdag 19 mei 2011 23:24 schreef brainbird het volgende:
[..]
Welke moeilijkheids graad speel je eigenlijk?
Ja was ik al bang voorquote:Op donderdag 19 mei 2011 23:25 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Vorig jaar kwam er niets meer volgens mij...ook begrijpelijk, want ze willen gewoon mensen naar de nieuwe versie lokken. de paar transfers die ik boeiend vind doe ik zelf wel
Ach, die paar transfers heb je zelf toch in 5 minuten gedaan..quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |