Applaus voor jezelf!quote:Op vrijdag 20 mei 2011 23:52 schreef Omnifacer het volgende:
We hebben het toch maar weer uitgezeten. Klasse, heren!
quote:Op vrijdag 20 mei 2011 23:52 schreef Omnifacer het volgende:
We hebben het toch maar weer uitgezeten. Klasse, heren!
En dat zonder te hebben gekekenquote:Op vrijdag 20 mei 2011 23:52 schreef Specularium het volgende:
[..]
Vat de uitzending redelijk goed samen ja.
quote:Op vrijdag 20 mei 2011 23:53 schreef Absurditeit het volgende:
Niets van gezien, maar het is een leuk topic aan het worden.
Is ook zo. Ik erger me bij P&W ook regelmatig, maar je wil toch weten wat er speelt. DWDD, P&W/KVDB, Nieuwsuur, je pakt het toch mee.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 23:54 schreef borisz het volgende:
Stiekem kijkt iedereen die ook PenW kijkt. Het miljoen wordt ook door de Christelijke vrienden gehaald.
Ja, 5 dagen per week de hele avond naar de PO kijken.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 23:58 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Is ook zo. Ik erger me bij P&W ook regelmatig, maar je wil toch weten wat er speelt. DWDD, P&W/KVDB, Nieuwsuur, je pakt het toch mee.
Ik heb altijd een redelijk vast tvprogramma, en dat zit eigenlijk alleen maar op 1,2 en 3.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 23:54 schreef borisz het volgende:
Stiekem kijkt iedereen die ook PenW kijkt. Het miljoen wordt ook door de Christelijke vrienden gehaald.
RTL7 soms.. Is toch heerlijk man.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 00:00 schreef Specularium het volgende:
[..]
Ik heb altijd een redelijk vast tvprogramma, en dat zit eigenlijk alleen maar op 1,2 en 3.
En dat rondje bevalt me wel.
Met een uitstapje naar RTL7 dan soms he.
Laat gaan joh, is leuk johquote:Op zaterdag 21 mei 2011 00:01 schreef Absurditeit het volgende:
[..]
RTL7 soms.. Is toch heerlijk man.
Liet Sjuul nog een paar bitterballetjes over voor het publiek? Kreeg je überhaupt wat te drinken daar?quote:Op zaterdag 21 mei 2011 00:14 schreef Jac0bus het volgende:
Zo, ik zat in het publiek en nu al thuis, lekker makkelijkVolgende week weer dan maar
Ben je nog in beeld gekomen?quote:Op zaterdag 21 mei 2011 00:14 schreef Jac0bus het volgende:
Zo, ik zat in het publiek en nu al thuis, lekker makkelijkVolgende week weer dan maar
Nee ik zat precies aan de andere kant van Sjuul Paradijs, achter Knoops dus, christus wat is die Paradijs groot!quote:
Ja voor de uitzending aan de pils.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 00:15 schreef Absurditeit het volgende:
[..]
Liet Sjuul nog een paar bitterballetjes over voor het publiek? Kreeg je überhaupt wat te drinken daar?
Er zal wel relatief weinig gezopen worden bij de EO. Dat ze weinig van bier hebben begrepen, verbaast mij in ieder geval totaal niet.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 00:17 schreef Jac0bus het volgende:
[..]
Ja voor de uitzending aan de pils.
Heineken, niet goed koud
Gigantische onderbuik, he?quote:Op zaterdag 21 mei 2011 00:17 schreef Jac0bus het volgende:
Nee ik zat precies aan de andere kant van Sjuul Paradijs, achter Knoops dus, christus wat is die Paradijs groot!
Wijn hadden ze ook, gedronken uit EO bekertjes.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 00:20 schreef Absurditeit het volgende:
[..]
Er zal wel relatief weinig gezopen worden bij de EO. Dat ze weinig van bier hebben begrepen, verbaast mij in ieder geval totaal niet.
Wat een dolle boel daar!quote:Op zaterdag 21 mei 2011 00:24 schreef Jac0bus het volgende:
[..]
Wijn hadden ze ook, gedronken uit EO bekertjes.
EO-pindanootjes hadden ze ook.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |