quote:Op dinsdag 24 mei 2011 01:25 schreef Asskimo het volgende:
Ik ga aflevering 7 nog niet kijken, maar wil wel alvast weten of the Wall er in voorkomt. Iemand die m al heeft gezien in spoilertags?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Life is a waste of time. Time is a waste of life.
So let's get wasted and have the time of our lives.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.~Cheer up, the worst is yet to come.~
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja dat begreep ik, maar ik vroeg me alleen af of dat dragon letterlijk is? Dat ze op een gegeven moment in een draak verandert?quote:Op maandag 23 mei 2011 21:13 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Nou ja, Daenerys is dus wél een echte 'dragon', aangezien ze op het einde zei dat een 'echte' dragon zichzelf niet kan branden.
quote:Op dinsdag 24 mei 2011 01:59 schreef yavanna het volgende:
ep7SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Beneath the gold, bitter steel
SPOILER: Boek 1Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De dragon is voor zover ik begreep het teken van het Huis Targaryen, maar misschien stroomt er wel iets van drakenbloed door de familie heen?quote:Op dinsdag 24 mei 2011 07:19 schreef Karina het volgende:
[..]
Ja dat begreep ik, maar ik vroeg me alleen af of dat dragon letterlijk is? Dat ze op een gegeven moment in een draak verandert?
Wat een droomrol moet dat ook zijn voor Peter Dinklage. Ik bedoel, hoe vaak krijg je als dwerg-acteur nu de kans om een echt personage te spelen, in plaats van alleen de komische dwerg uit te hangen?quote:Op dinsdag 24 mei 2011 09:02 schreef Orbis het volgende:
Tyrion blijft toch ook een meesterlijke kerel, zelfs als hij ter plekke zijn plannetjes moet smeden.
quote:Op dinsdag 24 mei 2011 09:02 schreef Muis006 het volgende:
SPOILER: Boek 1Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja, ik generaliseer.
quote:Op dinsdag 24 mei 2011 10:24 schreef Northside het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
SPOILER: episode 7Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Life is just a series of peaks and troughs, yeah. And you don't know whether you're in a trough until you're climbing out, or on a peak, 'till you're coming down. And that's it. - David Brent
Nee hoor, gewoon achter elkaar door gaat het!quote:Op dinsdag 24 mei 2011 13:36 schreef N-E-R-D het volgende:
En dan zijn het nog maar 3 afleveringenen tussen 9 en 10 zit dan ook nog eens 2 weken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik vind hem juist heel erg leuk.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 15:08 schreef Northside het volgende:
Wat heeft iedereen toch tegen littlefinger? Is gewoon een standaard politicus...
Je bent zwakzinnig?quote:Op dinsdag 24 mei 2011 15:32 schreef Santello het volgende:
na 8 afleveringen weet ik nog steeds niet welke character bij welke familie hoort
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 24 mei 2011 08:10 schreef Fingon het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.~Cheer up, the worst is yet to come.~
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |