Oja, die hadden we ook nogquote:
quote:Op maandag 16 mei 2011 12:41 schreef Yi-Long het volgende:
Omdat Nederlanders zo gek zijn om het ervoor te betalen...
zou dat het zijn..?quote:Op maandag 16 mei 2011 12:41 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
Omdat er mensen zo gek zijn om dat ervoor te betalen.
Ja, maar dan is de kostprijs laag, van een kilo tonijn kun je heeeel veeel sushi maken.quote:Op maandag 16 mei 2011 12:44 schreef HSG het volgende:
Omdat de vis vers is en daar wordt veel voor betaald.
Nee, in sushiwinkels waar ze het voor je maken.quote:Op maandag 16 mei 2011 12:47 schreef Verbodsbord het volgende:
Wie koopt er dan sowieso ook kant-en-klare sushi, je kan het veel beter zelf maken.
Onbeperkt voor een vast bedrag is natuurlijk ook niet mis. Ik bedoel meer de kant-en-klare bij de supermarkt kopenquote:Op maandag 16 mei 2011 12:48 schreef Stefan het volgende:
[..]
Nee, in sushiwinkels waar ze het voor je maken.
Nee die supermarktdingen zijn niet te eten.quote:Op maandag 16 mei 2011 12:50 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
Onbeperkt voor een vast bedrag is natuurlijk ook niet mis. Ik bedoel meer de kant-en-klare bij de supermarkt kopen
Overigens is zelf maken ook wel een leuke avondvulling
getsiequote:Op maandag 16 mei 2011 12:50 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
Onbeperkt voor een vast bedrag is natuurlijk ook niet mis. Ik bedoel meer de kant-en-klare bij de supermarkt kopen
Overigens is zelf maken ook wel een leuke avondvulling
Hmmm arbeidskosten + omdat het ontzettend populair is. Bovendien is in dit land normaal dat de gezonde dingen vele malen duurder zijn dat de ongezonde dingen.quote:Op maandag 16 mei 2011 12:45 schreef Stefan het volgende:
[..]
Ja, maar dan is de kostprijs laag, van een kilo tonijn kun je heeeel veeel sushi maken.
Op de markt haal ik verse tonijn en zalm voor minder dan 30 euro en ik kan daar veel mensen sushi van laten eten. Kilo sushi rijst, zeewier papier, rijstazijn en wasabi en soja.quote:Op maandag 16 mei 2011 12:51 schreef okiokinl het volgende:
tonijn en zalm haal je niet uit de noordzee, dus dat moet je importeren.
Nee joh. Als je dat één keer doet wel, omdat je dan al die troep moet gaan halen maar die daarna nooit meer gebruikt. Als je het wat vaker doet, kom je waarschijnlijk op 10/15 euro per maaltijd uit, voor 4 personen.quote:Op maandag 16 mei 2011 12:42 schreef Mirjam het volgende:
[..]
[..]
zou dat het zijn..?
kijk, verse vis is niet bepaald goedkoop, maar als je een avondmaaltijd wil eten met sushi, ben je echt een godsvermogen kwijt
ik bedoelde dan ook bij een restaurant/afhaaltent waar ze het voor je makenquote:Op maandag 16 mei 2011 12:54 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Nee joh. Als je dat één keer doet wel, omdat je dan al die troep moet gaan halen maar die daarna nooit meer gebruikt. Als je het wat vaker doet, kom je waarschijnlijk op 10/15 euro per maaltijd uit, voor 4 personen.
Je hebt zelfs pakketten waar alles in zit voor 4 of 5 rollen, waar je alleen nog maar wat verse groenten of vis bij moet doen. Die kosten zo'n 8 euro, en dan nog voor 5 a 6 euro aan vis en groenten erbij.
Idd, voor 2 euro (!) heb je een burgerkingMENU maar daar heb nog net 1 sushistukje voor.quote:Op maandag 16 mei 2011 12:51 schreef HSG het volgende:
Bovendien is in dit land normaal dat de gezonde dingen vele malen duurder zijn dat de ongezonde dingen.
Speciale sushirijst is niet eens nodig. Als je gewone rijst neemt, maar die goed schoonmaakt, smaakt het net zo goed. Je hebt dan alleen een iets andere textuur van de rijst.quote:Op maandag 16 mei 2011 12:54 schreef Stefan het volgende:
[..]
Op de markt haal ik verse tonijn en zalm voor minder dan 30 euro en ik kan daar veel mensen sushi van laten eten. Kilo sushi rijst, zeewier papier, rijstazijn en wasabi en soja.
Een avondmaaltijd sushi kun je voor 6 euro pp maken. Ja, tis iets meer werk dan een pizza in de oven stoppen.
Klopt, je bent meer geld kwijt voor een zak appels.quote:Op maandag 16 mei 2011 12:55 schreef Stefan het volgende:
[..]
Idd, voor 2 euro (!) heb je een burgerkingMENU maar daar heb nog net 1 sushistukje voor.
bizar eigenlijk.quote:Op maandag 16 mei 2011 12:56 schreef HSG het volgende:
[..]
Klopt, je bent meer geld kwijt voor een zak appels.
Daarom stel ik voor: BTW op de gezonden producten eraf en extra belasting op de ongezonde producten. Daarmee motiveer je mensen mee om gezond te eten.quote:
Mocht je echte wasabi willen: http://wasabi.co.nzquote:Op maandag 16 mei 2011 12:51 schreef okiokinl het volgende:
ook onze wasabi is fake, is nauwelijks echte japanse wasabi.
ja klopt wel ongeveer.. wel uitkijken met markt vis, kan niet vers genoeg zijn. en in zalm kunnen wormpies zitten.quote:Op maandag 16 mei 2011 12:54 schreef Stefan het volgende:
[..]
Op de markt haal ik verse tonijn en zalm voor minder dan 30 euro en ik kan daar veel mensen sushi van laten eten. Kilo sushi rijst, zeewier papier, rijstazijn en wasabi en soja.
Een avondmaaltijd sushi kun je voor 6 euro pp maken. Ja, tis iets meer werk dan een pizza in de oven stoppen.
of koop risotto rijst, is bijna hetzelfde.quote:Op maandag 16 mei 2011 12:55 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Speciale sushirijst is niet eens nodig. Als je gewone rijst neemt, maar die goed schoonmaakt, smaakt het net zo goed. Je hebt dan alleen een iets andere textuur van de rijst.
ik eet zelf sowieso vrijwel geen sushi, want ik vind het niet zo heel bijzonder lekker, maar mijn vriendin is er gek op...quote:Op maandag 16 mei 2011 12:51 schreef Stefan het volgende:
[..]
Nee die supermarktdingen zijn niet te eten.
Zelf maken is ook leuk idd.
Je kan ook een blik Smac halen en opbakken,nog goedkoper en vult ookquote:Op maandag 16 mei 2011 13:05 schreef Daffodil31LE het volgende:
Ik haal liever een paar gebakken vissen bij de visboer. Goedkoper dan rauwe vis en het vult ook een stuk beter.
Nog pittiger?!?quote:Op maandag 16 mei 2011 13:01 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Mocht je echte wasabi willen: http://wasabi.co.nz
kost een tientje ex verzendkosten.
't is wel 100% Wasabi Japonica en een heel stuk pittiger dan wat we hier kunnen kopen.
ja of omdat ze het anders weg moeten gooien, je kan sushi niet bewaren..quote:Op maandag 16 mei 2011 13:07 schreef Sapstengel het volgende:
Sushi is helemaal hip en het straalt een bepaalde "luxe" of exclusiviteit uit. Zoals iemand al zei: het is de starbucks onder de visgerechten.
Mensen betalen voor het feit dat het sushi is en omdat ze lekker hip in een sushibar gaan lunchen. Spul kost inkoopprijs niks.
Mijn schoonmoeder werkt in een sushibar, die neemt gewoon elke week zonder probleem een stuk of 4 rollen van 30cm mee, gewoon omdat ze er toch geen verlies op maken. Voor diezelfde sushi betaalt een klant 20 euro.
32 euro tot 36 euroquote:Op maandan ag 16 mei 2011 13:29 schreef punchdrunk het volgende:
heb je enig idee wat een kilo echt goede, verse tonijn kost?
Je denkt toch niet dat iedere sushi-boer alleen maar de echt goede dure tonijn koopt? De gemiddelde NLer proeft het verschil amper tussen pangafilet of makreel ofzo.quote:Op maandag 16 mei 2011 13:29 schreef punchdrunk het volgende:
heb je enig idee wat een kilo echt goede, verse tonijn kost?
Helaas klopt dat nog ook.quote:Op maandag 16 mei 2011 12:55 schreef Stefan het volgende:
[..]
Idd, voor 2 euro (!) heb je een burgerkingMENU maar daar heb nog net 1 sushistukje voor.
Nog pittiger ja.. wel "anders" pittig overigens, het is scherp maar toch ook weer vrij zacht van smaak.quote:Op maandag 16 mei 2011 13:10 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Nog pittiger?!?
De eerste keer dat ik dat at had niemand me dat verteld, dus nam ik een flink lik van dat spul. Ik was wel meteen van mijn verkoudheid af.
Alleen is het moeilijker om teveel sushi te eten dan om teveel hamburgers te eten.quote:Op maandag 16 mei 2011 14:09 schreef Stokstaart het volgende:
Teveel sushi is trouwens net zo gezond of ongezonder als teveel hamburgers eten
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |