En dat is dan weer de zoveelste zwarte dag voor dat potje.quote:Op maandag 16 mei 2011 16:51 schreef Techno het volgende:
[..]
Het dekseltje paste i.i.g. niet op het potje.
Weer een Zwarte Maandagquote:Op maandag 16 mei 2011 16:52 schreef Seven. het volgende:
[..]
En dat is dan weer de zoveelste zwarte dag voor dat potje.
Beter een zwarte maandag dan een zwarte maanvis. Die zijn nogal agressief.quote:
Je moet dan ook niet achter het net vissen.quote:Op maandag 16 mei 2011 17:00 schreef Maanvis het volgende:
Beter een zwarte maandag dan een zwarte maanvis. Die zijn nogal agressief.
Foksters is meervoud, en het was er maar eentje. En einmal ist keinmal...quote:
Zeg, die bewuste zwarte dag was wel vaker dan één keer, eh!quote:Op maandag 16 mei 2011 17:12 schreef macondo het volgende:
[..]
Foksters is meervoud, en het was er maar eentje. En einmal ist keinmal...
Iiiieeeuw! Ik wil zijn zwarte piet niet!quote:Op maandag 16 mei 2011 17:25 schreef Techno het volgende:
[..]
Ja, inderdaad. Straks speelt ie de zwarte piet nog naar je toe.
Heb je al overwogen om in te gaan op mijn voorstel?quote:Op maandag 16 mei 2011 15:21 schreef kastanova het volgende:
Heb ik nu trouwens die Loca weggejaagd met m'n betoog laatst?
Aan je UI te zien, zoekt er al iemand met je meequote:Op maandag 16 mei 2011 17:37 schreef picardmike het volgende:
Heeft iemand mijn nieuwe blackberry al gezien?
Ik kom alleen zo af en toe updaten wat er wel gebeurt maar eigenlijk niet moet gebeuren. En dit weekend dus weer eens de lakens gedeeld met een chick, denk dat vandaag of morgen ons diplomaatzoontje weer terug is uit Duitsland. Ik heb eigenlijk wel zin om hem te zien, maar dat meisje was ook superleuk. Maar ja, het druist wel tegen elk voornemen in om met 2 mensen tegelijkertijd te daten dus iemand moet het hier afleggen. En misschien wel gewoon beide afkappen. Hoewel, met beide geen vuiltje aan de lucht. Zij heeft meer humor dan hem trouwens, vette plus!quote:Op maandag 16 mei 2011 17:35 schreef Godshand het volgende:
Slingeren we de datingsites vanavond weer aan? Het is regenachtig (hier in NL dan, België weet ik niet) en er is verder ook geen ruk te doen..
Jaloers much?quote:Op maandag 16 mei 2011 18:43 schreef richard_prf het volgende:
Wat een luxe problemen toch allemaal. Waarom niet gewoon beide tegelijk daten en vervolgens een triootje houden bij jou thuis?
Zij is lesbisch. Ik heb geen interesse in een triootje. En ik ga hem ook niet direct het signaal geven dat zoiets regelmatig zou gebeuren.quote:Op maandag 16 mei 2011 18:43 schreef richard_prf het volgende:
Wat een luxe problemen toch allemaal. Waarom niet gewoon beide tegelijk daten en vervolgens een triootje houden bij jou thuis?
Nee nee die tijden zijn voorbijquote:
OMG!! Zijn diplomaten hier ook al bij betrokken!??quote:Op maandag 16 mei 2011 18:29 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ik kom alleen zo af en toe updaten wat er wel gebeurt maar eigenlijk niet moet gebeuren. En dit weekend dus weer eens de lakens gedeeld met een chick, denk dat vandaag of morgen ons diplomaatzoontje weer terug is uit Duitsland. Ik heb eigenlijk wel zin om hem te zien, maar dat meisje was ook superleuk. Maar ja, het druist wel tegen elk voornemen in om met 2 mensen tegelijkertijd te daten dus iemand moet het hier afleggen. En misschien wel gewoon beide afkappen. Hoewel, met beide geen vuiltje aan de lucht. Zij heeft meer humor dan hem trouwens, vette plus!
Op z'n Fok!s Pics or it did not happenquote:Op zondag 15 mei 2011 22:05 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
en hoe moet ik hier hard bewijs van verzamelen? In wat voor vorm wil je het hebben?
Hoe weet jij wat ik wel of niet weet?quote:
Dan zal het nooit gebeuren en blijf ik op zijn Fok!s voor eeuwig en altijd vrijgezel en ben ik te lellijk om een chick te hosselenquote:Op maandag 16 mei 2011 19:09 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Op z'n Fok!s Pics or it did not happen
[..]
Hoe weet jij wat ik wel of niet weet?
Dan moet ik je maar geloven.quote:Op maandag 16 mei 2011 19:11 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Dan zal het nooit gebeuren en blijf ik op zijn Fok!s voor eeuwig en altijd vrijgezel en ben ik te lellijk om een chick te hosselen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
quote:Op maandag 16 mei 2011 19:15 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dan moet ik je maar geloven.
Kopen? kost je 100 ekkies per nummer.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heb ik daar garantie op?quote:Op maandag 16 mei 2011 19:16 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Kopen? kost je 100 ekkies per nummer.
Nah, hij valt dus per definitie af, anders was je immers niet zo rücksichtlos met dat vrouwtje het bed in gedoken.quote:Op maandag 16 mei 2011 18:29 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ik kom alleen zo af en toe updaten wat er wel gebeurt maar eigenlijk niet moet gebeuren. En dit weekend dus weer eens de lakens gedeeld met een chick, denk dat vandaag of morgen ons diplomaatzoontje weer terug is uit Duitsland. Ik heb eigenlijk wel zin om hem te zien, maar dat meisje was ook superleuk. Maar ja, het druist wel tegen elk voornemen in om met 2 mensen tegelijkertijd te daten dus iemand moet het hier afleggen. En misschien wel gewoon beide afkappen. Hoewel, met beide geen vuiltje aan de lucht. Zij heeft meer humor dan hem trouwens, vette plus!
Snap je nu waarom ik zeg dat een 180 graden draai niet werkt? Omdat het iedere keer na enkele weken faalt. Maar je moet het toch ergens proberen. Ik geef het nog niet op, trouwens. Ik vind het niet 'wel best' namelijk.quote:Op maandag 16 mei 2011 19:47 schreef kastanova het volgende:
[..]
Nah, hij valt dus per definitie af, anders was je immers niet zo rücksichtlos met dat vrouwtje het bed in gedoken.
En kennelijk had je jezelf voorgenomen dat vrouwen buiten je "goede voornemens" vielen...
Tja, dat kan... Ik zie alweer de oude Seven boven komen, met name wat betreft het spelen met mensen en hun gevoelens.
An sich niet heel verrassend, de snelheid waarmee het gebeurde echter wel.
Weet je Seven, veel succes met dit alles, ik ga er niet eens meer serieus op in.
Kennelijk zien immers alleen wij een probleem en vindt jij het zelf allemaal wel weer best totdat je periodieke momentje van zelfreflectie aan breekt en je weer een pauze van 2 weken in last...
...om vervolgens weer helemaal opnieuw hetzelfde riedeltje af te draaien....
Wellicht denkt hij dat je mensen het hoofd helemaal op hol brengt om ze daarna keihard te dumpen, op zoek naar iets anders. Maar waarschijnlijk ben je vanaf het begin duidelijk dat je nog wat zoekende bent en niet meteen in een vaste relatie duikt. Toch? Dus het zal wel meevallen. Bovendien - jij bent nog altijd het belangrijkste toch.quote:Op maandag 16 mei 2011 19:58 schreef Seven. het volgende:
[..]
Snap je nu waarom ik zeg dat een 180 graden draai niet werkt? Omdat het iedere keer na enkele weken faalt. Maar je moet het toch ergens proberen. Ik geef het nog niet op, trouwens. Ik vind het niet 'wel best' namelijk.
Maar leg mij eens uit op welke manier ik speel met mensen hun gevoelens?
Je klinkt als een vriend van me die elk jaar weer een paar keer stopt met roken.quote:Op maandag 16 mei 2011 19:58 schreef Seven. het volgende:
[..]
Snap je nu waarom ik zeg dat een 180 graden draai niet werkt? Omdat het iedere keer na enkele weken faalt. Maar je moet het toch ergens proberen. Ik geef het nog niet op, trouwens. Ik vind het niet 'wel best' namelijk.
Maar leg mij eens uit op welke manier ik speel met mensen hun gevoelens?
Tegen Knots ben ik niet helemaal OK geweest, dat geef ik eerlijk toe. Signalen geven dat ik een relatie wil, maar tegen de tijd dat hij zover was, was ik er al achter dat het nooit zou gaan werken. Maar voor Knots gaf ik aan dat ik met de juiste persoon wel een relatie wil, maar dat ik zelden echt voor iemand ga.quote:Op maandag 16 mei 2011 20:04 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Wellicht denkt hij dat je mensen het hoofd helemaal op hol brengt om ze daarna keihard te dumpen, op zoek naar iets anders. Maar waarschijnlijk ben je vanaf het begin duidelijk dat je nog wat zoekende bent en niet meteen in een vaste relatie duikt. Toch? Dus het zal wel meevallen. Bovendien - jij bent nog altijd het belangrijkste toch.
Nah, ik ben gisteren echt doodziek geweest van de gehele wedstrijd...quote:Op maandag 16 mei 2011 20:05 schreef macondo het volgende:
Ha Kasta, waardering voor je club, goed seizoen gedraaid met briljante spelers en een goede coach en organisatie. Sommige zaken kunnen wij nog veel van leren. Blij dat jullie de tweede plaats hebben weten te behouden ten koste van PSV!
(En man o man, wat een schitterende wedstrijd om gisteren mee te maken in het stadion. Die andere gast uit dit topic die er ook was zal hetzelfde ervaren hebben)
In dit geval niet echt belangrijk.... je bent toch op zoek naar iets duurzaams? Dan moet JIJ weten wat je wil en je daaraan houden.quote:Op maandag 16 mei 2011 20:22 schreef Seven. het volgende:
[..]
Tegen Knots ben ik niet helemaal OK geweest, dat geef ik eerlijk toe. Signalen geven dat ik een relatie wil, maar tegen de tijd dat hij zover was, was ik er al achter dat het nooit zou gaan werken. Maar voor Knots gaf ik aan dat ik met de juiste persoon wel een relatie wil, maar dat ik zelden echt voor iemand ga.
En hey, zowel die dame als diplomaatszoon lijken ook niet echt te weten wat ze willen.
Naja, je zou niet de eerste zijn die in het begin nog denkt dat het wat kan worden maar daar later op terugkomt.quote:Op maandag 16 mei 2011 20:22 schreef Seven. het volgende:
[..]
Tegen Knots ben ik niet helemaal OK geweest, dat geef ik eerlijk toe. Signalen geven dat ik een relatie wil, maar tegen de tijd dat hij zover was, was ik er al achter dat het nooit zou gaan werken. Maar voor Knots gaf ik aan dat ik met de juiste persoon wel een relatie wil, maar dat ik zelden echt voor iemand ga.
En hey, zowel die dame als diplomaatszoon lijken ook niet echt te weten wat ze willen.
quote:Op maandag 16 mei 2011 20:28 schreef MeraViglioSa het volgende:
Naja, je zou niet de eerste zijn die in het begin nog denkt dat het wat kan worden maar daar later op terugkomt.
Ik snap je punt. En daar heb je gelijk in. Ik zie ook de gelijkenissen tussen mijn issue en een verslaving. De wil om te stoppen lijkt er niet écht te zijn en het is zinloos om daar als buitenstaander ook maar íéts op uit te doen. De intentie is er wel, maar het ontbreekt aan wilskracht om het patroon te doorbreken. Ik begon er al aan met het idee dat het zou falen ook.quote:Op maandag 16 mei 2011 20:20 schreef kastanova het volgende:
[..]
Je klinkt als een vriend van me die elk jaar weer een paar keer stopt met roken.
Dat stoppen houdt ie doorgaans 2 a 3 dagen vol.
Nou ja, volgens hem zelf veel langer, op dat moment rookt ie namelijk sigaren en dat is geen roken.
En een week later zijn het light sigaretten en die tellen natuurlijk ook niet.
En nog een week later rookt ie zijn eigen merk alweer.
Maar hij is nog steeds gestopt hoor, hij kiest echter een softe aanpak waarbij hij langzaam verminderd!
"Euuuhm, maar je bent nu weer aan het vermeerderen?!"
- Ja okay, maar als je nagaat hoeveel ik [toen en toen] rookte is dit al heel wat natuurlijk.
En dat is dus bij hem meestal het moment dat ik het op geef, zie je de overeenkomsten?
En op welke manier je speelt met gevoelens?
Laat ik de vraag beantwoorden met een wedervraag: Denk je dat je diplomaatje het fijn zal vinden om te horen dat jij ondertussen het laken hebt gedeeld met iemand anders?
Bij mij gebeurt dat altijd.quote:Op maandag 16 mei 2011 20:33 schreef -Engel- het volgende:
[..]ja ook herkenbaar (ik heb een tijd in een relatie gehoopt op beter.... maar ja ever gonna happen he)
True.quote:Op maandag 16 mei 2011 20:25 schreef -Engel- het volgende:
[..]
In dit geval niet echt belangrijk.... je bent toch op zoek naar iets duurzaams? Dan moet JIJ weten wat je wil en je daaraan houden.
quote:
Dus.... kies.... welke van de twee wil JIJ? als je antwoord ... geen is .... dan weet je trouwens ook wel voldoendequote:Op maandag 16 mei 2011 20:38 schreef Seven. het volgende:
[..]
True.. Goed advies. Zolang ik er zelf van afwijk gaat het niks worden. Vanuit dit patroon ga ik echt geen duurzame relatie opbouwen.
Na zoveel pogingen kan ik me al niet meer voorstellen dat het aan de kerels ligt... Bij mij zijn ze stuk voor stuk intelligent, grappig, zelfstandig etc etc, het is echt niet dat ik rare kerels kies. Dus dan zal het wel aan mezelf liggen, veeleisend ofzo, geen idee. Ik ga me gewoon na een half jaar of een jaar stierlijk vervelen. Ook heb ik de neiging me compleet aan te passen aan iemand en dan raak ik mezelf kwijt op een gegeven moment. En dan komt ineens die neiging om er vanaf te raken, die vent. Verstikking. Herkenbaar..?quote:Op maandag 16 mei 2011 20:38 schreef -Engel- het volgende:
[..]Hoe komt dat toch?
Dat je om een of andere reden altijd hoteldebotel wordt op een kerel die toch niet goed genoeg is...
Het dikgemaakte wel ja.quote:Op maandag 16 mei 2011 20:41 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Na zoveel pogingen kan ik me al niet meer voorstellen dat het aan de kerels ligt... Bij mij zijn ze stuk voor stuk intelligent, grappig, zelfstandig etc etc, het is echt niet dat ik rare kerels kies. Dus dan zal het wel aan mezelf liggen, veeleisend ofzo, geen idee. Ik ga me gewoon na een half jaar of een jaar stierlijk vervelen. Ook heb ik de neiging me compleet aan te passen aan iemand en dan raak ik mezelf kwijt op een gegeven moment. En dan komt ineens die neiging om er vanaf te raken, die vent. Verstikking. Herkenbaar..?
mag dat ook andersom.. dus als vent aan een vrouw. Dat stierlijk vervelen klinkt heel herkenbaar.quote:Op maandag 16 mei 2011 20:41 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Na zoveel pogingen kan ik me al niet meer voorstellen dat het aan de kerels ligt... Bij mij zijn ze stuk voor stuk intelligent, grappig, zelfstandig etc etc, het is echt niet dat ik rare kerels kies. Dus dan zal het wel aan mezelf liggen, veeleisend ofzo, geen idee. Ik ga me gewoon na een half jaar of een jaar stierlijk vervelen. Ook heb ik de neiging me compleet aan te passen aan iemand en dan raak ik mezelf kwijt op een gegeven moment. En dan komt ineens die neiging om er vanaf te raken, die vent. Verstikking. Herkenbaar..?
Dat is denk ik ook deel van je probleem; je bent ook vrijwel altijd voor anderen aan het denken...quote:Op maandag 16 mei 2011 20:34 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ik snap je punt. En daar heb je gelijk in. Ik zie ook de gelijkenissen tussen mijn issue en een verslaving. De wil om te stoppen lijkt er niet écht te zijn en het is zinloos om daar als buitenstaander ook maar íéts op uit te doen. De intentie is er wel, maar het ontbreekt aan wilskracht om het patroon te doorbreken. Ik begon er al aan met het idee dat het zou falen ook.. Bovendien is er geen garantie dat een tijdelijke onderbreking succes op gaat leveren. Ik ben als de dood dat ik over 10 jaar nog steeds zo bezig ben. De afgelopen 4 jaar zijn ook omgevlogen.
En diplomatenzoon zal het volgens mij niet echt een probleem vinden. Aangezien hij niet echt bezig lijkt te zijn met relaties, hoe leuk en gezellig het ook is.
Omdat het niet 100% veilig is gaat je hart er sneller van kloppen. Het houdt je scherp, je hebt iets om je mee bezig te houden en waar je veel aan denkt. Veel betere omstandigheden voor een milde obsessie. De veilige gast is eerst veel in je gedachten maar na een tijdje erger je je aan zijn lachje en humor, je weet dat hij toch wel komt en doet wat je maar vraagt. Je weet tóch wel wat hij voor je voelt en je hoeft 'm niet te analyseren. Je gaat al gauw over tot de orde van de dag en hij is slechts nog één van de prioriteiten naast vrienden, hobby's, werk/studie, terwijl de klootzak altijd topprioriteit is.quote:Op maandag 16 mei 2011 20:38 schreef -Engel- het volgende:
[..]Hoe komt dat toch?
Dat je om een of andere reden altijd hoteldebotel wordt op een kerel die toch niet goed genoeg is...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |