Ik zeg in the pocket!quote:Op dinsdag 17 mei 2011 00:19 schreef totebel het volgende:
[..]
Iets a la
I want you
hijg
I want you
lalala
I want you
kreun
I want you
zucht
Wordt het een ballad, voor de slow moves.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 00:25 schreef totebel het volgende:
Wie biedt zich aan voor de muziek??
Ik heb ook al een titel: My Guilty Pleasure
Zoiets voor de muziek?quote:Op dinsdag 17 mei 2011 00:29 schreef Knarf het volgende:
[..]
Wordt het een ballad, voor de slow moves.
Of rock, voor het rag werk?
Meer Veronica toch? (Pinup-clubquote:Op dinsdag 17 mei 2011 00:39 schreef totebel het volgende:
Wedden dat we daar RTL/SBS warm voor krijgen, voor dit concept? Moeten we grof geld voor vragen joh
Jim is 10 keer meer porno dan Thomas Bergequote:Op dinsdag 17 mei 2011 08:25 schreef alpeko het volgende:
Leuk al die mensen die met Jim aan komen zetten maar dan zie ik weinig verschil met een Thomas Berge die al even werd genoemd door de TROS.
Tenzij je van kinderporno houdt...quote:Op dinsdag 17 mei 2011 10:31 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Jim is 10 keer meer porno dan Thomas Berge
Maar het is geen goede zanger. Je moet of een act hebben waarvan de energie vanaf spat of een act die het publiek naar zich toe weet te trekken. Je moet hoe dan ook het publiek weten te bereiken. Jim (en Thomas Berge) kunnen dat allebei niet. De 3J's zijn ook typische radio muzikanten. Al kunnen ze een best een goede act heel klein neerzetten maar dat deden ze met dit nummer niet. En ja Jim doet ook musicals maar dat is iets heel anders. Je moet geen mensen hebben die een act acteren maar die een act zijn.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 10:31 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Jim is 10 keer meer porno dan Thomas Berge
Dan hoor ik haar liever zo iets doen.quote:
Jim heeft in musicalland een hele hoop bijgeleerd hoor. Die krijgt niet van Ome Joop een hoofdrol in Wicked dit seizoen als het een prutser is...quote:Op dinsdag 17 mei 2011 10:55 schreef alpeko het volgende:
[..]
Maar het is geen goede zanger. Je moet of een act hebben waarvan de energie vanaf spat of een act die het publiek naar zich toe weet te trekken. Je moet hoe dan ook het publiek weten te bereiken. Jim (en Thomas Berge) kunnen dat allebei niet.
Toch zal het er bij hem ook van afhangen of er én een goed liedje én een goede act bedacht kan worden. Dat lukte dit jaar heel goed bij Zweden. Maar bij Rusland, dat toch ook een heel behoorlijke zanger stuurde, ging het helemaal fout (zeker als je corrigeert voor de televotes die Rusland altijd wel krijgt). Hetzelfde geldt voor Letland dat een heel aardig popliedje stuurde, dat grotendeels door 1 man gezongen werd, dat scoorde ook amper.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 12:41 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Jim heeft in musicalland een hele hoop bijgeleerd hoor. Die krijgt niet van Ome Joop een hoofdrol in Wicked dit seizoen als het een prutser is...
Dat zal hoogstwaarschijnlijk ook meteen de reden zijn dat we hem niet gaan zien in Baku overigens
Nou, bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 13:24 schreef MsMessy het volgende:
Weet niet of deze al is gepost, maar zo heb je een goede combinatie nederlands talent.
Glennis is al eens gegaan natuurlijk. Geen slechte zangeres. Maar Lange Fransquote:Op dinsdag 17 mei 2011 13:24 schreef MsMessy het volgende:
Weet niet of deze al is gepost, maar zo heb je een goede combinatie nederlands talent.
Het was echt heel Amerikaans over de top allemaal ja... al ben ik er wel van overtuigd dat ze er met jury's wel doorheen was gekomenquote:Op dinsdag 17 mei 2011 14:01 schreef Tha_Erik het volgende:
Inderdaad zeg. Net nog even My Impossible Dream teruggekeken, maar daar zong ze echt minder goed dan hier (haar versie van Afscheid, van Volumia, eindigt ook echt heel sterk). En de performance was ook best belachelijk, qua choreografie. Alles ongeveer uitbeelden wat ze zong
.
http://www.rtl.nl/%28/act(...)eij_songfestival.xmlquote:Zelf wil Kim-Lian ook wel meedoen aan het festival. “Het lijkt me heel leuk om mee te doen, maar dan wil ik zeker weten dat ze het op een andere manier aanpakken.”
Ze blijft in musicals anders wel moeiteloos overeind... dus 3 minuten een songfestivalliedje zingen moet ook wel lukken... al dachten we dat van Linda Wagenmakers destijds ookquote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:16 schreef Hukkie het volgende:
Kim Lian is een leuke meid, maar dr stem kan nog geen klein potje breken. Tikje aan de dunne kant, geen power. Zou een goede inzending zijn om in de trend van de afgelopen jaren te blijven.
Jawel, heb net wat youtubes van haar bekeken. Maar echt goed zingen kan ze niet. De Toppers en de 3js zijn ook groot in Nederland, maar kennelijk zegt dat niet zoveel.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:26 schreef TheVulture het volgende:
Ze blijft in musicals anders wel moeiteloos overeind... dus 3 minuten een songfestivalliedje zingen moet ook wel lukken... al dachten we dat van Linda Wagenmakers destijds ook
Maar als de act spectaculair is kom je wel met wat valse nootjes weg...zie Zweden dit jaar...
Kim-Lian heeft ook al eens een duet gezongen met Linda Bengtzing, die is toch vrij groot daar qua schlagers en deelnames aan Melodifestivalen (Zweedse voorronde)
Ja wat niet eens zo een slecht nummer wasquote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:26 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ze blijft in musicals anders wel moeiteloos overeind... dus 3 minuten een songfestivalliedje zingen moet ook wel lukken... al dachten we dat van Linda Wagenmakers destijds ook
Maar als de act spectaculair is kom je wel met wat valse nootjes weg...zie Zweden dit jaar...
Kim-Lian heeft ook al eens een duet gezongen met Linda Bengtzing, die is toch vrij groot daar qua
schlagers en deelnames aan Melodifestivalen (Zweedse voorronde)
quote:kimlianvdmeij Kim-Lian
@
@marionvanroon Lief compliment, maar dan moet ik wel ZO zwaar overtuigd zijn HET winnende liedje te hebben. En die heb je niet zo 1,2,3 . X
das dan ook wel weer arrogant om alleen te willen als je op zeker wint..ik bedoel...kimlian is ook niet echt een artiest van wereldformaat, al denkt ze zelf van welquote:
Zeg dan gewoon dat je niet mee wilt doen.quote:
Daar heeft ze toch gelijk in... je moet wel de ambitie hebben om te willen winnen... je moet er niet heen willen met een liedje zoals Amambanda ofzoquote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:46 schreef totebel het volgende:
[..]
das dan ook wel weer arrogant om alleen te willen als je op zeker wint..ik bedoel...kimlian is ook niet echt een artiest van wereldformaat, al denkt ze zelf van wel
Ambitie is goed, maar om gelijk al HET winnende nummer te verlangen das dan weer wat andersquote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:48 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Daar heeft ze toch gelijk in... je moet wel de ambitie hebben om te willen winnen... je moet er niet heen willen met een liedje zoals Amambanda ofzo
Preciesquote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:48 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Daar heeft ze toch gelijk in... je moet wel de ambitie hebben om te willen winnen... je moet er niet heen willen met een liedje zoals Amambanda ofzo
Moet het niet gewoon ook geschreven zijn door een Nederlander of is die regel ook al overboord? Wat mij betreft gaan we gewoon ook weer terug naar de tijd dat ieder land in de eigen taal zingt.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:04 schreef TheVulture het volgende:
Ik denk dat ze die overtuiging gewoon bedoeld... en de gemiddelde Zweedse hitmachine kan zo'n liedje wel produceren... inclusief act
Lijkt me niet echt iemand die hoge ogen gaat gooien.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:08 schreef Maarten-Pieter het volgende:
Kim-Lian van der Meij lijkt me een goede optie. En tijdens het JESC vond ik haar live ook leuk om te zien, ik ben er wel voor! En ze kan zingen ook!
Nee die regel is er niet meer...quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:07 schreef alpeko het volgende:
[..]
Moet het niet gewoon ook geschreven zijn door een Nederlander of is die regel ook al overboord? Wat mij betreft gaan we gewoon ook weer terug naar de tijd dat ieder land in de eigen taal zingt.
Ik geef haar best een goede kans met een Zweedse producer.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:09 schreef alpeko het volgende:
[..]
Lijkt me niet echt iemand die hoge ogen gaat gooien.
In haar geval: kat in t bakkie, of was ze nou met een noor samen? Nee toch, zweed toch? Al weet ik niet meer of t nu een zakenman of producer isquote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:10 schreef Maarten-Pieter het volgende:
[..]
Ik geef haar best een goede kans met een Zweedse producer.
Ik associeer haar nog altijd met haar tienerpopliedjes.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:10 schreef Maarten-Pieter het volgende:
[..]
Ik geef haar best een goede kans met een Zweedse producer.
Maar dr vrijer "Doet" o.a. Within Temptation (ook Nick Carter)quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:13 schreef alpeko het volgende:
[..]
Ik associeer haar nog altijd met haar tienerpopliedjes.
Popular was nou ook niet een volwassen liedje.. en dat werd toch mooi 3e zaterdagquote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:13 schreef alpeko het volgende:
[..]
Ik associeer haar nog altijd met haar tienerpopliedjes.
quote:Daniel Gibson is a Swedish Songwriter & producer originating from the island of Gotland.
Already at the early age of 3 his musical journey started. He began taking violin lessons and grew up attending various music schools where he later on also picked up more instruments.
As a child he spent all his time passionately listening to, analyzing and playing around with music in every way possible.
When Daniel reached his early teens he started experimenting with writing songs , recording his ideas on an old 2 channel tape deck.
This was also how his interest for production grew, as he noticed how his ideas would benefit from adding nice sounds etc.
At this point he started playing in various pop/rock bands with some friends. This eventually evolved into a pop-band called Paralive. They made 1 album in 2000 that received great reviews from billboard magazine among others.
In 2002 Daniel decided to write and produce music professionally . Ever since, he has had cuts on more than 100 international releases, penned many international top 10 songs and co-written songs with and for multi- platinum rock-band Within Temptation, Nick Carter ( akf. Backstreet Boys) and Sandra Nasic ( akf. Guano Apes). He has (co) written songs for Us latin and Spanish superstars Belinda and Edurne, Dutch artists D-irect, Stereo, Kim-lian, Jeroen van der Boom, Dennis, Sita and Japaneese stars Tamaki Nami,Dreams and Miz to mention a few.
Daniel has produced or co- produced multiple songs for Within Temptation, Oomph and Edurne among others. Together with a few colleagues he runs studio Fourtune (4 studios under 1 roof) at his homebase Gotland. Up until now all four studios are frequently being used by Daniel or other songwriters and artists. Recently, Daniel has also put up smaller studio set-ups on different locations in europe to gain better access to songwriting colleagues and artists. Today, Daniel is focusing on writing new material and creating new challenges.
Wat betreft die taalregel: ik ben blij dat die is afgeschaft, want onduidelijk. Zou Nederland bijvoorbeeld een liedje in het Turks mogen inzenden? Er woont in Nederland immers een x% mensen die Turks spreekt. Zo nee, hoe groot moet dat percentage dan zijn voordat het wel mag? Of moet het een taal zijn die als officiele voertaal wordt erkent in een land? Ook dat kan misschien verwarring opleveren, omdat verschillende landen daar verschillende voorwaarden aan stellen, etc. En je kunt ook nog stellen dat bepaalde landen een voordeel hebben, omdat ze in het Engels mogen zingen, wat toch vaak wat internationaler in het gehoor ligt.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:07 schreef alpeko het volgende:
[..]
Moet het niet gewoon ook geschreven zijn door een Nederlander of is die regel ook al overboord? Wat mij betreft gaan we gewoon ook weer terug naar de tijd dat ieder land in de eigen taal zingt.
En waarschijnlijk zou ze dan nog afgaanquote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:17 schreef totebel het volgende:
Je mag elke taal gebruiken die je maar wilt, Noorwegen kwam met Swahili dit jaar, je mag elke act vragen die je maar wilt.
Als jij het voor elkaar krijgt om Lady Gaga voor Nederland uit te vaardigen, dan mag dat
Hoezo onduidelijk. Ieder land heeft zijn eigen officiële taal/talen. Juist dat was voor mij de enige meerwaarde van het ESF. Dat je eens wat anders kunt horen.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:15 schreef CommanderKeen het volgende:
[..]
Wat betreft die taalregel: ik ben blij dat die is afgeschaft, want onduidelijk.
Ben ik wel met je eens, zingen in de eigen taal heeft charme, bovendien hoor je dan niet dat iemand engels loopt te verkrachten of de kwaliteit van de teksten.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:23 schreef alpeko het volgende:
[..]
Hoezo onduidelijk. Ieder land heeft zijn eigen officiële taal/talen. Juist dat was voor mij de enige meerwaarde van het ESF. Dat je eens wat anders kunt horen.
D'r was ongelooflijk veel kritiek op Jan zijn Engelse uitspraak. Maar kijk eens naar Oekraïne! Daar verstond ik alleen het woordje 'angels' en meer echt niet. Oke, ze stonden al wel met 12-0 voor wat betreft uiterlijkquote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:38 schreef totebel het volgende:
[..]
Ben ik wel met je eens, zingen in de eigen taal heeft charme, bovendien hoor je dan niet dat iemand engels loopt te verkrachten of de kwaliteit van de teksten.
Frankrijk had wat mij betreft zn boodschappenlijstje mogen zingen, met zo'n stem.
Oekraine scoorde hoofdzakelijk vanwege de act. De muziek was daarbij eerder 'niet hinderlijk' aanwezig, dan dat het echt tot in detail opviel.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 17:09 schreef grazz het volgende:
[..]
D'r was ongelooflijk veel kritiek op Jan zijn Engelse uitspraak. Maar kijk eens naar Oekraïne! Daar verstond ik alleen het woordje 'angels' en meer echt niet. Oke, ze stonden al wel met 12-0 voor wat betreft uiterlijk
Maar t was wel een retesaai liedjequote:Op dinsdag 17 mei 2011 18:29 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Oekraine scoorde hoofdzakelijk vanwege de act. De muziek was daarbij eerder 'niet hinderlijk' aanwezig, dan dat het echt tot in detail opviel.
Als je bijvoorbeeld Albanie neemt, dan zie je dat dat nummer in onbegrijpelijk Engels ook niet scoort, ondanks de goede zangeres.
Die meid verovert echt Europaquote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:48 schreef grazz het volgende:
De Duitsers zien haar zelfs al op het ESF staan(aan het eind heel kort)
Wat de hell heeft de presentatrice voor kleding aan bij 't einde?quote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:48 schreef grazz het volgende:
De Duitsers zien haar zelfs al op het ESF staan(aan het eind heel kort)
Waarom zingt ze het lied in een Duits accent?quote:Op dinsdag 17 mei 2011 20:48 schreef grazz het volgende:
De Duitsers zien haar zelfs al op het ESF staan(aan het eind heel kort)
Zoals in een ander topic al terecht is aangegeven, kijken buitenlanders heel anders tegen Marco Borsato aan dan wij in Nederland. Borsato heeft nauwelijks bekendheid buiten Nederland. Europa ziet een veertiger met een oplopende haarlijn... - En shows van Borsato zijn vooral goed door het live-element (live band, etc.). Borsato sturen zou echt floppen.quote:Op woensdag 18 mei 2011 17:58 schreef Hermest99 het volgende:
Marco Borsato, dat geeft en die man 'n comback en we maken 'n kans als hij een goede show opzet. of Anouk.
quote:Op woensdag 18 mei 2011 14:07 schreef lezzer het volgende:
Van die dingen die te achterlijk voor woorden lijken, die je dan toch gewoon moet doen.
Zoiets moeten ze nou gewoon durven. Gewoon bedenken en het dan ook doen.
Wat een leuke jongenquote:Op woensdag 18 mei 2011 23:25 schreef grazz het volgende:
Zoiets misschien; positief, simpel, catchy, goeie kop:
Hij is half spaans, half Nederlands
Zeker leuk liedjequote:Op woensdag 18 mei 2011 23:52 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Wat een leuke jongen
En wat een leuk liedje
We kunnen statistisch gezien dus het beste een vrouw sturen.quote:Vergelijk Man-Vrouw-Groepen
Tussen 1956 en 2009 werd de finale
* 33 keer door vrouwen gewonnen
* 16 keer door duo's of groepen gewonnen
* 8 keer door mannen gewonnen
Het was maar een voorstel. Als de TROS! met Monique Smit aan komt zetten heb ik liever Chipz oid hoorquote:
Ch!pz is al weer even uit elkaar. En vraag me niet waarom ik dat weetquote:Op donderdag 19 mei 2011 09:05 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Het was maar een voorstel. Als de TROS! met Monique Smit aan komt zetten heb ik liever Chipz oid hoor
Nooit in beeld geweest nee, maar ze is wel onder contract bij de TROS, en aangezien de TROS typische TROS-personen heenstuurt is zij in dit topic en #1 al een paar keer tersprake gekomen.quote:Op donderdag 19 mei 2011 09:07 schreef lezzer het volgende:
Volgens mij is Monique Smit echt nooit serieus in beeld geweest en gaat ze dat ook niet komen. Dus waar hebben we het over??
Blue was voor het ESF ook uit elkaar, dus dat zegt niks.quote:Op donderdag 19 mei 2011 09:10 schreef alpeko het volgende:
[..]
Ch!pz is al weer even uit elkaar. En vraag me niet waarom ik dat weet
Ja, maar als je er over nadenkt is het écht onzin.quote:Op donderdag 19 mei 2011 09:17 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Nooit in beeld geweest nee, maar ze is wel onder contract bij de TROS, en aangezien de TROS typische TROS-personen heenstuurt is zij in dit topic en #1 al een paar keer tersprake gekomen.
Met de TROS weet je het maar nooitquote:Op donderdag 19 mei 2011 09:28 schreef lezzer het volgende:
[..]
Ja, maar als je er over nadenkt is het écht onzin.
De angst voor Monique als inzending of de angst voor Monique op zichquote:Op donderdag 19 mei 2011 09:33 schreef lezzer het volgende:
Ik vind die angst voor Monique Smit nergens op gebaseerd en volstrekt onzinnig.
Daarbij wil hij en durft zij niet. Dus geen Smitjes.quote:Manager Aloys Buijs laat de TROS weten dat er volgend jaar niet gerekend hoeft te worden op een Volendamse deelnemer. "Even niet, anders wordt het teveel een Volendams feestje," aldus Buijs.
De angst voor Monique als inzendingquote:Op donderdag 19 mei 2011 09:40 schreef MaLo het volgende:
[..]
De angst voor Monique als inzending of de angst voor Monique op zich
Die bestaan toch niet meerquote:
Oke, mooi.quote:Op donderdag 19 mei 2011 09:52 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Daarbij wil hij en durft zij niet. Dus geen Smitjes.![]()
http://www.nltracks.nl/#/(...)+Jan+en+Monique+Smit
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |