Bron: http://www.depers.nl/ente(...)-naar-Duitsland.html (Ja, het staat er gewoon echt. En nee, het is geen bijdrage van De Speld)quote:Sieneke naar Duitsland
Sieneke Peeters richt haar pijlen op Duitsland. De 19-jarige zangeres, die vorig jaar voor Nederland meedeed aan het Eurovisie Songfestival met het nummer Shala Lie, geeft over drie weken een optreden voor de Duitse televisie.
"Ik ga daar mijn Songfestivalnummer zingen. Gewoon in de Nederlandse taal overigens", vertelt Sieneke aan het AD. "Een vertaling in het Duits zou de kwaliteit van het origineel en de herkenbaarheid van het nummer misschien te veel aantasten."
De Nijmeegse is nieuwsgierig naar wat haar te wachten staat. "De belangstelling voor mij als zangeres schijnt daar groot te zijn", zegt ze. "Ik ben benieuwd waar het tv-optreden toe zal leiden."
Het zou me niet eens verbazen als ze er daadwerkelijk voet aan de grond krijgt. Nee, echt niet.quote:Op donderdag 23 juni 2011 11:19 schreef Boldface het volgende:
[me=Boldface] kijkt nog een keer op de kalender. Nee, het is vandaag toch echt niet 1 april.
[/me]
[..]
Bron: http://www.depers.nl/ente(...)-naar-Duitsland.html (Ja, het staat er gewoon echt. En nee, het is geen bijdrage van De Speld)
Ik weet niet eens waar ik moet beginnen...
Voor!quote:Op donderdag 23 juni 2011 13:11 schreef Boldface het volgende:
Misschien kan ze dan emigreren ofzo...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |