MAJA BRATE SAMO BELANGERIJK DAT IMAJU NESTA DA SE JEBEquote:Op zondag 15 mei 2011 00:24 schreef Shalimar het volgende:
MA HAJDE VIDICEMO DOBRE KURVE IDUCE GODINE U BAKU
Nederland heeft bijna geen diaspora en de meeste Nederlandse muzikanten kent met buitenquote:Op zondag 15 mei 2011 00:23 schreef Greys het volgende:
Dat vind ik écht heel sneu, de 3Js laatste.
België was veel en veel en veel slechter.
Het heeft gewoon echt met Nederland te maken.
Mensen stemmen niet op Nederland.
Italie, ja, wel naar mijn smaak. Maar de nummer een... NOESSSSquote:Op zondag 15 mei 2011 00:23 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
De nummer twee is wel echt verdiend zo hoog.
ik vind van België veel sneuer, net niet komt door vriendjespolitiek, het helemaal niet halen komt doordat het gewoon niet goed genoeg was. Er was een 'deskundige' die zei dat wij nu 'het beste lied in jaren' hadden ingezonden. Niet dus.quote:Op zondag 15 mei 2011 00:23 schreef Greys het volgende:
Dat vind ik écht heel sneu, de 3Js laatste.
België was veel en veel en veel slechter.
Het heeft gewoon echt met Nederland te maken.
Mensen stemmen niet op Nederland.
HAHAHAH SALIM SE BRATE......ALI SVAKE GODINE JE UZASquote:Op zondag 15 mei 2011 00:25 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
MAJA BRATE SAMO BELANGERIJK DAT IMAJU NESTA DA SE JEBE
Had het na vanavond echt niet verwacht eigenlijk.quote:Op zondag 10 april 2011 22:46 schreef Sk00p het volgende:
12 punten voor Azerbeidzjan
10 punten voor Estland
8 punten voor Hongarije
7 punten voor Noorwegen
6 punten voor Zweden
5 punten voor Servië
4 punten voor Bosnië
3 punten voor Letland
2 punten voor Armenië
1 punt voor Bulgarije
Vond er eigenlijk meer wel leuk.. (zoals Polen) maar goed moest kiezen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |