abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_96864939
Wauw Poppedein wat is 'ie mooi!!

Elk berichtje van een nieuwe baby wordt het wachten zwaarder :D Heb er zoveel zin in!
  zondag 15 mei 2011 @ 22:56:40 #102
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_96865457
Poppedein, wat is hij mooi!! O+ Geniet ervan!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  zondag 15 mei 2011 @ 23:01:30 #103
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_96865704
Aaaaaaw Jelte O+
Wat een schatje Poppedein, geniet ervan!!
.... met gevoel voor drama....
  maandag 16 mei 2011 @ 06:06:13 #104
38223 Takkembah
Beetje gek en raar
pi_96873821
Ik ben er ff klaar mee. Vannacht enorme hoofdpijn gehad en ik wil onderhand gewoon van dat zware lijf af zijn, mijn dochter weer kunnen tillen en gek mee kunnen doen en met Henk knuffelen. Pff... Manlief werkt vandaag ook thuis omdat ik me niet goed voel en dat is héél lief maar geeft mij wel weer zon aanstellerig gevoel. *zucht* post van niks natuurlijk maar lucht wel op.
Alexa en Seth zijn lief
See everything; overlook a great deal; correct a little
  maandag 16 mei 2011 @ 06:10:38 #105
38223 Takkembah
Beetje gek en raar
pi_96873842
Susie nog ff een dikke knuf voor jou. Lijkt me erg moeilijk op die momenten je moeke te moeten missen en dingetjes niet meer kunnen delen. :-*... TAP voor jou ook een dikke kus. Het is ook niks als je moeder zo doet... Gemeen bijna.
Alexa en Seth zijn lief
See everything; overlook a great deal; correct a little
  maandag 16 mei 2011 @ 06:54:43 #106
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_96874023
Thanks Takkembah! Ik heb gelukkig wel een hele lieve zus waar ik veel mee kan delen!
Jij nog even volhouden! Nog heel eventjes maar! :*
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  maandag 16 mei 2011 @ 07:03:32 #107
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_96874051
Poppedein, woah! Wat geweldig, heel erg gefeliciteerd met dat enorm mooie jongetje O+ *O* Jelte, welkom op de wereld en veel geluk met z'n viertjes!! :*
3!
  maandag 16 mei 2011 @ 07:45:09 #108
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_96874188
Takkembah, dikke knuf hier vandaan, ik begrijp goed dat je je zo voelt, tis vast nog maar even, dan is ie er!! ;)
  maandag 16 mei 2011 @ 07:45:49 #109
238474 Jeetjejom
Miracles do happen (twice)
pi_96874190
Poppedein, wat een mooi ventje O+
En kijk dan hoe trots Lena is!
Geniet er lekker van
Hou me gewoon maar even vast
Jouw warmte is genoeg
pi_96874319
Takkembah, :* , ik hoop dat je gebeden verhoord worden en dat je zo snel mogelijk je kleine kereltje in je armen mag hebben!
pi_96874335
Mooi ventje hoor, Poppedein!! Echt leuk!!

Een :* voor Takkembah. Nog even doorbijten!!

F_R, hoe gaat het nu met jou en de kleine?

Ik weet niet meer wie het vroeg of mijn moeder een ziekte had oid, maar dat is het niet. Er zit een heeel erg lang verhaal achter, maar uiteindelijk heeft ze 3,5 jaar geleden een assertiviteitscursus gevolgd en heeft ze een nieuwe vriend gekregen die ontzettend brutaal is en alles durft te zeggen, precies wat zij ook zou willen. Alleen zo is ze gewoon niet. Die assertiviteitscursus was meer een agressiviteitscursus lijkt wel, en ik ben voornamelijk de klos. Tegen mijn broer en broertje doet ze nooit zo en zit ze niet zo te zoeken naar achterliggende betekenissen. Helaas.
Vroeger was ze echter heel lief en zou ze nooit meteen van het slechte uitgaan. Helaas is ze niet meer zo nu...
Tralalalaaa
pi_96874672
Poppedein! Wat een schatje… Dat was de moeite vast waard om op te wachten ;)
Geniet er van! Hij is er eindelijk *O*

Gisteren eindelijk weer een goede nacht gehad :) Lekker het huis een beetje op kunnen ruimen dit weekend, box staat in de woonkamer en de babykleren hebben een plekje gekregen O+ O+
pi_96874713
LLV!
of mag dat niet? ;)
  maandag 16 mei 2011 @ 08:43:04 #114
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_96874801
takkembah, de laatste loodjes zijn ook zwaar. Nog eventjes volhouden en dan heb je je kindje vast :*
Kom op LLM! Jullie zijn er bijna!

Poppedein, mijn eierstokken! O+

cleany, succes! Voor jou ook een spannende tijd nu :Y
pi_96875001
Jaaaa een LLV! Tuurlijk mag dat ;) Spannend hoor!!

Enig idee wat je tegen duizeligheid doet? Ik had het vorige week al in de Prenatal en nu op werk weer: het gevoel alsof ik elk moment uit kan gaan.
Voelt niet tof...
Tralalalaaa
pi_96875069
quote:
0s.gif Op maandag 16 mei 2011 08:58 schreef Take_A_Picture het volgende:
Jaaaa een LLV! Tuurlijk mag dat ;) Spannend hoor!!

Enig idee wat je tegen duizeligheid doet? Ik had het vorige week al in de Prenatal en nu op werk weer: het gevoel alsof ik elk moment uit kan gaan.
Voelt niet tof...
Lage bloeddruk, had ik ook op het einde. Viel ook overal bijna flauw. Zorg voor eten en drinken bij je! Dat helpt. En verder zo weinig mogelijk alleen weggaan. :Y
En Succes met je moeder. Wat een ellende heb je toch zo :*

Poppedein, wat een jongetje! O+ O+
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_96875174
ha T_A_P was net aan het googelen over duizeligheid...ben nu erg draaierig! en idd net als wat Vlindur zegt ik las dat het door lage bloeddruk komt
:*
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  maandag 16 mei 2011 @ 09:09:41 #118
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_96875176
Hier nog steeds een rustige buik, had het weekend even een keer flinke kramp onderin, gedurende een uurtje, beetje opkomend en dan ging het weer even weg, dat zal wel gerommel zijn dacht ik bij mezelf...

Vanavond ga ik met mijn mams naar een info-avond over Borstvoeding, vind het zo leuk dat ze mee wil gaan. Ze heeft mij nooit zelf gevoed, maar staat zo achter mijn keuze dat ik het wel wil doen en heeft inmiddels meer kennis erover dan 31 jaar geleden. Het is fijn dat zij straks ook precies weet hoe of wat en mij kan steunen als het even niet lekker loopt ofzo.

Manlief heeft zich al veel ingelezen en staat sowieso ook vierkant achter me, maar die hoeft niet zo nodig mee naar zo'n avond, de avond over de bevalling vond ie genoeg.

Vanaf 12 uur, een middagje werken, dus vanochtend doe ik maar kalm aan. :) c_/
pi_96875454
Poppedein, wat een binkie O+

@ Tap, en kleurdoos, ik zou ook willen dat ik een moeder had die tegen me kon zeiken om het feit dat er geen inpak papier om heen zat ( niet dat ze dat ooit gedaan zou hebben) maar wat jullie nu frustrerend vinden zou ik graag willen hebben, dan was ze er in ieder geval nog.
Ik ben mijn moeder 2 jaar terug verloren aan kanker, en heb er dan altijd beetje moeite mee als mensen klagen, * al is het terecht* over hun moeder. Maarja denk ook wel als je een slechte band heb met je moeder dat het dan misschien anders is maar bij mij was t een van me beste vriendinnen en dan is t moeilijk te begrijpen dat sommige mensen zo over hun moeder kunnen denken.
pi_96875544
Ik snap je helemaal Miss-Jones, maar mijn moeder was dus voorheen mijn beste vriendin en zij heeft me keihard laten vallen toen ik in een heel diep zwart gat zat en dus nog een trap na kreeg van haar. Uiteindelijk zijn we wel weer met elkaar om kunnen gaan, zelfs tot het punt dat ik niet meer bang was om gekwetst te worden en ineens is het weer helemaal foute boel, buiten mijn schuld om, en wordt er getwijfeld aan mijn goede bedoelingen.
En ik weet dat ik blij moet zijn dat ze er nog is, en dat ben ik ook wel, maar afgewezen worden door je moeder, diezelfde moeder waar je zo'n lange tijd zo'n goede band mee hebt gehad is best wel pittig.

Wat betreft duizeligheid, ik heb al gedronken en wat gegeten. Ik doe maar even rustig aan, hopelijk trekt het snel weg, vind het wel eng als het zwart wordt voor mn ogen.
Tralalalaaa
  maandag 16 mei 2011 @ 09:32:35 #121
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_96875572
Even volhouden nog Takkembah!

Heb me vandaag maar ziekgemeld, het zweet staat op mijn bovenlip. Eergister en gisteren kotsmisselijk en aan de dunne. Mijn leidinggevende zei dat het heerst...
pi_96875722
@ tap, ja dat kan ik begrijpen, ik oordeel ook niet echt over je hoor want ik heb daar geen ervaring mee dus kan er verder niets over zeggen, was meer het feit voor mezelf dat ik dat altijd moeilijk vind en me gelijk kut voel omdat ik dan denk, wou dat ze zo kon doen tegen me. Dus niet persoonlijk opvatten hoor haha. Ben in de afgelopen 2 jaar, mn moeder, en zusje van 5 kwijt geraakt, en heb daar vaak nog moeite mee, vooral nu ik zwanger ben, en toen ik de opmerking van Kleurdoos zag van, je kan je moeder ook weg doen, d8 ik wel ff van, hmmm :'(

@ aventura, hier heerst het ook idd
pi_96875743
Takkembah, inderdaad nog even volhouden, :*
Aventura, doe rustig aan en denk aan jezelf!

Over moeders.. ik ben blij dat ik de mijne nog heb, zou haar niet kunnen missen. Ik snap wel dat er soms zoveel dingen zijn gebeurd dat de moeder-dochter band erg geraakt wordt. Iedereen in elk geval sterkte, degene met moeder waarmee het niet zo goed loopt, en ook degene die geen moeder meer hebben, in deze tijd extra confronterend. :*

Poppedein wat een mooi manneke! Wat klink je gelukkig O+ Door dit soort berichten vind ik het inderdaad ook allemaal wel erg lang duren ;)

Hier vandaag aan het thuiswerken, geeft me wat meer rust en daardoor hopelijk geen overgeven e.d.
pi_96875911
Nah, je moeder wegdoen... dat kan ik ook niet hoor. Het blijft toch je moeder he.
Soms wilde ik dat het 'maar' een vriendin was, dan kun je ervoor kiezen dat je niet meer zo met iemand om wil gaan ofzo. Maar je moeder is gewoon je moeder. Ik kan haar niet dumpen.
Lijkt me ook erg pijnlijk om nu zelf moeder te worden terwijl je eigen moeder er niet is. Dat is toch een groot gemis. Mijn beste vriendin heeft ook al jaren geen moeder meer, die heeft daar ook veel moeite mee gehad toen ze kinderen kreeg, dus ik snap zeker wel hoe je je voelt als mensen klagen over hun moeder. Ik kan het me ook echt helemaal voorstellen!
Tralalalaaa
pi_96876427
Poppedein, je hebt een mooi kereltje gebakken hoor! Genietze met zn viertjes O+
Fake it till you make it...
pi_96876961
goeiemorgen!

Meld!

Vannacht als een blok geslapen, ik ben ook nog maar net wakker..
Gisteravond nog even een klein rondje wezen fietsen, daarna ben ik dan ook weer bekaf, en zie ik overal problemen opdoemen, maar dat zal wel bij die laatste loodjes horen...
pi_96877141
hallo LLV!

we gingen zaterdag spelletjes doen met vrienden bij ons thuis...we stopten om een uur of 12, maar m'n vrouwtje was toch helemaal uitgeput de volgende dag en dat snap ik ook wel.

gewoon lekker ontspannen laiveneertiekje ;) niet te druk maken...ik neem aan dat je man je ook wel helpt thuis?

hoe gaat het nu eigenlijk met ieneminie?
pi_96877893
mijn buik heeft een sprintje getrokken vannacht, mn meloentje zit opeens onder mijn navel waardoor de bolling wat duidelijker is, jeej.

en nog maar 10 daagjes en dan heb ik mijn echo O+
pi_96878136
Ooohh wat leuk!! En spannend, nog maar 10 dagen! Is echt zo voorbij, de tijd gaat zo hard!
Zo kondig je aan dat je 2 streepjes hebt gepiest en zo ben ik alweer 22 weken en 1 dag en voel ik mn ukkie elke dag vrolijk rommelen O+
Tralalalaaa
pi_96878213
Echo over 10 dagen, leuk en spannend! Dat gaat hard.

Oww ik kijk ook uit naar het voelen van mijn baby... hier nu 15 weken dus ik zal nog even geduld moeten hebben waarschijnlijk.. :X
pi_96878634
Ik voelde mijn baby met 16 weken dus op zich kan het snel voor je gaan, Jipster!

Net een mailtje gestuurd naar de personeelsfunctionaris, verlof gaat hier in op 21 juni *) . Via UWV op de 23e dus neem 2 verlofdagen op. Eerste werkdag is weer op 17-10-2011. Klinkt zo ver weg O+
pi_96878666
Ik was ook 16 weken toen ik het voelde :) Maar ligt ook wel aan of je placenta voor of achter ligt. Bij mij ligt ie achter en dus kon ik m eerder voelen zei de dokter. En dat klopt :)
Tralalalaaa
pi_96878973
Ah ik ben benieuwd! Volgende week weer controle gyn en ga ik even vragen waar mijn placenta ligt. Ben ik vorige keer vergeten..

Wow Cyntiaaa dat schiet al op die laatste werkdag in juni! En pas in oktober weer beginnen, lekker!
pi_96879171
ik elin met 16 wk en deze frutsel met 14 wk :)
  maandag 16 mei 2011 @ 11:30:25 #135
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_96879218
quote:
0s.gif Op maandag 16 mei 2011 11:15 schreef Cyntiaa het volgende:
Ik voelde mijn baby met 16 weken dus op zich kan het snel voor je gaan, Jipster!

Net een mailtje gestuurd naar de personeelsfunctionaris, verlof gaat hier in op 21 juni *) . Via UWV op de 23e dus neem 2 verlofdagen op. Eerste werkdag is weer op 17-10-2011. Klinkt zo ver weg O+
Jij gaat twee wk langer door dan ik, hier gaat op 1 juni al mijn verlof in. Ik begin dan eigenlijk op 15 september weer, maar ik neem nog twee weken vakantiedagen op. Dan begin ik 3 oktober weer.
pi_96879428
Jeetje Aventura, 15 september moet ik als het goed is nog bevallen, haha!! Het lijkt zo ver weg, maar ondertussen ben ik al over de helft... wat ik al zei, de tijd gaat snel!!! Maar het idee dat ik er over een maandje of 4 een mensje uit ga persen vind ik echt heel vreemd. Kan het me eigenlijk helemaal niet voorstellen, haha!
Tralalalaaa
pi_96879737
quote:
0s.gif Op maandag 16 mei 2011 11:35 schreef Take_A_Picture het volgende:
Jeetje Aventura, 15 september moet ik als het goed is nog bevallen, haha!! Het lijkt zo ver weg, maar ondertussen ben ik al over de helft... wat ik al zei, de tijd gaat snel!!! Maar het idee dat ik er over een maandje of 4 een mensje uit ga persen vind ik echt heel vreemd. Kan het me eigenlijk helemaal niet voorstellen, haha!
Ik zit ook een beetje in een faaase dat ik me niet zo goed kan voorstellen dat ik er zo'n mensje uit ga werken en dat het ook echt in me zit... Ja, als ik misselijk ben/overgeef word ik met de neus op de feiten gedrukt, maar verder bij gebrek aan echte zwangerbuik, en nog geen kamertje etc. Voelt het soms nog steeds een beetje onwerkelijk.. daarom kijk ik heel erg uit naar het voelen van mijn beeb O+ en tel ik ook al stiekem af naar de 20 weken echo, dan ben je op de helft en weet je of alles tot dan toe gaat is en of het een jongetje of meisje is.. :D Zucht, nog maar 5 weken ;)
pi_96879864
Ik weet nog dat ik net een afspraak had gemaakt bij het ziekenhuis voor die echo, Jipster. Toen moest ik ook 5 weken wachten. En nu is dat alweer 2 weken terug dat ik 'm heb gehad.
Als de rest van mn zwangerschap ook zo snel gaat.. :P
Ze zeggen weleens dat de eerste 20 weken heel langzaam gaat en de tweede helft sneller. Ben benieuwd :P Op zich vind ik dat die eerste 22 weken al snel voorbij zijn gegaan, zo achteraf gezien.
Tralalalaaa
pi_96879952
:Y
Ik moet 8 weken wachten tot de 20 weken echo in het ziekenhuis.....vonden we veel te lang dus heb ik met 16 weken een pret 2d echo gepland voor geslachtsbepaling. Zal verder de enige pretecho die wij gaan maken maar had ik erg zin in O+
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  maandag 16 mei 2011 @ 11:46:59 #140
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_96880005
quote:
0s.gif Op maandag 16 mei 2011 11:35 schreef Take_A_Picture het volgende:
Jeetje Aventura, 15 september moet ik als het goed is nog bevallen, haha!! Het lijkt zo ver weg, maar ondertussen ben ik al over de helft... wat ik al zei, de tijd gaat snel!!! Maar het idee dat ik er over een maandje of 4 een mensje uit ga persen vind ik echt heel vreemd. Kan het me eigenlijk helemaal niet voorstellen, haha!
Nou ik ook niet en voor mij is het stukken dichterbij! Ben nog zo bezig met andere dingen zoals mijn bruiloft en helaas toch ook nog dat slepende project/conflict op mijn werk. Dat zijn een soort obstakels die me tegenhouden al te veel te mijmeren over de baby.
De weken gaan toch ongemerkt steeds sneller voorbij. Morgen alweer 32 weken.
Ik kan niet wachten tot mijn verlof, dan ga ik beginnen met kleertjes wassen, vouwen, ga ik het bedje opmaken etc. Denk dat het dan wel snel veel echter wordt!
pi_96880129
Jeetje inderdaad, je gaat ook trouwen!! Superspannend en hartstikke leuk :D
Dan ben je daar inderdaad veel meer mee bezig, en ook met je werk.
Als dat allemaal straks achter de rug is dan denk ik dat je je inderdaad gaat beseffen dat het toch echt wel gaat gebeuren. Denk dat je verlof daar ook wel deels voor is, om je voor te bereiden op wat komen gaat, is ook niet een kleine verandering ofzo :+
Tralalalaaa
pi_96880201
quote:
0s.gif Op maandag 16 mei 2011 11:30 schreef Aventura het volgende:

[..]

Jij gaat twee wk langer door dan ik, hier gaat op 1 juni al mijn verlof in. Ik begin dan eigenlijk op 15 september weer, maar ik neem nog twee weken vakantiedagen op. Dan begin ik 3 oktober weer.
Ik ga inderdaad 4 weken van te voren met verlof. Maar heb nu al elke week een extra verlofdag, teveel vakantie uren die ik zo mooi af kan bouwen! :)
  maandag 16 mei 2011 @ 11:54:44 #143
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_96880305
quote:
0s.gif Op maandag 16 mei 2011 11:50 schreef Take_A_Picture het volgende:
Jeetje inderdaad, je gaat ook trouwen!! Superspannend en hartstikke leuk :D
Dan ben je daar inderdaad veel meer mee bezig, en ook met je werk.
Als dat allemaal straks achter de rug is dan denk ik dat je je inderdaad gaat beseffen dat het toch echt wel gaat gebeuren. Denk dat je verlof daar ook wel deels voor is, om je voor te bereiden op wat komen gaat, is ook niet een kleine verandering ofzo :+
Ja en daarom heb ik ook lekker va. 34 weken genomen. Ik voel me lichamelijk nog best prima en ik had ook wel door kunnen gaan tot 36 weken, maar dit voelt gewoon beter. Ik heb de tijd vooral nodig om me geestelijk voor te bereiden. Echt even genieten van en voorbereiden op het feit dat ik moeder word. De eerste drie maanden werden beheerst door mijn gebroken hand, burnout achtige klachten bij vriend, dode poes, het tweede trimester door mijn werk en het derde ook door werk en trouwerij. Straks even helemaal niks!
  maandag 16 mei 2011 @ 11:57:01 #144
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_96880404
quote:
0s.gif Op maandag 16 mei 2011 11:51 schreef Cyntiaa het volgende:

[..]

Ik ga inderdaad 4 weken van te voren met verlof. Maar heb nu al elke week een extra verlofdag, teveel vakantie uren die ik zo mooi af kan bouwen! :)
Dat is ook al fijn! Ik heb ook teveel vakantieuren, maar ook nog teveel werk haha.
Ik zet mijn teveel aan vakantie-uren wel lekker na mijn verlof in.
Moet me ook nog verdiepen in ouderschapsverlof. Het is goed dat het er is, maar eigenlijk is het nu ook weer niet zo gunstig- minder inkomen, maar ook minder uren werken wat natuurlijk ongunstig kan zijn voor je loopbaan. Ik ga het denk ik gebruiken als er nood aan de man is.
pi_96880450
Heerlijk, je hebt groot gelijk dat je gewoon vanaf week 34 verlof hebt genomen. Is een stormachtig jaartje geweest, zo.

Ik heb vanaf week 35 verlof genomen. Gewoon lekker straks doornemen met mezelf wat er nou eigenlijk gaat gebeuren :P :+
Tralalalaaa
pi_96880620
quote:
0s.gif Op maandag 16 mei 2011 11:57 schreef Aventura het volgende:

[..]

Dat is ook al fijn! Ik heb ook teveel vakantieuren, maar ook nog teveel werk haha.
Ik zet mijn teveel aan vakantie-uren wel lekker na mijn verlof in.
Moet me ook nog verdiepen in ouderschapsverlof. Het is goed dat het er is, maar eigenlijk is het nu ook weer niet zo gunstig- minder inkomen, maar ook minder uren werken wat natuurlijk ongunstig kan zijn voor je loopbaan. Ik ga het denk ik gebruiken als er nood aan de man is.
Daar ben ik ook nog niet helemaal over uit.. Ga binnenkort even met iemand praten die het me heel basic uit kan leggen. Ik ga straks namelijk nog maar 24 uur werken dus dan is het zonde om er niets mee te doen nu ik nog 34 uur werk..

Vandaag maar wel de dokter gebeld over mijn maagzuur, wil er toch iets voor gaan halen. Het is ondraaglijk op deze manier :') de hele zaterdagnacht wakker gelegen en nu alweer last.. -O-
  maandag 16 mei 2011 @ 12:10:04 #147
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_96880945
quote:
0s.gif Op maandag 16 mei 2011 11:57 schreef Take_A_Picture het volgende:
Heerlijk, je hebt groot gelijk dat je gewoon vanaf week 34 verlof hebt genomen. Is een stormachtig jaartje geweest, zo.

Ik heb vanaf week 35 verlof genomen. Gewoon lekker straks doornemen met mezelf wat er nou eigenlijk gaat gebeuren :P :+
Heel slim. Ook voor jou is het een beetje anders dan anders gegaan. Was niet laatst je 'eigenlijke' uitgerekende datum verstreken? Ook dat zal wel niet in je koude kleren zijn gaan zitten.
Straks gewoon even lekker die ratrace uit en even pas op de plaats..

Toch is het wel weer snel gegaan bij jou voor mijn gevoel. Ik meldde me aan in dit draadje toen jij je afmeldde..en nu ben je alweer zo ver!
pi_96881001
Wat volgens mij het voordeel is van ouderschapsverlof, is dat je die uren die je eerst werkte ook gewoon na een tijdje weer terug kan krijgen, je houdt er recht op. Als je "gewoon" minder gaat werken kun je misschien niet zo makkelijk meer terug. En je werkgever betaald als je geluk hebt een stukje door, en de belastingdienst geeft ook een stukje compensatie.

Ik zou eigenlijk na de zomervakantie nog 4 weken thuis mogen blijven, maar ik begin gelijk weer(mijn verlof is dan ook al 3 weken afgelopen als de baby op tijd komt..), en die vier weken neem ik verspreid over het jaar op, dus die krijg ik gewoon betaald. Als er dan nog uren overblijven zet ik daar wat ouderschapsverlof op in. Maar ik vermoed dat ik dit eerste jaar bijna zonder ouderschapsverlof afkan, aangezien ik twee lessen per week meer ga geven dan dat ik van plan was..
  maandag 16 mei 2011 @ 12:14:27 #149
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_96881134
quote:
0s.gif Op maandag 16 mei 2011 12:02 schreef Cyntiaa het volgende:

[..]

Daar ben ik ook nog niet helemaal over uit.. Ga binnenkort even met iemand praten die het me heel basic uit kan leggen. Ik ga straks namelijk nog maar 24 uur werken dus dan is het zonde om er niets mee te doen nu ik nog 34 uur werk..

Vandaag maar wel de dokter gebeld over mijn maagzuur, wil er toch iets voor gaan halen. Het is ondraaglijk op deze manier :') de hele zaterdagnacht wakker gelegen en nu alweer last.. -O-
Maagzuur, ik rken het gelukkig niet. Knulletje zit volgens mij al tijden laag en ver naar voren. Hij hangt als het ware aan me en zit daardoor weinig organen in de weg. Hij beweegt wel veel, vorige week met de echo lag-ie eerst met zijn wervelkolom links, en toen bij het hartje luisteren bij de vk een uur later lag het ruggetje rechts. Strekt zich ook niet, ligt meer als een garnaaltje.
Het is zo verschillend, vorige week ontmoette ik iemand die 1 week verder is dan ik. Haar buik stak bijna niet uit, maar haar hele romp was gevuld met baby, zeg maar :D
pi_96881156
Ja, klopt, dat was 21 april. En op die dag begon mn moeder ook stom te doen :') Dus dat trok ik wat slechter dan normaal.
Was heel raar eigenlijk. Verdriet en geluk ligt dan zo dicht bij elkaar. Je voelt leven in je en tegelijkertijd voel je een gevoel van rouw, zo van, ik had nu al moeder kunnen zijn van een prachtig kind. Maarja. Het is wat het is, er is vast een reden dat het fout ging, de natuur breekt het niet zomaar af. Ik kijk nog steeds met heel veel trots terug aan ons eerste kindje en zie heel erg veel als cadeautje in deze zwangerschap; dat het snel weer raak was, dat ik op 2e kerstdag bevrucht ben, dat ik het al zo snel voelde, dat alles ok is...
Ik voel me dolgelukkig met het kindje dat zich in september laat zien!
Tralalalaaa
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')