ikzelf vond bv. Sieneke best een goede én slimme inzending die zeker verdergekomen was, als de promotie eromheen véél beter was geweest...quote:Op vrijdag 13 mei 2011 23:12 schreef elkravo het volgende:
We zijn goed in het afkraken laatste inzendingen...maar als we ooit serieus kans willen maken, wie moeten we dan sturen?
Met jou kan ik praten: Bijkomend voordeel Within Temptation wil een nummer schrijven en ze kennen Floor goed.. I say: Winwinquote:Op zaterdag 14 mei 2011 12:19 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Floor Jansen kan goed zingen en is ook wel een rockchick. Een stevig nummer, strak leren pakje en een vuurwerkshow.
Of anders Anneke van Giersbergen, bij voorkeur met een wat ouder nummer van The Gathering. Ziet er redelijk goed uit en een ongelooflijke dijk van een stem.
Dat willen ze niet...quote:Op zaterdag 14 mei 2011 12:02 schreef essentieel het volgende:
waarom zou within temptation trouwens aan zoiets debiels meedoen?
quote:Within Temptation niet beschikbaar voor Songfestival
Jan Smit sprak zich er bij zijn rol als commentator openlijk voor uit: een act als Within Temptation zou wel eens goede zaken kunnen doen op het Eurovisie Songfestival voor Nederland. Maar de band zelf voelt hier weinig voor, laat frontvrouw Sharon den Adel weten aan SBS Shownieuws. “We zijn toch een band met een heel andere groep fans”, aldus Sharon.
Ze vervolgt: “Het hing al een beetje in de lucht, er wordt al jaren over gesproken. Ik vind het een hele eer dat we überhaupt zijn genoemd, maar ik denk dat er meer pop naar het Songfestival moet.”
Sharon staat er welwillend tegenover voor om een liedje te schrijven voor een andere artiest of act die dan naar het Eurovisie Songfestival gaat.
Jammer dat Within Temptation niet wil, al begrijp ik het wel. De band heeft niet alleen veel te verliezen in Nederland, ook in het buitenland. Toch zijn er nog genoeg bands actief die in de hoek van Within Temptation zitten, genregenoten, die het ook wel eens goed zouden kunnen doen in Europa. Al begrijp ik ook dat het voor de Tros niet interessant is daar een soap over te maken. Een act als Within Temptation zou misschien nog kunnen, maar een onbekende(re) harde rockgroep…
Het is denk ik ook nog een realistische optie ook. Ik zie Ali B eerlijk gezegd daar wel voor open staan.quote:
Dat waag ik toch te betwijfelen, ik vond ze niet zo heel bijzonder, maar das ook een kwestie van persoonlijke smaak natuurlijkquote:
Als artiest zelf geld bij leggen. Dat lijkt me nou een goed idee, want volgens mij steekt de TROS veel te weinig geld in de aankleding van de act en de promotie. De Toppers deden dat ook en stonden volgens mij ook midden in de belangstelling. Helaas waren het "drie dikke oompjes" met een matig nummer.quote:Op zaterdag 14 mei 2011 10:59 schreef WickedSunset het volgende:
Gerard heeft ook al een idee over de ’voorronde’, het Nationaal Songfestival: „Vijf liedjes met een groot orkest. Dat wil ik zelf nog wel betalen. En dat het publiek dan het liedje mag kiezen.” Benadrukt: „Het is geen must hoor voor mij. Als de TROS zegt ’we doen het’, is het leuk. Het Songfestival staat onder druk, laten we gewoon positief zijn.” Lacht: „Ik wil nog één keer een sprong in het diepe wagen.”
Bron: De Telegraaf
Jij snapt het niet, met dit soort artiesten komt Nederland al 8 jaar niet door de voorronde.quote:
Ik ben bang dat je dan gewoon een iets minder slechte herhaling van dit jaar krijgt. Als N&S gestuurd zouden worden krijg ik het gevoel dat Nederland er alles aan doet om NIET te winnen.quote:Op zaterdag 14 mei 2011 12:39 schreef Miasan het volgende:
[..]
Zelf denk ik dat Nick & Simon een realistische keuze is... als ze willen. Zij staan immers dicht bij de TROS (toch?) en ze maken net als de 3JS geen strontmuziek... alleen zijn N&S prettig voor het oog van het vrouwelijke publiek. Kunnen ze ook beter performen? En kunnen ze Engels? Ik ken ze verder niet zo goed.
Weer zo'n dooddoenerquote:
Dat.quote:Op zaterdag 14 mei 2011 12:48 schreef Pietverdriet het volgende:
Als Nederland verder wil komen met het ESF moeten we het weghalen bij de tros, ophouden met volksmuziekanten, de vader abrahams en volendammers er heen te sturen.
Omdat niemand anders het wilde....quote:Op zaterdag 14 mei 2011 12:50 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Dat.
Heb sowieso nooit begrepen waarom die organisatie -bij gebleken ongeschiktheid- nog steeds bij de TROS zit.
Ik dacht dat ie de rapper Steen bedoeldequote:Op zaterdag 14 mei 2011 12:50 schreef Greys het volgende:
[..]
Weer zo'n dooddoener
Waarom in godsnaam? Miljoenen mensen vermaken zich er mee, dan kijk je gewoon niet.
Dus omdat Nederland niet goed genoeg is in het kiezen van nummers en artiesten moet het hele ESF maar stoppen?
Oh, if so, sorryquote:Op zaterdag 14 mei 2011 12:51 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ik dacht dat ie de rapper Steen bedoelde.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Steen_(rapper)
Ik ben voor !quote:Op zaterdag 14 mei 2011 11:02 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Met Gerard wordt het weer niets! Alsjeblieft zeg!
Is dat zo? Dat wist ik niet.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |