Nee klopt. Meer dan dat kan je er niet van maken. Het is ook kiezen tussen er ondanks alles met alle goede moed die je nog in je hebt blijven proberen of opgeven.quote:Op donderdag 12 mei 2011 21:56 schreef dawg het volgende:
jaja, makkelijk gezegd, blabla, maar veel meer kun je er denk ik ook niet van maken.
ik snap dat soort redenaties nooit zo, blijven proberen of opgeven? ik zie dat niet zo, ik zie het zo dat je weleens iemand tegenkomt waarmee het klikt, niet alsmaar hopen dat er 1 iemand is die jou wel wilt, want daarmee schat je jezelf niet hoog in, heb ik het idee.quote:Op donderdag 12 mei 2011 22:00 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Nee klopt. Meer dan dat kan je er niet van maken. Het is ook kiezen tussen er ondanks alles met alle goede moed die je nog in je hebt blijven proberen of opgeven.
Alleen voelt het soms alsof dat eerste tegen beter weten in is. Maar opgeven is al helemaal geen optie. Dan kan ik net zo goed meteen het klooster in.
lang droog staan is ook niet echt bevorderlijk
Lijkt me heeeel sterkquote:Op donderdag 12 mei 2011 22:07 schreef Kloonhommel het volgende:
Ik weet niet zeker of het je foto is of wat je allemaal zegt in een gesprek. Meisjes ruiken wanhoop en ik vraag me af of dat het is...
Ik weet het goed gemaakt, geef je foto aan kasta en dan maakt ie paiqprofiel aan en lult hij maar zoals hij altijd doet en zien we dan of hij een date weet te regelen.quote:Op donderdag 12 mei 2011 22:09 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Lijkt me heeeel sterk![]()
Maar ga de chat niet posten ofzo.
Maar ehm, we zaten een half uur leuk te chatten... tot de seconde van de fotos... dan is de chat niet het probleem lijkt me.
Hey dat vind ik eigenlijk wel coolquote:Op donderdag 12 mei 2011 22:13 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Ik weet het goed gemaakt, geef je foto aan kasta en dan maakt ie paiqprofiel aan en lult hij maar zoals hij altijd doet en zien we dan of hij een date weet te regelen.
Ja leuk idee maar ik laat niemand namens mij sprekenquote:Op donderdag 12 mei 2011 22:13 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Ik weet het goed gemaakt, geef je foto aan kasta en dan maakt ie paiqprofiel aan en lult hij maar zoals hij altijd doet en zien we dan of hij een date weet te regelen.
Die gast zou zich sowieso al veel beter kunnen presenteren. Wat langer haar in een leukere snit. Bril rechterop zn neus en sowieso ander montuur. Beter nog lenzen. Beugel en voila...quote:Op donderdag 12 mei 2011 22:24 schreef VacaLoca het volgende:
Nou ff gezocht op ugly people
[ afbeelding ]
ff onderste stuk wegknippen en het is te gebruiken. Succes Kasta.
(ik lijk er nog op ook)
Van die mongolen die veganistisch zijn, maar dan plotseling een lederen bank thuis hebben staanquote:Op donderdag 12 mei 2011 18:48 schreef Godshand het volgende:
[..]
Dit soort reacties kreeg ik ook van een exvriendin over dierendiscussie's..
Daarom is het ook een ex, ze werd me dan toch een drama queen
ok ik zie er wel wat beter uit, maar niet veel. thats the way it isquote:Op donderdag 12 mei 2011 22:31 schreef Spirit82 het volgende:
Je moet natuurlijk geen obviously lelijk persoon nemen he? Dat is ook wel heel extreem meteen.
Klopt, geen fotos dus over mij specifiek wordt dat lastigquote:Op donderdag 12 mei 2011 22:38 schreef Dizorn het volgende:
[ afbeelding ]
En ik wil best discussie voeren over Vaca's uiterlijk "problemen" maar zonder foto's wordt het wel echt lastigHet kan gewoon afschuiven van andere problemen zijn, hij kan écht lelijk zijn, hij kan het somehow uitstralen.. lastig te zeggen. Zonder foto geen hulp vanuit hier (Maar dat zeg je ook niet nodig te hebben hè
)
Mieren-neuk-puntje: Zelfvertrouwen impliceert helemaal niet dat het vanuit jezelf komt, maar dat je vertrouwen in jezelf hebt. Dit vertrouwen is júist alleen te bevestigen door andere van buitenaf (Anders heb je geen maatstaaf).
Zelfvertrouwen bouwt iemand op in de loop van zn leven. Het is een combinatie van opvoeding, meegemaakte ervaringen met anderen, gedachten over het zelfbeeld en aanleg...quote:Op donderdag 12 mei 2011 22:44 schreef VacaLoca het volgende:
En dat over zelfvertrouwen; tja, heeft men vertrouwen in zichzelf en wordt het bevestigd. Of ervaart men positiviteit van anderen en verkrijgt men daardoor vertrouwen in zichzelf?
Omdat zelfs als je op een goede (zelfverzekerde, vrolijke) dag op de foto wordt gezet, je nog altijd door meer vrouwen wordt afgewezen op je foto als je een lelijk hoofd hebt dan wanneer je er normaal tot knap uitziet.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 11:37 schreef dawg het volgende:
maar vaca, als jij verre van een kneusje bent, een makkelijke babbelaar, zoals je zelf zei, dan snap ik niet zo goed waarom je zo op je uiterlijk hamert. ik denk serieus dat zolang je daarmee bezig blijft in je hoofd je dat ook op een of andere manier uitstraalt oid.
Klopt, maar aan de andere kant word je als je een perfect uiterlijk hebt ook vaak afgewezen door jongens/meisjes die denken dat je 'out of their league' bent.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 11:57 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Omdat zelfs als je op een goede (zelfverzekerde, vrolijke) dag op de foto wordt gezet, je nog altijd door meer vrouwen wordt afgewezen op je foto als je een lelijk hoofd hebt dan wanneer je er normaal tot knap uitziet.
Je pool wordt kleiner en je wordt vaker geconfronteerd met afkeuring op grond van je uiterlijk.
Simple as that.
op datingsites ja, waar je al pech hebt als er dus een kansloze snol gedroomd heeft over brad pitt.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 11:57 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Omdat zelfs als je op een goede (zelfverzekerde, vrolijke) dag op de foto wordt gezet, je nog altijd door meer vrouwen wordt afgewezen op je foto als je een lelijk hoofd hebt dan wanneer je er normaal tot knap uitziet.
Je pool wordt kleiner en je wordt vaker geconfronteerd met afkeuring op grond van je uiterlijk.
Simple as that.
onzin, genoeg lelijke mensen met een relatie. uiterlijk is inderdaad belangrijk (maar subjectief), het is het eerste wat je ziet bij/aan iemand, maar uitstraling en zelfvertrouwen zijn minstens, zo niet veel, belangrijk(er).quote:Op vrijdag 13 mei 2011 11:52 schreef Sander het volgende:
Maar zonder VacaLoca af te zeiken, als je een grafkop hebt houdt het gewoon op. Je kan hier wel gaan zitten janken van "ja maar uitstraling en zelfvertrouwen" maar daar help je die jongen echt niet meer hoor. Hooguit aan nóg een complex omdat ie niet negatief MAG zijn over zichzelf.
Daar ben ik het helemaal mee eensquote:Op vrijdag 13 mei 2011 12:21 schreef dawg het volgende:
op datingsites ja, waar je al pech hebt als er dus een kansloze snol gedroomd heeft over brad pitt.
ik snap dat het hier over datingsites gaat, maar in het dagelijks leven is het veel makkelijker een goede indruk achter te laten zonder dat je meteen beoordeeld wordt op uiterlijk.
Ach ik ga de discussie ook niet weer aan ook, die heb ik al veel te veel gevoerd.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 12:23 schreef dawg het volgende:
[..]
onzin, genoeg lelijke mensen met een relatie. uiterlijk is inderdaad belangrijk (maar subjectief), het is het eerste wat je ziet bij/aan iemand, maar uitstraling en zelfvertrouwen zijn minstens, zo niet veel, belangrijk(er).
zeg dan niks.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 12:37 schreef Sander het volgende:
[..]
Ach ik ga de discussie ook niet weer aan ook, die heb ik al veel te veel gevoerd.
Ik wilde toch minstens een klein beetje tegengeluid geven tegenover de mythe dat als je maar genoeg zelfvertrouwen en uitstraling hebt, je dan wel gebakken zit, wat voor een grafbek je ook hebtquote:
Ik weet dat je de discussie niet aan wilt....maar....quote:Op vrijdag 13 mei 2011 13:00 schreef Sander het volgende:
[..]
Ik wilde toch minstens een klein beetje tegengeluid geven tegenover de mythe dat als je maar genoeg zelfvertrouwen en uitstraling hebt, je dan wel gebakken zit, wat voor een grafbek je ook hebt
Maar dat is andersomquote:Op vrijdag 13 mei 2011 14:31 schreef Schilderijtje het volgende:
[..]
Ik weet dat je de discussie niet aan wilt....maar....
Er zit toch echt wel een kern van waarheid in.
Zo kan ik iemand zeer knap vinden, maar zeer onaantrekkelijk, door een bepaalde vibe die erom heen hangt. (Die dus niet goed is....)
Dus het is zo...quote:
Maar daar hoort weer bij dat je niet op paiq zit op zoek naar een leuke vibe.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 14:50 schreef Schilderijtje het volgende:
[..]
Dus het is zo...![]()
Als het de ene kant op werkt, werkt het ook de andere kant op.
Ying en Yang...
Oh hell no... Ga nou goddomme niet het assertieve jagerssletje uithangenquote:Op donderdag 12 mei 2011 20:45 schreef Seven. het volgende:
[..]
OK. Misschien wel iets om werk van te maken. Buiten de jongen waarmee ik nu omga geen potentieel.
Maar vertel me eens hoe het in zijn werk gaat want ik heb er eigenlijk niet zoveel kaas van gegeten, ik wacht altijd af tot ze op mij afkomen.
Ik ga voorzichtig jagen op de good catch.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 15:22 schreef kastanova het volgende:
[..]
Oh hell no... Ga nou goddomme niet het assertieve jagerssletje uithangen.
Het ging toch goed nu? Blijf je lekker op die good catch richten en mocht dat niet wat worden; no harm done en gewoon weer rustig aan blijven doen.
Wat ben je toch eigenlijk ook een ontzettende zeikjoop héquote:Op donderdag 12 mei 2011 22:24 schreef VacaLoca het volgende:
Nou ff gezocht op ugly people
[ afbeelding ]
ff onderste stuk wegknippen en het is te gebruiken. Succes Kasta.
(ik lijk er nog op ook)
Ah, je volgt je aloude tactiek alweer dus... Even aan de mannelijke bevolking laten zien hoe goed je ze kunt bespelen en cockteasen.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 15:33 schreef Seven. het volgende:
Wat overigens een uitdaging is momenteel. Woensdag was hij bij mij, gewoon gechilled en samen in slaap gevallen. Toen wilde hij 's morgens seks maar ik ben 's morgens niet echt op mijn best dus vriendelijk bedankt. Gisteravond allerhande seksueel getinte smsjes heen en weer. Viel ik in slaap op de bank, tegen middernacht nog even wakker geweest en sms gestuurd dat ik te moe was en gaan slapen. Hij daarna 3 keer gebeld, ingesproken en alles. Ik vanmorgen gesmst, no response. Niet zo heel gek, ik noem het unintentional maar evengoed is het een dikke cocktease natuurlijk. Hij gaat dit weekend naar Duitsland, zal daarna wel weer van hem horen.
Hey, waarom zo negatief?!quote:Op vrijdag 13 mei 2011 15:22 schreef kastanova het volgende:
[..]
Oh hell no... Ga nou goddomme niet het assertieve jagerssletje uithangen.
quote:Op vrijdag 13 mei 2011 15:35 schreef kastanova het volgende:
[..]
Ah, je volgt je aloude tactiek alweer dus... Even aan de mannelijke bevolking laten zien hoe goed je ze kunt bespelen en cockteasen.
Chapeau Seven, gaat weer helemaal de goede kant op!
MUTS! .quote:Op vrijdag 13 mei 2011 15:33 schreef Seven. het volgende:
Wat overigens een uitdaging is momenteel. Woensdag was hij bij mij, gewoon gechilled en samen in slaap gevallen. Toen wilde hij 's morgens seks maar ik ben 's morgens niet echt op mijn best dus vriendelijk bedankt. Gisteravond allerhande seksueel getinte smsjes heen en weer. Viel ik in slaap op de bank, tegen middernacht nog even wakker geweest en sms gestuurd dat ik te moe was en gaan slapen. Hij daarna 3 keer gebeld, ingesproken en alles. Ik vanmorgen gesmst, no response. Niet zo heel gek, ik noem het unintentional maar evengoed is het een dikke cocktease natuurlijk. Hij gaat dit weekend naar Duitsland, zal daarna wel weer van hem horen.
Als ze niet pro-actief handelt maar gewoon open door het leven huppelt eindigt ze iedere week met een andere pauper in bed.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 15:37 schreef Schilderijtje het volgende:
[..]
Hey, waarom zo negatief?!![]()
Ik zeg niet dat ze moet gaan jagen als een slet, maar ze zal een keer uit haar safety zone moeten komen, immers mannen komen toch wel...en daar ligt volgens mij een gedeelte kern van haar probleem.
Naar haar eigen gevoel....!!!!quote:Op vrijdag 13 mei 2011 15:41 schreef kastanova het volgende:
[..]
Als ze niet pro-actief handelt maar gewoon open door het leven huppelt eindigt ze iedere week met een andere pauper in bed.
Hoe denk je dat het zal verlopen als ze dan in plaats van afwachtend juist ineens wél pro-actief gaat handelen?.
Dat begreep ik er niet van.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 15:43 schreef Schilderijtje het volgende:
[..]
Naar haar eigen gevoel....!!!!
Dus het gevoel, goh ik wil 'm bellen, dus ik bel!
(gadver, sorry seven, dat ik zo zit te lullen terwijl je mee kijkt.)
Ja, ik ben een knurft in het uitleggen, sorry...quote:Op vrijdag 13 mei 2011 15:45 schreef kastanova het volgende:
[..]
Dat begreep ik er niet van.
En volgens mij Seven ook niet gezien haar opmerking over eventuele potentieeltjes...
Ik bel hem direct na het werk straks.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 15:39 schreef Schilderijtje het volgende:
[..]
MUTS! .
Heb toch eens seks op je aller slechts!
En reageer eens als JIJ het zelf wilt...niet omdat hij al gebeld heeft.
Je vindt 'm leuk genoeg....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |