Ja, ik vind het ook jammer dat zij door zijn gegaan.quote:Op woensdag 1 juni 2011 23:18 schreef Cee het volgende:
Ik ben ook voor team Cee-Lo. Heb nog geen favoriete kandidaat verder. Maar die nep-tweeling mag er zo snel mogelijk uit.
Uhu, ik precies hetzelfde.quote:Op donderdag 2 juni 2011 00:26 schreef Steve het volgende:
En dan worden ook nog de mensen gekozen die ik juist niet zou kiezen..
Emily zong Curtis toch echt naar huis. Curtis heeft een bereik van 2 noten ofzoquote:Op donderdag 2 juni 2011 00:35 schreef MrEarcheese het volgende:
Ik denk volgens mij dat als Emily niet met Curtis gezoend had, ze door was gegaan..
Ze was af en toe wel wat scherp inderdaad of zat er langs, maar ze nam wel risico's en hoe ze zich inleefde was echt enorm mooi.quote:Op donderdag 2 juni 2011 10:40 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Emily zong Curtis toch echt naar huis. Curtis heeft een bereik van 2 noten ofzo
quote:Op woensdag 1 juni 2011 21:16 schreef UltraR het volgende:
Nice.
En NBC gaat definitief helemaal los op The Voice:
[..]
quote:The Voice direct na Super Bowl-finale
De muzikale tv-show The Voice van John de Mol heeft het meest begeerde uitzendmoment van de Amerikaanse televisie gekregen. De talentenjacht zal op 5 februari direct na de finale van het American Football-toernooi Super Bowl te zien zijn. De Super Bowl-finale is het populairste programma van Amerika, met vorig jaar 106 miljoen kijkers. “Er is geen betere showcase op tv dan het uur na Super Bowl, en we vinden dat The Voice die aandacht verdient“, zegt NBC- baas Bob Greenblatt.
De Super Bowl-finale wordt jaarlijks uitgezonden door afwisselend CBS, FOX en NBC. De tv-netwerken grijpen het tijdslot na de Super Bowl-finale aan om kijkers te winnen voor de reguliere programmering. Zo was dit jaar na de finale een speciale aflevering van Glee te zien. Vorig jaar werd gekozen voor Undercover Boss, dat direct het best bekeken nieuwe programma in jaren werd.
The Voice is een groot succes op het Amerikaanse tv-netwerk NBC. Het programma met coaches Christina Aguilera, Adam Levine, Cee Lo Green and Blake Shelton wist afgelopen dinsdag ruim veertien miljoen kijkers te boeien.
quote:Op woensdag 1 juni 2011 22:31 schreef MrEarcheese het volgende:
Rebecca, Tyler, Elenowen, Casey en Emily weg, doei favoriet.
Ja, echtquote:Op zaterdag 4 juni 2011 03:28 schreef RiftNL het volgende:
Hahah dat huispak van Cee Loo dat kan toch niet zoiets?![]()
quote:Christina !!! Nomnom fap fap
die kale lesbie mag ook weg, ze kan wel zingen maar zo overdreven elke keer. Gewoon irritantquote:Op woensdag 1 juni 2011 23:19 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ja, ik vind het ook jammer dat zij door zijn gegaan.
Ik vind haar tof, zo wordt het stereotype American Idol kandidaat weer eens doorbroken, en de energie die ze heeft op 't podium is wel iets unieks.quote:Op zondag 5 juni 2011 04:50 schreef OreO het volgende:
[..]
die kale lesbie mag ook weg, ze kan wel zingen maar zo overdreven elke keer. Gewoon irritant
+1quote:Op zondag 5 juni 2011 08:56 schreef MrEarcheese het volgende:
[..]
Ik vind haar tof, zo wordt het stereotype American Idol kandidaat weer eens doorbroken, en de energie die ze heeft op 't podium is wel iets unieks.
ik wordt juist moe als ik naar haar kijk,quote:Op zondag 5 juni 2011 08:56 schreef MrEarcheese het volgende:
[..]
Ik vind haar tof, zo wordt het stereotype American Idol kandidaat weer eens doorbroken, en de energie die ze heeft op 't podium is wel iets unieks.
Wat leuk zegquote:Op dinsdag 7 juni 2011 21:58 schreef MrEarcheese het volgende:
Oh, en wauw. Ik vond dit net en stiekem vind ik 't toch enorm tof. Ik vind haar echt zo'n schattige, kleine musical-geek.
![]()
ook leuk! come as you are is leuker, zo jammer dat ze eruit is!quote:Op dinsdag 7 juni 2011 21:58 schreef MrEarcheese het volgende:
Oh, en wauw. Ik vond dit net en stiekem vind ik 't toch enorm tof. Ik vind haar echt zo'n schattige, kleine musical-geek.
![]()
Yes. Je kunt blijkbaar van dinsdag tot maandag stemmen in Amerika, en bij de volgende liveshow zal dan voortaan gelijk een kandidaat van een vorige liveshow worden geëlimineerd.quote:Op woensdag 8 juni 2011 11:19 schreef Kidney_bean01 het volgende:
ik ben het nu aan het downen, maar klopt het dat er gisteren een liveshow is geweest, maar de uitslag pas volgende week ofzo is?
haha ben ik niet de enigequote:Op woensdag 8 juni 2011 11:29 schreef MrEarcheese het volgende:
[..]
Yes. Je kunt blijkbaar van dinsdag tot maandag stemmen in Amerika, en bij de volgende liveshow zal dan voortaan gelijk een kandidaat van een vorige liveshow worden geëlimineerd.
Ik zat ook al te spieken voor de uitslag, maar zag ook al niks.![]()
Het publiek kiest 1 kandidaat per team die door mag en de juryleden mogen ieder nog 1 kandidaat van hun eigen team kiezen die zij meenemen.quote:Op woensdag 8 juni 2011 18:15 schreef Tazmaniac het volgende:
Gaat er nou 1 van de 8 uit of 1 uit elk team?
Inderdaad ja, begrijp nu wel waarom hij 'm draagtquote:Op woensdag 8 juni 2011 19:46 schreef MrEarcheese het volgende:
Volgens mij was dit trouwens de eerste keer dat Cee-Lo zijn zonnenbril niet op had tijdens The Voice.
Ik snap echt niet waarom hij altijd een zonnebril op heeft, ook tijdens de grammy's een tijd geleden.. Is er iets met zijn gezicht wat ik gewoon niet zie? die snor is wel echt lelijk, dat wel.quote:Op woensdag 8 juni 2011 19:47 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Inderdaad ja, begrijp nu wel waarom hij 'm draagtEn heeft hij normaal nou ook zo'n rare snor
Hij heeft een rotkopquote:Op woensdag 8 juni 2011 19:48 schreef MrEarcheese het volgende:
[..]
Ik snap echt niet waarom hij altijd een zonnenbril op heeft, ook tijdens de grammy's een tijd geleden.. Is er iets met zijn gezicht wat ik gewoon niet zie?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |