Ik laveer daar altijd keurig doorheen met mijn fiets...quote:Op maandag 20 juni 2011 14:19 schreef Neelix het volgende:
Het is nu trouwens ook ontzettend feest bij de Bleekstraat. De oude brug is van het weekend weggehaald en er ligt nu een smallere nieuwe brug met een aparte brug voor fietsers en voetgangers.
De hele verkeerssituatie was bij de ochtendspits een grote chaos, hopelijk krijgen ze dat wat beter georganiseerd.
Fietste er in de middagpauze langs en toen was het al chaos, wil niet weten hoe het in de spits is.quote:Op maandag 20 juni 2011 14:19 schreef Neelix het volgende:
Het is nu trouwens ook ontzettend feest bij de Bleekstraat. De oude brug is van het weekend weggehaald en er ligt nu een smallere nieuwe brug met een aparte brug voor fietsers en voetgangers.
De hele verkeerssituatie was bij de ochtendspits een grote chaos, hopelijk krijgen ze dat wat beter georganiseerd.
Middagpauze? Zit jij daar op het ROC ofzo?quote:Op maandag 20 juni 2011 15:26 schreef Q. het volgende:
[..]
Fietste er in de middagpauze langs en toen was het al chaos, wil niet weten hoe het in de spits is.
Soms heb ik dat idee wel.quote:Op maandag 20 juni 2011 15:31 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Middagpauze? Zit jij daar op het ROC ofzo?
Ik kan echt niet wachten tot ik daar ga wonen mensenquote:Op maandag 20 juni 2011 21:20 schreef Goddelijker het volgende:
Er cirkelt op dit moment een politiehelicopter ter hoogte van de Douwe Egbertsbrug/Leidsche Rijn/Den Hommel... Iemand iets gehoord/gezien/gelezen?
http://twitter.com/#!/search/helikopter%20Utrecht
Hoezo? Bang voor boze negers in de bosjes?quote:Op maandag 20 juni 2011 21:32 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik kan echt niet wachten tot ik daar ga wonen mensen
Waar kom je te wonen?quote:Op maandag 20 juni 2011 21:32 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik kan echt niet wachten tot ik daar ga wonen mensen
Bijvoorbeeldquote:Op maandag 20 juni 2011 21:35 schreef Specularium het volgende:
[..]
Hoezo? Bang voor boze negers in de bosjes?
Wanneer is de housewarming? Dan kan ik alvast een gepanserde auto reserveren.quote:Op maandag 20 juni 2011 21:32 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik kan echt niet wachten tot ik daar ga wonen mensen
quote:Op maandag 20 juni 2011 21:44 schreef Goddelijker het volgende:
Zolang je geen homo bent is Terwijde vrij veilig.
Jammer dat ze hem dan niet uitrusten met zware bommen.quote:Op maandag 20 juni 2011 22:09 schreef Specularium het volgende:
Dat ding vliegt al als de huishoudbeurs aan de gang is.
+100quote:Op maandag 20 juni 2011 22:10 schreef Q. het volgende:
[..]
Jammer dat ze hem dan niet uitrusten met zware bommen.
* Ireth is even druk doende een M&M omhoog te hoesten....quote:Op maandag 20 juni 2011 22:10 schreef Q. het volgende:
[..]
Jammer dat ze hem dan niet uitrusten met zware bommen.
Bron: Twitterquote:Het Utrechtse SJU Jazzpodium is failliet wegens aangekondigde huurverhoging, wegvallende subsidies en te hoge druk op organisatie
quote:SJU REDT HET NIET MEER OP VARKENMARKT
Jazzpodium SJU stopt na de zomer met het programmeren van concerten aan de Utrechtse Varkenmarkt. Na 18 jaar kan het bestuur daar de zaak financieel niet meer rond krijgen. SJU sluit feitelijk nu al aan bij Muziekcentrum Vredenburg, toekomstig partner binnen het Muziekpaleis, en wijkt uit naar hun ‘kleine zaal’ de Leeuwenbergh kerk. Zeven personeelsleden verliezen hun baan.
Volgens voorzitter Paul Adriaanse, die vorig jaar Peter Vermeulen opvolgde, was de financiële situatie al zeer zorgelijk toen hij aantrad. “We konden niet meer programmeren zoals van ons verwacht mag worden. Met een huurverhoging op komst en het wegvallen van subsidies was dit de enige manier om de jazz voor Utrecht te behouden.”
SJU heeft alle besluiten in nauw overleg met subsidieverstrekker Utrecht genomen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |